CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

nikolaef
23. čer 2013

Zdravím všechny maminky a především snažící se budoucí maminky. Chci Vás touto cestou oslovit a nabídnout pomoc. Pokud hledáte vhodnou dárkyni oocytů. Je mi 23let, mám zdravého dvouletého syna a již jsem v pořadníku vhodných dárkyň. Všechna genetická vyšetření dopadla na 1*. Takže pokud některá maminka potřebuje posunout v pořadníku, ráda ji pomohu, a ona na oplátku pomůže nám. Jsem sama už od těhotenství a být svobodná matka není ideální. Ráda bych synovi dopřála to, co mají ostatní děti, a on to mít zkrátka nemůže. Budeme se na Vás těšit 🙂

nikolaef
23. čer 2013

pokud bude mít některá z maminek zájem, kontaktujte mě na email: nikola.ef@seznam.cz

holubice.petra
24. čer 2013

@nikolaef si děláš asi srandu ne?? darování je anonymní...a přijít s vlastní dárkyní nelze.... 😠

muddledgirl
25. čer 2013

@margarita1 Ahojky, tak jak?Jsem zvědavá.....Mně duch nesílí....ale furt pobolívá břicho, záda...tak nevim.Objednán clearblue digitoš ať vím na čem jsem a neletím zbytečně na gyndu,když tam teď nemusím být jako doma.Jinak jak jsem psala o té endokrinologii, tak si vydupej do poručení od gyndaře nebo obvoďáka. Já mám zánět štítnyý žlázy a to mě v Sanusu tvrdili, že mám štítnou a hormony v pořádku.Takže si řeknu o jejich výsledky.Beru tedy léky a v těhotenství se musí hned na odběry, většinou se zvyšuje dávka.Zatím pa 😲

margarita1
25. čer 2013

@muddledgirl Ahoj, tak mě se rozjela ms v plné parádně a to zas byly křeče ☹ . Nicméně jsem na tvé doporučení si koupila Nosifol. Pila jsi 1 nebo 2 pytlíčky? Já jeden a není to nejhorší, jak šumák 😀 . Jinak já mám štítnou v poho, jak jsem skončila po novém roce v nemocnici( to nemělo s gyndou nic společného), tak mi kontrolovali na ORL i štítnou žlázu i z krve a ok, tak tam jsem v poho. Jinak u tebe si myslím, že se se teta taky rozjede ☹ ,ale držím pěstičky, aby tomu tak nebylo 😉 .

margarita1
25. čer 2013

@muddledgirl a ty máš na ten nosifol dobré ohlasy? Já , že u něj nic moc nepíšou...........

martina_81
25. čer 2013

@petrufa86 ahoooj, tak jsem se včera objednala do caru a příští týden v pondělí jdu na UTZ, tak snad bude vše ok a bude se zase něco dít. 😉 V práci si užívám poslední směny - dnes poslední noční a pak víkend 3 denní a prozatím končím. Nahlásila jsem holkám, že dojdu zase až v září..... Při mé smůle. 😖 A co Ty? Ještě jsi vcelku? 😀 😀

muddledgirl
25. čer 2013

@margarita1 Ahojky, pila jsem jeden a piju stále, m se využívat 5 krabic.No to se mi už asi nerozjede,když MS měla být do 14.6./po utroši/ a 12.+13.6. jsem zašpinila.Neřeším to a uvidím,jak to bude v červenci, třeba na mně hold už utrogestan nepůsobí....Nevim....Kočko stačí vyhledat Nosifol diskuse a pod. a najdeš tisíce otázek a odpovědí..... 😎

muddledgirl
25. čer 2013

@petrufa86 Ahojky, máš to za pár, tak se drž, ať je porod rychlý.Kamarádka taky bude rodit každým dnem, tak se těšim až se půjdem podívat na narozené miminko. 🙂

muddledgirl
25. čer 2013

@sabcacech Ahojky, tak co jak je? Doufám, že vše o.k. 😨

sabcacech
25. čer 2013

@muddledgirl ahoojjj,jj jsem v poho,do poradny jdu 3.7.mimcak sem tam da vedet,ze je u me.uz si tehu uzivam.neni mi uz tolik zle.a co u tebe??
@martina_81 tyyyy jooo,uteklo ti to pekne.tak to se budu moc tesit na dobre zpravy.

muddledgirl
25. čer 2013

@sabcacech ahojky, tak to je dobře....No,já Ti nevím, ja piju ten Nosifol na polycystické vaječníky a utrogestan na menstruaci. A naposledy jsem jen špinila trošku dva dny místo ms, to se mi nikdy nestalo.Tak nevím.Počkám jestli v červenci pťijde normální ms....To víš, po tech 2 letech už si človek myslí každý 2. mesíc,jestli to nedopadlo... 😎 Doufám, že na mne ten utroš neprestal fungovat.

sabcacech
26. čer 2013

@muddledgirl je mi to jasne,ach jooo tak to si uzivas.snad pristi ms bude ok,drzim pesti.

margarita1
26. čer 2013

@muddledgirl A ten nosifol doporučily přímo v sanusu?

martina_81
26. čer 2013

@sabcacech jj, uteklo nám to pěkně. 🙂 No kéž by už byly jen dobré zprávy. 😒 Tobě ty týdny taky pěkně naskakují, co? 😉

sabcacech
26. čer 2013

@martina_81 Leti to,za tyden mam poradnu,tak jsem zvedava,co prte ukaze na utz.vsak jak to uteklo tobe.a brzko tydny budou utikat i tobe.

muddledgirl
28. čer 2013

@margarita1 Ahojky, ne, to by byli proti sobě....33 000 už v tahu...tak se člověk logicky snaží dát trochu dokupy sám.Dnes na ultrazvuku potvrzeno, že polycystický vaječník mám teď pouze jeden, takže jsem happy.Já Tě nepřesvědčuju, jen si myslím ,že pokud na to ty peníze jsou, tak to risknout.Já beru 5.krabičku, má se jich brát 5. A plánuji koupit dalších 5. 😉

antana123
28. čer 2013

Ahoj holky 🙂
@sabcacech krásně ti týdny naskakují 😉
@martina_81 to uteklo ...držím co mám at je to poslední pokus 😉

muddledgirl
28. čer 2013

@sabcacech Ahojky, dnes na ultrazvuku vše dobré.Pouze se mám stavit, když by další ms proběhla pouze krátkým špiněním.A co Ty?Je Ti fajn?A jak PEtrufa ještě neporodila? 😎

muddledgirl
28. čer 2013

@antana123 Ahojky, Ty už máš taky pěkných pár týdnů za sebou....To jsi dobrá, že se necháš překvapit, to já bych nevydržela.... 😀

antana123
28. čer 2013

@muddledgirl jj ale zdá se mi že to utíká pomalu pořád mám strach do pohybů snad v klidu nebudu 😒 já se na překvápko těším 😀 ale můj vnitřní pocit je že to je Matouš 😀

muddledgirl
28. čer 2013

@antana123 Jasně, já vím.....Ale myslím na Vás všechny těhulky....už je vás tu víc a to je fajn....To jsem zvědavá, jestli to bude Matouš, věřím, že jo....když to tak vnímáš.Pohyby jsou tak v 16. týdnu?

antana123
28. čer 2013

@muddledgirl u malýho bylo v 18tt a ted by měli být dřív ale zda to tak bude uvidíme snad se brzo dočkám...

margarita1
28. čer 2013

@muddledgirl Ahojky, no uplně nevím, jestli jsem správně pochopila, co jsi mi psala. Jinak jsem si ho koupila a už ho taky piju. Tak uvidíme. Na vaječnících to je znát, že jsou zvětšené,ale z krve už to poznat není, tak se zřejmě něco zlepšilo. Četla jsem o něm dobré recenze,ale nevím, jestli , když to PCO je delší dobu + nadváha a tak, jestli to uplně zabere. Ale zas někde psaly, že by to mělo fungovat podobně jako clostil, ten na mě zabíral výborně. A co jinak , čekáš, jestli bude OVU?

petrufa86 tak jak to vypadá paníííí 🙂 ?

sabcacech
28. čer 2013

@muddledgirl Ahojjj,tak uz konecne pomalu,ale jiste dobre zpravy.Mam z tebe radost.Noo,dnes se mi po dlouuuhee dobe udelalo zle,mrne dava znameni,jinak mi je fajn,jen ta unava...Nevim,nevim,koukam jestli pise..
@antana123 taky ti to leti...no ja si to rict necham,od potvrzeni hcg po transferu citim kluka a nikdo se mnou nehne a pokud se to potvrdi,bude to Matyasek.

muddledgirl
30. čer 2013

@margarita1 Ahojky, ptala jsi se, jestli mi v Sanusu doporučili Nosifol, tak jsem Ti odepsala, že by byli sami proti sobě a 33 000 jsme dali za IVF+ICSI+transfery...Tak myslím, proč nedat 2000 za Nosifol,když mi zabírá.Jinak ho můžeš zkusit sehnat levnějc přes nějakou těhulku na netu. A pokud máš pocit, že je nutný zhubnout, tak se zeptej, jak to vidí v Sanusu anebo doporučuji svět zdraví.Pak jde o to, to udržet.Já mám taky přes 74kg a výška 170cm....Ale má gyndařka řekla, že je to o.k. a že před mimi potřebuju nějaký tuky... 😀 Hele ovulku čekám nečekám.Extra to neřešim...Až budu vědět, jak je na tom přítel, tak to budu řešit víc.Ale stejně mám schovanýho posledního bojovníčka na říjen....Mám doma Clearblue monitor plodných dní...ale špatně jsem ho nastavila, takže musím testovat mezi 23:00 až 5:00 a to se mi každý den nechce.Měj se hezky...

muddledgirl
30. čer 2013

@antana123 Ahojky, tak přeju,aby byly brzlo pohyby 😎

muddledgirl
30. čer 2013

@sabcacech Ahojky JJ, pomalu se něco hýbe aspoň.Třeba budem překvapeni v dobrém, až bude hotov spermiogram.Myslíš, že nám vyj¨d vstříc a udělají po roce znovu na požádání?Tak přřeju klidné těhulkování....

sabcacech
30. čer 2013

@muddledgirl 🙂 to je dobře, to určo udělají. Já chytla chřipku, jsem na odstřel 😒 a do toho nám umírá děda, už je to ve fázi čekání na jeho selhání orgánů ☹