CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
30. bře 2011

@evik31 juuuu to bys byla fakt moc hodna.. ja to tak moc chci dostat, ale to proste nehrozi ☹ nejak me to uz nebavi ☹

evik31
30. bře 2011

@lenda01 taky když jsem měla jít na ket tak se mě nechtěla dostavit až po 3 vyvolávačce je to jak zákon schválnosti 😒 a když jí nečekáš tak ta bestie přileze co 😠 já taky jenom pořád na něco čekám aspon mám takový pocit ,ale nějak se to nehýbe ku předu 😠 taky mě to už moc nebaví,ale náděj umírá poslední 😉

sissi6
30. bře 2011

@dasty79 jj snažilkovali, ale stejně to je na prd ☹ .

sissi6
30. bře 2011

Tak jsem včera dostala MS a to mi bylo řečeno, že jí dostanu za 11-17 dní po té injekci a to by bylo mezi 1a7 dubnem a já jí dostala přesně jako kdybych žádnou injekci nedostala.

sissi6
30. bře 2011

@mariana75 jaký máš pocity z pana Hakla? Co Ti poradil?

holubice.petra
30. bře 2011

@dasty79 jo holka nevolnosti me trapi a dneska me je obzvlast zle :o( byla jsem na nakupu a myslela jsem ze to se mnou sekne u pokladny a jeste jsem se musela drzet abych jim neukazala zaludek...no hold budu muset asi sedet doma...jeste ze jsem na nemocensky do pracee bych opravdu nezvladala chodit.

hanysek.hanysek
30. bře 2011

Ahoj holky, máte některá zkušenost z ovulačním testem?

kiara81
30. bře 2011

@hanysek.hanysek jo mám nekupovat škoda peněz já ho měla pozitivní a za dva dny jsem dostala krámy...i dr. říkal že je to škoda peněz

kiara81
30. bře 2011

no holky tak dneska jsem 26 dc jak mě to moc nezajmá tak jsem ani nevěděla jaký jsem den...no a tak jsem si říkala že mě nebolí prsa..divný...jako dneska kámoška říkala že tam měla no jedny dvě dost křáplý kámošky. my z nich máme srandu jelikož jsou ..no to je na dlouho a že prý si kroužily prstýnky jesli čeká holku či kluka no a prý se pataly i na mě...no prý budu mít dvojčata ..hele ve mě hrklo jak jsem ted měla zas tolik folíků ..no ale říkala sjem si že tomu stejně nevěřím...takže čekám na ms...
@lenda01 Léno ty svíkčy červený dorazí ti říkám jako že já se jmenuju já 😀

lenda01
30. bře 2011

@evik31 ja jsem si myslela ze jsem po ty revizi uz v pohode a hlavne jsem se tesila na to, jak mi dnes primar predepise estrofem a po nem jak to krasne dostanu a KET bude na dosah a misto toho tam sedel Silhan a jeste ke vsemu me totalne vyfakoval ☹ ja mela slzy v ocich uz tam a pak v aute jsem bulela jak zelva ☹ chjo proc my vsechny to tu musime mit tak komplikovany.. jako by nestacilo ze musime do umelka, oni nam budou padat jeste klacky pod nohy ☹
@kiara81 ja to bez prasku nedostala dva roky, tak neverim tomu, ze to dostanu ted ☹ vsechno je v pr.. nejak me to nebavi

rvasata
30. bře 2011

@lenda01 Ahojda,tak to mě mrzí,že byl takový.Mě Šilhan přiímál v noci při OHSS a byl příjemný jak vosina v prdelce

rvasata
30. bře 2011

Jinak holky přeju krásný večer.Dneska bylo nádhrně.
Zdravím i Ty které neznám 😎

rvasata
30. bře 2011

Eviiiiikuuuuuu

lenda01
30. bře 2011

@rvasata ja nevim, mozna jsem na neho vysazena a beru si ty jeho kecy nejak vic... ale me proste nesedi ☹ ja chci svyho primaaaareeee 🙂

rvasata
30. bře 2011

@lenda01 Každýmu sedí někdo jiný a pak taky se i jinak cítí a vše probíhá tak jinak.Takže tě plně chápu.Neboj,příště tam bude určitě už primář 🙂

lenda01
30. bře 2011

@rvasata a kdy ty s nami zacnes spolubojovat? nenechavej nas v tom samotny 🙂

rvasata
30. bře 2011

@lenda01 Já zatím budu jen Vaše velká podpora a vrba holky moje zlatý.My si dáváme pauzu.Nemáme na to peníze ani na mrazáčky 😢

rea73
30. bře 2011

Ahoj,se sem dřív přes den nedostanu ještě vybaluju apod.po tom stěhování by člověk neřekj kolik toho je.Dasty jdu v pátek do práce no jsem zvědavá..no snad se tam dlouho neohřeju 🙂
@sissi6 já dostala ms po tý injekci za týden.21dc injekce a 28 dc normálně ms a ivf bylo uspěšné i když na chvilku U tebe to bude až dokonce.Jé už bych taky ráda stimulkovala normálně se těším. 😉
@rvasata také zdravím hezky jsi to napsala.Já jsem k vám moc ráda chodím-píšu.Je to taková podpora nebo nemám s kým se o tomhle bavit.tady je to supr 😉

kiara81
30. bře 2011

@lenda01 to je los kreténos...víš co jsem ti psala...no??tak jednej...já asi ms dostanu cítím ted bolesti břucha...tak at jsme na tom stejně...ju?

lenpet
30. bře 2011

Ahoj holky,tak která semnou bude bojovat?
Zdravím Rvasu,kiaru a všechny.

lenda01
30. bře 2011

@rvasata chjo tak to je mi lito.. ale nedivim se, vzdyt je to taky peknej balik penez cely IVF od zacatku ☹ a co praci? uz si neco suprovyho sehnala?
@kiara81 no jeste chvilku o tom mluv a jestli to do pondeli fakt nedostanu... zacnu zobat estrofem a basta fidli 😀
@lenpet bojujeme vsechnyyyy

rea73
30. bře 2011

@lenda01 tak to já zase mám pravý opak s ms po revizi mi chodila moc brzo i po 19-20dnech.I ted už po 25 dnech však v sobotu dorazí už to taky tak tuším.

hanysek.hanysek
30. bře 2011

@kiara81 Já si je koupila až teď poprvé, tak sem to chtěla zkusit, jestli to funguje nebo ne. Já už doma roční dítě mám a myslela sem, že s výrobou druhého dítěte nebude problém, ale asi bude. Tak uvidíme. Já jen, že sem měla na testu slaboulinkou čárku, tak jestli to mám brát, že se pomalu blíží ovulace nebo to mám brát tak, že je v letáčku napsáno, že když je slabá čárka, že je test negativní. Tak nevím.

lenda01
30. bře 2011

@rea73 zavidiiiiim 🙂 kez bych to tak taky mela..co ja bych za to dala 🙂

rea73
30. bře 2011

@hanysek.hanysek a máš na mysli ovulační testy?Já u ovulačních když si někdy dělám a je tam slabá tak to beru tak že ta ovulka prostě bude za pár dní a pak to sílí.Tak aspon člověk ví,že ovulka proběhla.A u těhotenských když je slabá ale je tam akorát v období před ms může být test poz.falešný to měla moje sestra docela slušnej poz.test a za tři dny ms a doktor jí řekl,že v období ms se stává že jsou falešně poz.testy.Si člověk nevybere.

rea73
30. bře 2011

@lenda01 no jo ale to mi příští měsíc váýýjde ms dvakrát do měsíce to je taky teda ...Neboj dorazí a nebo si vem ten estrofem já ho kolikrát taky si vzala no samoléčba a v pohodě nejedla jsem ho na kila a pak jsem šla stejně k dr.na kontrolu a dobrý.

rea73
30. bře 2011

Nešli mi opravit překlepy-mělo být výjde .

ivininka
30. bře 2011

Ahoj holky, prosím vás, chci se objednat na laparku. Budu volat so Sanusu, jen nevím, jestli se mám objednat k určitému dr. nebo mně k někomu přiřadí sami? Dík za info. 😵

mitik
30. bře 2011

@ivininka ahoj,objednat by ses měla ke konkrétnímu lékaři (oni se Tě zřejmě zeptají).Já chodím k MUDr.Provazníkovi,ale teď jsem v nemocnici mluvila s paní,která je velice spokojená s MUDr.Novotnou.Hodně štěstí!

holubice.petra
30. bře 2011

@mitik já chodím taky k Provazníkovi a jsem moc spokojená už mě "přivedl" dvakrát do jiného stavu 😀
@ivininka ale jinak Provazník a Novotná jsou v Pardubicích...nevím kam budeš volat Sanus je ještě v Hradci a v Jihlavě