CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
8. lis 2013

@martina_81 já jsem si to říkala že snad jak můj super vyvolávanej porod to nebude. Příště se budu stavět snad i na hlavu aby druhej prcek vylez normálně a né po vyvolávaným porodu. jojo, hadříky cenově ujdou, horší je přebalovák, kočárek, autosedačka atd. Proto já jsem tyhle věci kupovala postupně každý měsíc snad od 4 měsíce.

martina_81
8. lis 2013

@petrufa86 tak my máme koupi kočárku "slíbenou" od našich, takže to neřeším. Spíš jsem pořád bezradná z toho přebalováku, pořád někde čumím na netu, ale když už se mi to líbí, tak to stojí 10 tisíc (se asi zbláznili,ne?) a nebo se mi to prostě nelíbí, tak já nevím. 😖

petrufa86
8. lis 2013

@martina_81 tak 10 tisíc za přebalovák bych nedala i kdybych nevěděla co s penězma. Jarda je naštěstí šikovnej, tak mě ho udělal on. Materiál stál 800 kč + tvrdá přebalovací podložka kolem 500 Kč, to už si nejsem jistá. ale víc ne. nejlevnější přebalováky mají v Ikee. Podle toho mě ho jarda dělal.

martina_81
8. lis 2013

@petrufa86 Ty jejich se mi nelíbí. Spíš jsem chtěla klasickou komodu a na ni ten "pultík".
našla jsem ty koberce, jestli chceš kouknout. 😉

martina_81
8. lis 2013

a teď jsem našla ještě tyto, co se mi líbí víc, než to město.

petrufa86
8. lis 2013

@martina_81 mě se nejvíc líbí ty s těma myškama. Já mám v plánu až budeme dělat terezce pokojíček že ji tam dám lino a koberec jen doprostředka na hraní a pak nějaký malý k posteli. Koberec po celým nechci, blbě se udržuje.

petrufa86
8. lis 2013

@muddledgirl tak jak, jsem napnutá jak šňůra od kalhot?? 😀 😀

jane_s
8. lis 2013

Ahojky holky, už dlouho sem k vám nakukuju ale asi už nestojíte o novýho člena, už asi neřešíte věci týkající se kliniky🙂 Ale i přes to mohla bych se přidat, případně zeptat na něco ohledně Sanusu a tak? Do jakého jste chodili? Já jsem sice z Náchoda a HK mám blíž ale nakonec jsem se rozhodla pro paní mudr. Novotnou v Pardubicích. Máte s ní některá zkušenost? Děkuji moc a přeji krásný den🙂

jane_s
8. lis 2013

@antana123 Ahojky Kočko moje, ty si taky jezdila do Sanusu?😉

muddledgirl
8. lis 2013

@petrufa86 To je dobře, že to tolik nebolí hcg 195 /24.10. transfer/. To je o.k.. že? Za 20 dní ultrazvuk, jestli bije srdíčko, tak snad to uteče....a bude vše o.k. Sakra holky, blbý, ale já se zapomněla zeptat, jak to je s tím sexem teď, můžu s kondomem aspoň, že?Já už mám na něj hroznou chuť... 😀

muddledgirl
8. lis 2013

@petrufa86 Jo, já beru taky nějakou obyč, samotnou a teď od transferu 800......Dnes jsem byla v lékárně a ptala jsem se jestli musím něco brát a ona, že každý to vidí jinak.Tak jsem jí řekla, že vim a co si tedy myslí...a ona, že to nutný není....Nejde mi o peníze, jen nevim, jestli to není vyhazování peněz do koše... 😉

muddledgirl
8. lis 2013

@jane_s Novotnou je moc sympatická....Kontrolovala mi 3x záváděné embryjko...lidi ji dost chválí... 😉

jane_s
8. lis 2013

@muddledgirl Moc moc děkuji, taky jsem na ní slyšela chválu tak jsem ráda, snad nám už konečně pomůže..a jak dlouho se snažíte? Moc vám držím pěstičky, ať to vyjde😉 tfuj tfuj!

antana123
8. lis 2013

@jane_s Ahoj jj

antana123
8. lis 2013

@muddledgirl no super 😵
@jane_s my byli v Jihlavě

muddledgirl
8. lis 2013

@jane_s Je moc hodná, dnes jsem tam zrušila návštěvu na 11.11.,protože jsme potřebovali, aby tam šel přítel
dát sperma kvůli kontrole na imunologii a hned mi moc gratulovala a byla moc ráda....No snažíme se skoro dva a půl roku a toto byl 4.transfer, tak snad bude vše v pořádku.Děkuju za držení pěstiček.Tobě je také moc držím...

muddledgirl
8. lis 2013

@antana123 Jo, jo, suppeerr 😲

petrufa86
8. lis 2013

@muddledgirl hcg dobrý, super zpráva. S tím sexem nevím, já jsem ze začátku odolávala, nějak sem nechtěla, ale každý ti řekne že i ze začátku můžeš. Takže šupky dupky na to 😀 😀 😀 Co se týče listovky tak je to určo vyhazování peněz, protože i Vodička v Sanusu mě říkal že stačí obyč listovka za 60 kč, protože když si koupím od wobenzymu, walmarku a ... tak platíš jen značku a složení je stejný jako u tý obyč třeba z Dr. MAXE jako sem měla já.
@jane_s pročpak by ses nemohla přidat?? Já jsem chodila do Pardubek, nejdřív k Dr. Provazníkovi a pak k Dr. Vodičkovi. S Dr. Novotnou nemám zkušenost, znám ji jen od pohledu. Ale @martina_81 dělala transfer, může ti poreferovat. Ale od pohledu vypadá strašně sympaticky.

muddledgirl
8. lis 2013

@petrufa86 Jo to je, jsem si oddychla.....Já asi taky ještě budu chvíli odolávat.....S tou listovkou si myslím to samé...já mám taky nějakou obyč....

martina_81
8. lis 2013

@petrufa86 taky jsem právě chtěla ty myšky a Jirka mě zas nahlodal, že na tom koberci se silnicí si třeba zas prcek i vyhraje. No uvidíme, času dost. My teda máme v celým bytě lino, ale do pokojíčku bych chtěla koberec, aspoň než vyroste, přece jen je to takový teplejší, když si bude hrát na zemi.
@jane_s ahoj, sice jsem chodila k Vodičkovi, ale jak Ti psala Peťa, dr. Novotná mi dělala 2 transféry a byla super, ostatně jako všichni v Pardubicích. 😀 V Hradci jsem byla jednou na krvi a stačilo mi. Letos mi to zase tak vyšlo, že bych musela do Hradce, protože v Pardubkách měli zrovna dovču a sestřička se ani nedivila, když jsem tam "odmítla" jet, raději jsem si zašla do nejbližší laborky. 😀 A kámošku jsem taky přetáhla z Hradce do Pardubek a je teď spokojená. 😉
@muddledgirl tak to je super!!!! 😀 My se na sex ptali už před transférem a dr. tenkrát říkal, že když už je embryo zahnízděný, tak můžeme, ale že těch prvních pár dní po transféru raději ne. Takže teď už určitě můžeš. 😀 Tu chuť Ti závidím. Já už si připadám jak velryba a mám nějaký sexuální útlum. ☹

martina_81
8. lis 2013

@muddledgirl Listovku jsem si vždycky kupovala Acidofolan a nedávno jsem koukala v dmce, že mají mnohem levnější a je tam ještě spousta věcí navíc, tak až to doberu, tak zkusím tu jejich. 😉

muddledgirl
8. lis 2013

@martina_81 No,já se v tom šoku na to uplně zapomněla zeptat...Tak uvidím, jestli mě to dnes večer přepadne... 😀 .

muddledgirl
8. lis 2013

@martina_81 Aha, tak vidíš to,tak až ji doberu,tak se tam taky mrknu, často tam chodím omrknout co maj novýho.... 😉

martina_81
8. lis 2013

@muddledgirl já si tam vloni koupila vitamín C v prášku (holky ho tady vychvalovaly) a jsem teda maximálně spokojená, jak začnem doma posmrkávat a něco na nás leze, tak hned nasadím vyšší dávku a máme klid. A stojí jen 45 Kč. 😉

petrufa86
8. lis 2013

@muddledgirl já jsem měla 2x acidofolan jako @martina_81 a teď ke konci od toho Dr. Maxe tu jejich značku. Ona je nejdůležitější ze začátku když se tvoří orgány a mozek.
@martina_81 my máme plovoučku, ale řekla bych že lino je lepší, aspoň co se týče údržby. Já jsem teď Terezce k svátku koupila takový ty pěnový puzzlíky s krtečkem, takže se teď válí po tom. Ono jak je to pěnový tak to izoluje a není od země zima.
@martina_81 jo holka, bude hůř, já sem si ke konci připadala jak velryba a jarda vždycky, tak otoč ten kombajn 😀 😀 sem vždycky myslela že ho zabiju 😝 😝

martina_81
8. lis 2013

@petrufa86 ty pěnový puzzlíky bych pak chtěla do obýváku na zem, tam je lino a sedět na zemi se rozhodně nedá, jak to studí. 😒 Já vím, že bude hůř, už teď se toho děsím. 😀 😀 Ale co se týče sexu, tak mě to netrápí, protože už ani nevím, co to je.... 😒

petrufa86
8. lis 2013

@martina_81 jojo, u nás to taky není co to bývalo. Chuť by byla, ale energie chybí, já vždycky v 9 hodin padám na hubu a pak už se mě nechce, protože bych chrápala a teď s těma zádama mám taky smůlu. My máme nasexováno dopředu z dob kdy sme Terezku vypuzovali, ale bylo to beztak prd platný 😀 😀 😀

martina_81
8. lis 2013

@petrufa86 tak to jsem zvědavá, s kým toho prcka budu vypuzovat já, když by bylo potřeba. 😀 😀 Jiří raději sedí u těch svých her, takže u nás je to v téhle oblasti totálně mrtvý. 😖 Když jednou za čas přijde, tak mě zrovna bolí podbřišek, a pak , když přijdu já, tak on musí hrát a nechce se mu. No děs. 😀

petrufa86
8. lis 2013

@martina_81 my terezku nevypudili, takže ono to taky né nakaždou ženskou působí. Neboj, ono ho v březnu přestane bavit hrát ty stupidní hry, bude mít jinou starost.

martina_81
8. lis 2013

@petrufa86 No jsem na něho zvědavá. Ale abych mu nekřivdila, dneska tady sedím víc já než on. 😀 Konečně maloval po x měsících (barvu máme asi od června, kdy jsme malovali koupelnu) záchod a dneska tam dával lino, tak toho má chudák taky až nad hlavu. Ale konečně zas bude mít ode mě klid a budeme to mít hezký. 😀