CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
23. bře 2013

@martina_81 To nechápu takový problémy s otěhotněním máme a pak se embryjko vzácně usadí v rohu dělohy. Pacholek jeden ☹ ☹ ☹ Tak třeba Vodička bude mít na tu lhůtu počkání třeba jiný názor. To máš pravdu. Vždycky 2 měsíce doma, všichni si myslí jak se to povedlo a ty se objevíš v práci 😝 😝 😝

martina_81
23. bře 2013

@petrufa86 Teď už to v práci každej ví, jak jsme dopadli. 😖 O to víc mě to vytáčí, že když už mám takový problémy a musím na ivf, tak že musím ještě vyžrat i zvláštní úkazy. 😠 😠 No jsem zvědavá, co mi Vodička řekne. Nevíš, jestli embryo po transféru ještě v děloze "cestuje"? Já myslím, že jo a kámoška zas do mě reje, že to v Pardubkách zmrvili, že mi ho do toho roku prostě "usadili".

martina_81
23. bře 2013

@petrufa86 Není divný, že ta Míša se ještě neozvala? Chápu, že má asi jiný starosti, ale aspoň info, že je všechno ok. 😒

petrufa86
23. bře 2013

@martina_81 jojo, co sem četla tak tam ze začátku rotuje a jakoby plave po děloze a pak až za tak 3-4 dny si vybere místo kde se začně zavrtávat. Takže to kde se zavrtá se ovlivnit bohužel nedá 😝 😝 Já si myslím že je blbost že by to zmrvili, kdyť ten katetr strkají co nejdál to jde. Nedávají to na krajíček dělohy. Jojo, taky sem už nad tím přemýšlela že už to budou 2 týdny a neozvala se. 😝

martina_81
23. bře 2013

@petrufa86 já to neměla na krajíčku, ale v rohu - tj. nahoře a vlastně nejdál, co to jde.... no taky si myslím,že než se zavrtá, tak tam cestuje. zeptám se příště svýho dr., protože Vodičky se ptát nechci, aby neměl pocit, že si myslím, že za to můžou oni. 😒

petrufa86
23. bře 2013

@martina_81 se prostě Vodičky zeptej jestli tam to embryjko cestuje než se zavrtá nebo ne a jestli to jde nějak ovlivnit. To si myslím že by ten pocit neměl.

kessinkaa
23. bře 2013

@sarinka_nevesta Štěpán mladší je super,toho jedině schvaluju 😉

kessinkaa
23. bře 2013

@martina_81 embryo určitě ještě plave v děloze,to vím 100%.Proto je bohužel,hodně mimoděložních po Ivf ☹.Ale podle toho,co tady občas čtu,se ti to určitě povede,byla to jen smůla 😉

martina_81
23. bře 2013

@kessinkaa díky za info. 😉 No u mě je to dost paradox, když každej předpokládá, že u mě mimoděložní nehrozí, když nemám vejcovody. a je fakt, že bylo v děloze, jen bohužel na špatným místě. 😖

kessinkaa
23. bře 2013

@martina_81 prostě si to musíš,tvrdě vybojovat ☹Já bojovala x let,na 5 transfér se chytlo,ale v 6tt SP,potom hned 6 transfér vyšel a o holčičku jsem přišla,kousek před porodem 😢
Tak vím,že raděj zažít plno marných pokusů,než tohle.Uvidíš,že bude líp 😉

martina_81
23. bře 2013

@kessinkaa já zrovna dočetla, co se Ti stalo, co máš všechno za sebou a brečím tady jak želva. ☹ ☹ Je to strašný, co všechno se může stát. ☹ Proto pak nechápu holky, co najdou // a myslí si, že mají vyhráno....
Díky za povzbuzení, taky věřím, že jednou to dopadnout musí.

kessinkaa
23. bře 2013

@martina_81 určitě dopadne!Když to nevzdáš,tak určitě vše klapne.No přeju holkám,ten klid...já už nikdy klidná v těhu nebudu.Ted mám Valinku a stála za ta vše trápení 🙂

martina_81
23. bře 2013

@kessinkaa nevzdávám to, i když mě to štve. Tak snad už mám smůlu vyžranou a příště to dopadne. 😉

samanta001
24. bře 2013

Dobrý den, ahoj... abych se trošičku představila, tak před časem jsem navštěvovala tuto diskuzi. Po té co se mi po IVF narodil syn už mi času příliš nezbývá. 🙂 Nyní se snažíme otěhotnět znovu, opět budeme podstupovat dlohý analogový cyklus. Od čtvrtka bych měla začít se stimulací, ale potkala mě chřipka. Proto se chci zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s braním ATB při léčbě, není to na škodu tyhle dva léky míchat? Děkuji

martina_81
24. bře 2013

@samanta001 ahooj, já teda nevím, ale asi bych se zeptala v caru, myslím, že to není moc dobrý, brát ATB a do toho stimulovat. 😖

petrufa86
25. bře 2013

@samanta001 také nevím, ale souhlasím s Marťou, určitě to nebude dobré kombinovat. Zeptej se v Caru.

samanta001
27. bře 2013

Děkuji za odpovědi. Já do caru volala, tak zatím jsem něco brát mohla, ale při stimulaci by to bylo blbý. Takže u doktora jsem atb odmítla a léčila se kloktáním a paralenem, zítra ráno jdu na krev do sanusu tak uvidím jak dopadnu a jestli nám to neodloží. Dnes už se cítím dobře tak doufám, že to bude v pohodě. 🙂

sarinka_nevesta
27. bře 2013

Tak jsem dneska byla na měření folikulů. Jsem 8.DC, s minimální stimulací a mám jeden 17 mm a cca 6 menších. Nemáte někdo zkušenost s tim, co je "dobrý" v tuhle chvíli mít "vyprodukovanýho"?

sabcacech
28. bře 2013

😀 😀 😀 Ahoj všem, hlásím, že trombofílie neprokázala nic vážného, ve středu sono: 1 dominantní folík 14 mm, sliznice 5 mm, zítra jedu na další a Vodička počítá, že o víkendu proběhne ovulka a dal mi do KETu zelenou, tak se budou probouzet sluníčka moje 😀

muddledgirl
28. bře 2013

@sabcacech Ahojky, to je dobře.Moc držím pěstičky!!!

muddledgirl
28. bře 2013

@sarinka_nevesta 17 mm 8 DC by mělo být v pořádku. 😎

muddledgirl
28. bře 2013

Všem přeji moc zdravá miminka...a nám ostatním hodně klidu a naděje, ať máme brzy na testu //. 😀

sabcacech
29. bře 2013

@muddledgirl Ahojky, děkuji. Už se těším, dnes ve 13:45 utz, ta´k jsem zvědavá 😀
@sarinka_nevesta Ahoj, s minimálkou máš hezkou úrodičku, já toto měla s velkou stimulkou. Držím pěstííí 😀

sabcacech
29. bře 2013

Tak jsem dostala ďobanec Pregnylu- 5000j, nafasovala Utrogestan a Prednison, 4.4 probouzíme a 5.4 transfer. Folík dnes 17 mm, sliznice 9 mm.
Místo warfarinu clexane, 0,4, ale ty sexy punčošky mám na celé těhu, ale Vodička se smiloval a dá mi pak podkolenky 😀
Jinak embryolog chválil kvalitu prcků 😀

martina_81
29. bře 2013

@sabcacech Že´s to byla zase Ty, u Vodičky? 😀 😀 Nechtěla jsem na Tebe nějak moc zírat,ale říkala jsem si, že se Tě musím zeptat. 😀 Jinak super, ten ketík Ti závidím. 😉
@petrufa86 Tak nám to Vodička na tom krásným modelu pěkně vysvětlil, co mi teda všechno dělali a že prý by bylo teda nejlepší těch 6 měsíců počkat. Když jsem řekla, že tomu mýmu dr. by stačily 3 měsíce, tak jsme udělali kompromis, na červenec ( zhruba 4 a půl měsíce), což jsem tak nějak chtěla, takže jsem víceméně spokojená. 😉 Byli jsme tam dneska 45 minut. 😉

sabcacech
29. bře 2013

@martina_81 Kde jsi byla??? já tam byla ve 13:45 a byli tam 2 holčiny a pak vyšel pár z laborky a joooo, přede mnou někdo šel od Vodičky, ale to jsem nějak nezaregistrovala, neb jsem byla nervní co a jak a hned jsem mazala k němu. My jsme si dnes pokecali o řidičích 😀 A hned jsem plula do laborky.
A proč jsi do mě nedrkla????? ☹
Tobě to taky uteče, uvidíš.

petrufa86
29. bře 2013

@sabcacech tak to je super, folík i sliznice pěkně narostlý a do příštího pátku ještě hezky naroste. taky mám clexane 0,4 ml. A punčošky naštěstí nemám, nohy mě neotýkají, takže dle dr z hematologie není potřeba, ale při porodu a těsně poo se asi bez nich neobejdu 😝 😝 😝
@martina_81 tak v červenci to určo vyjde. naše Pepina nebo Hugo ti pošlou miminko do bříška místo mě. Předám ti ráda štafetu. Já tam po tom potratu taky byla 45 minut a to sem ani nebyla objednaná. A co, kontrolku jsi ukončila???

sabcacech
30. bře 2013

@petrufa86 jj, prý jsme ukázkový, no divila jsem se, že za 2 dny takový skok, ale já s tím problémy nikdy neměla, jen ty roury, co jsou pryč. Já jsem tam měla trombo, ale co nic jiného nezbývá, tak se to vydrží, nejsem první ani poslední. 🙂

martina_81
30. bře 2013

@sabcacech noo, tak od toho Vodičky jsme šli my, kvůli nám jsi musela čekat. 😉 A co jsem asi měla dělat? Zeptat se Tě, jestli jsi "ta z modrýho koně"? 😀 😀 Vodička měl pěknou mikču,co? Ani jsem si nepřipadala jak u doktora. 😀
@petrufa86 No fakt nám to krásně vysvětlil. Dokonce na mou otázku, co jsou to americký kleště (chytá se do nich při laparce čípek), vyskočil a že nám je ukáže. U sebe je nikde nenašel, tak šel dokonce zaúkolovat sestru, abysme na ně mohli kouknout. 😀 Jsem ráda,že sám navrhl červenec, dýl bych čekat nechtěla, ale zase kdyby nechtěl on, tak do toho nejdu, protože říkal, že kdybysme to uspěchali, tak že by mi ta děloha pak mohla zase prasknout, kdyby nebyla dostatečně zahojená. Tak uvidíme. 😉 Jinak příští týden ve čtvrtek jdu ještě na kontrolu ke svýmu gyn. a ten mi ukončí neschopenku.

sabcacech
30. bře 2013

@martina_81 😀 😀 joooo, klidně. Tak jsem vás pořádně neznamenala, kroutila jsem se jak had-ovulka klepe na vrátka a sestra mě hned vzala. Jo, taky jsem si říkala a jak mu modrá slušela 😉 A hned se mě ptel jestli mám vejcata a já jak byla zblblá tak říkám, ano 5 blast 😀 😀 a chudák se mě ptal na kraslice 😀 😀 jěště při utz jsem mu vysvětlovala postup při malování voskem. 😉
Marti, v pohodě, nečekala jsem dlouho, to já pak zase dlouho byla v laborce 😅 😀