CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
6. led 2011

@lenda01 sestřička mi říkal 20minut....no jsem si říkala že by mohli zavádět nějaký špunt aby to nevyteklo 🙂

rvasata
6. led 2011

@kiara81 Ahojda,my jsem se asi ještě nepotkaly.Každopádně zítra tfůj,tfůj.To bude krásně pokračovat ten rok 2011.Nene neznám

lenda01
6. led 2011

@kiara81 tak si tam hezky poveget..dvacet minut je pohodicka, my po transferu tam lezime dve hodky se zadkem nahoru .. to te pak pekne boli celej clovek 🙂 a neboj nevytecou, protoze se krasne chytnou vajicek 🙂

rvasata
6. led 2011

@lenda01 Jo holka kdyby celej člověk,ale mě bolí moje velká prdel. 😀

lenda01
6. led 2011

@rvasata nemam o nic mensi a boli me taky... a zada a kostrc... ale to je tim, jak na ne tlaci ta velka prdel 🙂

rvasata
6. led 2011

@lenda01 😀 😀 😀 😀 😀 Hele naposled mě chytla křeč do nohy a mravenčení a ten můj chytrák mě začal masírovat nohu.Já ho málem zabila.

lenda01
6. led 2011

@rvasata mas taky takovou panickou hruzu, ze kdyz se jen o kousicek posunes nebo jen malinko hybnes, ze je vsechno v haji? Ja jestli jsem takovej blazen jen ja 🙂 lezim jak pribita a mam strach abych si nechtela psiknout a vsechno to ze me nevylitlo 🙂

rvasata
6. led 2011

@lenda01 Tak to tě můžu uklidnit 3x transfér a pořád sotva dýchám.Představa posunutí o píď tak píšu katastrofický scénář.Ale hele někde se leží s nohama nahoru třeba jen hoďku a stejně.Když si pak představím přes ty hrboly co jedeme domů.No co ,ale ten strach k tomu patří.to je jasný

rvasata
6. led 2011

HOlky manžílek mi udělala obloženou houstičku,čajíček a prý jestli něco bude 😀 a to nevím,že mě se vůbec nechce 😀

lenda01
6. led 2011

@rvasata ma to ale dobre promysleny 🙂 nejdriv dobrou vecu a neco k piti a pak hnedle na vec 🙂

paja1
6. led 2011

@kiara81 Taky držím pěsti,a kolik jich bude?1-2? 🙂

kiara81
6. led 2011

@paja1 děkuji já nejdu na IVF ale na IUI no ale mám dvě vajucha tak se to tam musí ted poprat samo no doufám že to dopadne a holčička se prokouše 🙂

kiara81
6. led 2011

@rvasata no potkaly právě ted 🙂 jsem Andrea....jinak bud ráda že neznáš...je to můj bejvalej a mlátil mě ted s tou čubkou co mě podváděl má dítě...to jsem mu však přála jelikož tam je to jen o sexu ale dle jeho slov má v hlavě nas......ona si chudinka myslí že si jí veme...a čeká na prstýnek...chich..jsem hrozná vím ale oba maj co chtěli

evik31
6. led 2011

ahojda holky zase jen nakukuju ,tak držím všem pro jistotu palečky 😀 já jsem dneska zase o rok starší tak jsem se s manžou v restauraci hezky napapala a je mě fajn 😀 ale slavit budem až zítra jinak jak tu válčíte,ženy 😀

@rvasata máš odepsáno a děkuji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale dočtu vás až zítra dneska jsem nějak ko 😝

kiara81
6. led 2011

@lenda01 dvě hodiny???jéžiš no tak to je mazec
já nevím jestli budu nohama nahoru nebo jak to vám poreferuju zítra 🙂

kiara81
6. led 2011

@evik31 přeji hodně zdravíčka k narozeninám

tygr21
6. led 2011

Evik31....všechno nejlepší k narozeninám.

Rvas......já tam taky bydlela,než jsem sem se odstěhovala do Třebše.

Holky,vycházím z hospody,a normálně na chodníku vyloženě zrcadlo,bylo to hrozný dostat se domů,domů to máme cca50metrů.Tak jsem vzala lopatui a posypala chodník pískem,no hrůza

Tak dávej te pozor

tygr21
6. led 2011

Lenda01......já na posezení zblajznu 4 šunkový chlebíčky,já je prostě miluju

lenda01
6. led 2011

@evik31 vse nejlepsi k narozeninam 🙂
@kiara81 myslim ze budes taky se zadkem nahoru ale budes moct po dvaceti minutach bezet dom 🙂

lenda01
6. led 2011

tak ja to pro dnesek balim .. mejte se tu a dobrou noc
@kiara81 na zitra tfuj tfuj tfuj pro stesti 🙂

kiara81
6. led 2011

@lenda01 moc děkuji......

rvasata
7. led 2011

@tygr21 Takže jsme byli vlastně sousedky 😀

tygr21
7. led 2011

Kiara81.....máš dneska velký den?tak at to dobře dopadne

Dneska jsem první,doufám že né nadlouho.

tygr21
7. led 2011

Rvas....zdravím.Byli jsme.Já jsem bydlela v ulici Kejzlarova.

rvasata
7. led 2011

@evik31 😀 😀

rvasata
7. led 2011

@lenda01 no promyšlený to měl dobře,ale nic nebylo.Hihihi

rvasata
7. led 2011

@kiara81 Renča zdravím,joo hele každý má to co chce.Já jsem taky škodolibá to si nemysli

rvasata
7. led 2011

Jinak to byla dneska klouzačka.Fůůůůj.Jsem se doklouzala zdáně do školky a pak ze školky.Malý kopeček k nám do vesnice a teda snad lepší mít brusle.to auto si dělalo co chtělo 😠

tygr21
7. led 2011

Rvas.....hlavně že se vám nic nestalo

rvasata
7. led 2011

@tygr21 to ne,jela jsem fakt pomaloučku,krokem.Odpoeldne to bude už dobrý.Taje to.