CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
3. únor 2011

@paja1 Můžu ti říct,že už bych brala každou práci.

paja1
3. únor 2011

@tygr21 hotová hospodyňka,.jsi šikulka.Musíš věřit tomu,že se to povede.Víš na mě neber ohledy,já jsem fakt vyjímka.Doktor to nechápe.opravdu z těch co jdou na takovouto léčbu tak se podaří někomu dřív někomu pozděj,ale určitě 95%jich nakonec otěhotní.Já jsem ta vyjímka a doktor neví proč.Tak musíš věřit,ale upřímně je taky blbost chodit jednou za rok atd.Tím nechci říct,že vím kdo jak chodíte,to nesleduji,ale asi velké odestupy taky nejsou dobré.Já to vím,že s hlediska financí je to až nemožné,ale je pravda, že mi můj doktor řekl,že velká pauza je jako bych začínala od znova.Já ty pauzy mívala pořád a šetřili jsme vždy na další.Ted vlastně od toho podzimu jdu vždy jak to jde po sobě..dle doktora-jeho rady.Ale šetřili jsme a je pravda,že jsem si i půjčila,at to mám trochu po sobě.Ale to zase spisuju romány.už ať se oteplí. 🙂

tygr21
3. únor 2011

@paja1 já věřím,že se to povede,někdy.Když dr.právě neví,proč je v sobě neudržím.Sliznici mám ukázkovou,tak nevím.

paja1
3. únor 2011

@rvasata Já myslela,že jsi psala něco o advokátní kanceláři?To obyčejná práce není, 😀 😀 😀 To byl vtípek.Já vím každý dělá něco jiného a je mu to dané od přírody.Všichni nemůžou dělat stejné.Já třeba jsem zaměstnaná v domově se seniory a upřímně jsem spokojená.Jasně ,že taky někdy nadávám,ale jsem fakt spokojená.Ještě před dvouma rokama jsem měla i vedlejšák masážní salon,a moc mě to bavilo,ale dohromady jsem to nemohla zvládat,ztrácela jsem tím dceru ani mě to nepřišlo,chodila jsem bud ,a 12h-celý den do práce,a když jsem měla volno tak jsemmasírovala většinou od 8-9 ráno a večer se vracela kolem 21hod.A Katka na mě čekala.jo víkend pokud jsem neměla směnu jsem byla doma.Víš a uvědomyla jsem si to až Katka volala-bylo vízo-měla samé jedničky a já jí řekla at zavolá tatkovi,že bude mít radost a ona mě řekla,že už mu volala.To bylo to poslední a musela jsem se rozhodnout pro jedno-a přece je lepší být zaměstnanec a ještě mě to bavilo.Ted si říkám,že tč´řeba to ještě někdy budu dělat,uvidím.věřím,že taky něco uspokojivého najdeš,ale raději ti přeju to Mimčo.

majka43
3. únor 2011

@tygr21 Dík, ale koukám, radši to nečíst. Ještě mi něco najdou, to by mi to simulanství vyšlo draho.

evaav
3. únor 2011

Ahoj holky zdravím Vás jěště dokud jsem doma.
Malá ž je plná elánu jsem ráda,že je jí lépe.No jsem zvědavá o kolik tědpríjdu peněz při tom ošeřování no,ale chvilka klidu mi také bodla.
Já furt čekám tu mrchu kde zas je a to jsem už dávno dobrala léky po které by to mělo chodit,tak nevím jestli mi to zbrzdila ta viroza nebo co se zase děje.
S tou prací je to všude stejný já mám teda makačku,ale zae můžu být ráda,že aůespon něco mám 😒
@rvasata -vítám tě tu po delší době

paja1
3. únor 2011

@majka43 Nehraj si na simulantku,pokud tě bolí záda to není sranda.A od páteře jse moc nemocí.Od točení hlavy,tlak,a dokonce i žaludek souvisí s páteří.Tak jaký pak simulant.A ,že to natahuješ,to není tak důležité,je blbost přerušovat neschopenku apak zase brát další.nevyděláváš přece statisíce,aby ti to nevadilo.Vždyt na tý neschopence je to hrůza nic moc peněz.A brzo snad půjdeš na transférek a pak uvidíš. 🙂

lenda01
3. únor 2011

@rvasata @tygr21 ja jsem tam vic jak doma a ta nesympos sestra tam je stale a i ty dve hodny.. takze ze sester nevim... Stepany jsem videla oba, Silhana taky, ale je pravda ze Dejmka jsem tam ted dlouho nevidela...

dasty79
autor
3. únor 2011

Ahoj @rvasata - práci seženeš.A až tam budeš pěkně spokojená,tak určo otěhotníš 🙂
To tak bejvá....

Tak třeba Sanus potřebuje posily 🙂 Vždyť je čím dál víc párů co jim miminko nejde....

dasty79
autor
3. únor 2011

@tygr21 - na pracáku?tak to je taky na prd.To je hodně málo peněz,viď? ☹

lenda01
3. únor 2011

@dasty79 jj to me taky napadlo.. ze proste potrebuji nove posily do tymu 🙂 myslim, ze to tam obcas maji docela vesele kdyz vidim tu narvanou cekarnu...

majka43
3. únor 2011

@paja1 Záda bolí, to je fakt, to nesimuluju, ale chodila jsem s tím do práce kolik let. Když mě chytly pořádně, tak jsem zaběhla k obvodní, ať mi prdne injekci a mazala zase do práce. To asi taky nebylo dobrý. Aspoň budu vědět, na čem jsem. Tento týden tady umřeli dva kluci na rakovinu, 41 a 43 let. A jeden 52 minulý týden. Jsem z toho taky trošku v prd... Jsme malý město, 5000 obyvatel, tak se dost známe a ono to člověku taky nepřidá.

paja1
3. únor 2011

@majka43 No to jsou šoky,mladí chlapi.proto aspon budeš mít pořádnou kontrolu a nic nezanedbáš.Taky je to k něčemu dobrý.

majka43
3. únor 2011

@paja1 Já jsem sebou pěkně švihla a dala si do hlavy, při útoku u hasičů, před dvěma roky a hučelo mi v uších asi tři dny, tak doufám, že nic nenajdou. To víš blbá, jsem nikam na vyšetření nešla.

hanysek.hanysek
3. únor 2011

Ještě jeden den, kdy bych to měla dostat. Uvidíme.

tygr21
3. únor 2011

Evaav+Hanyse.hanysek........vy čekáte na ms,a mezitím se flákaj někde spolu 😀 .

@dasty79.....je to málo,ale jsem ráda za každou korunu.

tygr21
3. únor 2011

Lenda01.....já jsem tam taky byla jak doma.Obden na kontrolu,nebo pro prášky,ale už mě to chybí.Jsem zvědavá,jestli si na mě ještě pamatujou 😀

hanysek.hanysek
3. únor 2011

@tygr21 já myslím, že ta moje ke mě přijde :o)

rohlenka
3. únor 2011

Ahojik všem....tak se tu rozhlížím a koukám, jsem tu nová....
Mám PCO, o mimi se snažím rok a půl, neroste mi děložní sliznice a mám naprosto anovulační cykly. MS dorazí jen po injekcích a to rovnou dvojitých dávkách Agolutinu. Zjistili mi zvýšený testosteron - horní povolená hranice v normě je 3,0 - já mám 2,9.
Několik let se mí bývalí gyndaři snažili, aby mi dorazila MS. Neúspěšně....
Mám za sebou léčbu Clostibegytem - první měsíc 1-0-0, druhý a třetí měsíc 1-0-1...pak vynechání na měsíc, nic, MS nedorazila, injekce AL, pokračování v Clostibegytu, ale tentokrát 1-1-1.Zítra jedu na UZ (chodím k Dr.Dejmkovi do SANUSu).
Bojím se bojím, jak to vlastně se mnou bude. Koukám na net již několik měsíců a pročítám všemožné i nemožné....jsem z toho na nervy....
Máte někdo podobné obtíže, jako já?
Poraďte mi, jak zvládáte ty nervy? Děkuju a držte se!

tygr21
3. únor 2011

Rohlenka.....ahoj a vítej.Já takové problémy nemám,máš toho požehnaně.Jak zvládáme nervy?máme tu skvělé holky,které tě podrží a pomůžou v každém případě.At ti uz proběhne dobře

majka43
3. únor 2011

@rohlenka Vítám tě, já taky takový problémy nemám.

kiara81
3. únor 2011

@rohlenka ahojda tak já mám cyklus ukázkový ale těhotenství taky nejde přítel má špatný sperimogram
neboj v sanusu ti pomohou a brzo budeš těhulka

paja1
3. únor 2011

@rohlenka Poradit asi nemůžeme,ale dnes je hodně holek co jim to nejde a rok a půl je dost.Assi bych šla už do nějakého centra a nečekala,i tak je to vše na dlouho.4ím dřív začnete tím líp.Držím pěsti.

na_aty
3. únor 2011

@rohlenka Ahoj a vítej...Já také poradit bohužel neumím.. Ale nezoufej, objednej se do centra asistované reprodukce, tam mají určitě více zkušeností než běžní gynekologové a určitě Ti pomohou... Držím pěsti, ať se vše upraví a Ty jsi brzy těhotná a my ostatní také :o)

Jinak, já to dneska dostala...Cyklus trval 33 dní, minulý 34, takže pravidelnost +- dobrá...Jsem ode dneška na neschopence doma a léčím se s tím strptokokem v krku, tak je asi dobře, že se nám to teď nepovedlo, protože mám vydśoké dávky penicilínu a to by nebylo OK pro začátek těhotenství.. Takže se tím tak vnitřně uklidňuji :o).. Přišel mi dneska bylinkový čaj na podporu těhotenství (je to čaj L.Mojžíšové), nezkoušel jste ho někdo? Krásně voní a je docela dobrý...

tygr21
3. únor 2011

Na-aty......tak at se brzo uzdravíš.Ten čaj se musí objednat,nebo si ho jen tak koupit.Ty máš dobrý cyklus,já to mám po 23-24dní.

na_aty
3. únor 2011

@tygr21 Já jsem si ho objednávala na : http://www.otehotnet.cz/caj-ludmily-mojzisove-k... , je to český čaj z bylinkářství Polička (jak je uvedeno na obalu)... Mně se ten cyklus zdá být dlouhý...Normál je cca 28 dní, ne? Tak já mám týden navíc :o)... Už aby bylo 23.2., protože jdeme do Sanusu a nsd už se začne něco dít... Dnes mi manžel odjel na soustředění s fotbalem, takže máme doma klídek ale zároveň smutno..No, do neděle to uteče jako voda..

tygr21
3. únor 2011

Na-aty......děkuju za odkaz.Tak at s fotbalem vyhrajou,kam až jeli?

na_aty
3. únor 2011

@tygr21 Není za co.. :o)
Jeli asi do Jimramova..přesně to nevím...Budou mít tréninky třikrát denně, tak jsem zvědavá, jak hodně unavený v neděli přijede :o)) Má fotbal jako koníčka, domluvili se s celým týmem a jeli.. Mají to takový relax od práce, manželek, děrí.. Taky bych taky něco podobného potřebovala :o))

tygr21
3. únor 2011

Na-aty.....taky by si vypadla z baráku?to já taky.