CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
21. únor 2011

@dasty79 jsem tak nějak pořád v pracovním zápřehu dělám na směny a o výkendu zase jinde,ale snažím se vás dočítat,ale nějak toho v poslední době moc nakecáte 😀
@lintea jojo na kamínky jdu v březnu 14.3. jdem na to tak doufám,že naposledy 😒 a jak ty už se těšíš na dětičky 😅
@tygr21 tak nikam nechod né 😀

tygr21
21. únor 2011

@evik31 ale já má chut.Můžu se zeptat kde makáš?

evik31
21. únor 2011

@tygr21 máš chut na copak 😉 já pracuji ve firmě,kde se vyrábí tenisové nafukovací haly,kryty Azura na bazény pro Munfield ty momentálně dělám ty se právě sváří na 3 směny jinak dělám jen na jednu,a nebo šijeme třeba i vojenské stany pro armádu atd. je toho spousta

lintea
21. únor 2011

@evik31 tak to už je za pár a pak hurá na další pokus 😉 na dětičky už se těším, ale začínám se strachovat jak to budu zvládat 😀 to brzo, co
Neděláš náhodu v bývalým Technolenu, nepamatuju si jak se to teď jmenuje 🙂, ale taky se tam něco šije

evik31
21. únor 2011

@lintea v technolenu jsem dřív pracovala ted se to jmenuje Petex,ale já pracuji v Techtexu 😉 pak je tam ještě jeden techtex,ale to je sportovní areál,ale patří totaky k nám
jinak se nboj prcky určo zvládneš 😉

samanta001
21. únor 2011

@dasty79 jéé tak to je fajn, že se měl proďola tak k světu, já už se těším až ho zítra uvidím. Zítra napíšu jak jsem dopadla já.

lintea
21. únor 2011

@evik31 aha, přece jen už tam dlouho nebydlím tak ztrácím přehled 🙂

evik31
21. únor 2011

@lintea to nevadí 😉
tak děvčata já se pomalu loučím jdu se chystat do práce ach jo vůbec se mě nechce radši bychsi dala šlofínka 🙄

sissi6
21. únor 2011

@dasty79 Děkuju, pak napíšu. To se ti nedivím, taky bych byla na měkko, musel to být krásný zážitek 🙂

lenda01
21. únor 2011

teeeeda to je hruza des, nejak nestiham docitat natoz se pridat do diskuze.. hruza des se mnou... ale koukam ze 14.3. bude velkej den.. ja jedu kontrolu na_ty myslim na cviceni podle Mojzisove, evik31 kontrola kamenu a sissi6 jde k leciteli.. no to bude zazitku 🙂
@dasty79 @tygr21 dekuji vam za prani 🙂
@dasty79 moc gratuluju k mavajicimu mimiskoj a moc drzim pesti at krev vyjde dobre a za ctrnact dni UTZ at dopadne jeste liiiip 🙂
@lintea teeeeda uz 27tt ..to je boziiii a leti to jako blazen 🙂
@samanta001 na zitra drzim pesticky 🙂

sissi6
21. únor 2011

@lenda01 tak to bude opravdu velkej den, to jsem nevěděla, tak hlavně aby nám to dopadlo dobře 🙂 Můžu se ještě zeptat když tě čekalo IVF tak jsi se taky měla do Sanusu objednat na 20-22 den cyklu?

lenda01
21. únor 2011

@sissi6 no jasne ze nam to dopadne vsem dobre, kdyz je nas na to tolik 🙂 jaj tak tohle si uz presne nepamatuju ☹ ja mela poprve kratkej a podruhe dlouhej protokol, ale u kteryho kdy se zaclo se stimulaci tak to netusim ☹

sissi6
21. únor 2011

@lenda01 Musí nám to dopadnout dobře 😉 . Já mám ten dlouhej a pořád to tak propočítávám jestli to nějak vyjde s tou dovolenou co má naplánovanou kolegyně.

lenda01
21. únor 2011

@sissi6 ten dlouhej je fakt dlouhej.. to ti pichne injekci ktera ti v tele navodi stavy jako kdybys mela prechod... takze budes mit navaly horka a tak a pak teprve nekde desatej az ctrnactej den po tyhle injekci se zacinaji pichat injekce do bricha ktery se pichaji tak tyden + - a pak teprve OPU...

sissi6
21. únor 2011

@lenda01 no snad to nějak dopadne, nechci to zase o měsíc posouvat. Kdyby se mě ms aspoň o pár dní zpozdila, to by mi docela pomohlo, protože každej den by byl dobrej.

lenda01
21. únor 2011

@sissi6 a ona jako na potvoru prijde na cas.. to znam tyhle zakony schvalnosti... ☹

sissi6
21. únor 2011

@lenda01 no spíš se bojím, aby nepřišla ještě o něco dřív, minulej měsíc měla asi 4 dny zpoždění. Já když jeden měsíc mám pár dnů zpoždění tak většinou další měsíc zas dorazí o nějakej den dřív ☹

lenda01
21. únor 2011

@sissi6 jo ze se to dorovna... chjo ... no treba to vyjde vsechno dobre neboj se nic 🙂 je blby s tou praci ze je to takhle knopovy ☹

sissi6
21. únor 2011

@lenda01 jj takhle se to občas dorovná, jinak to mívám docela přesný.

lenda01
21. únor 2011

@sissi6 to bych taky chtela jednou zazit.. ja to mam taky presny.. presny v tom ze to nedostanu i kdybych se na hlavu stavela 😀

kiara81
21. únor 2011

@dasty79 jj píchám špek mám pěkně bolavej ☹ no zítra už mám tři inj. chudák břuch jj já psala že zavírají ale asi na chvilku

sissi6
21. únor 2011

@lenda01 tak to neznám a do nedávna jsem ani nevěděla, že to tak někdo vůbec má. A to jako ms normálně nedostaneš nikdy? Jen po injekci nebo po nějakých lékách?

kiara81
21. únor 2011

@lenda01 no a přece jáááá 14.3 budu testit.....to bude pro mě obrrrrrr den jo a hele jááááááááááááááááá kokám do kalendáře a normálně je tam svátek ...no čííí no tvůůůj tak vše nej at vše dopadne jak si přeješ a hlavně zdravíčko a mimííííska v bříšku

sissi6
21. únor 2011

@kiara81 tak to ti nezávidím, ale ty to zvládneš 😉 a za chvíli budeš mít mimi u sebe 🙂

kiara81
21. únor 2011

chci se zeptat já si myslela že budu mít nějaké tlaky v břiše skrz ty vajucha a ono nic......nic necítím.....

kiara81
21. únor 2011

@sissi6 no copak já to zvládnu ale to mimi malinký co mi vytvoří ve zkumavce aby se usídlilo já ted tak přemýšlím jeslti si mám zavést dvě či jedno...ach jo ..ale já vím že záda by to asi nevydržela ale šance tam je větší

sissi6
21. únor 2011

@kiara81 tak to bude opravdu veeelkej den 🙂

sissi6
21. únor 2011

@kiara81 neboj usídlí se 🙂. Tak to nevím, ale já bych šla do dvou, ale já mám záda v pořádku, ale taky nevím jak bych to zvládla při mojí váze.

kiara81
21. únor 2011

@sissi6 kolik vážíš? já nemám srostlý obratel uvidíme nechám si i poradit od dr.jestli je pak možná i redukce ale to zas je asi nebezpečný

sissi6
21. únor 2011

@kiara81 jak na který váze na některý 47,5 na některý i 50. Minule mi dr. říkal, že bych měla přibrat, ale když ono to nejde, kdyby viděl co toho sežeru 😀