CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

madlina
25. únor 2011

A já mám prádlo v pračce 😉 .Včera porodila kamarádka a nemá na mimčo kombinézu.jsem ji slíbila po Adélce,takže peru a asi zítra ji í povezu do porodnice.

tygr21
25. únor 2011

@evik31 já ho mám ještě vlhký.Přes noc to zmrzne a ráno mě to nestačí schnout.

tygr21
25. únor 2011

znám jí?

evik31
25. únor 2011

@madlina ty jseš ale hodná kamarádka to se jí to narodilo dřív,nebo nepočítala s takovou zimou,že nepořídila svou
@tygr21 tak my tady asi nemáme takový mrazy nebo já nevím,ale já ho měla krásně suché 😀

lintea
25. únor 2011

@evik31 no já se právě všude dočetla, že při těhotenský se to dodržuje trošku jinak, jím taky pravidelně a jednoduchý cukry vypustit úplně, dětem škodí větší výkyvy, navíc jsem se dočetla že to nezpůsobuje jen větší porodní váhu, ale i hyperaktivitu a pod. nebo může být problém s dýcháním po porodu, takže dodržu ju přesně to co píšou 250g sacharidů na den. Kdyby šlo jen o mě tak to tak neprožívám, myslím, že většina těhulí s culkrovkou se to takhle snaží dodržovat. Uvdidím co mi řeknou v tý poradně, kdž to nebude tak hrozný nebudu to tak moc hlídat.

madlina
25. únor 2011

@evik31,terrmín měla 8.3. takže to dřív není ale do porodu nevěděla,co budou mít.Miminko se furt nechtělo ukázat.Mají holčičku takže naší růžovou kombinézu užijou. No to víš,musíme si pomáhat. 😀 😀 😀

@tygr21,jestli ta otázka byla na mě,tak je to Monča.

evik31
25. únor 2011

@lintea tak at ti to v poradně dopadne dobře 🙂 já být těhu tak se taky víc hlídám neboj to už bych asi taky měla strachy jinak staženou prdélku,ale já bych asi musela být stejně na inzulínu a ten by mě to jinak měl rovnat abych neměla hodně velký výkyvy tak uvidíme,ale asi bych se snažila držet přísnou dietku,abych pokud možno si píchat nemusela tak uvidíme

tygr21
25. únor 2011

Tak konečně máme uklizenej obývák.O víkendu se bude dávat podlaha.

evik31
25. únor 2011

@madlina a holčička už je od mala holt tajnůstkářtka 😀

evik31
25. únor 2011

@tygr21 teda vy frčíte no než bude mimi budete mýt hezky všechno hotovo 😀

tygr21
25. únor 2011

@madlina já znám jenom Oupicku

tygr21
25. únor 2011

@evik31 to snad jo,vždyt už nám toho moc nechybí

evik31
25. únor 2011

@tygr21 takže šupky těhulkovat 😀

evik31
25. únor 2011

holky já se zatím loučím jdu na návštěvu a nákup takže zatím páááá

majka43
25. únor 2011

@tygr21 Tak vidíš jak jsi to krásně zvládla vyklidit.

tygr21
25. únor 2011

@evik31 musím počkat na ms

Majka43......taky nám to dalo zabrat.Navěděli jsme odkud začít

madlina
25. únor 2011

@tygr21,s tebou je taky domluva.Jo je to ona.

tygr21
25. únor 2011

Tak sory

madlina
25. únor 2011

proč se omlouváš?

kiara81
25. únor 2011

ahojda
@majka43
@lenda01
@tygr21
ahojda děvčata ☹((((((((((((((((((((() tak mám smůlu rozjíždí se mi ovariální hyperstimulační syndrom takže žádné ET nebude kdyby nebyl na světě lék který to brzdí nebo co tak by mě museli to hned zastavit jsem v secundráním stádiu kdybych byla v terciálním tak už to je na hospitalizaci ....mám přes 20folikulů o 14mm v pondělí jdu na odsátí a emryjka jdou do mrazáku a bude se čekat až se mě vaječníky sklidní tak pak pude KET nevíte kolikátý den cyklu se provádí KET?
mám břicho jak papinák a do pondělí daleko...

lintea
25. únor 2011

@kiara81 tak to mě mrzí, takovýhle komplikace ☹ na KET se chodí podle cyklu v době ovulace, snad bude spoň hodně mrazáčků

tygr21
25. únor 2011

@kiara to je hrozný,a ještě kdyby si to psala česky,tak to je ještě horší 😀 Co to znamená?V pondělí budu držet palečky.

kiara81
25. únor 2011

@tygr21
@lintea no prostě když to jde tak to jde ...no hodně reaguji na stimulaci mám prostě hooodně folykulů a to není dobrý secundární stav je to co píši ...terciální je že už pak vše odsávají z břicha jelikož je tam hodně tekutiny no primární stav jste tady měli všichni to je že jste ragovaly více ale v normě
ach jo no já mám naštěstí cyklus jak hodinky tak může být KET 14dc??

majka43
25. únor 2011

@kiara81 To je mi líto, ty máš teda smůlu, ale zase budeš mít hodně embryjek. KET se dělá 17.19DC, jak kde.

tygr21
25. únor 2011

@kiara držím palečky,at je to v pořádku

lintea
25. únor 2011

@kiara81 já myslím, že by mohl být KET 14dc, pokud naroste sliznice a taky záleží jak budeš mít stará embrya o to se to pak posune, takže když budou pětidenní tak asi až 19dc

lenda01
25. únor 2011

@kiara81 chjo s tim...ty mas taky stesti v nestesti holka jedna.. ale nezoufej... jeste mesic si pockas a bude to o to lepsi... me to taky vyslo az po KETu 🙂 tak budeme treba bojovat nakonec spolu.. hele na ten hypestimuacni syndrom, je pry dobry hoooodne moc pit.. nevim v cem to pomaha ale pry to pomaha..

lenda01
25. únor 2011

tak a ted se jdu pokusit vas docitat za celej dnesek a vcerejsek 🙂

tygr21
25. únor 2011

@kiara81 já jdu ,až to dostanu tak 3den na krev,třeba se tam uvidíme.

Lenda01......to dáš,moc toho není 🙂

lenda01
25. únor 2011

@majka43 no to je super, ze je KET uz ve ctvrtek.. 🙂 to budu ooobr moc drzet pesti a sedmicka bude urco stastne cislo.. 🙂 je pravda, ze takhle v praci mi to vazne utika, uz mam ctvrty tyden od revize... ms sice nikde, ale s tim jsem pocitala... to moje telo jedno neposlusny 🙂
@tygr21 no bylo toho docela dost 🙂 ty tu vzdycky dopo jsi sama a pak vecer kdyz muzeme my, tak uz zase nemuzes ty ☹ budeme to muset nejak vyladit 🙂
@lintea tak to je fajn, ze staci si jen hlidat jidlo a nemusis brat zadne prasky.... ale i to hlidani se je na prd, hlavne kdyz lita pusa na ty sladkosti, vid 🙂