CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sissi6
25. únor 2011

@na_aty to bude určitě krásná kuchyň, už se těším na fotku. My sme si teda taky hodně vymýšleli, několikrát jsem to měnili, no co ty prachy co to stojí, tak firma musí něco se zakazníkem vydržet 🙂 . Než nám přijeli montovat linku, tak jsem ještě ráno setřela, abych měla pod linkou čisto a oni ještě různě dořezávali, takže bordel hroznej 😠 , tuhle nám přijel chlap montovat dveře a obložky, tak to taky ještě dořezával, pak sme je ještě brousili no hrůza děs, já už se na to uhlízení docela těším.

madlina
25. únor 2011

@kiara,všechny embrijka zamrazili na na KET jsem šla po měsíci.Když máš hyperstimulák,tak ti ET neudělají.Otěhotněla jsem po druhým KETu ale těhu trvalo jen 10týdnů.Pak 3 měsíce nic a ze třetího KETu máme Adélku.

kiara81
25. únor 2011

@madlina no tak snad se nám to zadaří do konce roku

majka43
26. únor 2011

Ahoj, kde všichni jste?

tygr21
26. únor 2011

Tady......jdu dočítat

tygr21
26. únor 2011

Holky,víte jak jsem se ptala na hrachovou kaši,že ji udělám k obědu?Tak já jsem trdlo.Místo hrachu,jsem namočila čočku. 😀

majka43
26. únor 2011

@tygr21 A byla dobrá? 😅

tygr21
26. únor 2011

Majka43......na to,že jsem ji dělala poprvé,tak docela ušla.A co jste měli vy?

majka43
26. únor 2011

@tygr21 A co jsi nakonec dělala, čočku nebo hrách? Já měla od včera krkovičku s bramborem.

tygr21
26. únor 2011

Majka43.......dělala jsem čočku na kyselo,povedla se.A kde je zbytek?

majka43
26. únor 2011

@tygr21 Asi venku, je tam krásně a ještě k tomu víkend, tak se věnují chlapům.

tygr21
26. únor 2011

Majka43......taky bych se věnovala chlapům,jenže odjel do práce,musí tam něco dodělat,místo toho abychom něco kupovali,tak si jel pryč 😠 .A co ty?

madlina
26. únor 2011

My měli k obědu řízky s bramborama a zeleninou.A odpolko bude dortík,judnohubky a další mlsy.

tygr21
26. únor 2011

Madlina......tak si to užijte

na_aty
26. únor 2011

Ahoj holčiny,
venku je dnes opravdu kráásně...Úplné jaro... Tak jsme se teď s manželem vrátili z ASKA, objednali jsme tu pohovku, tak mám klid :o).. Přidala jsem pár fotok do fotoblogu, tak se mrkněte, pokud budete chtít. Manžel letěl na fotbal, já půjdu asi žehlit a psát se synem úkoly... Jak se dnes všechny máte?

majka43
26. únor 2011

@tygr21 Tak mě přišla nakonec návštěva. A přítel odjel na hokej.

tygr21
26. únor 2011

A já jdu ven

samanta001
26. únor 2011

Ahoj holky, tenhle týden jsem vás nějak zanedbávala, ani nebudu dočítat to bych tu asi seděla do rána 😀
@dasty79 tak ve čtvrtek už mi volali výsledky skreeningu a vše dopadlo dobře, byla jsem překvapená, že volají tak brzy. A co tobě už někdo volal? Na to sono srdíčka plodu jsem objednaná až na 26.4 což odpovídá 21t.

majka43
26. únor 2011

@samanta001 Ahoj, jsem tu asi sama.

majka43
26. únor 2011

Jsem tu fakt sama.

evaav
26. únor 2011

@majka43 -nejsi ted Vás dočítám 😉

majka43
26. únor 2011

@evaav No hurá, nejsem sama.

majka43
26. únor 2011

@evaav Co ty vůbec plánuješ?

evaav
26. únor 2011

@majka43 koukám,že se tu vařilo,no alespon má člověk inspiraci 😉 já dnes dělala plněné vepřové kotlety a hranolky a porkovou polévku a na zítra chlupačky zelí a králík snad nám to vydrží alspon do úterý 😖
Jinak co je u tebe nového nějak strácím přehled mě nic jen čekám na zázrak,ale už tak normálně.Koupili jsme si na září dovolenou tak se mám na co těšit jenže jsme si zaplatili Tunis a mám srach aby se tam neválčilo,ale psali jsme na cestovku jestli to nemáme změnit a prý tam je klid,ale trošku se bojíme 😒

majka43
26. únor 2011

@evaav Já jdu ve čtvrtek na transfer darovaných embryí.
V Tunisu jsem byla dvakrát. Moc se mi tam líbilo, moře čistý, hotel taky, jídlo suprový. Kam jedete?

majka43
26. únor 2011

Tunis

evaav
26. únor 2011

@majka43 -no já už moc nic neplánuji letos si dám asi přestávku před posledním placeným pokusem co mám,mám z něho docela strach i když zase si říkám když mám po té laparce tak by to mohlo třeba vyjít,ale kdo mi to zaruří nikdo 😒 a jít tam s tím přístupem ,že to nedopadne je také blbé,ale počít s tím člověk musí i když nechce. Tak to ted budem skoušet doma a uvidíme. Ty jsi tady tenkrát tady holkám posíla nejaké zaklínadlo nebo co to bylo at si dají pod hlavu můžeš mi to také poslat? 😉 Já se upínám na kde co chtěla bych i navštívit nějakou kartářku jsem prdlá já vím,ale ta nejistota mi vadí navíc bych ráda věděla jak dlouho třeba na tom budu i s prací a tak.
Jedem do Hammametu do hotel Samira je to tam hodně zaměřené pro děti mají tam dětský park,minizoo,minidisco a spoustu animačních programů jen aby se tam neválčilo ☹ ,ale asi už tam je klid i delegátka nebo někdo z té cestovky nám psala že už tam je klid

majka43
26. únor 2011

@evaav Já byla v Tabarce, to už je skoro v horách a bylo tam krásně zeleno. V jakém jsi znamení, najdu ti tvého anděla.

evaav
26. únor 2011

@majka43 -krásná příroda,my to hlavně i chcem na Verčino horší dýchání i když pro ní jsou hrozné výkyvy počasi to pak tři dna prokašle než se stím to její tělo smíří.
Moc ti držím na čtvrtek palce,já když si pak vždy vzpomenu na těch 14dní čekání to byly opravdu dlohé dny i když jednou vlastně jsem se rozkrvácela dřív ☹ ,ale nebudu ti psát žádná negativa ty musíš být pozitivně naladěná.Já když jsem šla poprvé na své první IVF tak jsem to brala jako,že mi to tam dají a je hotovo a vůbec jsem nemyslelana to,že by to nedopadlo věděla jsem kulový o tom internet jsem neměla,ale zase to opravdu dopadlo a to jsem ani nevěděla co je HCG 😀 to byla ostuda.

evaav
26. únor 2011

@majka43 jsem býk jsem 21.4 a to ten den začíná.Na Tabark jsme také koukali, musí tam byt krásněale prý v září už to počasí naní takové jako v sezoně