CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
26. únor 2011

@evaav Jo tak poprvé jsem si to myslela taky, to jsem ještě taky o koníkovi nevěděla. To znamení mi napiš.

majka43
26. únor 2011

@evaav Byla jsem tam v červenci a na konci září a v září to bylo snad ještě hezčí.

evaav
26. únor 2011

@majka43 -býk jsem 21.4

majka43
26. únor 2011

Tohle si opiš: Tuale, Tuale, Tuale, prosím tě, pomoz mi s mou/mým.............................S láskou a světlem, láskou a světlem, láskou a světlem.
Místo těch teček si napiš přání, se kterým chceš pomoct.

majka43
26. únor 2011

Jdu si lehnout k bedně, nějak mě už dneska berou záda.

majka43
26. únor 2011

@evaav Jo tu formulku si dej pod polštář a než půjdeš večer spát, tak si jí přečti. Nebo se jí nauč nazpaměť a můžeš si jí říkat kde chceš. Tual je tvůj anděl.

evaav
26. únor 2011

@majka43 už to píšu děkuji a mám si to dát pod polštář? A mylíš,že to pmůže no za pokus nic nedám a jak to tam má být dlouho

evaav
26. únor 2011

@majka43 -tak dobrou jdu taky k telce

majka43
26. únor 2011

@evaav Já to tam mám od vánoc.

lenda01
27. únor 2011

ahojky holky... tak jsem vas docetla a hodinka je pryc... 🙂 my vcera meli oslavu tchyninych padesatin a do toho jsem se jeste v patek stala tetickou, takze dvojnasobna oslava takze jsme nejdriv pripravovali dobroty a potom jsme se veselili 🙂 no a dnes jsem jak kdyz me prejede parni valec a nejvetsi sranda na tom je,ze zitra zas do prace.. chjo to bude po mne 🙂 a jak se tu jinak vy mate?
@samanta001 moc moc moc gratuluji k dobremu screeningu a hnedle se ti bude lip tehulkovat kdyz vis, ze ten malej broucek v tobe je zdravej vid? 🙂
@kiara81 gratuluji ke svatbe 🙂 to je super 🙂 a jak se jinak citis? co bricho? to ti fakt nezavidim ☹ jsem napnuta jestli jsi OK nebo jestli jsi radeji jela do Sanusu aby ti pomohli...
@majka43 tobe uz se to taky blizi 🙂 uz ve ctvrtek, to to uteklo 🙂

evaav
27. únor 2011

@lenda01 -ahoj tak jsi si alespon užila víkend já celkem taky když jsem ho strávila doma po třech nedělích.A zítra zase na odpoledne ☹
Zase mi Verča pěkně kašle,jak se změní počasí tak to chdák vždy to její tělíčko nezvládá příjmout no jsem zvědavá co zase budou ve školce říkat,furt jim člověk oslí,že je to astmatický kašel a že to většinu do tří dnů zmizínemůžu s ní být furt doma ani doktorka mi na to nic víc nedá když nesípe .No,ale asi si pojistím moji mamku na hlídání když by něco jenže ona se do té školky hrozně těší vrátí se jí kamarádi z prázdnin 😉
jinak se mám celkem dobře peču králíka a poklízím

lenda01
27. únor 2011

@evaav jj uzila ale jsem z toho uplne vyrizena .. takze uz dnes v nedeli nechci nic vic nez aby uz byl patek 15:00 hod a ja mazala z prace domuuuuu 😀 cetla jsem, ze uz ste nechali snazilkovani volny prubeh bud to klapne nebo ne a kdyz ne, tak pristi rok ivf... to je ale nejlepsi... treba zrovna to klapne a mimco se zadari 🙂

evaav
27. únor 2011

@lenda01 -no ono by jsme do toho ši třeba letos manžel říká,že je to na mě,ale nějak se na to necítím víš,asi to je srachem že je to opravdu poslední pokus a vydařit se to nemsí i když může.Ale taky nevím jak by to vpadalo v práci i když bych tam odtud ráda šla ale není kam tak alespon pak zase na mateřskou. Tak jsem řekla,že letos si pojedeme na dovču at taky malá si něco užije. Nevím možná to je chyba třeba by po té lapaarce to šlo lépe,ale nikdo to stejně nezaručí i doktormi říkal,že by to na jaře mohlo dopadnou,ale taky si vzpoměl že jsem měla málo vajíček anemůže mi zaručit,že by jich pak bylo více,tak uvidíme.Tak nějak se budem doma snažit i když nevím no byl by to opravdu zázrak když by to dopadlo.Hlavně to potřebji trošku dostat z hlavy i když to jde hůř,ale ted co jsem v jednoum kole tak to docela jde.A zase si našetřime nějaké koruny a pak kdo ví.
Ted od nás z práce se jedné podařilo otěhotnět ale nevím na kolikátý pokus a bude mít asi dvojčátka.A ted čekám na svou dobro kamarádk taky Podstopila Ket minulí týden tak jí držím pěsti at se nemusí do práce už vracet.Má to poslední Ket před posledním IVF

tygr21
27. únor 2011

Ahoj holky,stýskalo se vám?Zase ste se pěkně rozpovídaly.My jsme jedzily na Mácháč,tam se nám moc líbilo.Copak máte dneska k obědu?

majka43
27. únor 2011

@tygr21 Já kuřecí řízek a brambory. Papouch ho do sebe tlačí ještě teď.

lenda01
27. únor 2011

@evaav dovca je urco super napad a mala si to uzije a vy urco taky.. clovek se ma alespon na co tesit a prijdes i na jine myslenky.. tenhle kolobeh jako je prace a chod domacnosti a do toho touha po mimcu, je toho na cloveka nekdy az dost... jen pekne jedte za slunickem .. skoda ze je to az v zari, pokud se nepletu.. ja bych jela na dovcu hned 🙂 my pojedeme asi nejspis na slovensko do Tater, tam se nam tuuuze moc libi a v lete pojedeme s rodicema a jeste s jednema znamejma na moravu na kola ... pojedeme tam uz po ctvrty a furt se nam tam libi, je to tam uplne bozi 🙂 taky se na to uz tesim a aspon trosku zamestnam hlavu i jinejma myslenkama 🙂
@tygr21 ahojky 🙂 u nas dnes byla klobasa brambor a zeli.. ale uz nezbyloooo 🙂
@majka43 ten se ale ma 🙂

tygr21
27. únor 2011

My máme vepřový nudličky s bramborem.Je u vás taky tak hezky?

@majka43 hlavně že mu chutná 😉

dasty79
autor
27. únor 2011

Ahoj holky.Celý víkend jsme byli pryč.
Co tady nového?????

dasty79
autor
27. únor 2011

@samanta001 - tak to gratuluju k super výsledkům 🙂
Já si mám toto úterý volat na výsledky krve.A jinak tam jedem až 8.3. na ten utz 🙂

tygr21
27. únor 2011

Dasty79.......hlavně že jste si víkend užily.Koukala jsem na baráček,kráááááááááááásnejjjjjjj

kiara81
27. únor 2011

@lenda01 ahojda děkuji a jinak děvčata se cítím sejně jako v pátek takže se nic nezhoršuje ani nezlepšuje...od včera mě bolí tak ukrutně bradavky ..taky vás bolely když jste měli jít na odsátí???jéžiš já už to chci mít zasebou zítra mám nástup v sanusu v 7:15 hod tak snad nepůjdu jako naschvál poslední já takové štěstí mám

kiara81
27. únor 2011

jinak já jsem dělala vepřové na žempionech a bramborové kuličky

majka43
27. únor 2011

@kiara81 Držím na zítra moc palce, ať máš krásný embryjka.

na_aty
27. únor 2011

Ahojky,
já dens dala péct kachní stehna a udělala jsem k nim chlupaté knedlíky ze zelím.. Po Vánocích mám ještě tak dvě až tři kila navíc, ale dnešním obědem to teda lepší nebude :o)) Ale kluci měli chuť na pečené masíčko, tak jsem musela poslechnout...

@kiara81 Jsem ráda, že Ti není hůře a zítra na Tebe budu myslet, aby to všechno dobře dopadlo a Ty jsi měla spoustu kvalitních vajíček!!!

tygr21
27. únor 2011

Jedeme na čumendo do města,snad něco koupíme.

na_aty
27. únor 2011

@tygr21 A co jedete nakupovat? Nábytek? Tak držím pěsti, ať něco přivezete!! 🙂

majka43
27. únor 2011

@tygr21 Tak ať krásně nakoupíte,

kiara81
27. únor 2011

@majka43
@na_aty jste zlatíčka snad se mi uleví ...mám i asi nálady z těch hormonů jako mazec...kamarádka mi slibuje že se staví od úterý a ni jeden den se nestavila a ani nenapsala že se nestaví akorád furt píše že se staví zítra ....no a ještě mi napíše že ji kolikrát život nebaví atd přitom ona má vše na co si vzpomene....tohle taky miluju...ani nemá šajnu co plánuju a co mě zítra čeká myslelaj sem že si včera vyleju srdíčko a ono nic ještě že mám vás

kiara81
27. únor 2011

@tygr21 no tak at není jen to čumendo at se také provětrá peněženka 😀

sissi6
27. únor 2011

@tygr21 u nás je taky krásně 🙂

@kiara81 ať Ti to zítra dobře dopadne a máš hodně vajíček 🙂