CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
1. bře 2011

@lenda01 domluvíme,a jak ty seš v práci?

@majka43 takže na 22ho chceš držet palečky,že jo

majka43
1. bře 2011

@tygr21 To už bude pozdě, na krev po KET půjdu 17.3 asi. Hlavně potřebuju držet palečky na zítra v jednu. Budu volat, jak se rozmrazily embryjka.

tygr21
1. bře 2011

@majka43 tak všechno špatně,znova.Palečky se budou držet zítra.

majka43
1. bře 2011

@tygr21 No někdy píšu jak tatar, ale to je jedno, zítřek je přednější a pak už ti řeknu, kdy držet dál. 😵

tygr21
1. bře 2011

@majka43 dobrá.Tak mám domytý nádobí,zameteno a vytřeno,to jsem dobrá,co?

majka43
1. bře 2011

@tygr21 Já vytřeno nemám, ale zas mám utřený prach. Vytřu zítra, pak nebudu vytírat aspoň 4 dny.

tygr21
1. bře 2011

@majka43 taky si pracovitá,jak včelka

tygr21
1. bře 2011

Koupila jsem si sazeničky pažitky a už tam mám malinkatý,hurá

dasty79
autor
1. bře 2011

Ahoj holky 🙂

@kiara81 - tak kolipak se jich oplodnilo????????

@majka43 - to je dobře,že ti nepřeruší neschopenku 🙂

@na_ty - je ti špatně od žaludku????že by???

@sissi6 - to mě mrzí,že se ms rozjela 😒 Tak za chvíli léčitel 😵 určo vám pomůže!!!
A co vás čeká teď?Jdete do dalšího IUI?

My byli 3x na IUI - a já tomu nějak nevěřím.....

@tygr21 - tak máte koupenou podlahu? Pažitka leze,leze?ta je zdravá 😎 Taky si koupím.

@lenda01 - ahoooj kočko

Já dnes byla u svého dr. na utz a mimi se tam pěkně předvádělo 😎 Pořád kopalo nožičkama
a hejbalo ručičkama - asi to bude pěkný číslo 😀
Jdu se vyvětrat - je tam krásně,pak na vás juknu 😕

tygr21
1. bře 2011

dasty79.....podlaha je ještě v obchodě,snad na nás počká.Pažitka už vystrkuje stonečky,já mám takovou radost,že se mě aspon něco vede.Běž ven,je krásně 😎

kiara81
1. bře 2011

tak všem tady zdejším oznamuji že mám v mrazáku malou školku 😀
pomocí ISCI 22 vajuch z toho oplodněno 17
pomocí jen IVF 10 vajuch z toho oplodněno 8 ale jedno uteklo takže 7
a 5 vajíček je malých ale vyčkaj do zítřka jak na tom budou ..a budou je zmražovat po 3-4
no tak jsem mohla jít jen na IVF a žádný ISCI nemuselo být ....a mohl být za to kočárek 😀
jsem jen zvědavá jestli to bude zajmat pana domácího schválně mu nic nebudu říkat jestli se zeptá

kiara81
1. bře 2011

@majka43 a dneska pícháš pregnyl???

na_aty
1. bře 2011

@dasty79 Ahoky!! No pochybuji, že bychom to vajíčko stihli... nažíme se už docela dlouho a že by to teď najednou vyšlo, to bych se divila.. Příští měsíc půjdu na své 4.IUI? Ty jsi také otěhotněla po IUI nebo nakonec přirozeně? prosím tě a Vám dělali imunologické vyšetření, viď? To Vám dělali po těch třech neúspěšných IUI?

na_aty
1. bře 2011

@kiara81 Tak to gratuluji, kočko!!! Ty se mááááááššš? Kdy půjdeš na KET? Příští měsíc?

tygr21
1. bře 2011

Kiara81......tak ke školce gratuluju.Lenda se ptala,kdy se stavíme

kiara81
1. bře 2011

@na_aty pokud vaječníky budou ok tak asi příští měsíc ..ale už musím do práce mě prostě nic nevychází no to pak nebudu mít z neschopenky nic budu muset být alespon do 12týdne v práce abych měla i mateřskou smlouva mi končí ted v květnu 😢

kiara81
1. bře 2011

@tygr21 no já nevím kdy ty můžeš? a děkuji ke školce

kiara81
1. bře 2011

@na_aty neboj ted to vyjde no i když já tomu IUI moc nevěřím taky jsme ztratili 3 měsíce kdyby jsme šli hned na umělko tak už jsem možná těhu ....ale ty to štěstíčko budeš mít určitě větší nežli já 🙂

tygr21
1. bře 2011

@kiara81 já myslele příští týden.Mě to je jedno,já jsem na pracáku.To není možný,tolik vajuch,furt to mám v hlavě 😕

kiara81
1. bře 2011

@tygr21 jestli chceš tak tě založím 😀
tak co třeba v pondělí???

tygr21
1. bře 2011

@kiara81 ty si hodná,zabírám si dvě.Tak v pondělí.Podívám se na autobus a dám vědět.

majka43
1. bře 2011

@kiara81 Tak to je supr, takových embryjek. To já s těma svýma pěti, co jsem vydolovala při prvním IVF? 😵 😵
Já pregnyl nepíchám, před ketem se to nedělá.

majka43
1. bře 2011

@tygr21 Ne až zítra v jednu odpoledne, chci držet palečky.

tygr21
1. bře 2011

@kiara81 mě to nejde najít,zkus to ty,ty si šikovnější

kiara81
1. bře 2011

@majka43 fakt??mě říkali že příjdu 21DC na UZ a pak pregnyl a pak KET no to jsem z toho jelenjestli chceš taky tě založím 😀
@tygr21 tak jo píšu si do diáře

kiara81
1. bře 2011

@majka43 a u tebe tedy zítra bude ve 13 hod jestli se ti rozmrazily???já vůbec nevím jak to probíhá ...v tomto jsem nejela

kiara81
1. bře 2011

@tygr21 mrknu se ale ted musím na chvíli zmize tak večer tady ju???už se těším ještě to dáme vědět Lence uděláme bordel v Trutnově at si nás vyzvedne a pak budeme mít pohovor a tak to jí dá do konce služby

majka43
1. bře 2011

@kiara81 Jo, potřebovala bych založit moc, já už svoje embryjka nemám. Třeba ty budeš píchat pregnyl, já nevím. Já ho píchala vždycky jen před OPU, před ketem nikdy.

kiara81
1. bře 2011

@majka43 kdyby to šlo tak ti jich dám klidně 10 moc ti to přeju a musííí to ted vyjít ....a tak mi popíšeš jak to probíhá prosím prosím smutně koukám 🤐

majka43
1. bře 2011

@kiara81 A to teď 21DC, nebo až po MS.