CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
16. bře 2011

@majka43
@dasty79 tak celou dobu mám super sliznici super folykuly...a ted když to nejvíce potřebuju tak sliznice je 5mm...no takže transfér není vhodný...jedu ješt v pátek zda trochu nepovyroste ale to asi není moc pravděpodobný...a asi přecházím do HK jak jsem tak pochopila...byl tam dr.ne Šilhan ale ten druhej na š...no a on hned a že by bylo dobré kdybych šla k němu a že to mám blíž a v pátek že mě veme hodně brzy ...

dasty79
autor
16. bře 2011

@kiara81 - zkus si koupit mateří kašičku,ta je výborná na sliznici!!!!!!!!!!!!!!Neboj, do pátku ještě povyroste 🙂
To tam byl asi Štěpán,ne?Přestaneš jezdit do HK?

kiara81
16. bře 2011

@dasty79 ne právě že asi začnu jezdím do PC...tak toa bude asi on...no jo ale kde jí mám ted asi sehnat ☹

majka43
16. bře 2011

@kiara81 A ten kontryhel jsi pila?

dasty79
autor
16. bře 2011

@kiara81 - pošly protějšek do Kauflandu,tam jí mít budou 🙂 Tak snad budeš v HK spokojená 😉

kiara81
16. bře 2011

@majka43 jo pila ☹
@dasty79 ten po noční spí .-(
ach jo já se z toho už fakt poseru...tak ted do práce ale sestřička říkala že mě budou držet na neschopence jenže co když se to nepodaří a já příjdu o práci no to je fakt už v pr....já fakt mám na patách samou smůlu

sissi6
16. bře 2011

@dasty79 o kuřecím mase jsme to věděli, že je to asi hnus, ale jedli jsme ho, ale to asi vypustíme z jídelníčku. To co nedoporučoval, tak jsme všechno jedli, ale rajčata taky vypustím. Krevní skupinu mám B. A myslíš, že vadí i to rozpustný kafe, 2v1 nebo 3v1? Já vím, že jam je mléko? Asi by mi nevadilo pít rospustný kafe bez mléka, přítel nepije kafe vůbec.

dasty79
autor
16. bře 2011

@kiara81 - aha ☹ Tak vem auto a zajeď si tam.A nesmutni,do pátku naroste 🙂

kiara81
16. bře 2011

@dasty79 kočko při mém štěstí už se bude zmenšovat
já už nemám vycházky ☹ mám je do 17hod

dasty79
autor
16. bře 2011

@sissi6 - my radči jíme králičí a nebo krůtí - to je podobný kuřecímu.A na to mléko bych se vyprdla -ani nepila kafe 2v1.Pokud bys to nezvládla bez mléka,tak si kup sojové mléko - to je to sypký a to se může 🙂
Ale fakt to zkus,aspoň na chvilku dodržet - za to nic nedáš.A ještě tam máte jet???A nešpiníš?

dasty79
autor
16. bře 2011

@kiara81 - zmenšovat se určo nebude.Věř tomu,že doroste 😵

dasty79
autor
16. bře 2011

Musím pustit manžu k pc.....

sissi6
16. bře 2011

@dasty79 krůtí říkal, že můžeme, to mi nevadí, ale králíka já ne. Kafe piju tak jedno denně a bez mléka to zvládnu. Neřikal nic, že bysme tam měli ještě jet. Právě že vůbec nešpiním.

sissi6
16. bře 2011

@dasty79 a ani jogurty nejíš?

lenpet
16. bře 2011

@kiara81 do pátka je času dost,neboj povyroste.
Jinak všechny zdravím

kiara81
16. bře 2011

@lenpet nějak tomu už fakt nevěřím ..

majka43
16. bře 2011

@kiara81 A dal ti nějaký prášky na sliznici?

lenda01
16. bře 2011

@kiara81 jak spatneeee ??? ☹ a jakej tam byl Stepan? Mladej nebo starsi? Oni jsou fajn oba ale myslim si, ze kdyz si v Pardubkach spokojena nemela by si prechazet do HK... je to preci jen tvoje rozhodnuti.. chjo to me stve s tou tvou sliznici ☹ proc neni vetsiiiii ☹
@dasty79 ja jak si psala ze ti rekl, ze kava s mlikem je to nejhorsi tak od ty doby uz ji piju jen cernou...
@sissi6 ty vago to vsechno co ti zakazal je presne to co jime nejvic ☹ co to jako blokuje kdyz to jim?

na_aty
16. bře 2011

Ahojky hokky!! Tak jsem dorazila z prace,jsem utahana jako kote. Ted pisu se synem ukol.. Jo a stavili jsme se na stavbe
A holky...máme vymalovano !!! Hura!! Vypada to docela dobre.. Manzel tam ted dava zpatky radiatory a máme tam
Truhlare na schody, tak nam je snad do pulky dubna udela.. Jinak jsem uz dneska trosku klidnejsi, ale ne zas tak moc ;o(
Kiara..neboj nic, sliznice povyroste a Ty pujdes na KET!! Drzim pestisticky... V praci me to posledni dobou vubec nebavi,
Je to desna buzerace... Kez by nam to tehotenstvi vyslo a vse bylo v poradku, asi bych pozadala doktora,aby me poslal na
Nechopenku. Dojizdim denne 40km a jsem z toho auta vyklepana jak rizek ;o)..
V pondeli pujdu na kontrolni. UTZ do nemocnice,tak snad bude vse v poradku!!

lenda01
16. bře 2011

@na_aty vem si neschopenku a setri se... za ten stres v praci ti to nestoji.. doma budes mit klidecek 🙂 tesim se na pondelni fotecku mimiska z ultrazvuku, jsem napnuta jak povyroste 🙂

lenpet
16. bře 2011

tak kde jste!!!!!

lenda01
16. bře 2011

@lenpet ja tu jsem ale sama... ted teda uz aspon s tebouuuu 🙂 jak to jde v praci? to je pohodova prace, ne?

kiara81
16. bře 2011

@majka43 ne nic mi nedal...prý až příští měsíc
@lenda01 no má jen 5mm mrcha jedna..no byl to asi mladej já prostě nevím jsem spokojená v pc to jo ale nechápu proč mi to nabízel měl říct at přijedu do pc na uz...no ale na druhou stranu to dojíždění je náročný na čas i peníze ...do hk to je přeci blíž ...a miminka mám taky v HK no ti říkám mám prostě štěstí
@na_aty no to není dobrý koukej jít na neschopenku...v pondělí ti ji dají uvidíš...a mimísek tam bude jupííí těším se nafotečku

lenpet
16. bře 2011

@lenda01 já už jdu do postele,možná i s kobrou 😀

lenda01
16. bře 2011

@kiara81 vis co by byla bomba? kdyby jsme se spolu sesly na KETu a lezely tam spolu na pokoji se zadkama nahoru a mohly bysme drbat a drbat 🙂 ne, ted vazne.. hlavne z toho nebud smutna, ja vim ze ti hrozi ta prace, ale oni te na neschopence vazne podrzi jak dlouho budes jen chtit... sestricky me vzdycky taky skoro ukecavaly at neschopenku neukoncuju...

lenda01
16. bře 2011

@lenpet jo s kobrou..tak to se nedivim ze jdes spat tak brzo a ze se tak tesis 😀

majka43
16. bře 2011

@lenda01 Ahoj, už jsem doma.

lenda01
16. bře 2011

@majka43 ahojky.. a jak je po tele? bricho uz neboli?

majka43
16. bře 2011

@lenda01 Nebolí, ani záda už mě nebolí, jen ty prdy mě pořád honí a motá se mi hlava a chce se mi spát.

lenda01
16. bře 2011

@majka43 ono to je strasne tezky posoudit, jestli to jsou vsechno tehu priznaky nebo jen reakce na ty hormony co se po KETu dlabou... ja furt verim, ze u tebe je to ta prvni varianta...