CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rea73
16. bře 2011

Ahoj.Jsem přišla alespon na chviličku a ted nevím co jsem chtěla psát. 😉 V práci jsem neusla ale říkala mi kolegyně že jsem dnes nějaká zmožená. 😉

@kiara81
@lenda01 holky mám už 15 letou dceru Sofinku chtěli jsme druhé tak po 6 letech až půjde Sofi do školy a taky manžel začal podnikat tenkrát tak jsme hned druhé nechtěli no možná měli a né čekat.nebo alespon doktorka nás mohla poslat do caru dřív a né až po 5 letech.To je kdyby..
@na_aty pokud můžeš tak zůstan doma já si po 2ivf pak vyčítala že jsem chodila do práce že kdybych zůstala doma tak bych nepotratila ale já byla po ivf tam je větší riziko.I když je fakt pak po ketu jsem byla doma a nic jen se chytlo a pustilo.hlavní je že je vše v pořádku.

@kiara81 také jsem měla jednou nižší sliznici a to před ketem tak ho posunuli o jeden měsíc ale měla jsem hned léky.Pokud je nemáš tak to není ještě asi tak hrozné a kolikátý jsi den cyklu?

majka43
16. bře 2011

@lenda01 No právě ono to může být tak i tak. Zítra zase nebudu testovat, až v pátek po krvi. Já na ní musím ráno, protože Sanus předělává laboratoře, tak na ní jedu v 7 hodin a až v jednu si pojedu pro výsledky, tak mezitím si ho udělám, abych věděla na čem jsem.

rea73
16. bře 2011

Se mi tam všechno nevešlo 😕 Majka at je to ta první varianta.Musí. 😉 Evík jo půjdem spolu a kam ty chodíš?Ještě nemám takový přehled ale zlepším se 😉
@lenpet ty chodíš spát s hadem-kobrou? 😕 Holky já když byla pokaždé na pokoji s někým kdo byl také po ivf tak se to nepovedlo a když jsem byla na pokoji s paní se žlučníkem tak se to povedlo sic na chvíli ale přeci.Příště asi soukromý pokoj nebo někoho po operaci aby se to chytlo mě 😅

lenda01
16. bře 2011

@majka43 to je dobra varianta a v patek budu napnute vyhlizet ten tvuj dvoucarkovej testik co das do albicka 🙂
@rea73 nas v HK davaj po transferu lezet vzdy na pokoje plasticky chirurgie, takze ja minule lezela s pani, co prodelala rakovinu prsu a nechala si udelat novy pekny prso.. ta byla tak super optimisticka a fajn... 🙂 jeste nikdy jsem nelezela na pokoji s holcinou co by byla po transferu jako ja...

majka43
16. bře 2011

@rea73
@lenda01 Slibuju. Jo a ty teploty mám pořád. 37-37,4 To už nemůže být po tý chřipce.

majka43
16. bře 2011

@lenda01 Zítra jdu slavit od přítele tatík má 60 let a tak si to nechci kazit nega testem.

kiara81
16. bře 2011

@rea73 jsem dnes 12 dc

lenda01
16. bře 2011

@majka43 ty teploty se mi libi,to je dobre znameni 🙂 a zitra si oslavu poradne uzij a poradne se odreaguj.. 🙂

rea73
16. bře 2011

@lenda01 Tak to v praze když nás bylo po ivf hodně tak nás dávali napokoje k pacientům po různých operacích .V Pardubicích to také tak je jako v Hk?
@majka43 tak si užij oslavu ale přiměřeně jo?Jo kdyby člověk věděl jak to je vid?Tak půjdu spát dneska jsme scháněli velký krabice na to stěhování no nechci to vidět.O víkendu začnem chystat.Tak se mějte co nejlépe a zítra odpoledne nebo navečír se tu stavím.Manželovi vždy říkám,že jdu na pokec tak nerušit. 😉 Dobrou noc.

lenda01
16. bře 2011

@rea73 jaj to baleni ti nezavidim a pak to vybalovani uz vubec ne... ja vzdycky kdyz jedeme na dovcu tak nerada balim a vybaluju a takhle kdyz se stehujete to musi bejt obzvlast pekny balenicko 🙂 jak je to v pardubicich to nevim, ale jelikoz se tam specializuji jen na asistovanou reprodukci, tak nejaci jini pacienti tam nehrozi ...

majka43
16. bře 2011

@lenda01 Já se pořád uklidňuju, že se chytil ten třetí, ten nejpomalejší a proto jsem ještě neměla test pozitivní.

rea73
16. bře 2011

@kiara81 tak to doroste no měla by být 8 ale to se dožene.Já byla 10dc měla jsem 6 a doktorka že nic že doroste.tak držím pěsti.A už jdu.

lenda01
16. bře 2011

@majka43 a hlavne se to fakt nekomu v moci objevi az hodne pozde nebo i vubec... je to zvlastni ale muze to tak byt, takze si nejakyma testikama vubec nekaz naladu a zitra pekne vypni a oslavuj a v patek to prijde 🙂

lenda01
16. bře 2011

taky jdu chrupcit holky... dobrou noc 🙂

sissi6
16. bře 2011

@lenda01 myslím, že říkal, že když se pije kafe nebo čaj s mlékem, že z toho jsou potraty, po něčem, že se rodí postižené děti, já si to všechno nepamatuju, on mluvil trochu špatně, že jsem se musela hodně soustředit, abych mu rozuměla. Mám od něj nějakej sirup kterej si mám smíchat s vodou a večer vypít

sissi6
16. bře 2011

@na_aty už se těsím na fotečky jak máte vymalováno a samozřejmě i na fotečku miminka 🙂

lenpet
17. bře 2011

@rea73 s hadem -kobrou?to v žádným případě,já se hadů bojím.Tou kobrou myslím že znásilním přítele 😀
@lenda01 spaní s kobrou dopadlo dobře,ale výsledek bude nulovej

Přeju zapršený den.Dneska jsem doma,ale musím do města

majka43
17. bře 2011

@lenpet Tak to tady zase budu sama?

lenpet
17. bře 2011

@majka43 ještě tady jsem,já ti nestačím?

majka43
17. bře 2011

@lenpet No ty jsi psala, že jdeš do města, tak jsem myslela, že tady taky nebudeš.

lenpet
17. bře 2011

@majka43 čekám ještě na ségru tak až potom.A jak ty seš na tom?

majka43
17. bře 2011

@lenpet Já nevím, už netestuju, chci být v klidu. Až zítra.

dasty79
autor
17. bře 2011

Ahoj holky 🙂

@kiara81 - já bych taky nepřecházela z PC do HK.To tam jednou Štěpán zaskakoval a už si tě chce přetáhnout.
Vím,je to náročný na čas i benzín,....Ale já bych teda nepřešla - kdyby mě chtěl někdo takhle přetáhnout.
Jedině,až bych byla nespokojená tam kam chodím,tak to pak jo....Ale to je každýho věc.
Asi máš tu sliznici menší kvůli tomu hyperstimuláku.

@sissi6- já fakt nejedla jogurty - třeba 1 za měsíc jo,ale jeden denně už ne.
ALe teď je nějak potřebuju, tak si občas už dám.Kuřecí se dá nahradit krůtím - to je podobný.

@lenda01 - děláš dobře s tím kafem do mléka,že si ho nedáváš.Je to fakt to nejhorší,co může být.
Mléko je asi pěknej hnus,co on říkal.....

lenpet
17. bře 2011

@majka43 tak si počkáme do zítra.
Má dneska někdo něco?

samanta001
17. bře 2011

@dasty79 no to jsou taky krásný jména o Adélce jsem taky uvažovala, ale má svátek 2.9. tak by mohla mít v jeden den i narozeniny a to nechci. Manžel si právě přeje, aby se kluk jmenoval po něm Honzík 🙂 No jinak po kočárkách pokukuju v Jihlavě byla výstava tak jsme se tam zašli podívat měli tam být hodně dobrý ceny, ale nebyli. No tak jsme si aspoň vybrali favoryta je to Bambi, má ho kamarádka a je vážně super, tam měli takovej novej model, že jsem ho ještě ani na internetu neobjevila.
@majka43 zítra na tebe budu moc myslet už to přece musí vyjít!!!

dasty79
autor
17. bře 2011

@sissi6- taky jsem měla ten sirup - byl dobrej 🙂
Jo z mléka do kávy jsou potraty - přesně tak to mohlo být u mě před 2roky.
A po mléku se hodně tvoří endometroióza!!!!

dasty79
autor
17. bře 2011

@majka43 - teplota vypadá moc dobře 😎

@lenpet - ty do práce chodíš jak do sokola 😀 To nemusíš každej den?

@samanta001 - právě,že Adélka je v září a to mě taky odrazuje.....Ještě musíme prolítnout kalendář.Já chtěla pořád Nelinku a manža chce Nicolku,tak uvidíme....No vidíš a ten můj zase po sobě jméno nechce....To ještě budou dohady 😀 ,ale takový hezký 🙂 My se taky chystáme na veletrh do Prahy,tak jsem zvědavá jakej bude favorit tam.
Včera jsem byla v HK u kámošky a jen tak jsme to šly omrknout a po včerejšku je můj favorit Peg Perego 🙂
Bambi - to ani nevím jak vypadá - juknu na net.

majka43
17. bře 2011

@dasty79 Od tý doby co jsi o tom mlíce psala poprvé, tak už ho do kávy taky nedávám. Dneska teplota 37,3.
@samanta001 Taky bych chtěla vybírat kočárek.

lenpet
17. bře 2011

@dasty79 dneska mám volno

dasty79
autor
17. bře 2011

@majka43 - koukám,že jsem vás tady pobláznila.Ale je to taková maličkost - která může pomoci a někomu uškodit při snažení,těhulkování.Fakt je lepší to na chvíli vypustit....
Věřím,že budeš vybírat kočárek brzo a jména,atd
🙂
Teplota je krásná a je ti na omdlení a já taky ze začátku měla prídky 😀
(to mám teda do dnes 😀 )