CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sissi6
1. dub 2011

@kiara81 a @lenda01 holky máte to krásně naplánovaný , 🙂 to by bylo super kdyby to vyšlo 🙂

evik31
1. dub 2011

@michaela28 mě je 32 a jsem z Hostinného 😉
@lenpet no jo no někdo pracovat musí 😀
@kiara81 žeby nová těhulinka,která otěhotněla přirozeně 😀 to by byla paráda nééééé 😅
@lintea mě to nemrzí ,mě už to holka přímo sere 😠 a co vy už máš pro prcíčky s tatkou vybraná jména noooooo pochlub se,nebo si to tu někde psala a já to promeškala 😲
jinak děvčata zítra tu budu asi až večer ráno jedu s manžou k vodě jede letos poprvé na ryby tak jedu s ním aspon tam vypnu na chvilku takže já se budu válet na Rozkoši 😀 a odpolko je u našich první pořádná grylovačka 😵 takže program naplánovaný

sissi6
1. dub 2011

@na_aty to je dobře, že je vše v pořádku 🙂. A ten datum je krásnej 🙂 .Okna jsem taky nedávno myla poprvé a dalo to docela zabrat 😝, Ty se teď hlavně šetři.

kiara81
1. dub 2011

@evik31 se stav zítra na kafe a ryby u nás můžete taky chytat..mám tady rybník na zahradě a v něm ryby hrůůza...jinak nic se nekoná prostě hormony si dělají stále co chtěji asi ještě ze stimulace...no takže s Lénou to máme spočítané 🙂

sissi6
1. dub 2011

@evik31 tak ať něco chytíte. Přítel taky jezdíval na ryby na Rozkoš, když kdysi byl čas, asi jednou jsem byla s ním, ale mě to moc neba.

evik31
1. dub 2011

@sissi6 mě to docela ba,ale já mu vždycky přervu vlasec protože to táhnu každým rákosem 😀 tak mě to pak nechce půjčit krkoun jeden 😀 tak si vemu knížku a odpočívám
@kiara81 a jaký je tam u vás rybník si to tam nějak nevybavuju,nebo máš malej rybník na zahradě 😀 okrasné rybky nechytáme ty má mamina v jezírku 😉

sissi6
1. dub 2011

@evik31 já když jela s ním, tak nic nechyt 😀

kiara81
1. dub 2011

@evik31 no my tam máme kapry Roman se tam ráno poství a dokud si jednoho nechytne tak neodejde pak ho pustí a další den nanovo...🙂 a máme vlastní na zahradě jestli jedete přes nové město tak jedete kolem našeho baráku

objednala jsem si dneska stěnu...ale bez tý jedný velký mám jen tu prosklenou

kiara81
1. dub 2011

@sissi6 hele víš jaký to je relax?játam jezdila s ním když jsem měla pupek...a pletla jsem...a teda i chytala ....docela to je fakt klííídeček

kiara81
1. dub 2011

http://aukro.cz/obyvaci-stena-samba-bila-doprav...

zapomněla jsem dát odkaz chich mrkněte

lintea
1. dub 2011

@evik31 jména vybraný nemáme, se vůbec nemůžeme rozhodnout, takže asi dokud to nebudeme muset napsat do toho papíru tak to nebude 😀 zrovna mi švára říkal, že chtěl jet v týdnu na ryby na Rozkoš a bylo tam hrozně narváno 🙂

evik31
1. dub 2011

@sissi6 tak to ma už jsme i chytly ,ale když jezdí sám tak chytí velky i štiku třeba,ale semnou jen malé čudly 😀
@kiara81 přes Nové město asi nejedem my jedem vždycky do 4eské skalice přes nějaký vesnice myslíš Nové město nad metují,nebo nějaký jiný ted nevím čéče ani kde bydlíš 😀

lintea
1. dub 2011

@kiara81 teda ta je krásná, mě se tohle moc líbí v kombinaci s tou bílou 😵 mám taky něco podobnýho

kiara81
1. dub 2011

@evik31 odkud ty jedeš?jsem z NOváče
@lintea no tak dlouho ji okukuju až jsem na ni klikla...🙂 prodala jsem naši starou ale dávala jsem jí na aukro už min . rok a neprodala se tak jsem to tak hodila i letos a byla hned pryč no tak jsme bez stěny věci a zemi no prostě jsem šoumenka ale Roman si už zvykl 🙂

evik31
1. dub 2011

@kiara81 stěna je úžasná ta by se mě líbyla taky 🙂
@lintea jsem to řekla manžoj ,že tam byla narváno tak je prej zvědavej jinak prej pojedem jinam tak uvidím no večer vám poreferuju 😀 jo s jménama je to vždy na štíru ještě ,že je manža jaktakž svolnej se vším akorát se mu moc nelíběj ty moderní jména spíš tradiční českýmy kdyby měly holčičku tak by to pravděpodobně byla asi Terezka,nebo Anička 🙂 u kluka nevím ,ale tam by byl asi problém musely by jsme vybýrat,aby tam nebylo š,když by měl příjmení Lukáš

kiara81
1. dub 2011

@evik31 ted koukám jsi od TU no tak to nejedete přes Nováč...ale ke mě to je asi 3km

sissi6
1. dub 2011

@kiara81 krásná stěna 🙂 . Když já se tam vždycky nudila.

evik31
1. dub 2011

@kiara81 já jedu z Hostiného

kiara81
1. dub 2011

@lintea jéé tak to jsme měli podobné: tak jsme dali do pytlíku papírky s jménama a vytahovali jsme na 3X a jméno které jsme vytáhli víckrát to bylo ....

evik31
1. dub 2011

@kiara81 jo daleko to od Skalice není kousek od tamtud jsme byly kdysy i na dovolené jmenovalo se to tam peklo a bylo to v lese,ale paráda teda 😉

sissi6
1. dub 2011

@evik31 když jel sám, tak přivezl kapra, ale se mnou nic, to se chtěl předvíst a ono kulový 😀

kiara81
1. dub 2011

@evik31
@sissi6
@lintea jsem mo c ráda že se vám stěna líbí.......Romanovi se moc nelíbí ale řekl mi at si dělám co chci...🙂

lintea
1. dub 2011

@kiara81 no vidíš to by bylo akorát pro manžela, tahat papírky a nemusel by se moc rozmýšlet, to zkusim navrhnout 😀

evik31
1. dub 2011

@sissi6 no to tak většinou bývá,když jezdí s chlepama na výkend někam k HK tam třeba večer ve 2 ráno příjde fotka jak chytl velkou rybu a to je každou chvilku,ale se mnou je to fakt odpočinkový 🙂
@kiara81 no jo no chlapy prostě do zařizování mluvit nemůžou nemaj na to vkus 😀 my ho máme od narození 😀

sissi6
1. dub 2011

@evik31 do pekla jezdíme občas na kolách ke kiosku 🙂

evik31
1. dub 2011

@sissi6 no nekecej ty jsi taky někde odtamtud to to máš ke Kiare kousek né 😀 jako na kolo to tam je ideální my jsme byla ubytovaní tam nahoře v lese v těch chatkách a jako konfort teda fakt moc jsme byly spokojení

sissi6
1. dub 2011

@kiara81 tak to mám doma podobný, každýmu se líbí něco jinýho, nakonec mi řekne ať vyberu co chci, protože já se nedám 😀 , jeho vkus to je někdy hrůza ☹

michaela28
1. dub 2011

@sissi6 Koukám, že se jménama je to skoro všude stejný, my budeme snad jednou taky tahat lístečky 🙂 .

evik31
1. dub 2011

tak já věřím,že my se na jménu i dohodnem pokud to bude potřeba teda což teda doufám,že ano

sissi6
1. dub 2011

@evik31 jj bydlím pár kilometrů od kairy