CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
28. dub 2011

@samanta001 uvidíš bude vše v pořádku.....nás taky vystrašili že nemáme mezikomorovu přepážku a ufff měl ji a je zdravý... 😉

lenpet
28. dub 2011

Holky,taky je chcavec,bouřka,bojím bojím.
@kiara81 to bude dobrý 🙂

evik31
28. dub 2011

@kiara81 jo hormony jsou na jednu stranu potřeba,ale na druhou hrozný svinstvo,ale to zvládnem uvidíš stačí mýt jen tolerantní rodinu a přátele ,kteří to pochopí

evik31
28. dub 2011

@lenpet tady svítí slunko,ale je dusno

lenpet
28. dub 2011

@evik31 to jsme měli tak před hodinkou.Pak se zatáhlo a bylo to.

evik31
28. dub 2011

hm tak to dorazí asi i k nám fůůj,ale je to potřeba

lenpet
28. dub 2011

@evik31 to jo,zahradu jsm eměli popraskanou a suchou.Tak se hlavně nelekni,až k vám dorazí buřina.

daniela_v
28. dub 2011

Ahoj, já chodila do Sanusu v Pardubicích k pí dr. Novotné a zkusili jsme jednu inseminaci a nic a pak jsme šli rovnou na IVF. A vyšlo to na první pokus. Čekáme dvojčátka, která by se měla narodit v říjnu 2011

lenpet
28. dub 2011

@daniela_v ahoj a vítej mezi náma a gratuluju k dvojčátkům.Já chodím do HK do sanusu a v červnu jdu na laparku,protože nám to přes 3 roky nejde,co tam chodíme.

daniela_v
28. dub 2011

Aha, tak to je mi líto. My přišli do Sanusu v květnu 2010 a v únoru letošního roku jsem otěhotněla. Hodně nás to překvapilo, že to vyšlo na poprvé. Máme před sebou ještě dlouhou cestu, ale zatim se vše vyvíjí moc dobře a tak to snad bude pokračovat. Moc věříme, že se nám narodí zdravá miminka. Moc ti děkuji za gratulaci a přeji ti hodně štěstí a brzké těhu.

na_aty
28. dub 2011

@kiara81
@sissi6 Co mi řekla? 😉 Vím, že jsi se neptala, ale Kiara81 má vždycky pravdu!! 😉 čekaly jsme totiž v podobném období menses a mě nepřicházela a tak mi písla:" Ty ji holka nedostaneš, mně totiž přišla ta tvoje!!" No a já to opravdu nedostala a za pár dní jsem měla na testu krásné dvě čárky... Takže ji věř!! 🙂

lenpet
28. dub 2011

@daniela_v tak se opatrujte.Můžu se zeptat kolik ti je?
@na_aty ahoj,a jak se máš?

Holky,neevíte co je s Lintií?

sissi6
28. dub 2011

@kiara81 já po těch hormonech byla ze všeho na měkko, stačila maličkost a bylo mi do breku, ale teď už je to dobrý

sissi6
28. dub 2011

@lenpet u nás už to přešlo, byla bouřka vítr a lilo

@daniela_v vítej mezi námi. Gratuluju k dvojčátkům 🙂

@na_aty jsem se chtěla zeptat co Ti Kaira81 řekla, ale pak jsem na to nějak zapoměla

lenpet
28. dub 2011

@sissi6 tady už svítí sluníčko,počasí si dělá co chce.

A co ta holka,nevíte o ní něco?

na_aty
28. dub 2011

@lenpet Ahojky, už docela dobře... Moc děkuji za optání.. Beru antibiotika Rovamycine (v příbalovém letáku píšou, že jsou vhodné i v těhotenství a dr. mě taky ubezpečovala, že se nic nemůže stát, tak jim budu důvěřovat..stejně mi nic jiného nezbyde 😉 Manželovi je nasadila taky, protože ho taky bolí v krku a udělala mu výtěr a synátorovi taky, tak uvidíme.. Ráda bych, abychom se tedy přeléčili všichni komplet, abychom si to kdyžtak pořád nepředávali...

A co Ty? Nastupuješ do nové praáce, viď? Tak to Ti moc a moc gratuluji a přeji Ti, ať tam jsi spokojená a ať se ta pozitivní nálada promění v brzké těhotenství..!! 🙂

na_aty
28. dub 2011

@sissi6 jj, já jsem jela na stavbu zavřít okna, protože se to u nás také hnalo a docela i hřmělo...Měli jsme otevřená i střešní okna, tak bychom tam měli za chvíli asi spoušť... A jak Ti je po KETu? Kdy budeš testíkovat? Moc držím pěsti, aby to vyšlo...

Holky, dnes nám strejda přidělá ke kuchyni úchytky a bude komplet, tak už ji konečně vyfotím, abyste se mohli mrknout... Manžel v podkroví lištuje podlahy, docela mu to jde 😉 .. Tak se nám to stěhování už blíží...

lenpet
28. dub 2011

@na_aty v pondělí nastupuju,pekařinu znám,ale snad jsem to nezapomněla.No a v červnu laparka,bojím Tak už se těšíme na fotky s kuchyní,to se si to bude kuchtit

sissi6
28. dub 2011

@na_aty to je dobře, že už Ti je lépe 🙂 . Před chvílí u nás bylo zase docela pěkně, tak jsem vyrazila se psem na procházku a teď už zase začal docela dost foukat vírt.
Po ET je mi dobře. Děkuju za držení pěstí 🙂 . Testovat asi nebudu nemám test a tenhle týden mám dovču, tak jsem zatím nikde nebyla, ale asi zítra zajedu na nákup, tak možná test koupím. Už se těsím na fotky kuchyně 🙂

lenpet
28. dub 2011

@sissi6 tak pak dej vědět,jak si dopadla s testíkama

sissi6
28. dub 2011

@lenpet uvidím, jesli někam pojedu a nějakej test koupím

daniela_v
28. dub 2011

@lenpet ahoj, příští měsíc mi bude 27. JJ, dr. mi stále říkala jste mladá, zdravá nevidím důvod proč by se to nepovedlo a měla pravdu. Ale trvalo než mi nastimulovala sliznici, jsem tak trochu komplikovaný případ.

michaela28
28. dub 2011

Ahoj holky, moc sem nepíšu, ale skoro každý den dočítám 🙂 . Mě se teď nějak zasekl čas, na KET můžu až v červenci nebo v srpnu a to se mi zdá šíleně dlouho.
Holky vy co čekáte na testíky - moc vám držím palce ať to klapne 😉 .

lenpet
29. dub 2011

@daniela_v no mě je 32 a dr.říkali že jsem zdravá,ale nevědí,proč nám to nejde.V červnu jdu na laparku,tak snad něco zjistí.
@michaela28 ahoj,dlouho si tu nebyla.jakto že jdeš až tak dlouho na Ketík?

michaela28
29. dub 2011

@lenpet já jsem byla v březnu na konizaci děložního čípku tak musím 3 MS počkat ☹ .

lenpet
29. dub 2011

@michaela28 jejej,tak to mě je líto.Ale potom to pěkně rozjedem,všichni

michaela28
29. dub 2011

@lenpet no to je jasná věc, že to rozjedeme a otěhulíme 🙂. Už aby to bylo ☹ .

lenda01
29. dub 2011

ahojky holky, jak se tu mate? ja jsem ted nejak nezvladala se sem dostat, v praci mrsk a tak jsem rada ze jsem rada... v pondeli jdu na krvicku, ale je to jen formalitka, ani nejedu do HK a necham si ji vzit u svyho obvodaka a do sanusu mam pak jen brnkout jak to dopadlo... no my uz vime jak to dopadlo, takze si ted od vseho dame pauzicku... vcera mi obvodak rekl, ze mam zhorseny hodnoty stitny zlazy, tak si tak rikam, kdovi jestli v tom nebyl zcasti taky problemek s otehotnenim, ale to uz ted nezjistim, ze? takze ted zobat prasky na stitnou zlazu a objednam se k lecitelce a uvidime co s nami pani zmuze.. reference ma dobry, co jsem tak u holek na netu cetla, tak se necham prekvapit 🙂
a jak se tu jinak vy vsechny mate?

sissi6
29. dub 2011

@lenda01 třeba to ještě nebude ztracený a těhu budeš. A nebo to opravdu vše bude štítnou žlázou. Když jsem byla v Sanusu na laparce tak večer tam přivezli paní byla v 10 týdnu a začala krvácet. Co jsme se pak bavili tak říkla, že byla několikrát na IUI pak IVF a nakonec jí začali léčit se štítnou žlázou a povedlo se jim to přirozeně. Můžu se zeptat jak zjišťují tu štítnou žlázu?

michaela28
29. dub 2011

@lenda01 ahoj, no já se se štítnou žlázou léčím a je pravda, že vliv na otěhotnění má. Musí se hlídat určitá hladina. Beru na to každý den léky a chodím na pravidelné kontroly. Než jsme šli na IVF tak se mi to doktorka snažila co nejvíc upravit, aby to neblokovalo to IVF. Je to pěkná potvora ta štítná žláza 😠 .