CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
16. kvě 2011

@lenpet
@lenda01
@lintea no maličko tomu nerozumím ale myslím že jsem mluvila s primářem a jako prý no byla jste na ketu 3. takže je ještě na krev brzy takže přijdte v pátek žádné prášky nevysazujte ....no tak jako já jsem asi fakt jinej kousek...ale on ještě neví že jsem už všechno vysadila v pátek no tak uvidíme ...ale spíš teda neuvidíme
@lintea jinak na tebe budu moc myslet a na mimča a těšíme se na fotečky ...
a můžu hned do dalšího a i chlap sám navrhnul jestli nedáme dva eskymáky aby byla šance větší jsem docela koukala ale já sebojím dvojčátek

lenpet
16. kvě 2011

@lintea tak dík.
čas běží jak voda,zachvíli na noční

lintea
16. kvě 2011

ty noční jsou hrozný, já je tak neměla ráda 😝
@kiara81 njn jestli se bojíš dvojčátek tak radši po jednom, my pořád nic a pak se chytli zrovna obě, ale my nemáme žádný děti, takže nám to ani nevadilo, jen to třeba budeš mít na dýl než to bude ten správnej eskymák

lenpet
16. kvě 2011

@lintea už máte jména?

lintea
16. kvě 2011

@lenpet no ještě není žádná konečná verze, až dorazí manžel domů budeme to tam muset napsat, ale přijde až pozdě tak mám ještě čas 😀

lenpet
16. kvě 2011

@lintea to já mám vybraný,ale přítelovi se nelíběj,tak musíme vymyslet jiná.A jak se cítíš?

lintea
16. kvě 2011

@lenpet já taky myslela, že mám vybráno a takhle to vypadá 😀 cítím se podezřele dobře, ještě že to ukončují dřív, kdoví jak dlouho bych se stím batohem ještě tahala 😎 dorazil manžel tak se loučím 🙂

lenpet
16. kvě 2011

Tak čau a já zachvíli pádím na noční

sissi6
16. kvě 2011

@kiara81 to mě mrzí, že to nedopadlo ☹ . Jdete příští měsíc na další KET?

sissi6
16. kvě 2011

@dasty79 psala jsem kámošce kvůli tomu monitoru, vůbec mě nepřišel výpis, má asi vypnutej mobil, až odepíše, tak Ti dám vědět.

sissi6
16. kvě 2011

@lintea držím pěstičky, ať všechno dobře dopadne 🙂

lenda01
17. kvě 2011

@lintea tak drzim pesticky 🙂 a tesime se na fotecky..
@kiara81 tak to teda nechapu,co ti to rikal..vzdyt si byla na krvi 13 den po ketu a to uz by muselo bejt videt,to fakt nechapu ☹

kiara81
17. kvě 2011

@lenda01 no já co si vzpomínám tak jsem tenkrát byla v Arletu brali mi krev to jsem byla cca 25dc a krev negativní no a 32dc mi vyšel pozitivní test ...no tak jako dnes jsem 31 dc a ms stále nikde ...ani břicho mě nebolí to zas bude asi na dvě vyvolávačky ale je mi to divný estrofem jsem vysadila v pátek a ve čt jsem naposledy zaváděla crinone...

lenpet
17. kvě 2011

Dobré dopoledne,už jsem se vzbudila.
@kiara81 ty seš ale problémové dítě,nemůžeš to mít všechno v pořádku 😀

dasty79
autor
17. kvě 2011

@kiara81 - tak vydrž,třeba ještě budou //.když to říkal primář.....Tak vyčkej.A když to nedopadne,tak jdeš hned do dlašího Ketíku?

@sissi6 - seš hodná,já na to zas tak nespěchám.Až kámošku uvidíš,tak se jí zeptej - zatím mám čas 😀
A co ty?Nevolnosti tě netrápěj?

@lintea - tak už se těšíme na dvojčátka
🙂 Hlavně ať jsou zdravoučký.Ještě nemáte jména?
To my na kluka jo,ale na holku mámě těch jmen nějak hodně 😀
Jo máš pravdu,asi ten monitor dechu kupovat nebudeme.
Koupíme jen chůvičky 😉

@lenpet - to mě ty noční hrozně vyhovovali.Já spala třeba do 11 a pak
celej den volno 🙂 V létě to byla paráda.A po poslední noční jsem
pak nechodila vůbec spát...

lenpet
17. kvě 2011

@dasty79 nato,že jsem šla spát v 7,00a vstávala v 11,40 to jde.

dasty79
autor
17. kvě 2011

@lenpet - no vidíš a teď máš celej den před sebou 🙂

kiara81
17. kvě 2011

tak jako stále ms nikde ještě mi nikdo neodpověděl po dobrání estrofenu kdy jste to dostaly???co jste ho braly já už jsem fakt tak vyřízená včera jsem si říkala že záda se zlepšují a ustupuje to ale na dnešek zas nanovo ach joooooooooooo jako bolí to jako pes a jsem fakt už vzteklá po infuzi stejně nic nezabírá no a mám před sebou dvě služby

lenpet
17. kvě 2011

@kiara81 já bych ti pordila,ale nemám zkušenost,promin

holubice.petra
17. kvě 2011

@kiara81 já estrofen nebrala ale po vysazení utroše jsem to dostala tak max.do pěti dnů 😎

sissi6
17. kvě 2011

Ahoj holky, tak jsem v 7 týdnu 🙂, mimi mělo i srdíčko 🙂, mám i fotečku z utz, ale je tam jen takovej mazanec, dr. říkal, že ještě nemám vyhráno ☹ u mě je problém ten myom, minule měřil 3,8 cm a teď 5,4 cm ☹ a v těhotenství ještě prý vyroste ☹. Říkal, že můžu být ráda, že se to povedlo, že i kdyby se ten myom odstranil, tak bych třeba neotěhotněla. Ptal se mě jestli mám neschopenku a docela by mě jí i napsal a to mi přijde, že Šilhan neschopenky nemusí, mám se šetřit a odpočívat, za 14 dní jdu na kontrolu už ke své dr. a za dalších 14 dní na screening.

@dasty79 já kámošku teď moc nevidím, ale už mi odepsala, tak ten monitor měla na půl roku za 900 kč psala mi že neví jestli by si to půjčila, ale že asi jo a že jednou v televizi mluvil nějaký doktor a že říkal, že je to na prd.

lenpet
17. kvě 2011

@sissi6 tak to je skvělá zpráva,gratuluju

lenda01
17. kvě 2011

@kiara81 ahojky, no ja to po vysazeni estrofem a utrogestanu dostala tak max do tri dnu a po nevydarenym transferu ta ms vzdycky stala za to.. to jsem mela pokazdy pocit, ze vykrvacim ☹ no treba jsi fakt tehulka 🙂 to by bylo super 🙂
@sissi6 ooobr gratulka k mimiskoj a pokud i Silhan rekl, ze si mas vzit neschopenku, tak to si ji fakt nech a poradne se setri... ted ti nejaky komplikaci nestoji za to aby si nedej boze o mimiska prisla... moc drzim pesticky 🙂

samanta001
18. kvě 2011

tak lintee se dnes narodí miminka 🙂 🙂 🙂

@dasty79 no u nás je u zabařky vždycky hrozná čekačka. Objednaná jsem až na srpen tak doufám, že to ještě stihnem za stavu 2 v jednom 🙂 Jinak na cukrovce jsem ještě nebyla, ale dnes odpoledne jdu k dr. tak myslím, že už mě tam pošle a co ty už jsi tam byla?

@sissi6 veliká gratulace k srdíčku, pořádně se šetři a tu neschopenku bych si nechala určitě napsat a zvlášť, když je tam ten miom...

dasty79
autor
18. kvě 2011

@sissi6 - tak to je dobrá zpráva 🙂 Potichoučku gratuluju k 7 tt 🙂 uvidíš,že myom se ztratí...
Hlavně se nestresuj a koukej být doma a odpočívat!Práce za to nestojí,pak by sis to mohla vyčítat ☹
Jo na monitor se vyprdneme....,díky žes mě to zjistila

@lintea - moc na tebe myslím 🙂 a držím palečky,ať to máš rychle za sebou 🙂 a v náručí dvě krásný a zdravý miminečka 🙂

@samanta001 - já jdu v út do poradny a to mě dá žádanku na cukrovku,tak se budu muset na někdy objednat....
Jo u nás se taky čeká dlouho u zubáka.Ale já se nahlásila jako těhu,tak doufám,že mě vezme brzo...

holubice.petra
18. kvě 2011

Ahojky holky koukám že je tady další těhulka @sissi6 taky potichoučku moc gratuluji 😎
@dasty79 u mě byl zubař celkem rychle když jsem řekla že jsem těhu tak mě objednala do měsíce...včera jsem tam byla naštěstí jsem žádný kaz ani jiný problém neměla takže prohlídka trvala cca 5min byla jsem ráda jelikož jsem se bála abych se tam nepozvracela mám problém si vyčistit i zuby kolikrát mi to trvá i půl hoďky jak mě natahuje 😒 hned mě objednala i ke konci těhu na ještě jednu prohlídku v září...žádanku na cukrovku jsem už dostala rovnou s těhu průkajdou mám se objednat mezi 7.-14.červencem ta moje doktorka to bere vůbec hopem dala mi i lístky do porodnice kde se vyplňují jména pro mimčo koukala jsem na to jak blázen 😀

madlina
18. kvě 2011

Ahoj,
dnešní poradna v pohodě.Uzmuli mi dvě ampulky krve 😢 a jako vždy se žíli nechtěli ukázat.Jinak mimčo v pořádku,opravdu je to holka a pěkná bojovnice.nejdřív dělala že se jí to netýká a olyzovala si předloktí a pak se snažila dr.vykopnout utz z ruky. 🙂 .Váží 1400gr.By mě zajímalo co je těch dalších 7,5kg co jsem nabrala :think: .Pokud se mi to podaří,vložím fot­ku.
Jinak se moc omlouvám že spíš jen čtu než píšu ale nějak nestíhám.

madlina
18. kvě 2011

Slíbená fotečka.Zkusím dát dvě ale obě jsou stejný.jen nevím na který to bude líp poznat.

madlina
18. kvě 2011

Tak nakonec je jen jedna.Ta druhá se nechtěla nahrát. 😠

lenpet
18. kvě 2011

Ahoj holky,tak končím,včera jsem to řekla i práci,že nestíhám a taky to samy viděli.takže až příjde mladej z práce,zavolám do Carefouru,at mě ukončej smlouvu,já na to prostě nemám