CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

samanta001
19. kvě 2011

tak koukám jak máte všechny vycházky celý den a já jen 6 hodin 😠
@dasty79 no s porodným máme smůlu, no a až budeš nastupovat na mateřsku tak tě o tom bude informovat doktor a dá ti všechny potřebný papíry, který pak zaneseš na sociálku. Takhle to včera řekla paní mě na socce.
@evik31 lintea už asi 3v1 není včera měla mít císaře,takže už si miminek užívá jak se patří 🙂 jinak gratuluji do nástupu na kolotoč a doufám, že si dáš jen jednu krátkou jízdu a nebudeš prodlužovat! 😉

kiara81
19. kvě 2011

@lenpet týý jo to máš už za páár a z práce si nic nedělej..a pokud ti to nesedí tak odejdi znám to tak vím jak se cítíš
@evik31 no to je supéééér a je to tadyyyy jsi se dočkala.. já jsdu 30. na uz a za pár pak na ketík...no a uvidíme dám ješt jednou jedno pokud to ne vyjde tak jdu do dvou

kiara81
19. kvě 2011

jsem utahaná jak kotě...nemůžu mít normální službu ani Lenče jsem neodepsala Leni já už včera chrupala ani nevím jak jsem se přikryla....napravím to neboooj... 😀

lenpet
20. kvě 2011

@verry ahoj,chodím do Sanusu v hk k primářovi.Zajak dlouho potom můžu sexovat?
@sissi6 já se bojím,že mě nic nenajdou.Zajak dlouho ti řeknou výsledky?

lenpet
20. kvě 2011

Zítra jdeme na pout,už se těším,jak se odreaguju.

madlina
20. kvě 2011

Ahojda
děkuju za pochvalu fotečky.
nevím která se tu ptala na jméno ale je to pro všechny.Malá bude Anežka.I Adélka už ji tak začala říkat,takže je rozhodnuto.
@lenpet,si děláš srandu že jsi v práci skončila.To zase budeš doma? není to jednoduchý nastoupit do nový práce a než začneš stíhat,tak to chvílu trvá.Když jsem se vrátila k nám po mateřský,taky jsem ze začátku nestíhala.A holt jsem párkrát musela zůstat dýl abych splnila aspoň na 100pro.Nikde to není ze začátku jednoduchý.

lenpet
20. kvě 2011

Madlina.........tak si to tam běž zkusit.Doplnovat,pro rozpeky.prostě jsem nestíhala.

madlina
20. kvě 2011

Ségra,maslíš že jsi jediná kdo v práci musí stíhat? je to tvoje věc ale už vidím že to dopadne jako vždycky.

madlina
20. kvě 2011

Až půjdeš na ten pracák,musíš se tam zeregistrovovat jako nezaměstnaná,ne se jen podívat na nástěnku.

lenpet
20. kvě 2011

Dík,to jsem fakt nevěděla.Když mělo být na krámě sladký se slevou a nebylo tam,tak jsem musela dozadu do skladu pro rozpeky,přivést je,srovnat na plech a dát píct.Místo v 6,00hod jsem přišla domů v 8,30hod ráno.Já jsem tam nebyla jako pekařka,ale jako doplnovačka.

dasty79
autor
20. kvě 2011

@lenpet - madlina má pravdu všude se musí stíhat 😉 Bohužel a někdy jsou ty normy docela strašný!
Já ze začátku bulela po práci skoro měsíc,že na to nemám....Ale pak jsem se to naučila...
Taky jsem chodila místo 6-14,tak třeba od 5-17 - prostě jsem se to chtěla naučit a vím,že to není
lehký sehnat práci.A vůbec když jsem věděla,že jsem měla před IVF -tak to taky něco stojí....
Ale to je věc...Se mnou by pak ani chlap doma nemluvil,že to vzdávám tak brzo a on maká do rána do večera....

@madlina - Adélka a Anežka - to je hezký 🙂

@samanta001 - dík,já vůbec nevím jak to chodí

lenpet
20. kvě 2011

@dasty79 to je hezký,že mě přemlouváte,ale i oni zjistili,že na to nemám a já to vím taky.

evik31
20. kvě 2011

@samanta001
@kiara81 a Lenda děkuju moc 🙂 no nějak my to zatím nedochází tak uvidíme ,obavy tam jsou ale 😖

evik31
20. kvě 2011

@lenpet já jdu 1.6. na ultrazvuk 😀

evik31
20. kvě 2011

jinak tady řešíte zaměstnání v dnešní době to 😝 není lehké a člověk udělá vše proto,aby nějakou tu práci měl,nedovedu si představit,že bych musela na pracák

lenpet
20. kvě 2011

@evik31 ty taky vlastně chodíš do HK,vid?Já mám nástup ve 14,00hod.

sissi6
20. kvě 2011

@lenpet něco mi říkal dr. hned druhý den při vizitě, když jsem odcházela tak mi dali zprávu a potom mi k tomu víc řekla moje dr.

sissi6
20. kvě 2011

@evik31 budu držet pěsti ať ultrazvuk dobře dopadne 🙂 . Já jdu taky 1.6. k dr.

dasty79
autor
20. kvě 2011

@evik31 - držím pěstičky,ať utz dopadne dobře a můžeš začít píchat včeličky 🙂 🙂 🙂 Ať už se taky dočkáš - vždyť chudáku pořád jen na něco čekáš....

@sissi6 - tobě taky držím pěstičky,ať utz dopadne dobře 🙂

dasty79
autor
20. kvě 2011

Dnes nám přišel kočárek...... 🙂 toto je sporťáček a pak jen k tomu koupíme korbu v jiné barvičce a autosedačku 🙂 🙂 🙂 už ho máme uschovanej u babičky 🙂

sissi6
20. kvě 2011

@dasty79 děkuju 🙂 . Kočárek je krásnej, moc hezká barva 🙂. Já se těším, až budu jednou taky vybírat kočárek a ostatní věci na mimi.

dasty79
autor
20. kvě 2011

@sissi6 - jakýpak jednou???Ty seš těhulka,takže za pár týdnů budeš taky vybírat kočárek + další věcičky pro miminko 🙂 🙂 🙂 Teď se pěkně těš na 1.6. 🙂,až uvidíš mimíska,jak se tam pěkně vrtí a kope,.... 🙂 Možná tomu trošku pomohl i Hakl,ne?že ti to tam rozproudil....a pak to iVF 🙂

sissi6
20. kvě 2011

@dasty79 když já mám pořád strach, aby bylo všechno v pořádku, abych pak nebyla zbytečně zklamaná a taky tomu že jsem těhu nemůžu pořád uvěřit. Na Hakla jsem si vzpoměla, že asi nějaký podíl na tom úspěchu bude mít, on mi tenkrát řekl nebojte vy otěhotníte a hlavně jsem přestala jíst to co on říkal, že je špatný, jen škoda, že mě nezbavil toho myomu ☹

dasty79
autor
20. kvě 2011

@sissi6 - buď ráda,že jsi vůbec s myomem otěhotněla.Znám dost holek,co právě díky myomu má problém otěhotnět.Tobě se to podařilo a Hakl tě začaroval a uvidíš,že to bude všechno tak jak má 🙂 Věřím,že máš strach,já mám strach pořád.To prostě v nás ženskejch je.Ale musíš mimískovi věřit 🙂
Myom třeba zmizí - jak je velkej?

evaav
20. kvě 2011

Ahoj Všem tak jak tu válčíte
@lenpet -s tou prací tě chápu,ale i já měla co dělat zvládnou najednou tři směny normy stíhat ,doma zvládat ,ale mimčo v nedohledu 😖 jiná práce také a splátky bohužel se musí nějak poplatit,ale chápu když to nejde tak to nejde.
@evik31 - tak držím palce at je tvá cesta za mimčem uspěšná a ona určitě bude 😉
@dasty79 -tobě se to taky krátí co.
Jinak u mě vše při starém zrovna končím s Verunkou ošetřovaní a v nedělí hurá 😖 na noční šichtu. Ale docela jsem si to volno užila setkala jsem se s kamarádkama co jsou doma na mateřské a čekají drhé mimčo docela bych si přála být snima a prožívat co ony furt si říkám jestli do toho 3 IVf jít a kdy někdy bych šla hned ,ale brzdí mě to pomyšlení,že je to přeci jen úoslední pokus 😢 potřebuji v sobě nají t síl do boje říkala jsem si třeba po dovolené se na to zaměřit a nebo po novém roce važně nevím. Verunka se mě už začíná ptát na bráchu,já jí raději nic neslybuji

sissi6
20. kvě 2011

@dasty79 to jsem právě ráda i Šilhan říkal, že můžu být ráda, že jsem otěhotněla, že i kdyby se ten myom odstranil, tak bych třeba ani děti nemohla mít nikdy ☹. Ještě nedávno ten myom měl 3,8 cm a teď má už 5,4 cm a prý v těhotenství jestě vyroste ☹ . Jednou když tam Šilhan nebyl a byla jsem u primáře tak ten říkal, že ten myom v těhoteství vadit nebude a že ženský rodili s daleko větším myomem, tak nevím, každý na to má jiný názor.

samanta001
21. kvě 2011

@dasty79 moc pěknej kočárek, my už si ho včera taky objednali tak za tři týdny by měl být no jsem na něj zvědavá. Nakonec to teda vyhrála ta červená barva.

na_aty
21. kvě 2011

Ahoj holky,
tak jak si užíváte krásnou sobotu? 😉 Včera se u nás přehnala strašná bouřka, v sousední vesnici padaly kroupy a byli všude bílo, tak jsem měla strach, aby to dnes nepřišlo taky, ale snad ne...

na_aty
21. kvě 2011

@dasty79 Vybrali jste krásnej kočárek... 😉 Já mám od manžela zákaz 🙂 máme docela pěkný kočárek po synovi, ale to víš, taky bych ráda nějaký ten nový, ale asi to neprojde... 😠

lenpet
21. kvě 2011

@dasty79 pěknej kočár,to já už mám vybráno pomalu všechno,ale mimčo nikde.
Dorazili jsme z poutě a Libor mě tam koupil šaty,které se mi líbily.