CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lca180
2. bře 2012

@lenpet
Ahoj,to jsem asi blbě napsala...já normálně dělám svoji práci,akorát z domova a ne celých 8 hodin,ale třeba 4-5h.Nejsem závislá na kanceláři 😉 Jsem ráda,že je mi to umožněno,tak uvidíme jak dlouho 😖 Ale zatím mě potřebují a jsou rádi za vše,co udělám.Tak to jsem ti moc nepomohla,promiň.

antana123
2. bře 2012

@lca180 gratuluju 😵 😵 😵 😵

lenda01
2. bře 2012

@anina32 juuu to musi byt super citit bublinky a vedet,ze to na tebe tuka z briska mimisek 🙂
@lca180 supeeer 🙂 gratulka nejvetsi kocko 🙂 ja mela tenkrat 14 den po ET 833 hCG a bylo tam taky jen jedno,ale uz je to tak,ze by tam klidne dve byt mohly 🙂 ale kazdopadne ta vyssi hodnota je dobra v tom,ze je dobre uhnizdeny,ze kdyby byla ta hodnota jen nizoucka,mohlo by to byt mimodelozni,ale takhle to vypada,ze je to ok 🙂 ja ten sanus asi odpiskam a pristi tyden si zajdu ke kokrhounovy,dnes jsem si tam volala 🙂

lca180
2. bře 2012

@lenda01
Jojo,ona v pohodě bere,moc dlouho se tam nečeká a je moc příjemná.Tak k ní zas budu chodit,až mě předají z Hradce.Jen mám trošku malé obavy,jak by to bylo kdyby přišly komplikace,jestli i to umí řešit 😒

lenda01
2. bře 2012

@lca180 neboj se nic,zadny komplikace nebudou a jestli budou,tak si myslim,ze ty komplikace ktere pak tehu muze prinest jsou stejny jako kdyz je mimco pocato prirozene.. Ja ten trutnov zvolila,protoze me odrazuje to dojizdeni do hk..

petrufa86
2. bře 2012

tak já mám hladinu hcg 1120, sestra mě do telefonu říkala. že jsem krásně těhotná, měla sem takovou radost, že sem si musela jít do tesca koupit 2 bodýčka a polodupajdy 🙂 na utz jdu 16.3.

martina_81
2. bře 2012

@petrufa86 Krásně těhotná? Tak to je úžasný výraz. 😀 😀 Ještě jednou moc gratuluju!!!!

petrufa86
2. bře 2012

@martina_81 jojo, to je výraz, jsem se musela smát a říkala mě to ta "tvoje protivná" 😀 😀

martina_81
2. bře 2012

@petrufa86 tak doufám,že mně to za pár měsíců řekne taky. 😉

petrufa86
2. bře 2012

@martina_81 to si piš 😉 😉 😉

lca180
2. bře 2012

@petrufa86
super!!!!!!!!!!!!!! Moc gratuluji. Já jsem z toho dnes sama celá vyřízená a tobě to taky vyšlo.Bomba 🙂

antana123
2. bře 2012

@petrufa86 mooooc gratuluju 😵 😵 😵

lenda01
2. bře 2012

@petrufa86 juuu to je krasny,to budou dvojcatka 🙂 moc gratuluju 🙂

anina32
2. bře 2012

@lca180
@petrufa86 Holky to je úžasný, jí vám snad začnu závidět, já měla 14 den HCG jenom 310 😉 😉 😉 😉 😉

petrufa86
2. bře 2012

@anina32 ale prosimtě 😉

petrufa86
2. bře 2012

@antana123 moc díky všem 😀 😵

chilli009
3. bře 2012

@petrufa86 úžasný, moc gratuluji k dvojčátkům 🙂 🙂 ( podle HCG si myslím, že to je jasné)

petrufa86
3. bře 2012

@chilli009 nestraš, vždy sem říkala že by mě nevadily, ale teď ?? Holčina na naší diskuzi má hcg 1875 a měla vložený 1 embryjko, takže to neznamená že když mám tak vysoké hcg že tam jsou 2čátka 😉

chilli009
3. bře 2012

@petrufa86 no uvidíš, každopádně to je krásný ať je tam jedno nebo dvě 😵 , asi to má každá jinak ( každé tělo je jiné ) Hned je ten svět veselejší viď 😀 😵 Jsem zvědavá na nás, snad to teď vyšlo 😵 , uvidíme za týden.

petrufa86
3. bře 2012

@chilli009 jojo, hlavně že tam bude aspoň jedno. Máme ještě 2 mražáčky, takže sourozenec by pak ještě být mohl 😉 jojo, je to veselejší, ale musím uznat, že sem se na těhu těšila jak malý dítě na lízátko a te´d mě to hlava nějak nebere že se to povedlo. určitě to vyšlo a rozšíříš naše řady. 😀 😉

lca180
3. bře 2012

@petrufa86
jojo,sdílím tvůj názor,taky nemám HCG moc nízké 🙂 ,ale dvojčátky by byl nářez... 😀

chilli009
4. bře 2012

Holky, dnes den na dvě věci 😖 . Od rána jsem gruntovala byt, jak kdyby měla přijet hygiena, pak jsem pověsila vyprané rohože a začla mě bolet hlava. (Mimochodem od rána absolutně bez nálady a přítel na mě nemohl skoro ani promluvit. - teď je to už lepší ) . Jsem zvědavá s jakou se probudím ráno. To je asi těma změnama počasí nebo já fakt nevím. Doufám, že jste měli lepší den nebo alespoň náladu 😀 .

montysek
5. bře 2012

@petrufa86 Prosím Tě, při KET se musí taky hodně pít nebo to už OHSS nehrozí? 😅

petrufa86
5. bře 2012

@montysek při KETu ti OHSS nehrozí

martina_81
6. bře 2012

@petrufa86 co to je OHSS? 🙂

petrufa86
6. bře 2012

@martina_81 hyperstimulační syndrom – OHSS – Jedná se o nadměrnou reakci na hormonální stimulaci, která se projeví výrazným zvětšením vaječníků, zvýšenou propustností cévní stěny s kolekcí tekutiny v dutině břišní. Pacientka pociťuje tlakové bolesti v podbřišku, nevolnost event. zvracení či pocit dušnosti. Objektivně se projeví zvětšením obvodu břicha a snížením objemu vyloučené moči. Při vystupňovaných potížích je nutná krátkodobá hospitalizace. Při podezření na nadměrnou reakci vaječníků se vzniklá embrya zamrazí a transferují se až po odeznění OHSS, což bývá nejčastěji během několika dnů až týdnů. Vyskytuje se asi v 2-5% případů, zvýšené riziko mají hlavně mladé ženy s poruchami ovulace či polycystickými vaječníky.

martina_81
7. bře 2012

@petrufa86 díky za vyčerpávající informace. 😉 Jak Ti je? 🙂

petrufa86
7. bře 2012

@martina_81 pjosím 🙂 tak nějak normálně, jen mě docela pálí žáha a v neděli večer mě strašně začal bolet žaludek. když to asi po 2 hodinách přestalo tak mě zase začala pálit žáha a šly mě nahoru šťávy. vyčerpáním jsem někdy v půl 1 usnula v posteli v sedě a v půl 4 byla vzhůru znova a opět nanovo bolest žaludku. Od tý doby mám klid, tak nevím co to bylo. A co ty? Kdy že jdeš na laparku už teď někdy v březnu,ne?? Nějak si to už nepamatuju

martina_81
7. bře 2012

@petrufa86 už se pomalu balím, v pondělí mám nástup. 🙂 dneska jsem byla na krvi a zítra jdu na předoperační vyšetření ke svýmu doktorovi.

petrufa86
7. bře 2012

@martina_81 no vidíš jak rychle to uteklo, za týden už budeš z nemocnice doma. A pak s výsledkama pojedeš do Sanusu?