CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
1. pro 2010

@lenda01 Ano mám darovaný eskymáčky. Stojí to 6800kč a oba dva pokusy jsem měla tři. Doufám, že teď je taky budu mít. Oni když rozmrazí jednu dávku a vydrží třeba jenom jeden, tak rozmrazí druhou.

lenda01
1. pro 2010

ty vago -10°C a fouka ze me to malem odneslo.. necejtim nohy a ruce a tvare me ted uplne pali.. hnus, dnes uz nevylezu ani na krok 🙂
@madlina ajajaj nehodicka.. ale to se stava 🙂 a jak se vubec citis a kdy jdes na UTZ?
@majka43 tak je dobry, ze tahle moznost darovanych tu take je... a financne se to taky celkem da..to jsem si myslelal ze je to drazsi... budou zase tri a budou to poradny bojovnici ..neboj 🙂

lenda01
1. pro 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně ,zvýšená dávka nezabrala,v prosinci budou injekce

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,17.10 - KET-negativní

dasty79: Arleta - 2x IUI negativní,1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.
Září 2010 - změna CAR - Sanus PCE - dr. Novotná.Říjen 2010 imunologie,IUI - negativní.Čekáme na výsledky z imunologie.Stěry na chlamydie pozitivní - ATB pro oba- měsíc zákaz snažení

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) 2 vajicka a jen 1 oplodneno, zaveden 1 bojovnicek - negativní, 2.IVF + ICSI dlouhy protokol 14 vajicek z toho 12 oplodneno. 26.10.2010 ET - zavedeny 2 bojovnicci - test 9.11.2010 - negativní. 7 bojovnicku mame v mrazaku.

majka43: Sanus Jihlava, 1. IVF Repromeda, vlastní vajíčka. Při OPU nalezen polyp v děloze, hysteroskopie, KET-negativní. 2 IVF Obilní, KET s darovanými oocyty-negativní. 3 IVF to samé.
Pak Sanus JIhlava. IVF na svoje vajíčka, jenom jeden folikul bez vajíčka. Pak dvakrát KET s darovanými embryi- negativní.

tygr21: Sanus HK (Dr.Štěpán starší) 3 x inseminace - negativní. 1.IVF 14 vajíček celkem z toho 8dobrých. ET dne 5.12.09 (dr.Dejmek) zavedena 2 embrya - pozitivní, ale 25.12.09 krvácení a konec. 2+3 ET negativní.
2.IVF 8 vajíček z toho 6dobrých. ET dne 11.2.10(dr.štěpán ml.) zavedena 2 embrya - negativní, poté KET - negativní, další KET nebyl proveden, embrya nebyla životuschopna. Teď mě čeká 3 IVF, nemáme už žádné mraźáčky.

majka43
1. pro 2010

@lenda01 Dík, zítra v jednu si mám volat, jak se rozmrazili, tak pak dám vědět.

evaav
1. pro 2010

Ahoj Všem
Tady u nás ráno také bylo -10 fuj.Byla jsem si zacvičit málá si tam pohrála,bez mého dozoru má to takový malý zacvik na školku.
Jinak Verča má také problémy s dýcháním teda ted tak ne,ale v roce jsme byly snad každý druhý měsíc v nemocnici na inhaläcích.Pak asi v roce a půl jsme byli na alergologii a dostala Ventolím,Ekobek a Aerius sirup.A to nám dost kazí zoubky.Ted jsem jí to už delší dobu vysadila bez doktorky a nic jí není ani rýmečka nic,ale správně podle doktorky by to měla brát.Ale jak vidím,že se k něčemu schyluje tak jí to vždy nasadím.Taky se jí to i zlepšilo od doby kdy se naučila vykašlávat a trošku smrkat tak si já myslím,že to bylo spíš tím,ale s doktorama se nepřu.
Jsem ted u mě svědavá jak budu fungovat po té laparce na ultrazvuku jsme z doktorem koukali jak to ve mě krásně vše pracuje vaječníky jak jsou nabuzený a sliznice prý také krásně vysokaá,ale s tou jsem problémy nikdy nijak neměla,spíš se bojím,aby se mi dělali vajíčka uvidíme a jestli mi začne chodit menstruace sama,ale dostala jsem tip na přírodní lék SARAPIS a prý to na to také pmáhá tak až se dostanu do lékárny tak ho koupím a budu ho papat 😉
Také budu muset se zase pustit do cukroví toho nepečeného,ale ted se mi nějako nechce 😒

lenda01
1. pro 2010

tak jsem si volala do Sanusu.. eskymacci se pry vyviji a jsou tribunecni a ctyrbunecni.. neni to holky malo? Transfer zitra.. mam se hlasit v 7:30 v Sanusu... bojim bojim

evaav
1. pro 2010

@lenda01 -já si myslím,že jsou to dobrá embria,já měla také čtyřbuněčné ono zítra se mohou ještě víc probrat tak hodně štěstí to určitě dopadne OK 🙂 Moc drží palce

lenda01
1. pro 2010

@evaav ja nevim, mam strach z toho, ze mame nekvalitni eskymacky.. ze se prestanou vyvijet a proto ro ani jednou neklaplo ☹

tygr21
1. pro 2010

lenda01......uvidíš že to dobře dopadne,všichni ti tu držíme palečky.

lenda01
1. pro 2010

@tygr21 kuji moc... 🙂

dasty79
autor
1. pro 2010

Ahoj holky.
To je počasí venku....brrr - dnes bylo u nás -13.

@lenda01 -tak to držím na zítra všechny palečky,ať to dopadne 🙂

Za chvíli mě dorazí návštěva...

A co tady nového??????????????Kromě toho, že tady všechny pečete?
😀

paja1
1. pro 2010

@majka43 Čtu si tady kolik jste platili.TO se až nechce věřit.Já ted platila 25tis.A na pojištovnu jsi to neměla?Mužu se zeptat kam chodíš?U nás sice čekám na čerstvé 2měsice,a na rozmrazené se nečeká vždycky nějaké mají.

lintea
1. pro 2010

Ahoj holky, koukám, že všechny pečete, já na to že jsem doma, jsem ještě nezačala, mám toho tenhle týden nějak
moc 😀 ale příští chci už začít. U mě nic novýho, teda kromě toho, že mi břicho roste ze dne na den, už musim nosit těhu rifle 🙂
@lenda01 ty už jdeš zítra pro mrazáčky, tak tfuj ftuj ať se jim u tebe líbí 😉
@evaav sarapis jsem taky zkoušela, ale asi jen měsíc, pak už jsem toho měla dost a vyprdla se na všechno. Asi dva měsíce před otěhotněním jsem brala nějaký kapky co mi dala dr. co se věnuje čínský medicíně, nevím jestli něčemu pomohli, ale měla jsem po nich lepší pleť 🙂

evik31
1. pro 2010

ahojky holky tak ted nějak nevím kdo se na co chystá tak pro jistotu držím palce všem 😉
já už zase dopékám a pokračování až zítra na pátek mám volno tak to snad už dopeču a budu moc dodělat vánoční výzdobu je to už nějak zmáhající,ale relax dobrej 😀

majka43
1. pro 2010

@paja1 Já chodím do Sanusu Jihlava. Jsou to zamražená embryjka a taky se na ně nečeká. Na pojišťovnu to nemám, je mi 44. Taky mi to musel doktor 3x opakovat tu cenu, nechtěla jsem mu uvěřit. Stejně když jsem přijela podruhý, tak jsem se ho ptala zase znovu. Platí se vlastně jenom KET.

paja1
1. pro 2010

@majka43 No to je pěkné,ale já kdybych měla dojíždět tak to je hodně daleko .A to bych musela vícekrát.No uvidím co bude ted.Každopádně,pokud se nepodaří tak tě skusím poprosit at se mi tam zeptáš jak by to bylo v mém případě.Pokud bych tam nastoupila jako nováček ,jak dlouho bych čekala.Ale to je hodně dopředu.Tak uvidím.A vlastně jak si to plánuješ.?Budeš ležet,nebo chodit do práce?Jsem zvědavá.Držím pěsti. 🙂

majka43
1. pro 2010

@paja1 Tam jde jenom o dvě návštěvy. Zeptej se minky co chodí na darovaná vajíčka. Jezdí sem až ze Slovenska. A nečeká se, když nemáš problém, tak je to hned. Ale tobě to vyjde, neplaš.
Já do práce určitě chodit nebudu. Prodávám ve zverimexu a pořád mudím tahat nějaké pytle i padesátikilové. Vzala jsem si volno už dva týdny před, protože na to jdu vždycky ztrhaná a tak na to zkusím jít teď pěkně odpočnutá a bez stresu.

paja1
1. pro 2010

@majka43 tomu říkám příprava.Já vím neplaším,ale mezi námi děvčaty.Známe to.Ale to víš,že musím věřit,jinak bych na to nechodila.Drž se a piš. 😀

lenda01
1. pro 2010

@lintea jj uz zitra si jdu pro eskymacky.. nerviky pekne pracujou a nevim jestli se vic bojim nebo tesim 🙂
@dasty79 dekuju za drzeni palecku, bude to potreba 🙂

majka43
1. pro 2010

@lenda01 Taky držím palce. Kolik jich budeš mít?

majka43
1. pro 2010

@lenda01 Vlastně dva už vím.

lenda01
1. pro 2010

@majka43 rikala ze rozmrazili tri ale transferovat se budou dva, tak nevim co bude s tim jednim ☹ jestli ho znovu zmrazi nebo ho zlikviduji... to ale doufam, ze ne, kdyz to da takovou praci je ziskat...

majka43
1. pro 2010

@lenda01 Trvej na zamražení. Mě taky jedno v Repromedě vyhodili a pořád toho lituju. Chtěla jsem ho zamrazit a oni že jedno nezamražují a tak jsem povolila.

lenda01
1. pro 2010

@majka43 no vubec me nestras ze by ho jen tak zlikvidovali ☹ to ja teda budu trvat na zavedeni tri nebo na zamrazeni toho jednoho

majka43
1. pro 2010

@lenda01 Mě to fakt v Repromedě udělali. Měla jsem čtyři, chtěla jsem dát dvě a dvě zamrazit a doktor pořád ať si dám tři, že je větší šance a jedno mi vyhodili. A zaplatila jsem za to 100tisíc. Mohla jsem mít ještě jednu šanci, ale takhle bylo h....

majka43
1. pro 2010

Jo a ještě mi to zaváděli 3 týdny po hysteroskopii. Nenechali mě projít ani jednu MS. To jsem ještě nechodila na koníka a nevěděla jsem, že po hysteroskopii je lepší, projít aspoň dvě MS.

lenda01
1. pro 2010

@majka43 to je hruza s odstupem casu kdyz na to vzpominas, vid? Ty doktori jsou neskutecni... ☹ asi jim slo jen o prachy ale ne o uspech ☹

majka43
2. pro 2010

@lenda01 No kdybych to mohla vrátit, tak nějaký Brno úplně vynechám a jdu hned do Jihlavy.

paja1
2. pro 2010

@lenda01 Držíme pěsti-i palečky na noze.Dej vědět jak a kolik bobečků. 😵 😵 😵 😵

paja1
2. pro 2010

@lenda01 Pokud rozmrazili dva tak asi to to jedno vzdalo.