CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
17. pro 2010

@kkoberova Jo jo. To jsem ještě nezkoušela.

kkoberova
17. pro 2010

@majka43 jen je škoda že tam jdu až za měsíc, už se docela těším že se něco dozvím, teda doufám

aja75
17. pro 2010

@majka43 No to je pravda máme ale také jsme neměli a věř že se také dočkáš.Je to boj opravdu.A na konci musí být vítězství když to budem vzdávat tak nic nebude dokud je možnost tak do toho jít.

majka43
17. pro 2010

@aja75 Já to vzdát nechci, ale musím počkat na přítele až to ztráví a půjde do toho dál se mnou.

majka43
17. pro 2010

@kkoberova To uteče, neboj.

kkoberova
17. pro 2010

ještě se chci zeptat chodila jste některá na vyvolávačku (agolutin) a po jak dlouhé době se dostavila ms?

lenda01
17. pro 2010

@majka43 juuuu to jsou skvely zpravicky..vidis, my ti rikali, ze te ma rad a neopusti te jen kvuli tomuhle.. a pokud muzu radit.. do dalsiho pokusu s klidnou hlavou a bez nerviku.. ja tu budu a i vsichni ostatni a budeme te drzet a podporovat, ju? Jen pekne bojuj... 🙂
@aja75 dekuju moc.. jj obavy a strach jsou a budou asi po celou dobu ... ale to k tomu patri 🙂
@kkoberova taky jsem mela gynekologa co me moc nelecil a jsem rada, ze jsem sla po roce zkouseni do Sanusu, kde to vazne intenzivne resi.. je to fakt uplne jinej pristup... ani se k tomu gyndari uz nechci vratit ☹

majka43
17. pro 2010

@kkoberova Já ne, mě chodí docela pravidelně.

lenda01
17. pro 2010

@kkoberova mne se po agolutinu nikdy ms nedostavila.. na me nepusobi 🙂

kkoberova
17. pro 2010

@lenda01 no já doufám, že mi pak fakt neřeknou půl roku je krátká doba

majka43
17. pro 2010

@lenda01 No ještě neřekl, že jdem do dalšího, ale snad to přijde.

aja75
17. pro 2010

@majka43 neboj to bude v podě.A v lednu začnete když už jsou na testíkách náznaky tak už to musí vyjít a kampak chodíš k dr?

aja75
17. pro 2010

Jsem chtěla napsat v pohodě.

lenda01
17. pro 2010

@majka43 to prijde ja mu verim 🙂
@kkoberova nereknou neboj...jeste kdyz mas takove problemy jako ze ti nefunguje jeden vajecnik... to oni se ti venovat budou, toho se neboj 🙂 a v lednu budes tehulka 🙂

kkoberova
17. pro 2010

@lenda01 no bylo by to krásné, ale moc tomu nevěřím, jdeme tam právě až v lednu a to nás čeká jen první zjištění co a jak

majka43
17. pro 2010

@aja75 Já do Sanusu Jihlava.

kkoberova
17. pro 2010

Kolik tak co stojí v sanusu,, podotýkám, že nemám doporučení od dr. je to moje iniciativa

aja75
17. pro 2010

@kkoberova já myslím,že nic i bez doporučení prostě bych řekla že dr.s tím nic nedělá a hotovo popř.ti řeknou at doneseš doporučení.
@majka43 a to celou dobu všechny transfery?my jsme chodily do Arlety do kostelce i když se tam zadařilo ale pak v 8tt potrat ale přístup apod.A tady jdeme zatím na IUI to nám tam vůbec nenabídly.

aja75
17. pro 2010

@kkoberova myslím tu konzultaci že za to se nic neplatí i bez doporučení.

lenda01
17. pro 2010

@kkoberova ted pri prvnim pohovoru das tricet korun jako u kazdyho jinyho dr. jinak nic

majka43
17. pro 2010

@kkoberova Já do žádnýho caru neměla doporučení. Jsou rádi když tam přijdeš, mají z tebe prachy.

kkoberova
17. pro 2010

omlouvám se za dotazy, ale ještě jsem tam nebyla ☹ ☹

aja75
17. pro 2010

@kkoberova jen se ptej já třeba ještě nebyla na IUI tak se taky budu ptát.

lenda01
17. pro 2010

@kkoberova vubec se neomlouvej, jen se ptej, co vime, to ti povime a radi pomuzeme 🙂

majka43
18. pro 2010

@aja75 Co jsi myslela tím, všechny transfery? Myslíš ty embryjka? V Sanusu jo. Poprvé jsem byla v Repromedě a to jsem nastimulovala vlastní vajíčka. Nakonec jsme měli 4 embryjka, tři mi zavedli a jedno vyhodili. Cena 100 tisíc. Pak jsem byla dvakrát na na Obi v Brně. To jsem měla darovaná vajíčka a přítele spermie. Oba dva pokusy nekvalitní embryjka, cena 120 tisíc. No a v Sanusu mi nabídli darovaná celá embryjka za 6800 jeden pokus. Na tom jsem byla třikrát. Ještě jsem v Sanusu zkoušela nastimulovat vlastní vajíčka, ale nedopadlo to. Jenom jeden folík, bez vajíčka, tak mi řekli, že je to zbytečně vyhazování peněz.

rvasata
18. pro 2010

Ahojda holky 🙂

dasty79
autor
18. pro 2010

Ahoj holky 😎
Je předvánoční atmosféra a tady se nějak smutní ☹

@majka43 - dej příteli čas...Udělejte si hezký Vánoce a uvidíš,že pak sám začne s tím,že to v Novém roce zkustíte 🙂

Vítám novou snažilku - ahoj @kkoberova - já taky jezdím do Pardubic a jsem tam moc moc spokojená
a doporučení nemusíš mít 🙂 Seš objednaná k paní dr.?a nebo k panu dr.?Jsou tam moc hodný,nemáš se
čeho bát 🙂

dasty79
autor
18. pro 2010

@samanta001 - držím pěstičky na dnešní transfer 🙂 ať ti zavedou ty nejlepší bojovníčky a ať se tě drží jako klíště 🙂

dasty79
autor
18. pro 2010

ahoj @rvasata - jak se máš?jak to s tebou pak dopadlo?pak ti dorazila normální ms?

dasty79
autor
18. pro 2010

@majka43 - já chci taky vidět fotečku 😕