CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
20. led 2011

Ajula75......jdeme za měsíc,ale mám strach

rvasata
20. led 2011

@ajula75 Ahojda tak tě tady moc vítám

madlina
20. led 2011

Ahojda,
@rygr,a kam teda jdete?

madlina
20. led 2011

ježiš má tam bejt @tygr. 😕 😕 😕

ajula75
20. led 2011

@tygr21 měla jsem klíště a bylo mi pořád zle, jenomže moje doktorka mi tvrdila, že mám migrénu a to už jsem v sobě měla tu encefalitidu až když jsem chytla ještě meningokoka, ten mě skolil a dostala se do Hradce na Jip.

tygr21
20. led 2011

Ajula75....to je hrozný

Madli.....on to Libor ještě neví,že jsem se rozhodla,ale asi do Pca

kiara81
20. led 2011

@lenda01 no jak se cítím tak nijak...ms nikde TT negativní...☹
@majka43 tak at to vyjde...moc držím pěstičky

madlina
20. led 2011

@tygr,no to byste ale měli otom vědět oba,ne?

lenda01
20. led 2011

@kiara81 to ze ms nikde je dobry znameni ne? 🙂 treba bylo opravdu brzy na testikovani 🙂 ja stale jeste doufam v pozitini vysledek 🙂

kiara81
20. led 2011

@lenda01 no myslím si že dorazí...mám známou dělá reiky a vykládá karty tak mám dneska přijít tak jsem na to zvědavá

lenda01
20. led 2011

@kiara81 no tak to mi pak hnedle dej vedet, co ti povi 🙂 jinak jsem cetla ze nejaka holcina po IUI ma testit az za tri tydny a sama tam psala, ze to nechape, kdyz ms by mela prijit uz za dva tydny.. tak treba to tam trva nejak dyl.. 🙂

kiara81
20. led 2011

@lenda01 no já nevím mě totiž nic k tomu neřekli frkla to tam do mě a nazdar bazar ...no a to bylo vše...ona mě dneska ta známá viděla a říkala že je u mě na váškách ...ona totiž pozná i pohlaví..fakt je dobrá...no ale že i samu jí to zaráží že je naváškách nemůže říct ani na ani ano ...dám ti pak vědět jdu tam po 19hodce

lenda01
20. led 2011

@kiara81 no vidis to.. byla na vazkach .. to jsem teda fakt napnuta.. ja ke kartarkam nechodim.. ne proto ze bych jim neverila, spis bych se desila toho, co se od nich dozvim a pak bych tim byla zmanipulovana 🙂 no tak sup sup at uz jsi zpet, jsem napnutejsi jak ty 🙂

kiara81
20. led 2011

@lenda01 já ani tak napnutá nejsem já už na to nemám nervy ani síly...jsem rozhodnutá že bude IVF či tedy další IUI ale pak už na to kašlu já na to nemám nervy bud nám to bude souzený nebo ne...má práce mě zrovna ke klidu nepřidá ...ale než jsem šla na IUI tak jsem tam byla a říkaly karty že mi to ted vyjde na poprvé.,..no tak ted se uvidí jestli opravdu ty karty nelžou...

lenda01
20. led 2011

@kiara81 no vsak uvidis jak to ted dopadne.. hlavne se kvuli tomu nenervuj, to vazne nepomaha ☹ ja vim, ono se to mluvi, ale taky jsem vzdycky byla z neuspechu uplne na kasi ☹
No tak co povidala, jsem napnuta jak spagat... 😀

kiara81
20. led 2011

@lenda01 tak jsem doma no řekla mi že jsem těhotná ale říkala to tak nejistě...říkala že jestli ano tak jsem hodně na začátku...jinak že mě bývalý manžel opět požádá o ruku, a že mám začít podnikat....no tak ted uvidíme zda karty nelžou...

lenda01
20. led 2011

@kiara81 no vidiiiiis ja to s tim tehu rikala 🙂 super 🙂 jinak co se tyce ostatnich zprav ty nedovedu posoudit jestli jsou dobry nebo ne.. jako treba ta zadost o ruku od bejvalyho 🙂

majka43
20. led 2011

@kiara81 To vyjde neboj.
Holky jsem předána z ortopedie na neurologii a tam mám kontrolu až 2.1 tak snad mě to nějak vyjde, protože 1.2 budu chodit ještě na rehabilitace a tak mě to snad neukončí. Prý mě chce poslat na CT, nevíte, jestli se na to může po transferu:

ajula75
20. led 2011

@majka43 Tak to nevím, ale zeptej se doktora , píchají ti tam nějakou injekci před vyšetřením, takže bych řekla, že by to moc dobrý nebylo. nevím teda co to je, jestli nějakou kontrastní tekutinu a ještě než jsem šla, tak jsem brala ráno prášky.

ajula75
20. led 2011

@kiara81 Tak přeji aby tam bobíšek byl!! 🙂

kiara81
20. led 2011

@majka43 na CT zapomen!!!!!!je to něco jako RTG ale silnější záření a ještě v jaké oblasti by ti měli provádět CT?

kiara81
20. led 2011

@ajula75
@majka43
@lenda01 moc děkuji ale přece jenom to jsou karty takže jsem připravená na vše....
jinak abych to uvdela na pravou míru s bývalým manželem jsme se rozvdeli je tomu myslím 3roky ale vrátili jsem se k sobě a nyní jsme spolu 2 roky a i když já byla zablokovaná býv. přítelem který mě bil tak Roman měl semnou velkou trpělivost a nyní je to super ...vaří,uklízí.stará se o mě...atd. a ted se přiznal že mě chtěl požádat o ruku.......

majka43
20. led 2011

@kiara81 Asi krční páteř.

kiara81
20. led 2011

@majka43 když nebudeš těhu tak budiž pokud by jsi mě CT i před těhu v oblasti bedrní páteře až po kolena nedělat...mě to odmítli už tenkrát když jsem měla problémy s kyčlí...pokud chceš dítko tak až po dítěti......
a asi tak s čím se léčíš???

majka43
20. led 2011

@kiara81 Bolí mě záda a předtím loket. Není to tak hrozný, záda bolí každýho, já se jen potřebuji měsíc udržet na neschopence. V práci mi chtějí dát výpověď a nebo snížit plat a kdybych otěhotněla, tak mám vystaráno. Když neotěhotním, tak už mám na 99 procent jinou práci, ale nechci přecházet teď, když mě čeká KET. Ona to ta doktorka bere nějak moc vážně.

majka43
21. led 2011

Holky tak jedu na ten ultrazvuk, držte mě palce.

tygr21
21. led 2011

Zdravím.
Kiara81......karty nelžou,taky bych šla ke kartářce,ale žádnou neznám.

Majka43.....držíme palce,neboj

Za 14dní jdeme na ples,musím si ale zkusit šaty,jestli mě ještě jsou,kupovala jsem si je,když jsem byla hubená.

lenda01
21. led 2011

ahojky a dobre ranko vsem 🙂
@kiara81 no koukam, ze toho mas za sebou vazne dost... a zkusenost s tim, ze te chlap bije je nechutna ☹ ale je fajn, ze jste s bejvalym k sobe nasli cestu..asi to je vazne ten pravej 🙂 a ted jeste spolu mimco.. no naaadhera 🙂

samanta001
21. led 2011

@majka43 držím palce s ultrazvukem. Tak si nech napsat neschopenku přímo v sanusu já myslím, že pokud jim řekneš jak se věci mají tak nebude problém.
@kiara81 já byla u kartářky 2x jednou mi sedlo naprosto vše o přítomnosti i minulosti, ale v budoucnosti se paní dost sekla, ale pak jsem byla u jiný a tam mi sedlo naprosto všecho věděla věci o kterých nemohla mít ani ponětí měla jsem z toho husí kůži. Takže pokud máš dobré zkušenosti s tou u které jsi byla tak buď optimistická. 🙂

lenda01
21. led 2011

@majka43 jj to ma Samanta pravdu... nech si tu neschopenku prevest do Sanusu a budes to mit bez problemu, ne? Nebo to nejde?