CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kyticka21
6. bře 2011

@lenda01, @kiara81 já vás tu neurážím, ale štve mě, že někdo kdo do nedávne o mě neměl ani páru začne roznášet takový kraviny..možná jsem ji to mohla napsat do zpráv, ale ona taky mohla napsat mě, a ne ostatní "varovat"
@tygr21 ne nechodila ale chodil tam přítele brácha.slíbila jsem ti že se zeptám proč se ti to děje a taky jsem se zeptala.Bylo mi řečeno, že máš bud málo bezpečný heslo, který má do jistý míry něco společnýho s tebou a logicky pokud by to taky bylo, někdo kdo by tě hodně dobře znal, si to dokázal dát do kupy a nebo se ti někdo naboural do PC

tygr21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenda01
6. bře 2011

@kyticka21 @tygr21 holky uz otocime list, ne? ☹ budeme se radeji bavit o tehulkovani a o pripravach na ne... co vy na to? 🙂

tygr21
6. bře 2011

@lenda01 mě to je jedno,já jsem si nezačla.Už se těším až dostanu ms

kiara81
6. bře 2011

@kyticka21 když ty jsi tady vyhrkla takovu zprávu a nikdo neví která bije ...proto jste si to měly vyjasnit mezi sebou a né to tady rozepisovat...
@tygr21 no tak holky roztrhaly jste si občanky tak jdeme dál ne???jak říká
@lenda01 jsme tu odtoho aby jsme podporovaly v těhulenství a né tady kalit zlou krev...

tygr21
6. bře 2011

@lenda01..mě to je jedno.já už se otom bavit nechci.Ty půjdeš pokrařovat kdy?

lenda01
6. bře 2011

@tygr21 ja doufam, ze pokracovat budu co nejdriv.. 14.3. kontrola, tam dostanu vyvolavacku na ms a pak treba uz by se mohlo pripravovat na KET 🙂
@kiara81 ja te podporuju kazdopadne 😀

majka43
6. bře 2011

@kiara81 Už jsem si něčím prošla a když vím, tak ráda poradím. Já kdybych měla rady od někoho od začátku, tak jsem třeba ani nebyla v Repromedě, kde mě vyšlo první IVF na sto tisíc.
@tygr21 Nic si z toho nedělej a buď tu s námi.
@lenda01 Už jsem zase doma, mám strach z kontroly, tak to docela dodržuju.

kiara81
6. bře 2011

@lenda01 no já to cítím že mě podporuješ však jsi mi neřekla že to dostanu .....no jsi prostě zlato
@majka43 co že???prosímtě co to je za ústav ta Repromeda....tý jo ..no jsis fakt něčím prošla.. ...

kyticka21
6. bře 2011

hele holky, já jsem si zažila svý a když mě někdo nezná a píše takový nesmysli tak je to potom težky

tygr21
6. bře 2011

@kyticka21 bud tu bud,a nemluv o tom,a nebo běž pryč.

@lenda01 tak budu na tebe myslet

Stojím za vámi

majka43
6. bře 2011

@kiara81 Jo chybama se člověk učí a tak se snažím poradit. Nechodím sem, abych někoho pomlouvala, ale radši někomu držela třeba pěsti a radou pomohla. 😅

kiara81
6. bře 2011

@majka43 tady se pomlouvá jo???? 😀 není možný 😎
však každá rada drahá jako pro mě která o tom neví ani píp ...kdyby jsi mi to neřekla ty a holky tak jako fakt nevím ani do čeho jdu

majka43
6. bře 2011

@kiara81 Vařím na zítra rajskou. Nevím, jestli si nedám ještě teď.

kiara81
6. bře 2011

@majka43 hmm tak to ti pošlu Pátika ten jí miluje...já teda tady ....jak jí děláš?jen si dej ted to potřebuješ ... 😉

tygr21
6. bře 2011

@majka43 at se ti rajská povede,a dej si i za mě 😀

majka43
6. bře 2011

@kiara81 Já jí nevařila asi 10 let, ale včera jsem na ní dostala takovou chuť, že jsem se do ní pustila.
Dopoledne jsem si dala vařit maso, bobkový list, nové koření, celý pepř, sůl, cibuli.
Teď když jsem přišla, tak jsem nakrájela cibuli, osmahla na oleji, zapražila hl. moukou a zalila tím vývarem, od rána. dala do toho rajský protlak a teď se to vaří. Pak to přecedím, dochutím cukrem a je hotovo. Ještě tam vrátím to maso nakrájený.

tygr21
6. bře 2011

@majka43 já mám hroznou chut na kopračku,jestli jí někdo budete vařit,tak já se vtírnu

majka43
6. bře 2011

@kiara81
@tygr21 Hotovo, zítra si už uvařím jenom kolínka. Ráno má přijít na návštěvu bývalá spolužačka, něco kvůli srazu, tak abych měla klid.

majka43
6. bře 2011

@tygr21 Tak tu moc nemusím.

kyticka21
6. bře 2011

asi půjdu do pelechu.Nějak mi začíná být zle ☹

tygr21
6. bře 2011

Tak holky dobrou

majka43
6. bře 2011

@tygr21 Taky jdu na Donutila. Nějak mě začlo pobolívat břicho, tak radši zalehnu.

lenda01
6. bře 2011

@majka43 tak to prijdu taky na obed.. miluju rajskouuuuuu ... mnaaaam 🙂
@kiara81 ja mam vzdycky plnou hlavu otazek a kdyz jsem u dr. tak si nevzpomenu na zadnou a pak tu jsou holky jako Majka, ktery pomuzou a poradej 🙂

kiara81
6. bře 2011

@majka43 šup šup do pelíšku ....a dobrou noc a rajskou také asi zkusím jsi mě navnadila....
@tygr21 dobrou noc

kiara81
6. bře 2011

@lenda01 no právě a když si vzpomenu tak se zeptám tak debilně že si myslí dr. že jsem asi debil 😀

lenda01
6. bře 2011

@majka43 @tygr21 dobrou noc 🙂
@kiara81 no a proto se radsi neptam, aby si nemyslel ze jsem debil..staci ze to vim jaaa 😀

kiara81
6. bře 2011

@lenda01 😀 😀 boože já se z tebe picnu ...hele tak oni se za nás zeptaj jiný tak nám to tady pak rádi řeknou a polopatě Páta dnes celý den leží mám teploty 😢

sissi6
6. bře 2011

@na_aty do konce dubna vám to taky rychle uteče, to máte za chvíli 🙂 . Já už bych asi do dalších třech IUI nešla, tak do jednoho, maximálně do dvou. Fotky dám asi až zítra, mám toho za dnešek nějak dost a ráno vstávám do práce 😒. Četla jsem, že máš nějaký jednoduchý recept na svíčkovou, až budeš mít čas, tak ho sem prosím napiš, já svíčkovou nikdy nedělala, tak bych to vyzkoušela 🙂

kiara81
6. bře 2011

@sissi6 chceš napsat?je za hodinu hotová