CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

ivininka
8. bře 2011

@lenda01 Ještě štěstí, že jsem zkoukla příjmací ambulanci a ta navečír byla už zavřená, ale wc bylo volné. Sestřička mi dovolila tam jít, prý ať beru jakýkoliv záchod, který uvidím 😀

lenda01
8. bře 2011

@ivininka to je prca... ja byla tenkrat na pokoji zrovna sama a mela jsem wc pro sebe... si nedovedu predstavit, jak beham s tema stazenyma pulkama a hledam wc.. to bych kulila oci jako sfina.. 😀

evik31
8. bře 2011

@kiara81
@lenda01 no jo holky je to blbý,ale už s tím nic nenadělám 30 000,- v pérdelyale to už je jedno však už máme našetřeno dalších tak to snad ted vyjde 😒 ale obavy už tam jsou 😕
@ivininka koukám ztratily se ti zebry adminky řádily nebo jsi si ji smázla sama,dneska si holky na koníkoj na ně docela stěžujou však mě psala kámoška ,že jí zamezily přístup
jinakse laparka nebojte pokud nedopadnete jako já bez vejcovodů tak to bude v poho týden v nemocnici a pak domů a hurá nato 😀

evik31
8. bře 2011

@ivininka odkud jsi jestli se můžu zeptat to nebude asi daleko od nás,pokud to tedy není tajné 😉

kiara81
8. bře 2011

@ivininka no to je ten plyn užila jsem si svoje ....bolí to jako prase ale už to znám takže poloha do klubíčka to jistila 😀 no ale abych pravdu řekla mega konfort a zadarmo jsem měla ve fakultce Sanus platíš a ještě to je ted hrůza ty pokoje ....klystýr no to je moje noční můra já to nikdy nevydržela držet dlouho ...

kiara81
8. bře 2011

@evik31 no jo víš co je to žádný nervy nestojí a peníze už vůbec ne ..ty jo to je přístup fakt

verry
8. bře 2011

@kiara81 já zatím ani nevím, kolik se platí v sanusu za laparku nebo pokoj??

ivininka
8. bře 2011

@lenda01 Je pravda, že moc neběháš 😀

ivininka
8. bře 2011

@evik31 To mě mrzí!! Dnes je to opravdu nějaké začarované. Sice jsem tak trochu počítala, že to nebude hned, ale stejně doufáš, že to půjde. No nějak to snad dopadne... 😖 jj, vymazali mi je. Psal mi nějaký slovenský panáček, že mi vymazali avatat. A přitom byly tak pěkný 😀

evik31
8. bře 2011

@kiara81 jási na pokoje v sanusu zase stěžovat nemůžu,ale je fakt že jsem tam ležela na něm jen dvě hodky po transféru,ale byla jsem tam sama a vše my daly až pod čumák takže v poho jinak mě laparku dělaly v Trutnově a docela to šlo akorát to sdělení špatné zprávy mohly podat šetrněji holt doktor,doktorka byla mnohem příjemnější a sestry byly taky v poho akorát přimář teda krajně nesympaticky aspon tedy mě a prohlídka u něho docela nešetrná musím říct 😨

ivininka
8. bře 2011

@kiara81 Takže sanus nic moc?

evik31
8. bře 2011

@ivininka jo mě se zvířátka taky líbily

ivininka
8. bře 2011

Asi chtějí jiné zvířátko - mně 😀 😀 😀 😀

ivininka
8. bře 2011

@evik31 Asi chtějí jiné zvířátko - mně 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evik31
8. bře 2011

@ivininka no já bych to teda moc nepokoušela 😀 😀 😀 😀

sissi6
8. bře 2011

@ivininka ahoj a vítej mezi náma 🙂 . Na laparce jsem byla v HK a nemůžu si stěžovat, nebylo to nijak hrozné, kdybych měla jít znovu, šla bych zase tam. V pondělí odpoledne jsem měla nástup v úterý byla laparka a ve čtvrtek jsem šla domů. V HK klistýr dávají na vyšetřovně a jen takovej nějakej gel v lahvičce, myslím, že se to jmenovalo YAL, nebo tak nějak.

sissi6
8. bře 2011

@kiara81 když jsem pila kontryhel poprvé, tak jsem myslela, že to nedám, ale pak mi začal docela i chutnat 🙂 . Jak malej? Už je mu líp?

ivininka
8. bře 2011

@sissi6 Děkuji! Doufám, že až bude po, budu moci sdělit samá pozitiva 😉

kiara81
8. bře 2011

@verry myslím pokoj myslím že to je za 3lůžák 300kč
@evik31 no jako ty sprchy no mě se tam nelíbilo ve fakultce je to jako v pokojíčku ...polohovací elektrická postel nemusíš s břichem bolavým běhat kolem postele...prostě je tam moc pěkně..šla bych tam hned ....ale už raději nééé už těch laparek mám tolik zasebou že už neeee
@sissi6 no a pomohlo té sliznici?já teda problém neměla ale mám strach jak jsem to ted tak brzo dostala ......no a Páta má OPĚT 39 TEPLOTY už mě asi mrskne
@ivininka bude všechno v pořádku uvidíš--

evik31
8. bře 2011

@kiara81 no jo tak to jsi měla luxus 😝 já jedu do fakultky v pondělí na ty šutráky,ale ležím jinak v nemocnici ve dvoře

evik31
8. bře 2011

@sissi6 no já bych teda na klystýr nevzpomínala fůůůůůůůůůůůůj jsem myslela,že mě to rotrhne břicho 😝 a prej co nejdýl to vydržte v sobě udržet vypadla jsem z vyšetřovny a hajzlík byl můj 😀 a s kolegyní na pokoji to neudělalo nic musela ještě jednou ,ale to já měla klystýr klasiku teda žádnej gelík 😠

evik31
8. bře 2011

@kiara81 ted koukám,že máte zase teplůtky já nevím holka co poradit jako zdravotnice asi víš sama nejlíp co s malým dělat ach jo je to k posrání vid,já bych asi zase volalyla doktora měla bych strach už v dnešní době,zrovna ted zase říkala,že umřela nějaká paní35letá dr. jí na její žádost nevzala krev řekla jí,že má chřipku a ona umřela na leukémii je to mazec co se to děje je toho ted nějak moc 😕

evik31
8. bře 2011

a koukám nikdo tu tak jdu hodit vanu 😉

sissi6
8. bře 2011

@ivininka určitě budeš moci sdělit samá pozitiva. Mě po laparce fakt nic nebylo, nic mě nebolelo, špatně mě nebylo, sestřičky se mě několikrát ptali, jestli chci něco na bolest a ani jsem nic nepotřebovala. Je fakt, že bolest snáším docela dobře, ale když mě tam přijímali a řekli mě že před laparkou dostanu klistýr a výplach, tak sem myslela, že uteču 🙂

sissi6
8. bře 2011

@kiara81 chudák, už aby mu bylo lépe. Nevím, jestli to pomohlo, mě akorát dr. říkal, že je sliznice pěkně připravená, ale to jsem ještě ten čaj nepila.

sissi6
8. bře 2011

@evik31 já na něj nevzpomínám, no chvíli se to dalo udržet v sobě, ale už bych to zopakovat nechtěla

ivininka
8. bře 2011

@sissi6 😀 Je pravda, že bolest mi tak nevadí, jako přístup. Jsem v tomto tak trochu rozcapená či více na ten přístup dám. Stále věřím, že pokud já se chovám mile a příjemně, tak se mi to vratí stejnou měrou. A když je člověku zle, je jak beránek a potřebuje trochu příjemné a milé prostředí.

sissi6
8. bře 2011

@ivininka i to prostředí bylo v pohodě, sestřičky bylo moc fajn, myslím, že nebudeš litovat 🙂

ivininka
8. bře 2011

@sissi6 Moc Ti děkuji!!!!!! Trochu jsi mně uklidnila a dala více kuraže! 😉

sissi6
8. bře 2011

@ivininka nemáš za co. V Sanusu jsem byla poprvé asi před 6 lety, ale to jsem byla na chirurgii a potom jsem si říkala, že kdybych měla jít někam na operaci, tak že bych šla jedině do Sanusu. Je fakt, že nemám s čím srovnávat, nikdy jsem v jiné nemocnici nebyla. A Ty se rozhoduješ mezi Sanusem a kterou nemocnicí?