CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
15. bře 2011

Tak holky ani duch. Já končím.

lenda01
15. bře 2011

@majka43 neee ☹

dasty79
autor
15. bře 2011

@majka43 - třeba se // ještě objeví 😉 To,že ses potila včera - to vypadá dobře.Já se taky ze začátku potila jako prase.
Někomu se // ukážou až třeba 14.den,tak ještě vyčkej....

@sissi6 - tak co ty????Jak bylo u Hakla?Jsem zvědavá a ty nikde...... 😕

@lenpet - to ses ani nepochlubila,že máš práci.Tak to máš docela pohodu,ne?Úklid kanceláří - to je pěkná práce a nikdo tě moc nehlídá....

@kiara81 - dnes taky chrápal? 😀

@na_ty - já byla na 1.utz až v 6+3 a bylo srdíčko 😎

majka43
15. bře 2011

@dasty79 Moc tomu nevěřím.

samanta001
15. bře 2011

@majka43 ach jo, to snad není možný, tentokrát jsem tomu vážně věřila, že ti to klapne ty příznaky byli jasný já taky měla teplotu 37. Nemohl bej špatnej test, zkus to ještě zítra a kdy jdeš na krev?

majka43
15. bře 2011

@samanta001 V pátek.

samanta001
15. bře 2011

@na_aty zatím potichounku gratuluju, ale určitě bude všechno v pohodě jen nestresuj! A z oparu si nedělej hlavu to je jen známka toho, že se ve tvém těle něco děje!Moje ségra opary nikdy neměla a jak otěhotněla udělal se jí přes půl obličeje.

samanta001
15. bře 2011

@majka43 to budou dlouhý tři dny, ale ještě pořád nestrácej naději.

kiara81
15. bře 2011

@majka43 ach bože...to nééé ☹ hele nevěš hlavu švagrová byla taky na umělém a po 14dnech po ET měla sněhobílý test a tak jela na krev a byla pozitivní hodně holek to tak má švagrová nebyla jediná kdo mi to říkal

majka43
15. bře 2011

@kiara81 No u mě tomu moc nevěřím. Jestli nevyleze zítra, tak je to v kelu.

dasty79
autor
15. bře 2011

@majka43 - právě,že musíš věřit! 🙂 Vyprdni se na test - ten ti může ukázat až po 14.dnech,znám holčinu co jí ukázal až po 18.dnech....vydrž do krve a je to.

dasty79
autor
15. bře 2011

@samanta001 - furt ti tam nejdou nastavit ty týdny?Ty seš teď kolik? 15tt,nebo 16tt?

samanta001
15. bře 2011

@dasty79 no nejdou v mojem blogu se mi to ukazuje, ale tady ne nevím čím to je ☹ dnes jsem 15+2

dasty79
autor
15. bře 2011

@samanta001 - to je škoda 😒 Kdy ti vychází termín?4.9.?

samanta001
15. bře 2011

@dasty79 jééé tak jsem to ještě zkusila a už to tam je 🙂

samanta001
15. bře 2011

@dasty79 jj přesně tak 4.9. a tobě?

dasty79
autor
15. bře 2011

@samanta001 - no vidíš,jak ti to krásně naskočilo 😎 😎 😎
Já jsem dnes dle ms 13+2 jsme přesně o 14dní -takže 18.9.
Ale po screeningu mě dr. říkala 14.9. -tak jsem zvědavá.
A jak ti je?Co chutě?

samanta001
15. bře 2011

@dasty79 teď už je mi výborně, konečně si to snad začnu užívat, špatně mi není, únava ustoupila a sníst můžu všechno ikdyž po těch třech měsících se mi asi nějak srazil žaludek, protože nesním obr porce co dřív 😀 ale to mě vůbec nevadí. Tobě už je taky líp viď? Kdy jdeš k dr. já přesně za týden po měsíci tak už se docela těším.

dasty79
autor
15. bře 2011

@samanta001 - tak to máme podobně - já taky můžu sníst cokoliv.Miluju polévky - každej druhej den si vyřím nějakou polívčičku se zeleninkou 🙂 Śpatně mi není - jen občas na omdlení-když třeba rychle vstanu a nebo dlouho stojím.Já jdu teď k dr. 29.3. těším se,ale i bojím - zase po takový době....
Ale už jsem si udělala radost a koupila si 1.svoje těhotenský 3/4 rifle 😎
Necháte si říct pohlaví?A půjdete na ten 3D a nebo 4D utz?

samanta001
15. bře 2011

@dasty79 no to já ještě žádný těhu kaťata nemám, ale taky budu muset vyrazit do města. Pohlaví si říct nenecháme, manžel to nechce vědět za žádnou cenu a já pokud bych to věděla tak nevydržím mlčet 😉 tak bude překvápko. Na 3D bych jít chtěla, ale nejdřív musím zjistit kde to tady u nás v Jihlavě dělají moje dr. ho nemá. Na příští týden se těším, ale obavy tu samozuřejmě taky jsou.

dasty79
autor
15. bře 2011

@samanta001 - my taky nechceme vědět pohlaví.Hlavně když to je zdravý a je nám to celkem jedno.
Akorát u nás to je asi spíš obráceně - většinou chce chlap kluka a ženská holčičku a u nás by si manžel přál holčičku asi víc a já bych brala kluka 🙂 Ale je mě to úplně fuk 🙂 Je to hezký,být překvapená 🙂
My taky uvažujemeo 3D.tak to budu držet palečky příští týden.Kdy jdeš?A co jména???

evik31
15. bře 2011

ahojky holky to koukáte,že mě tu máte coooo 😀 tomu neuvěříte normálně nás co na to jdem přijaly vystavyli neschopenky a ubytovali,o půl 10 přiběhl primář,že mu volaly z HK,že to mají zase rozbyté takže nám stornovali neschopenky a poslali domů,no mě z toho asi hrábne 😠
@majka43 tak koukám,že růžové to od rána ani není u tebe vid 😒

majka43
15. bře 2011

@evik31 Není, ale u tebe taky ne. Mohla jsi to už mít za sebou skoro.

evik31
15. bře 2011

@majka43 to jo člověk se na to pomalu psychicky připravuje a pak zas tohle je to fakt nářez 😠 takhle to nestihnem ani do května 🙄
a co ty jak je asi nic moc vid zkus ještě vydržet pokud si to nedostala ta šance tam je ☹

majka43
15. bře 2011

@evik31 Nedostala, ale přes ty léky to dostat nemůžu i když minule jsem oddesátéhodnešpinila.

evik31
15. bře 2011

@majka43 i tak ti budu ještě držet palce aspon do té krvičky vydrž,proto já moc testit nechci,ale mě se naposled mrcha dostavila asi 10den po et 😠

na_aty
15. bře 2011

Ahojky holky,
tak už mám výsledky z krve.. Mám S_HCGb 16165,8 U/l ... Takže super!!! Ale jsem teď docela zmatená, protože včera na UTZ MUDr. viděla gestační váček 12mm se zloutkovým váčkem.. Tak je snad vše v pořádku.... Doufám a modlím se, aby to bylo v pořádku..
@majka43 Ještě není nic ztraceno, neboj!!! Já při prvním synovi zjistila, že jsem těhotná až 14 dní po vynechání MS, do té doby jsem měla všechny testy negativní. Tak vydrž do krve!!!

evik31
15. bře 2011

@na_aty tak aspon někdo tu má dobrý den ,moc gratulkuju 😀

majka43
15. bře 2011

@na_aty Krásný HCG, určitě budeš mít všechno v pořádku.

na_aty
15. bře 2011

@evik31 jj, pěkné nervy to byly!!! To mi věř.. Na krvi jsem byla v osm ráno a výsledky ve dvě..Takže jsem celý den myslela na to, jak to dopadne!! Ale tak snad to je OK.. Musím přestat "bláznit" a bát v klidu. U prvního jsem se takhle nehlídala, to mi bylo tak nějak jedno, přišlo mi to normální, teď, čím jsem starší, je to horší!!!
@majka43 Moc děkuji!!! Všem Vám děkuju za podporu!!!