CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
27. bře 2011

@rea73 -a máte za sebou imunologii,genetiku,různý stěry,........???

sissi6
27. bře 2011

@rea73 nás čeká 1IVF

sissi6
27. bře 2011

@dasty79 nemáš za co, jsou fakt super 🙂 , to věřím, že se v nich musí krásně spát. My teď máme objednaný stůl a židle z masivu, moc se těsím až to bude doma 🙂

dasty79
autor
27. bře 2011

@sissi6 - masiv je prostě krásnej 🙂 Máme podobnej styl.Źidle máme taky z masivu - máme od firmy Thon
a z těch mám taky radost.Ale ještě nemám kuchyň - jen vnitřní bedýnky,ale dvířka ne.Kovářova kobyla...

rea73
27. bře 2011

@dasty79 máme imunologii ta je u obou v pořádku,genetiku tam mám já malinko odchylku ale v normě a ty stěry to mám na chlamýdie ale už dýl dr.mi říkala že když jsem je měla v pořádku a mám jednoho partnera že je to v pořádku tak nevím jestli si říct aby znova.Nebo jsou ještě jiné stěry?
@sissi6 tak to držím palečky 😉

sissi6
27. bře 2011

@dasty79 jj masiv je super, stůl a židle budeme mít z art-style Nové dvory jak jsme byli u Hakla, tak jsme se tam stavili to objednat, nechali jsme si udělat zestařenou úpravu, akorát ta cena je trochu vyšší, ale masiv je masiv. Kuchyň jsme si nakonec vybrali ve folii borovice antik, masiv nám bylo řečeno že by bylo tak o 30% dražší, takže bohužel ☹

sissi6
27. bře 2011

@rea73 děkuju. Můžu se zeptat, když Ti dělali imunologii a genetiku, jak dlouho se na to čeká a to dělají z krve? Mě nic takovýho nedělali.

rea73
27. bře 2011

@sissi6 to jsem si sama vyžádala v caru.Na imunologii naberou obou krev plus manžel donese sperma a čeká se tak 5 týdnů na výsledky na genetice odeberou také krev oběma a genetik usoudí na co všechno ji odeberou po konzultaci a čeká se tak taky měsíc.Pokud nemáš hematologii tak ti na genetice vemou krev na srážlivost apod.Snad je to všude stejný.Ale věřím že ti první ivf vyjde a nebude to potřeba. 😉

dasty79
autor
28. bře 2011

Krásné sluneční ráno všem 🙂

@rea73 - mě dr. říkala,že stěry se mají opakovat.Něco můžeš chytit i na wc,nebo v bazénu,apod.
A jsou různý stěry - na různý potvory....

@sissi6 - masiv je super!nedám na něj dopustit.A ani se tak neokouká,jak ty moderní výstřelky.
Máme podobnej vkus.Prostě přírodní věci,jsou hold přírodní.
Já až budu mít kuchyň,tak taky z masivu -ale to si musím ještě počkat - jsou potřeba korunky....
My byli na imunologii v HK ve Fakultce - vzali nám každýmu 7ampulí krve a manžel odevzdal sperma
a čekali jsme dlouho na výsledky -který pak dopadli na 1 🙂 A na genetice jsme byli v Pardubkách
a taky ná vzali krev a vyplnili jsme takový různý otázečky a taky dlouho čekali na výsledky.....
Většinou tě tam ale pošlou až po neúspěšném IVF.Věř IVF a dopadne to 🙂 🙂 🙂

mitik
28. bře 2011

Ahoj holky,tak vše je už minulost.Včera jsem začala hodně krvácet,fofrovali jsme do nemocnice a byl to pochopitelně potrat.Šla jsem hodně rychle na revizi.Už jsem sice doma,ale vše na mě padá a nevím,jak to zvládnu...

lenda01
28. bře 2011

@mitik neeee :( je mi to moc lito a vim cim prochazis,ale holka ver,ze cas nejlip hoji rany.. Brec brec brec a vybrec se z toho.. Ja jsem dva mesice od revize a taky mi jeste obcas vyskoci slzy.. :( bud statecna..

majka43
28. bře 2011

@mitik To snad ne!!!!! To mě jen utvrzuje, že už se mám na všechno vysr.. Když už se to povede, tak je z toho potrat. To by mě asi složilo úplně, kdyby se to povedlo a pak tohle.
@rea73 I když máš MS, tak dělají ultrazvuk vaginálně. Mě ho dělali několikrát 2DC.

dasty79
autor
28. bře 2011

@mitik - je mě to moc líto 😔 Ale uvidíš,že bude líp.Za chvilku se to zase povede a už s dobrým koncem 🙂
Chápu,jak ti je - taky jsem si tím prošla v 9tt - taky jsem musela na revizi -je to hrozná beznaděj.
A mě to teda trvalo přes rok,než jsem se z toho dostala.Ale tobě z toho pomůže Vítek 🙂 a druhý mimi se
brzo podaří 🙂

@lenda01 - co ty?ms pořád nic?a volala jsi v pátek do Sanusu?

@majka43 - bohužel i tohle se stává,co se stalo mitik,lende a mě taky...
Prostě to tak je -pak ten strach je čím dál větší u dalšího těhu.
A jak píšeš,že tě to utvrzuje,že nemáš dál bojovat,tak to je pěkná blbost.
Jen bojuj dál!!!A určitě se dočkáte mimíska 🙂
Musíš věřit - já tentokrát doufám,že se ho taky dočkám.
Po potratu nemůžeš vše vzdát. V dnešní době má bohužel potrat
každá druhá holka - je to tou dobou,tím stresem....
Musíme bojovat!!!!!A vyhrajeme!!!!Všechny budeme držet v náručí
krásná a zdravá miminka!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

holubice.petra
28. bře 2011

Ahojky holky občas tady na vás mrknu a těší mě když vidím jak se daří....zároveň mě mrzí když se to nepovede, ale musíme věřit!!
@majka43 co to prosím tě píšeš?! vždycky to má cenu! kdyby se na to každá vyprdla po neúspěchu tak tady půlka holek vůbec maminami není....moje mamča potratila dvakrát a pak jsem se narodila já 😀 kdyby to vzdala tak nejsem ani na světě 😎 i já jsem prošla zamlklým těhu a věřím že se vše v dobré obratí a konečně se topo pěti letech povede!
@dasty79 moc hezky jsi to napsala 😉

lenda01
28. bře 2011

@majka43 ne ne zadny srani na to..u vas bude problem nekde jinde kdyz se to zatim nikdy nechytlo..ale ted te proklepnou vse preleci a uvidis ze to klapne 🙂
@dasty79 ms se stale nekde trajda a tak jsem se uz ve stredu objednala a ted ve stredu jedu na kontrolu,tak snad se to zase pohne a trosku se zacne neco dit 🙂

kiara81
28. bře 2011

@evik31 ahojda hele mám pro tebe dobrou zprávu.....chceš jí říct 😀

kiara81
28. bře 2011

@mitik týý jo tak to néé je mi to moc líto .....ach jo...tak se kočko drž budeš bojovat s náma znova ju???moc na tebe myslím

kiara81
28. bře 2011

@majka43 tak tak žádný sraní nebude....miminko bude!!!!!

sissi6
28. bře 2011

@rea73 a @dasty79 děkuju za vysvětlení 🙂. Akorát nevím, jak by přítelovi brali 7 ampulí krve, když omdlívá při druhý 😀

sissi6
28. bře 2011

@dasty79 to je dobře, že vám dopadli výsledky na 1 🙂 . Jenže nám když nedopadne 1IVF tak asi budu muset na operaci s tím myomem ☹ a pak půl roku čekat na další snažení ☹ . S těma přírodníma věcma máš pravdu, taky na ně nedám dopustit, ty moderní věci se mi taky nelíbí.

sissi6
28. bře 2011

@mitik ach jo to mě moc mrzí ☹

@majka43 nevzdávej to, brzo to určitě dopadne 🙂

dasty79
autor
28. bře 2011

@holubice.petra -ahoooooj 🙂
Jakpak se máš těhulko?Přidej se k nám 🙂

@lenda01 - tak to je super,že tě pozítří čeká kontrola a určitě se to pěkně pohne směrem k mimískovi 🙂

@kiara81 - já chci taky říct dobrou zprávu

@sissi6 - já omdlívám už při první ampuli krve 😀 a zvládla jsem to 🙂
Pro mimíska se musí něco udělat,jak my - tak i naše protějšky 🙂
A IVF dopadne - musíš myslet pozitivně už teď.
A k Haklovi už nechcete jet?Já bych mu věřila,
že dokáže myom vypudit z těla.....

sissi6
28. bře 2011

@dasty79 když já moc neumím myslet pozitivně. K Haklovi nevím, ale nezavrhuju to. Jak jsme u něj byli v pondělí 14 tak potom v pátek, v sobotu a v neděli jsem trošku špinila, tak to třeba bylo po jeho návštěvě, protože v tuhle dobu cyklu jsem nikdy nešpinila.

holubice.petra
28. bře 2011

@dasty79 ahojky no mam se celkem dobre :o) za tyden jdu zase na kontrolu uz se tesim! ale uz ne do Sanusu skoda byli tam na me moc hodni :o) mam jim pak prijit dat fotku prcka do alba jejich deti...ale urcite se tam jeste parkrat za cas ukazu mame tam jeste 6prcku v mrazaku :o) a jak se dari tobe?

evik31
28. bře 2011

ahojky holky zdravím,zase jsem vás o výkendu trošku zanedbávala,ale už jsem tu
@kiara81 jakápak je ta dobrá zpráva chci jí říct 😉

kiara81
28. bře 2011

@evik31 jed do špitálu a nebo vem všechny papíry a objednej se do Mladé Boleslavi
Romana dneska chytla opět kolika má 6mm kámen a jeden na rozbití HK zavřeno ale MB funguje a jde hned v pátek

evik31
28. bře 2011

@kiara81 no to já vím ,že MB funguje,ale Dvůr má asi smlouvu s HK a pokud to není akutní tak musíme čekat já už jsem se taky nato ptala 😒 vy áte doma taky šutry jo a jak vypadá,když má koliku já ani nevím jestli bych to na sobě poznala to zvrací nebo co 😲

lenpet
28. bře 2011

Ahoj moje holky,co nového?Necgce se my dočítat

kiara81
28. bře 2011

@evik31 smlouva nemusí být myslím...no tlačí ho pindour ....a dneska tam skoro omdlel..a poblil...no ono ho to dost bolí....

evik31
28. bře 2011

@kiara81 no pane jo takto je natom ještě hůř než já teda a to mám takyvelkej šutr ☹ no a nevzaly ho spíš,že je to akutní to pak jo