CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sissi6
31. bře 2011

@dasty79 to jsem právě ráda, to si neumím ani představit ten hnus UTZ při MS 😖 . Měla jsem v plánu, že kdyby toho 4. 4. jsem byla třeba 2 nebo 3 den cyklu, že bych se zkusila přeobjednat, takhle alespoň nemusím 🙂 .

samanta001
31. bře 2011

@lenda01 no oni řekli, že nám prý něco posílali, ale mi fakt nic nedostali. Tak nevím kde je chyba možná v poště nevím jestli je takovej bordel jenom tady u nás nebo je to všude, ale tady je to fakt mazec. Doporučenej dopis hoděj do schránky a vůbec se s tím nemažou to už jsme měli ve schránce i doporučenej, kterej nebyl pro nás tak ho manžel šel odnýst na poštu a ta nepříjemná káča mu řekla, ať ho třeba roztrhá, že jí to je jedno. No, ale manžel už byl i u právníka a tan řekli, že i pokud by žádnej dopis neposlali tak mají právo se okamžitě soudit takže mazec ☹ a nám nezbejvá nic jinýho než to zaplatit, akorát kde na to teď vzít ☹

rvasata
31. bře 2011

@rea73 Ahojda tak to máš pravdu a hlavně psát si s někým,kdo prožívá uplně to samé a moc dobře ví jaký to je 🙂

rvasata
31. bře 2011

@lenda01 my máme sice ještě 2 mrazáky,ale stejně....Ne nesehnala ☹

rvasata
31. bře 2011

Jinak krásný večer holky.Jak se tady máte???Jsem dodělala konečně vestu pro sárinku 😀

kiara81
31. bře 2011

@dasty79 no Anička je štastná a já taky ..no ted jsem zvědavá na Honzu...no jo si to s
@lenda01 plánujeme a
@lenda01 to plánuje superově jednou TU a pak Nováč jůů já se těším ale nevím jestli náš daj na stejný pokoj když jsme tak ukecaný 😀

evik31
31. bře 2011

@rvasata ahojky no konečně jsem tu a ty nikde ☹ kde je fotka vesty noooooo 😀

evik31
31. bře 2011

a nikde nikdo ☹

lenda01
31. bře 2011

@samanta001 no tak to je pekne v haji ☹ maji to uz asi fakt tak osefovany ze uz te muzou dat k soudu hned.. je to hnus co se deje a pak clovek vypada jak nejvetsi neplatic.. me je z tohohle fakt blbe kdyz si vezmes jak jsme v takovych situacich totalne bezmocni ☹
@rvasata jjj kde je fotka vesty 🙂 chceme ji videt 🙂 no a dva mrazacky jeste mate? no houby zle, to neni takovej balik penez... tak sup at jsou z mrazu u tebe v teplicku 🙂
@kiara81 juuuu ja uz se tesim na to spolecny kocarkovani 🙂 to bude suuuuper 🙂 a na pokoj nas doufam daj spolecne.. ale zatim jsem to jeste nikdy nezazila ze bych s nejakou holcinou na pokoji lezela ☹ asi jsem nejaka divna a davaji me radsi na samotku 😀

kiara81
31. bře 2011

@lenda01 no jo tak to vlastně budou mít důvod nás dát dvě divný na stejný pokoj 😀
@evik31 jj jsem tu ....no a ty víš něco nového?nějak jsem nedočítala jste se tady rozjely

evik31
31. bře 2011

@rvasata tak já už vestičku viděla jukla jsem se na MMB tam její fotku máš 😀 je moc pěkně povedená,doufám,že budu letos těhu byla bych tvůj věrný zákazník 😀 😀 😀 😀

evik31
31. bře 2011

@kiara81 jestly myslíš ty moje šutry tak né,zatím se nikdo neozval už začínám být na ně pěkně nasratá 😠
a co manža už to má zasebou,snad už mu je líp

evik31
31. bře 2011

no nic děvčata půjdu asi do hajan brzy vstávám tak at jsem svěží 😀

kiara81
31. bře 2011

@evik31 nemá dneska jsem ho odvezla do špitálu zítra ho vezou do MB no jako nezávidím ti to...a nechceš to zkusit ab y tě vzali tam taky??

evik31
31. bře 2011

@kiara81 vezmou mě jen ,když to bude akutní,což podle nich asi není ☹ asi začnu brzo simulovat 😀

kiara81
31. bře 2011

@evik31 a kolik ho máš velký ten šutýrek?

evik31
31. bře 2011

@kiara81 9mm no je to dost podle mě

kiara81
31. bře 2011

@evik31 a v jakých místech?

evik31
31. bře 2011

@kiara81 někde prej v horním kalíšku pánvičky no já tomu moc nerozumím nejsem odborník 😀

kiara81
31. bře 2011

@evik31 no tak si zítra zavolej do MB vysvětli jim situaci že tě to furt pobolívá a že čekáš až se opraví mašina...a že jsi slyšela že jim to tam funguje ...jestli i přes to že to nenavrhla fakultka by mohli tě vzít za to nic nedáš...ale musíš říct že tě to pobolívá...no a tím nic nezkazíš...

evik31
31. bře 2011

@kiara81 to mě by tam musel poslat dvůr já mám dokumentaci tam ,primář tam je docela fajn tak se s ním zkusím otom poradit sám říkal,že až to bude spravený tak mě napíše hned na začátek mám tam totiž udaný ,že mám už dávno schválenou žádost na 2 ivf tak říkal,že půjdu hnedka s první várkou tak kdybych mu řekla,že mě to pobolívá tak by mě možná tu MB napsal

kiara81
31. bře 2011

@evik31 no vidíš tak prostě simuluj a řekni mu že prsotě to bobolívá a hotovo...jestli to nedělají jinde...náááhodou 😀 hele za to fakt nic nedáš...

kiara81
1. dub 2011

no holky jde jste?když jsem tady tak tady nikdo není

lenpet
1. dub 2011

@kiara81 tu som,za kaktusom.Peru a občas kouknu.

lenpet
1. dub 2011

Včera jsme byli koupovat skřin http://www.jysk.cz/…48/a/catalog

kiara81
1. dub 2011

@lenpet ahojda no taky peru,topím,ted chci zamést a vytřít ještě potřebuju pověsit prádlo ...no a koupelnu mám z poloviny a ještě záchod umýt..
na stěnu mrknu

kiara81
1. dub 2011

@lenpet nejde mi to otevřít

lenpet
1. dub 2011

@kiara81 já to zkusím ještě jednou,promin

kiara81
1. dub 2011

@lenpet no jo pěkná skřín...docela za dobré peníze