CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
18. dub 2011

Krásné slunečné ráno všem 😎

@lenda01 - super,tak držím dál pěstičky,a´t se eskymáčci pořádně zavrtají 🙂 🙂 🙂
Tak seš doma a odpočíváš???

lenpet
18. dub 2011

@dasty79 a jak se máš ty?

dasty79
autor
18. dub 2011

@lenpet - já fajn 🙂 A ty?Zase hledáš práci?To ti teda nezávidím 😒

lenda01
18. dub 2011

ahojky holky... 🙂
@dasty79 @lenpet zkusim se o ne starat jak jen budu moct, jen nevim jestli to jeste k necemu bude, protoze vecer ze me vypadl takovej krvavej cucek takze si myslim, ze je po vsem, ale jeste nehazu flintu do zita a bojuju dal 🙂 ja totiz v sanusu pri klidu na luzku chytla zachvat kasle, tak je taky mozny ze jsem ty smudliky maly hnedle vykaslala 😀

lenpet
18. dub 2011

@dasty79 zase hledám práci,ale půjdu to zkusit do Carefouru.
@lenda01 to snad nic nebude,to se asi zavrtali,né?

lenda01
18. dub 2011

@lenpet takhle brzo? bylo to dvanact hodin po transferu, to mi prijde silene brzo na to aby se zavrtaly..?

lenpet
18. dub 2011

@lenda01 tak to nevím.Třeba jsou nějaký akční 😀

lenpet
18. dub 2011

Holky,mám dotaz.Dostala jsem nějakou zprávu o vyšetření,to si mám nechat,nebo zanýst na gyndu k mojí.Potom tu mám dotazník,to vyplním a pak nápis Obvodní léař,tam mám jít a nechat se vyšetřit?Mám tu zaškrtnutý nějaké zkratky.Předem moc děkuju

dasty79
autor
18. dub 2011

@lenda01 - prej už na sále je rozhodnuto,jestli se to povede,nebo ne 🙂
Vůbec neměj černý myšlenky 🙂 Mysly pozitivně a ono to vyjde.
Určitě z tebe nic nevypadlo,to jsi mohla malinko zakrvácet,ještě po tom KETíku.
A tak chodíš do práce?nebo doma odpočíváš?

@lenpet - v carrefouru určo seženeš 🙂 Tak já si pak přijedu k tobě něco koupit,jo? 😀
To máš předoperační vyšetření před laparkou,ne?To musíš k obvodní na prohlídku,
ale myslím že tak max. měsíc před laparkou....Aby nebylo to vyšetření starý...

lenda01
18. dub 2011

@dasty79 tenhle tyden jsem doma, mam nahradni volno a dovcu a v sobotu jdu do prace ne denni a pak jdu az v utery a kdyz se mi nebude chtit pristi tyden tak si vezmu jeste taky dovcu...ale v tu sobotu do prace musim nejsou nejak lidi...
No ja zatim cerny myslenky nemam, proste jsem se smirila s nejhorsim a to ze jsem ty bobisky vykaslala 🙂 ale samozrejme ze furt doufam, ze to tak neni a ze se zabydlujou oba nebo alespon jeden... 🙂

lenpet
18. dub 2011

@dasty79 tak jo,jestli mě vemou,tak já ti napíšu,kde jsem a pak se klidně můžeš stavit.To vyšetření mám na laparku,takže stačí,když na prohlídku půjdu v květnu?Nástup mám 1.6..A když ti napíšu zkratky,napíšeš,co to je?

holubice.petra
18. dub 2011

@lenpet já když jsem šla na laparku tak větčinou ty předoperační nemejí být starší 14 dnů ale to by ti měli říct...vetšinou se dělá krevní obraz, žloutenka a přenosné choroby, cholesterol....pak mi natáčeli EKG srdce a nakonec jsem musela zajít na anesteziologii jestli jsem schopná narkozy 😎 je toho dost minimálně jeden den lítání na odběry a tak a jeden den pro výsledky... 😉

lenpet
18. dub 2011

@holubice.petra takže si myslíš,že to stačí v květnu?

holubice.petra
18. dub 2011

@lenpet já myslím že jo ale raději si tam když tak cinkni a zeptej se za to nic nedáš...ale on by ti to řek i obvoďák až tam půjdeš s papírama mě tenkrát doktorkaa hned říkala že jsem tam pro to brzo 😉

lenpet
18. dub 2011
dasty79
autor
18. dub 2011

@lenda01 - tak pěkně odpočívej 🙂

@lenpet - jo stačí když půjdeš v květnu.Mě říkali,že to nesmí být víc jak měsíc staré vyšetření.
Zkratky bohužel a nebo bohudík neznám - já se nakonec laparce vyhnula za 5minut 12 🙂
ale koukám,že už ti odpověděla holubice.petra 🙂
a kdy jdeš do carrefouru se zeptat?

@holubice.petra - ahoooj

U nás krásně svítí sluníčko,tak já jdu s bafanem na prochajdu 😵

lenpet
18. dub 2011

@dasty79 už jsem tam byla.Mám přijít ve čtvrtek na pohovor.

Tady taky krásně svítí sluníčko

kiara81
18. dub 2011

ahojd děvčata ..tak jsem byla dnes u zubaře a jako bolí mě huba ...to je děs ...au au no a 28.4jdu na UZ a dle toho na KET ...tak jsem na to zvědavá ale já počítám s tím že mi řeknou že zas mám moc velikou sliznici že to je moc že zas až příští měsíc....🙂 a 2.8 jedeme do Jeseníků s Pátikem do lázní hurááá

lenpet
18. dub 2011

@kiara81 tak zubáka ti nezávidím.Toho 28.to klapne.Tak si Jeseníky užijte,to tam jedete kvůli tomu,jak je Páta nemocnej?

lenda01
18. dub 2011

@kiara81 ahojky, myslim na tebe celej den, jak te trapi ten zubar..au au.. ja byla pred ctrnacti dny a prevrtavala mi povolenou plombu..no humuuuus, nesnasim zubare... a s tim ketem to holt neuspechas, ale ja si myslim, ze ted uz to klapneeeee 🙂

kiara81
18. dub 2011

@lenpet jj jedem skrz Pátika
@lenda01 no tahle zubařka mi předělává všechny staré amalg.plomby....no a ted narazila na doooost dobrej kde byl mega kaz pod ní....no masakr....takhle mě to snad nikdy nebolelo a to je spravovaný už 5zub a příště prý se uvidí když budu po transféru to se jí moc dotoho nechce tak prý až na 3 měsíci

lenpet
18. dub 2011

@kiara81 tak at vám všechno výjde

lenda01
18. dub 2011

@kiara81 ty brdo, tak to jsi statecna... taky bych se k tomu chtela jednou dokopat a nechat si predelat ty amalgamovy plomby, ale ja tak nesnasim vrtani, ze se do toho nikdy nedokopu ☹ fuuuuj zubariiiii ☹

lenpet
18. dub 2011

Holky,kdo jde nebo šel ještě pro mimísky?

lenpet
18. dub 2011

@kiara81 promin mi.Tu postel jsme koupili v Jysku.Je dlouhá 200cm a široká 180cm.Promin,všimla jsem si toho až ted.Ještě jednou promin

lenpet
18. dub 2011

Tak já se loučím,dobrou s kobrou

lenpet
19. dub 2011

Přeju nádherné sluníčkové ráno 😎 .

On tu nikdo nebyl?

lenda01
19. dub 2011

ahojky holky, dneska bude vazne krasnej den, uplna skoda sedet doma... ja musim taky vypadnout nebo se zblaznim.. psychika pracuje a me se chce bulet, protoze mam tuchu ze to neklaplo... nic mi neni, nic me neboli, takze jsem smirena s nejhorsim.. ☹ .. 🙂

kiara81
19. dub 2011

@lenpet v pohodě a můžu se zeptat kolik stála?
@lenda01 hojda prdelko tak co????jak je??

lenda01
19. dub 2011

@kiara81 no co ti budu rikat.. jsem v pr..li ☹