CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenpet
11. kvě 2011

Tak dneska v práci na ho..no.Vůbec mě to nešlo,nestíhám dohazovat rozpejkat,půlit chleby atd,prostě na to se..ru.Zítra mám volno,tak se půjdu podívat na pracák,jestli tam něco nemaj.

lenda01
12. kvě 2011

@kiara81 jj tak nad tim jsem presne uvazovala ja.. ja spinila od sedmyho dne po ketu a tak jsem dvanctej den udelala test, byl bilej,tak jsem ty prasky uz nebrala... ale jak chces ty..
@lenpet hele nehazej flintu do zita a bud rada ze mas praci.. myslis ze nas to v praci silene bavi? nebavi, ale clovek holt neco musi prezit.... tak zadny ze na to seres...

lenpet
12. kvě 2011

@lenda01 zítra mám do 7-19hod.nevím jak to přežiju.Já na to prostě nemám,ale zkusím to ještě.A co ty?

kiara81
12. kvě 2011

@lenda01 tak já to vydržím do toho pondělka jako včera jsem skončila na pohotovosti záda se mi sekli tak že jsem ráno musela spadnou z postele na 4 abych se vůbec postavila no a pak plynovky a injekce a nakonec večer pohotovost a infuze a límec no nic nepomohlo tak jsem zvědavá jak zítra půjdu do práce ...
jinak mě je zle už od neděle každý ráno na blití a dnes v noci jako mě to vzbudilo i v noci že jsem si vzala k posteli kbelík jako ty hormony já nevím co to je za svinstvo ...
@lenpet neboj dotoho se zajedeš a jaký je kolektiv???

lenda01
12. kvě 2011

@lenpet zkus to jeste vydrzet,zacatky jsou tezky vzdycky a vsude.. Ja dobry, 2x jsem byla u lecitelky a ted si davame pauzu nez se mi srovna ta stitna zlaza..
@kiara81 jaj ty vago,tak to je husty ty tvoje zada ☹ ty mas taky stesti. Hele treba jsi tehu,jen ti to testik proste neukazuje..juuu ja bych ti to taaak moc prala 🙂

lenpet
12. kvě 2011

@kiara81 +@lenda01 ...děkuju že mě podporujete,snad to bude lepší.
..

dasty79
autor
12. kvě 2011

Ahoj všem 🙂

@kiara81 - chudáku,ty takhle trpíš s těma zádama?Ale třeba to má i souvislost s těhu.U mě to byl 1.příznak - bolest zad a pak mě bylo divně.Prsa třeba vůbec...Držím palečky na krev 🙂

@lenpet - jen vydrž.V žádný práci to není růžový - já kolikrát ze začátku doma bulela,že uteču,že to nezvládnu v ty práci a pak jsem tam byla několik let a šlo to jak po másle.Všude je něco....A nemůžeš to hned vzdát!Buď ráda,že práci máš -co by za to jiný dali!!Uvidíš,že se to zlepší

@lenda01 - tak co ty kočko?Byla jsi u léčitelky znovu?

dasty79
autor
12. kvě 2011

@lintea - co ty,ještě jsi pořád 3v1? 🙂 Ještě se broučkům nechce na svět???Jinak máš moc krásné bříško 🙂
A určo se už nemůžeš dočkat,až budeš mít prďolky u sebe 🙂 🙂 🙂

kiara81
12. kvě 2011

@lenda01
@dasty79 jj takhle se mi sekají furt ale ted to teda je už týden co jsou bloklý a včerejšek byl hvězdnej...no už aby to bylo pryč ,jinak mě strašně bolely prsa v neděli do úterka a ted jako pobolívaj ale takový grády co to bylo už není já si myslím že to jsou ty hormony fuj tajbl.....

lintea
12. kvě 2011

Ahoj holky 🙂 já vždycky nakouknu co nového, ale už moc nepíšu protože bych si pořád akorát stěžovala 😀
@dasty79 jj pořád držím, mám za sebou první monitor v porodnici, zrovna mi naplánovali i termín, takže pokud se jim nezachce dřív tak 18.5. mám plánovaného císaře 😅

@kiara81 koukám, že si užíváš, máš zrovna tolik mrazáčků, ale pořád nějaký problémy 😒 tak snad je mezi nějakej vítěznej 😉 jinak jsi teda dobrá jít s těma zádama do práce, jestli jsem to dobře pochopila tak pracuješ v nemocnici? u toho se asi moc odpočívat nedá

kiara81
12. kvě 2011

@lintea ahoooojda ...jak ty si simtě můžeš stěžovat??? 😀 😀 a kdyby jsme tady o toho přece 😉 jéé tak to máš za pár týý jjo se tě drobci drží zuby nehty ....no císaře toho mám taky zasebou ale nic to není ...určitě si budeš moct pak sednou 😀 no jo mám jich hodně ale už bych ráda přinesla do práce neschopenku a sbohem špitále kdybych ted tam přinesla neschopenku tak se všichni po...serou je tam skvělý kolektiv víš všichni o tobě ale za bez tebe ...už mě to tam unavuje a to tam jsem zpátky přes měsíc...no je mi jak jsem psala dosti špatně doufám že na testu sice bílo ale v těle je ten prdola...ale při mém štěstí to tak nebude a je mi zle z těch hormonů tak se moc těším na fotečky mimískůůůůů

lintea
12. kvě 2011

@kiara81 to čekaní na všechno je hrozný, co. Mě to v práci taky štvalo, ale pak jsem se doma nudila 🙂 Já když si teď zpětně vzpomenu na to dojíždění do CARu tak mi to přijde hrozný a jsem ráda, že už to mám za sebou 😝

kiara81
12. kvě 2011

@lintea to ti povím s těmi dětmi to je trápení a ještě nejsou ani uvelebený u tebe 😀 ani envíš jak ti závidím ale to asi tady nejsem jediná ale hrozně ti to zas přeji .... 🙂 😉

kiara81
12. kvě 2011

tak holky od zítra chodím na kapačky.... 😖 😠

lenda01
12. kvě 2011

@kiara81 jaktoooo ??? ☹

na_aty
12. kvě 2011

@kiara81 Ty prosím Tě, co to pořád vyvádíš?? 😠 Máš se šetřit a Ty si klidně zablokuješ záda...Ach jo... Já jen doufám, že všechno špatné sis už vybrala a že Tě teď bude čekat zase jenom to dobré, protože už je na čase a TY si zasloužíš být jen šťastná a spokojená!!!!!!!!!! 😉 Jasný!!?? 😉

Jinak holky, už u nás prší... ☹ Děti ze školy měly dneska besídku na fotbalovém hřišti, počasí naštěstí vydrželo, tak jsme si to užili. Maty chodí do 1.třídy a hrály pohádku o řepě. Matu byl sedlák, natočila jsem kratičké video na foťák, neboť nemáme kameru..škoda , že to sem nejde vložit, protože to měly pěkné a byla to legrace... 🙂

na_aty
12. kvě 2011

@lintea Teda, to je super!! Do týdne budou mrňouskové na světě!! Tak držíme pěsti, ať je všechno OK a ať jste všichni tři zdraví!!! 😉 A těšíme se na fotky miminek...

kiara81
12. kvě 2011

@na_aty jo holka semnou to není lehký víš??? 😀 já se jednou odrovnám sama ale mě práce baví nemůžu sedět doma ale co mě ne baví je ten kolektiv no ale snad tam dlouho nebudu a určitá osoba si taky oddychne ...a jinak štastná no hlavně bez bolesti a těhule to by bylo vše co si přeji....🙂
a jak se cítíš ty?co mimísek v bříšku?

kiara81
12. kvě 2011

@lenda01 protože to mám akutně bloklý jako prase...ani na rhb nemůžu no jsem jí zrovna řekla že na nějaký skákání či rhb nemám fakt čas tak se tlemila tak mi řekla když mi kapačky pomůžou tak nemusím no ...jako bych chodila jednou za 14 dní na rhb chich....

dasty79
autor
13. kvě 2011

Ahoj holky 🙂

@lintea - tak držím pěstičky na toho 18.5. a pak se těším na fotečky miminek 🙂
Závidím ti císaře 🙂 Hurá za týden budou 1.miminka této diskuse 🙂 🙂 🙂
Ať jste všechny tři zdravý a ať to maminka zvládne 🙂

@kiara81 - tak ať ti ty kapačky zaberou 🙂 Ty budeš v těhu pořádně trpět se zádama...

kiara81
13. kvě 2011

@dasty79 no jo snad nééé proboha...a když to ted teda nedopadlo tak můžu příští měsíc jít znova na KETík???

lenda01
13. kvě 2011

ahojky holky, jsem vyrizena.. dalsi tyden za mnou ufff... jsou to muka ta prace a hlavne to vstavani rano ☹ .. 😀 jak se tu mate?
@lintea ty brdo, to to uteklo.. uz se moc tesime na mimisky 🙂 prvni nase mimca tady to bude super 🙂
@dasty79 jj byla jsem podruhe u lecitelky a rikala ze uz je to lepsi a ze kdyz se nam nezadari, ze mam zase prijet... no nam se asi nezadari tomu neverim, takze ted cekam na vysledky ty stitny zlazy, dneska jsem byla po ctrnacti dnech na krvi a v utery si zajdu pro vysledky a kdyz to bude ok objednam nas asi do sanusu.. nevim co ted jinak dal...
@kiara81 co zada? chjo ty to mas taky dobry ☹ jinak ohledne toho KETu, to muzes jit hnedle do dalsiho.. zavolas si jen doktoroj jak nasadit leky a pak hnedle do toho... na tohle je to prima, ze ty KETy muzes jet pekne za sebou...

lenda01
13. kvě 2011

@lenpet co prace? uz lepsi?

na_aty
13. kvě 2011

@kiara81 čauky...neboj, žádné bolesti zad v těhu nebudou!!! 😉 Ale budeš se šetřit!!... Jasný??!! 🙂
Já jsem chodila do práce tři roky v kuse a teď jsem měla i dobrou pozici, takže jsem "vypadla" z toho stresu ze dne na den..a můžu říct, že mi to dojíždění teď vůbec nechybí, ale kolektiv ano... Ale zase na druhou stranu jsem moc ráda, že čekám mimíska a tak to prostě beru tak, že se musím šetřit!! teď je pro mě nejdůležitější ten brouček v bříšku, hlavně aby byl zdravý...a práce jde úplně stranou...
Tak hlavně, aby Ti to pomohlo a byla jsi zase fit!! 😉

kiara81
13. kvě 2011

@lenda01 noj á jsem tě chtěla už bombardovat kde se jako flákáš čeče... 😀 jinak dnešní testík čistě negativní takže ..no asi znova ale je mi furt zle od žaludku tak nevím nejraději bych ty hormony vysadila ....co by se stalo???nic ne?i kdyby náááááhodou byla těhu tak bych snad nepotratila ne?jako fakt to špatně dávám už od neděle...
@na_aty JASNÝÝÝÝÝ!!!!!! 😀 😀 🙂 no já jak zjistím že jsem těhu tak jim dávám sbohem a hotovo stačilo mě to píchnutí jehlou ...no v pondělí jdu na krev no ale stejně vím už výsledek no ale co kdyby náhodou ...ale myslím si že na testíku by byl alespon duch

lenda01
13. kvě 2011

@kiara81 uz jsem ti tu chybela vid? 🙂 no hele jak si to mela s Patikem kdyz si ho cekala? mela si tehu test pozitivni? treba si z tech kterym to testik neukaze pritom tehu jsou... jinak s tema hormonama musis podle sebe.. ja proste vedela ze tehu nejsem, protoze mi nebylo vubec ale vubec nic, takze jsem je dvanacty den vysadila a neresila jsem to... ale myslim ze mimcu kazdopadne neublizis ani kdyz je vysadis, oni jen podporuji lepsi podminky pro jeho pobyt v brisku...
@na_aty to je dobre, ze si to tak uzivas.. uplne ti to tehulkovani zavidim ale jeste vic ti to preju... jen se pekne setri a uzivej si to 🙂

kiara81
13. kvě 2011

@lenda01 no to je jasný že jsi mi tu chyběl 😀 no já jsem tenkrát testovala až 32dc a byl pozitivní dodnes ho mám schovanej..a hlavně jsem chodila hodně často čůrat což ted nechodím a co je stejný tak i mě bylo stejně blbě ale ted si myslím že to je z těch hormonů...už si dnes nezavedu crinone a snižuju dávky estrofemu tak uvidíme ale fakt mě je zle

toma75
14. kvě 2011

Ahoj,holky!
Měla jsem 3xKET a 3krat jsem myslela,že jsem těhotna,protože mně bylo strašně zle od žaludku,blila jsem jako o zavod!!! 🙂
A 3krat nic ☹ ,bylo to jen těmi hormony.......
Moc na KETy už nevěřim,radši čerstve(to je muj nazor ze skušenosti).Ja jsem měla hyperstymulak,proto všechny embryjka šli do mrazu,měla jsem 9,rozdělili to na 3 davky......

dasty79
autor
14. kvě 2011

Krásný víkend všem 🙂

@lenda01 - tak držím pěstičky,ať jsou výsledky štítky dobrý 🙂

@kiara81 - určo můžeš hned na další KETík 🙂

@toma75 - a co tě čeká teď dál?

A kde máme ostatní?????????

lenpet
14. kvě 2011

Tady,já se hlásím.
Včera jsem měla dvanáctku,tak jsem přišla úplně hotová.V práci je to o pět minut lepší,ale stále nic moc.
Dneska máme oslavu,takže kýta a pivčo.
Jakpak trávíte víkend?