CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sissi6
14. kvě 2011

@dasty79 cítím se tak nějak normálně, akorát prsa mě dost bolí, už se těším na úterý, ale zároveň mám strach, jestli je všechno v pořádku. A jak se cítíš Ty?

kiara81
14. kvě 2011

@toma75 ahojda já sjem taky po ketíku a řekla bych že těhu také nejsem no a měla jsem také hyperstimulák ale o trochu větší než asi ty měla jsem 32 vajíček někdo si to zas chválí že není nadopovaný hormonama že při ketíku je toho mnohem lépe ...v pondělí jdu na krev vysadila jsem hormony už všechny a je mi hned lépe ale prsa bolí stále

kiara81
14. kvě 2011

@lenpet no vidíš ještě půl roku a budeš si říkát o práci 😀

lenpet
14. kvě 2011

@kiara81 to né,až to budu umět,tak jim řeknu,že jdu na mateřskou 😀 .A co testík,když tě bolej prsa,nechceš ho zkusit?

toma75
14. kvě 2011

@dasty79 co mně čeka?Dr. mně tlači na 2 ivf,ale ted na to nemame.Takže nic mně nečeka....
@kiara81 prsa mně bolej vždycky tyden před MS,až když to dostanu tak přestavaj bolet.A MS jsem dostavala i Utrogestanem.Zavaděla jsem utroš a pak vytekala už ružova tekutina,tak už jsem věděla,že to je hajzlu!!!

sissi6
14. kvě 2011

Holky když mám jít v úterý na kontrolu tak ráno mám utroše spolknout, nebo nebrat vůbec a jak v pondělí večer, taky radši spolknout nebo zavést?

kiara81
14. kvě 2011

@toma75 no tak to mám stejné jako ty mě také bolí prsa týden před ms a pak to ustupuje ale nedostala jsem to přes utroš

@lenpet kočko nebudu dělat čekám na ms jsem s tím smířená 😒

dasty79
autor
15. kvě 2011

Ahoj všem 🙂

@sissi6 - v úterý utroš spolkni 🙂 a v pondělí večer ho asi můžeš zavést -já to taky tak dělala

@toma75 - a vy už nemáte žádný vajíčka v mrazáku?

@kiara81 - tak ms,pořád nikde?

samanta001
15. kvě 2011

@sissi6 já ho polikala i večer před kontrolou, myslím, že v týhle fázi už je stejně jedno jestli ho polikáš nebo zavádíš za chvilku už ho vysadíš úplně 😉

kiara81
15. kvě 2011

@dasty79 ahojda no ms nikde právě se chci zeptat kdy to asi tak dostanu po estrofenu a utroši???

toma75
15. kvě 2011

@dasty my nemame nic...
už jsme byli po 1 IVF i na dalsim IUI a taky nic....
@kiara81 většinou druhy den po vysazeni utroše,ale znam zensky,ktere museli i na injekci,aby se jim to rozjelo.

toma75
15. kvě 2011

A nebo..................jseš opravdu těhotna! 🙂

dasty79
autor
15. kvě 2011

@kiara81 - ms nepřijde a krev bude pozitivní 🙂

@toma75 - takže zase znova do IVF? ☹ Třeba se to podaří přirozeně 🙂

@samanta001 - budeš kupovat monitor dechu a chůvičky?Nevíš,jaká je dobrá značka?
Pokukuju po tom a potřebuju poradit..........,jestli Nanny???

samanta001
15. kvě 2011

@dasty79 tak s tím ti neporadím, monitor dechu kupovat nebudu určitě a chůvičky ještě nevím,ale každopádně se značkou ti nepomůžu.

sissi6
15. kvě 2011

@dasty79 a @samanta001 děkuju asi ho spolknu i večer před kontrolou, aby to ze mě pak neteklo 😖

@dasty79 monitor dechu měla kámoška půjčený z náchodský porodnice asi na půl roku myslím asi za 800 kč, kdyby jsi to chtěla vědět přesně, tak bych se jí zeptala

kiara81
16. kvě 2011

@toma75 a neboj určitě to vyjde..musí tento rok je plodný 🙂
@dasty79 no já jsem crinone měla naposledy ve čt.a estrofem v sobotu ráno hmm no zítra jdu na krev tak uvidíme ale nevěřím tomu

lenpet
16. kvě 2011

pěkné ráno,
@kiara81 asi nemůže spát,tak píše.
Já mám dneska noční,tak to snad nespletu.Snad tam semnou bude někdo příjemný,protože se ho budu na skorovšechno ptát.
My máme domácí snažení,ale Libor říká,že to je zbytečný,a 2,6,je už za dveřma.

dasty79
autor
16. kvě 2011

@sissi6- jo tak se mě prosím zeptej na ten monitor dechu....A jestli by si to půjčila zase a nebo to je zbytečný?

@samanta001 - myslíš,že to je zbytečný kupovat monitor dechu?

@kiara81 - tak tfuj tfuj tfuj na zítra,ať je krvička pozitivní 🙂 Ty už seš od 4h na nohách?

@lenpet - běž spát,ať tu noční zvládneš.Jo jo 2.6. se ti už blíží.

lenpet
16. kvě 2011

@dasty79 já nemůžu jít spát,bych potom byla ještě víc vochrápaná.Tu první noční jsem zvládla dobře,ani se mi potom doma nechtělo spát.
@kiara81 taky ti držím palečky na zítra

samanta001
16. kvě 2011

@dasty79 no já nevím, nikdo z mejch známejch ho nemá tak si myslím, že to bez něj taky zvládnem, ale pokud by měl mimouš po narození nějaký dýchací potíže tak bych ho určitě koupila dodatečně. Ale každopádně to chce asi nějakej pořádnej slyšela jsem, že to občas hlásí zástavu dechu bez příčiny a jen to zbytečně stresuje.

Já jsem dnes od sedmi vzhůru musela jsem s neteřinkama k zubaři a teď jsem úplně hotová. No ještě, že nechodím do práce bych tam asi usínala 🙂

lenpet
16. kvě 2011

@samanta001 tak hlavně,že maj neteřinky v pořádku klofáky.

dasty79
autor
16. kvě 2011

@samanta001 - tak se zeptám ještě kámošek a jinak se taky na to asi vyprdnem a koupíme jen ty chůvičky 🙂
Já jdu příští pondělí k zubákoj 😒 úplně se bojím,jak ty moje zuby vypadaj.Každej říká,jak se v těhu zhorší stav klofáků 😒 Tys už byla na povinný prohlídce u zubáka?A bylas už na cukrovce??????
Já jsem taky ráda,že nechodím do práce,vstávám si po 8h a někdy jdu ještě po obídku chrupkat 😀

kiara81
16. kvě 2011

@lenpet
@dasty79 děvčátka moje zlatý já jsem byla na 3 noční a ta 3.stála za to teda jsme lítali kolem jedné paní a nakonec jsme ji naváželi na JIP jako masakr ......no a telefeno mi v sanusu nikdo nebere

lenpet
16. kvě 2011

Holky,jak dlouho se po laparce může sexovat ?

dasty79
autor
16. kvě 2011

@kiara81 - ty máš teda práci, to by na mě nebylo....Až ti oznáměj,že seš těhu,tak hned zůstaň doma...
Proč voláš do Sanusu?Já myslela,že jdeš až zítra na krev?

@lenpet - to nevím,já na laparce nebyla.Ale asi co nejdřív se na to budeš cítit.Budeš pořádně pročistěná a profouklá,...tak se to pak samo povede...Ale někoho dlouho bolí břicho...

lenpet
16. kvě 2011

@dasty79 díky,to jsem zvědavá na sebe

kiara81
16. kvě 2011

@dasty79 byla jsem dnes abych nemusela letet zítra a je negativní

lenpet
16. kvě 2011

@kiara81 achjo ☹

lenda01
16. kvě 2011

@kiara81 chjo ☹ tak ted huraaa do dalsiho boje 🙂 jak je po nocnich? ja jsem total KO a to jsem na zadny nocni nebyla.. asi je nejakej blbej tlak ci co ☹
@lenpet ja bych rekla ze je po laparce sestinedeli ale mozna se jen pletu..

lintea
16. kvě 2011

Ahoj holky 🙂
@kiara81 to mě mrzí že to neklaplo, můžeš hned příští měsíc znovu?
@dasty79 já teda monitory mám, ale spíš proto, že jsem se bála, že děti budou malinký nebo nedonošený, kdybych čekala jedno mimčo tak ho ani nepořizuju a kdyby jsi ho náhodou potřebovala dá se hned sehnat nebo jak píše sisi půjčit v porodce.
@lenpet známá začala se snažením další cyklus po laparce, už je ve 20.týdnu 😉

Jinak já zítra nastupuju do nemocnice a ve středu jdeme na to 😅 jsem zvědavá jestli se vůbec vyspím na zítřek