CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
24. říj 2010

Dobré ráno,tak u nás dneska leje jako z konve 😒 a kdepak všichni jste 😲

madlina
24. říj 2010

Ahojda,
tady neleje ale je hnusně.Jsem myslela že půjdem s Adél na chvílu ven ale asi to necháme na odpoledne.Konečně je bez teploty.

dasty79
autor
24. říj 2010

Ahoj všem 🙂
U nás taky neleje,ale je hnusnej vítr.
Já se taky půjdu po obídku vyvětrat s manžou a s pejsanem - teda pokud nebude pršet.
Co vaříte?Já kašičku a řízečky
😝
@evik31 - tak to budem třeba opravdu stimulovat spolu.Nebo nevím, co na mě dr. vymyslí.....
@madlina - zítra držím pěstičky,ať tam je miminečko 😉

madlina
24. říj 2010

Holky spíš bych to viděla tak,že budem stimulovat všechna společně.

dasty79
autor
24. říj 2010

Ještě neházej flintu do žita 😒

madlina
24. říj 2010

Na dnešním testu taky nic,takže to je víc než jasný. ☹

dasty79
autor
24. říj 2010

Tak to mě je líto 😢 Ale stejně vydrž do krve...

evik31
24. říj 2010

@madlina brouku tak to mě mrzí,co víc říct nato,ale věř že vím jak se cítíš,takovéhle zklamání jsou nejhorší,ale bud ráda za to,že máš už jednu berušku doma,ono to příště výjde uvidíš,ale i tak budu držet palce na zítra 😉

evik31
24. říj 2010

@dasty79 no pokud ještě se neobjeví nějaký problém tak to spolu asi stihnem,
🙂

madlina
24. říj 2010

Holky jste fakt zlatíčka.Moc děkuju.

evik31
24. říj 2010

@madlina no od toho jsme tu 😉

madlina
24. říj 2010

🙂 🙂 🙂

lenda01
24. říj 2010

ahojky holky ... u nas je dneska taky peknej humus pocasi.. zima jako blazen a do toho prsi a skoro to vypada, ze za chvili snad bude i chumelit..brrr ☹ ja bych chtela radsi leeeeto 🙂
@madlina je mi to moc lito, ale rozmrazej mrazacky a hnedle ti je zavedou a to budou urco lepsi bojovnicci 🙂

Jinak dnes jsem si opet volala do Sanusu jak se dari embryjkum a tak jich neni devet, ale nakonec jedenact a uz je zacinaji prubezne mrazit a v utery jedu na ET..juchuchuuuu 🙂 tak doufam, ze to budou taky nejaky poradny bojovnicci 🙂

evik31
24. říj 2010

@lenda01 tak to je hodně dobrý čísílko to bude hodně dětí 😀

evik31
24. říj 2010

a kde m´áme Renču a její děti ani nám nehlásí jak se má 😲

dasty79
autor
24. říj 2010

@madlina - pokud máš ještě mrazáčky, tak hned po ms běž do dalšího Ketíku a určo to vyjde 🙂
@lenda01 - tak to je nádhera 🙂 🙂 🙂 Super!!!!!Moc gratuluju k tolika vajuchám - to seš teda pořádná slepice 😀 😀 😀 když jsi vyseděla tolik vajec a hlavně se vjich tolik oplodnilo!!!!Supeeeeer 🙂
Tak to v út budu držet všechny palečky 🙂

Renča - odpočívá - tak to má být 😵

dasty79
autor
24. říj 2010

Tak jdu na chvilku na vzduch,a´t trošku vyvětráme a pak si dáme kafíčko a štrůdlíček 😝

rvasata
24. říj 2010

Krásný den holky.Tak dneska 7 den a nervy pracujou jako o život.Bože můj.Ráno jsem našla pidimi krev nebo co to bylo a dovedete si to představit.Ale teďka čisto.no bože Tak ještě týden......

rvasata
24. říj 2010

@madlina Ahojda zlato,tak to mi je moc líto,ale uvidíš co krev.Já nebudu testovat.Dokud nemá výsledky z kreve není nic ztraceno

rvasata
24. říj 2010

@evik31 Evouška jsem na chvíli tu.Mám se však víš tak nějak držím,věřím a háčkuju 😀 😀

rvasata
24. říj 2010

Holky díky za Vaši podporu 😎

evik31
24. říj 2010

@rvasata ty nebudeš testit jooooo,tak to jsem zvědavá jestli to holka vydržíš,však tě už nějakej pátek znám,ale jestli nemáš testy tak možná to i vydržíš 😉
tak drž a vydrž 😀

rvasata
24. říj 2010

@evik31 Nepoňoukej tetko,kdepák testy nemám a ani nebudu kupovat.Protože nemám,kde autem tedka nepojedu a manžel mi to nekoupít,takže...Vydržím to.Hele ono stejně když nebudu krvácet nebo špinit,tak se naděje hodně zvyšuju a já v to věřím. 😀

evik31
24. říj 2010

@rvasata to je dobře 😀

rvasata
24. říj 2010

@evik31 no moc se necul...stejně si myslíš,že to nevydržím.AHA?Opovaž se mě poňoukat.Hele mě tedka vůbec ,ale vůbec nif není 😕 😕 😕 😕

dasty79
autor
24. říj 2010

@rvasata - to jsem zvědavá, jestli to vydržíš 😀
Já bych to teda nevydržela 😀 Ale tobě tam Šárka pěkně ty mimísky šoupla a tak to je přece jasný, že to vyjde 🙂
A ta krev - že by to bylo zavrtávání??? 🙂 Radči odpočívej....

evik31
24. říj 2010

@rvasata to je přeci dobře,že ti nic není,zatím tu máme jednu těhulku pokud mě pamět neklame chtělo by jich tu víc 😀

rvasata
24. říj 2010

@dasty79 Ahojda,nebyla to krev,ale milimetrová tečka a já histerka 😀 😀 -.No šoupla je tam určitě moc dobře.Protože jsem to cítila a byla jsem tam i dýl a vše bylo jiné....Já jí prsotě věřím. 😉

rvasata
24. říj 2010

@evik31 akorát lintea,co?No tak to se rozjede to chce kliiiiiiiiid. 😀 😀 😀 no hele mě pri sárince nebylo absolutně,ale absolutně nic.Kdbych nechodila k dr.tak ani nevím,že jsem těhu a akorikrát jsem si říkala,jstli opravdu jsem těhotná.Teda až pak na tu epilepsii,ale jinak fakt v pohodě 😀

rvasata
24. říj 2010

@dasty79 Jinak to vydržím.NEmám kde ho koupit takže..... 😀