CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
25. říj 2010

Ahoj všem 🙂
Dnes moc moc moc mačkám palečky @madlina - aby měla krvičku pozitivní 🙂
@rvasata - jo jen tečka?tak to byla nějaká cévka 😀 Hlavně, že to je ok 🙂
Ale já bych taky plašila,neboj 😀
To je fakt někomu není nic a někdo těhu pozná pár dní po oplodnění...
Takže kdy jdeš na krev ty @rvasata - za týden v út?

dasty79
autor
25. říj 2010

A kdepak jsou ostatní - já když tady jsem o víkendu, tak tady nikdo není.
A v týdnu, když já pracuju - tak to se tady drbe o stošest 😀

madlina
25. říj 2010

Já jsu tady.
Jen běhám kole Adél tak nemám moc času.O víkendu měla teplotu ,tak jsem ji dneska nechala ještě doma.

lintea
25. říj 2010

Ahoj holky 🙂
@madlina to je mi líto, že to nevyšlo, takže jdeš hned další měsíc na KET, jesti jsem to dobře pochopila.
@rvasta mě taky nic nebylo, jen mě bolelo v zádech, tak se teším příští týden na dobrý zprávy 🙂 přece mě v tom nenecháte samotnou 😀

madlina
25. říj 2010

Ju ju,jdem do toho znova.

lintea
25. říj 2010

My jsme se byli kouknout v sobotu v Praze, pak jsme zajeli na návštěvu za bráchou a mamkou, bydlí na okraji Prahy, takže takovej fajn den.Dokonce jsem vydržela to zatím neříct, chci počkat ještě měsíc a pak jim to teprve říct, no uvidím 🙂 Včera jsme byli s naší fenkou za pejskem, za ty roky už asi po čtvrtý a nikdy nic, ani včera to nedopadlo, tak má dneska poslední šanci, je jí šest a půl tak už to pak necháme být.

madlina
25. říj 2010

Holky tak je to jasný.Mrcha dorazila .Takže od středy píchando a 1.11. na utz.

evik31
25. říj 2010

ahopj zdravím tak už jsem z práce doma 😝
@madlina

evaav
25. říj 2010

@madlina -tak držím pěsti do dalšího boje a přeji hodně sil
@dasty79 -já jsem si Vás v rychlosti četla,ale měla jsem málo času a ani tak nějak nebylo extra co psát
Jinak všechny moc zdravím 😉

evaav
25. říj 2010

@evik31 -taky tě zdravím 😉
My dnes byli s Verčou ráno na nákupu a doma jsme zjistili,že jsem stratili cestou někde Františka takového plyšáka co ho Verunky miluje a spinká s ním,šli jsme ho hned hledat,ale nikde nebyl ☹ Verunka tak plakala a já skoro taky tak jsem nelenila a jen co jsem se naobědovali tak jsem jí letěla koupit nového sice 300Kč pryč,ale za tu její radost v očích se mi to vyplatilo,tak jsem ted pěkně uběhaná a necítím nohy 😒

lenda01
25. říj 2010

ahojky holky, nejak jsem ted dva dny nezvladala se pridat do diskuze, ale od zitra budu ctrnact dni urco na prijmu.. rano me ceka ET ... mam pekny nerviky 🙂
@madlina je mi moc lito, ze to nedopadlo a drzim pesticky do dalsiho cyklu .. to uz to totiz na stopro dopadne 🙂

rvasata
26. říj 2010

Krásný ráno holky.Kde se touláte?Tak jsem dneska 9.Den a nervy pracujou jak o život a to jsem si myslela,že to bude jiný.No trochu to je,ale...Pořád se kontroluju,mám divný pocit.Kromě toho Utrouše hnusnýho takový divný hlen a to bylo i minule 😕 a já už snad náznak krve vidím všude.Bože můůůůj

rvasata
26. říj 2010

@madlina Tak to mi je líto.To je děs 😠 .Takže te´dka co?Začínám znova stimulovat nebo KET?

madlina
26. říj 2010

Dobré ranko,
@rvas,jdem do do dalšího KETíku,tentokrát se stimulací.Takže od zítra píchando puregonu a v pondělí utz.

rvasata
26. říj 2010

@madlina ju to jde,jo???No tak to držím palečky tentokrát ať to vyjde.

madlina
26. říj 2010

Juju,měla jsem to tak před KETem když jsem těhotněla s Adél a zadařilo se.

rvasata
26. říj 2010

@madlina AHA to jsem ani nevěděla,že to je taky možnost.Tak to vyjde i teďka.Určšitě 😀

madlina
26. říj 2010

no snad

rvasata
26. říj 2010

@madlina už by to chtělo

madlina
26. říj 2010

Ještě asi není ten správnej čas. 😉

rvasata
26. říj 2010

@madlina Myslíš,že to je někde psáno,kdy bude další mimčo a tak???

madlina
26. říj 2010

To fakt netuším ale asi na to začnu věřit. 🙂

rvasata
26. říj 2010

@madlina no ono na to začít věřit by nemuselo být špatný.Určitě si myslím,že by se psychika srovnala.Vše chce asi svůj čas

evik31
26. říj 2010

ahojda zdravím tak ještě zítra a máme dlouhé volno 🙂
@evaav tak hlavně ,že jste sehnaly novýho teda 😉
@lenda01 tak to už jsi určo dneska po et ty jedna tajnůstkářko tak at se těm bobískům u tebe hooooodně líbíííííí 😀
@rvasata kdy jdeš vůbec na krvičku?

evik31
26. říj 2010

@madlina ahoj
@dasty79 a ty zas asi pracuješ 😀

evaav
26. říj 2010

@evik31 -ahoj jo máme nového a je spokojenost veliká,dnes jsme byli na cvičení z dětičkama v mateřském centru a zítra jdeme do solné jeskynky tak ted furt něco podnikáme než mi to volno skončí 😠 už se práce blíží už mě to těšení zase nějako přešlo 😒 no a zachvilku je ta laparka

evik31
26. říj 2010

@evaav já jsem si ted v práci docela zvykla,akorát by mohli platit na čas a né pozdě 😖

evik31
26. říj 2010

@evik31 jinak se solnou jeskynkou bych si taky dala říct nechceš mě adoptovat 😀

evaav
26. říj 2010

@evik31 -jo adoptuji tě klidně 😉 my tam jdeme poprvé tak jsem zvědavá jak tam vydrží mladá,ale prý jsou tam je pro děti připravené a navíc se školkou tam budou chodit tak at ví do čeho půjde a bude to dobré i pro její dýchací potíže 😉

evik31
26. říj 2010

@evaav mě se tam docela líbilo akorát nám tam pustila nějakou meditační hudbu a já tam totálně zalomila 😀