CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
5. lis 2010

@rvasata ja to rikam furt... kdyz si tim nekdo neprojde, nevi jaky to je.. nevi jak to s clovekem po psychicky strance zamava... nech to plavat a nekaz si tim pekny patecni den 🙂 tes se na Sarinku a bud vesela 🙂

rvasata
5. lis 2010

@lenda01 Však jo.Už mi je líp.A co tyy??? 😉

tygr21
5. lis 2010

Lenda01.....moc děkuju za přivítání.A mužu se zeptat,co máš všechno za sebou?Jestli neva
Rvas........o tom neuspěchu vím ☹ ,ale my to zvládnem.

lenda01
5. lis 2010

@tygr21 ja ti sem hodim tabulku a tam uvidis co mame ktera za sebou, ju? a pripis se tam taky at i my vime o tobe 🙂 jinak ja mam za sebou v breznu neuspesne IVF a ted jsem 10 den po ET a v utery jedu do sanusu na test, tak jsem napnuta jak struna 🙂 ale jinaki nevydrzim a zitra budu testit doma at uz predem vim...
@rvasata to jsem rada, ze je ti liiiiip, jupiiiii 😀 a co ja? ja jsem diky vam taky v poho 🙂 nejhur mi fakt bylo s tebou v pondeli..to me to dostalo, jako kdyby to byl muj neuspech ☹

lenda01
5. lis 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,17.10 - KET-negativní

dasty79: Arleta - 2x IUI negativní,1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.
Září 2010 - změna CAR - Sanus PCE - dr. Novotná.Říjen 2010 imunologie,IUI - negativní.Čekáme na výsledky z imunologie.Stěry na chlamydie pozitivní - ATB pro oba- měsíc zákaz snažení

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) 2 vajicka a jen 1 oplodneno, zaveden 1 bojovnicek - negativní, 2.IVF + ICSI dlouhy protokol 14 vajicek z toho 12 oplodneno. 26.10.2010 ET - zavedeny 2 bojovnicci - test 9.11.2010. 7 bojovnicku mame jeste v mrazaku

tygr21
5. lis 2010

Lenda01......já to nevím přesně,ale pokusím si vzpomunout.
Mám zasebou IUI,ze zkumavky.
2krát odsání vajíček.První transfér byl úspěšný jen 14dní.a to je konec.
Jinak jsem měla zavedený 2embrya a ani jednou se neuchytili.
Zmrazený už nemáme,tak půjdu na 3odsání.
Já ty zkratky neznám,tak se omlouvám.

tygr21
5. lis 2010

Nejvíc vajíček jsem měla 12,ztoho 6 přežily.

lenda01
5. lis 2010

@tygr21 no koukam ze toho mas za sebou taky docela pozehnane ☹ ale neboj se nic, dopadne to... musis jen verit a doufat jako tu doufame my vsechny a poradne se podporujeme.. uvidis, ze nebudes litovat, ze ses mezi nas pridala... 🙂 neprobira se tu jen sanus, ale uuuplne vsechno.. proste poradnej babinec a drbarna 🙂

lenda01
5. lis 2010

@tygr21 vis jak ja obulela, ze v prvnim iVF jsem mela jen dve vajicka a oplodnit se povedlo jen jedno a toho bojovnicka mi nakonec zavedli, ale neudrzel se... ale ja se mu nedivim, od zacatku jsem byla z toho vseho smutna ☹ ted jsem se na to uz jinak tesila, i kdyz pred odberem vajicek jsem mela pekne stazeny pulky.. ale pak rekli, ze jich bylo ctrnact, tak mi spadl kamen ze srdce... nakonec i ta moje sliznice, ktera moc nechce rust vyrostla na uzasnych 11,5mm tak doufam, ze se bojovnicci drzi.. ale to zjistim zitra rano a pote v utery v HK...

rvasata
5. lis 2010

@tygr21 Tak to si piš.Přeci si nenecháme jen tak porazit. 😉

rvasata
5. lis 2010

@lenda01 to byl ale můj neuspěch.Tobě se to nestane.Jeee já se budu těšit zítra na PC,ale dostanu se sem až večer.Tak se těším,jak budu číst ty super,trupe zprávy 😀

lenda01
5. lis 2010

@rvasata no keeeez by 🙂 kez bych to byly dobre zpravy 🙂 ale normalne se to sem v dobrym pripade bojim dat, abych nebyla jako ta tva kamoska ☹ normalne z toho snad vuci tobe budu mit vycitky ... jsem pitoma vid? ale ja to tak vazne citim ☹

tygr21
5. lis 2010

Lenda01.......jak se to poprvé podařilo,tak to bylo před Vánocema.Mamka dostala hrníček s babičkou,ale nechápala proč jí dostala,až po několika minutách to mamce došlo.Tak byla ráda,že bude mít druhý vnouče a Adéla sestřenici nebo bratránka,ale druhý den jsem krvácela,tak jsem jela do sanusu a tam my řekly,že jim to je líto ☹ .Já jsem si to v tu chvíli neuvědomovala,že se může něco takovýho stát a tak jsem jela domů a tam jsem řvala jak tur.Ošklivé Vánoce. 😠
Na kontrolu jdu 12.11.
Jinak probíhá domácí snažení.

tygr21
5. lis 2010

Lenda01.....hodím sem fotku z Vánoc.Bříško jsem neměla ale je to pěkný,si říkat že 14dní jsem byla těhu.

tygr21
5. lis 2010
lenda01
5. lis 2010

@tygr21 to je to co me desi.. ze i kdyz mi treba ten test vyjde pozitivni nebo dokonce i ta krev, neni jeste zdaleka vyhrano... ☹ mam prave strach ze se muze neco stat a ja potratim nebo ze muzou byt nemocny.. fakt je to to, ceho se hodne bojim ☹ nechci do takovyho tretiho ctvrtyho mesice to nejak moc rozkrikovat ... rekla bych to jen rodine ...

lenda01
5. lis 2010

@tygr21 pekna fotecka, je tam na tobe ta radost videt 🙂 a neboj se nic, zase brzo bude 🙂

tygr21
5. lis 2010

Lenda01.......třeba se potkáme v čekárně.Budu se těšit.

madlina
5. lis 2010

Ahojda,

@evaav,jste holky šikulky.A bylo pro Verunku nějaký trpný? My když jdem od zubaře tak jsem pak o nějakou kačku lehčí.Nás čeká zubař v prosinci,brrrr 😖 .

Jsem si na dnešek dopmluvila rande s kámoškou,tak to snad dopadne.Musím si ještě povyrazit než si půjdu v pondělí pro mimísky. 😉

madlina
5. lis 2010

Holky ,mě přinesla kámoška osobně ukázat test se //.Strčila mi ho před oči a prej jestli si myslím že by mohla bejt těhotná.Jsme se v duchu viděla jak jsem ji zakousla vzteky.Navíc věděla že nám to takhle nejde.Ji to přeju ale mohla mi to oznámit trochu šetrnějc.No nic no.

Ahoj ségra,ty jsi taky všude zdejší,co?

lenda01
5. lis 2010

@madlina jooo at zijou kamosky..ja to rikam furt ...

lenda01
5. lis 2010

@tygr21 jj treba jo..podle fotecky si myslim, ze uz jsme se tam musely videt 🙂

tygr21
5. lis 2010

Madli.......jsem všude zdejší.Pozvala mě sem Rvasa.
Lenda01.....když já nevím jak vypadáš.Třeba se uvidíme.

lenda01
5. lis 2010

@tygr21 @madlina holky vy ste fakt segry? no to je dobry 🙂 teda ne v tom, ze mate obe takove problemy, aleš na druhous tranu, se muzete podporovat..to je fajn 🙂

tygr21
5. lis 2010

Lenda01......jsme ségry a hned jsem dostala zprcáka,co tu hledám.Držím ségře palce at to vyjde.

madlina
5. lis 2010

@lenda01,fakt jsem pravý nefalšovaný ségry.Ještě máme jednu.No jednu....To je trochu složitější 🙂 🙂 🙂

madlina
5. lis 2010

@tygr,kdo ti vynadal? To jsi asi špatně pochopila.

tygr21
5. lis 2010

Madli......já vím jak si to psala 😀 ,jen jsem tě chtěla trochu poškádlit

madlina
5. lis 2010

bach an to.Petr říká že startuju na první našlápnutí 😀 😀 😀 .Nezdvořák jeden 😉 .

madlina
5. lis 2010

Píšu jak tatar.Ctěla jsem napsat,bacha na to.