CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sissi6
10. dub 2011

@evik31 ty moje to už taky potřebovali 🙂

sissi6
10. dub 2011

Holky kolik se platí za odsátí? A když jste šli na odsátí, jak dlouho jste čekali na pokoji než jste šli na sál?

lenda01
10. dub 2011

ahojky holky 🙂
tak vikend nam utekl jako voda a zitra zase huraaa do prace ☹ chjo se mi tam taaaak moc nechceeeee ☹
@kiara81 tyyyy brdo super obyvak.. jsi sikulka, je to fakt moc hezky 🙂
@sissi6 my pri odsani platili 11000,- ale to bylo 7500,- za ICSI a 3500,- za kultivaci... takze kolik stoji samotny odsani nevim.. jestli nemate ICSI, tak asi jen tech 3500,- a na pokoj te prijmou a podle toho kolik vas tam je, tak tam tak dlouho cekas.. kazda je na sale tak 15-20 min.... ja tam byla vzdycky na ty posteli tak pul hodky az hodku nez jsem sla na radu...

sissi6
10. dub 2011

@lenda01 děkuju, to vůbec nevím jestli budeme mít ICSI. Tak to docela jde, půl hodiny až hodinu, já jen že přítel bude po 12 noční a pak má jít na další, tak aby se stihnul trochu vyspat. A za jak dlouho po odsátí mě pustí?

kiara81
10. dub 2011

@sissi6 pokud jdeš na IVF normál tak je to 3300kč a když ISCI tak 7800kč +33300kč pokdu ale nepůjdeš na ET tak 3000kč za mražák...a jinak ten čas jak píše Lenka já šla jako poslední a šla jsem za 3,5hod.....

kiara81
10. dub 2011

@lenda01 čááááuuu kočko...no jo taky mě to zítra nemine ale jdu na noční no jsem na jednu stranu ráda že začnu pomalu....ale v pátek pak mám denní...

sissi6
10. dub 2011

@kiara81 3,5 hodiny to je strašný ☹ . A kolik vás tam bylo na odsátí?

kiara81
10. dub 2011

@sissi6 byla jsem 5tá bylo to fakt hrůza holky chodily dovnitř a to dost dlouho posobě no a když jsem šla já tak tam všechny ležely na postelých na pooperáku myslela jsem že to maj zasebou a ono prd teprve začaly chodi na sál jako mazec...

kiara81
10. dub 2011

já to nechci zakřiknout ale bolí mě prsa a podbřišek že by,??????????????

sissi6
10. dub 2011

@kiara81 no tak to je hrůza, doufám, že tak dlouho čekat nebudu, ale při mým štěstí ještě dýl ☹ a za jak dlouho po odsátí Tě pustili domů?

kiara81
10. dub 2011

@sissi6 já vůbec nevím kdy mě přivezli vše jsem prospala a když jsem se probrala tak asi za 30min

lenda01
10. dub 2011

@sissi6 no nejlepsi je abys byla v sanusu driv aby te sestricky odvedly jako prvni nahoru a tim padem pak pujdes i prvni na radu.. nebo vetsinou to tak byva... a spis po narkoze tak pul hodky a hodku te tam nechavaji vylezet.. vzdycky reknou at si manzel za dve hodky pro tebe prijde ale na me tam vzdycky jeste cekal.. je to fakt na dlouho.. jediny co muze, tak se muze vyspat venku v aute kdyz na tebe bude cekat ☹
@kiara81 no supeeeer, ze by se ta mrska jedna umoudrila a dorazila.. dava si tedy dost na cas 🙂 neboj nocni bude v pohode.. ale vuuubec ti to po takovy dlouhy dobe doma nezavidim ☹ je to hnus

kiara81
10. dub 2011

@lenda01 no já věděla že příjde když budu v práci ...ale to mi neva jen at už příjde ..no a na úterek jsem kočko zvědavá v kolik tam jdeš?

lenda01
10. dub 2011

@kiara81 jsem na sedmou rano a k mladymu Stepanoj, tak jsem uuuuplne napnuta jak ta moje sliznice jestli aspon trosku narusta ☹

kiara81
10. dub 2011

@lenda01 a tak když jsi tak brzo tak taky jdeš nebo tam chvíli čekáš?

lenda01
10. dub 2011

@kiara81 no cekas jen nez dorazi doktor .. takhle brzo rano to je vetsinou v pohode 🙂

lenpet
11. dub 2011

Pěkné ráno.

Koukám,že jste rozebíraly odsátí.Až příjdu tak hodím i můj zážitek.
@kiara81 pěknej obýváček,poved se vám

holubice.petra
11. dub 2011

@sissi6 Ahoj holky.
Já chodím do Pardubek a nástup na OPU jsem měla vždycky v 7:00 na sál jsem jela tak na 7:30 po osmé hodině pustili ke mě i manžu na pokoj (jsou tam jednolůžkové pokoje) a v deset jsme už jeli domů 😀 musím je fakt pochválit šlo to pokaždé jak na drátkách a po ET to samé 😀

lenpet
11. dub 2011

@sissi6 na odsátí jsem vždycky měla být na 8 hod.To si mě vzala sestřička na velký pokoj(asi 10lůžek)a čekala jsem.Mezitím semnou vyplnila údaje.Asi tak za 20min.jsem šla na sál,napíchli mě uspávačku a pak jsem se probudila na tom samým pokoji.Sestřička mě probudila a řekla,až mě bude líp,že můžu domů.Přijel pro mě přítel,protože jsem byla jak zfetovaná.Přijeli jsem dom a já jsem si šla ještě lehnout.Tak to je asi všechno.Držím palce,at to vše dobře dopadne.

sissi6
11. dub 2011

@lenda01 , @kiara81 , @holubice.petra a @lenpet holky děkuju za odpovědi 🙂

Dneska jsem byla na utz vlevo mám 3 malý folíky a vravo větší, měla jsem si pak hned píchnout 225 jednotek a zítra ráno na krev a na utz. A to musím ráno do práce pak do HK a pak zas asi do práce, horší, že kolegyně bude mít dovolenou tak od středy a pak ještě příští týden a musíme tam vždycky jedna být, když to je jednou za čas vyjímečně, tak to jde, ale já teď budu potřebovat ke konci týdne na odsátí a asi začátkem příštího týdne na ET. Potřebuju jim něco v práci říct, proč že tam nebudu, ale nevím co si vymyslet, nechci říkat, že jezdím kvůli IVF. Jsem přemýšlela, že řeknu, že mám nějaké zdravotní problémy a že mě čeká zákrok, nebo nevím co. Nemohli byste mi něco poradit?

lenpet
11. dub 2011

@sissi6 a nemůžeš si vzít dovču?

michaela28
11. dub 2011

@sissi6 Ahoj, no já bych si asi vymyslela zánět močáku nebo ledvin, to je takový v pohodě, nic na Tobě není divnýho (jakože u chřipky a angíny třeba rýma, kašel, atd.)

sissi6
11. dub 2011

@lenpet dovču sice mám ještě i loňskou, to ale neřeší to, že bysme měli být jedna v práci. Musím se asi na něco vymluvit, asi na nějakej zákrok, ale na co se vymluvím až půjdu na ET. Ještě je šance, že by odsátí vyšlo na sobotu, dr. mi dneska říkal, že buď čtvrtek, pátek nebo sobota.

sissi6
11. dub 2011

@michaela28 a když je zánět močáku, tak se chodí často k doktorovi? Abych byla trochu v obraze, kdybych to použila 🙂

lenpet
11. dub 2011

@sissi6 aha,tak to nevím

lenpet
11. dub 2011

Tak já se loučím,dneska to bylo mrtvo

michaela28
11. dub 2011

@sissi6 jo, jo třeba na cévkování k urologovi 🙂 , pak se může třeba udělat kamínek atd. Je to děs, ututlat to, aby jsi nebyla v podezření 😉 .

kiara81
11. dub 2011

@sissi6 víš co si vymysli\? že tě furt pálí žáha a pobolívá žaludek no a že tě dr.poslal na gastroskopii..no je to menší zákrok a že t ov HK dělají pod narkozou takže dva dny budeš mimo no tak to by bylo pro ET no a pro odsátí prostě jdeš k obvodnímu že tě už dlouho v noci budí to pálení žáhy a hlavně pak po jídle ..no a pak až budeš hotová tak řekneš že ti dali Ortanol a že ti nedovírá záklopka...laicky..no a je to....tak co k dr budeš chodit a i pod narkoz no akorád nebudeš tam kde doopravdy budeš

lenpet
12. dub 2011

Zdravím,dneska to vypadá,že bude pod mrakem

majka43
12. dub 2011

Ahoj holčiny, jak se máte? Co je nového.
@kiara81 Už jsi po transferu?
@lenda01 Už jsi to dostala?