CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
12. dub 2011

@dasty79 no to ja prave nevim jestli to jde... ale mam strach ze to asi znovu zamrazit nepujde ☹ no jsem zvedava jak to dopadne...
@sissi6 ja nevim proc rozmrazi vsechny hned a ne jen dve... asi aby byly vsechny na stejno vyvinuty... ja fakt nevim...

lenda01
12. dub 2011

@sissi6 jsem napnuta kolik budes mit po odsati vajuch... ale z deviti foliku jich bude pekna kupa 🙂

sissi6
12. dub 2011

@lenda01 kolik budu mít vajuch jsem taky zvědavá 🙂. A nechceš tam zkusit zavolat, jestli by nemohly rozmrazit 2 a pak když by bylo potřeba tak další, co když budou všechny dobrý a znovu zamrazit nepůjdou, to by bylo škoda.

lenda01
12. dub 2011

@sissi6 no kdyz ja ji to dnes tak jako odkejvla jako ze jo, jako at je tedy rozmrazi, tak uz je to takovy blby ted volat.. zkusim na ni v sobotu natlak kolik mi jich zavede a co bude s tim zbytkem... myslim ze kdyby byly treba fakt dobry ze by je jeste zamrazili... je to totiz fakt plejtvani ☹

sissi6
12. dub 2011

@lenda01 já být Tebou, tak tam zkusím zavolat, byla by jich velká škoda

dasty79
autor
12. dub 2011

@lenda01 - zkus zavolat.Nakonec budou stačit dvě a budou dvojčátka 🙂 🙂

sissi6
12. dub 2011

@lenda01 přesně tak jak píše dasty 🙂 budou dvojčátka

lenpet
12. dub 2011

Tak dobrou s kobrou

lenda01
12. dub 2011

@dasty79 @sissi6 no keeeez by vas eskymacci vyslyseli a aspon jeden se chytnul 🙂 se vzdycky tesim jak blazen na KET a ted kdyz prijde zacinam byt nervozni, ale tak hezky nervozni... fakt se silene tesiiiiim 😀

sissi6
12. dub 2011

@lenda01 určitě se chytne 🙂
Teď jsem si vzpoměla, že jsem si ráno nevzala prednison. Ráno beru celej a večer půlku. Myslíte, že si mám vzít teď celej, když jsem si ho ráno nevzala?

lenda01
12. dub 2011

@sissi6 hele on ten jeden zapomenutej asi zas tak moc neznamena... vem si normalne pulku ... vzdyt jsou to jen kortikoidy, z toho se svet nezbori.. si myslim ja...

sissi6
12. dub 2011

@lenda01 děkuju 🙂. Ráno to bylo vše hrozně ve spěchu, na krev, utz, pak čekání na výsledky krve a rychle zas do práce, tak jsem ani nevzpoměla.

lenda01
12. dub 2011

@sissi6 jj to mi povidej, taky s tim mam problemy a to od zitra zacinam jeste trikrat denne zavadet utrogestan... takze to bude rano estrofem, prednison, utrogestan a femibion.. jsem jak fetka 😀

sissi6
12. dub 2011

@lenda01 utrogestanu mám připravenou zásobu 🙂 . Alespoň, že už si nemusím píchat ty injekce akorát zítra večer ovitrille, doma to bylo v pohodě, ale v práci tajně na wc a pak to schovat do lednice. A ten estrofem je na co? Ten nemám.

kiara81
12. dub 2011

@michaela28 no jo je to mazec...☹ a ještě co se tady děje fakt lepší pracovat s chlapama....no ale tohle mě nějak nerozhází chich......
@lenda01 Leničko jáá mám fakt za tebe takovou radost ...ale pak tě neboli nás tady všechny čekají dny nervooozy

kiara81
12. dub 2011

@lenda01 a ještě kolik si jich budeš dávat??

lenda01
13. dub 2011

@kiara81 dekuju moc ze na to nebudu sama, ale ze budes nebo budete nervozni se mnou 🙂 no rozmrazi pry zbyvajici ctyri a tak premyslim at mi daji vsechny at mam vetsi sanci, ze se jeden chytne... no uvidim co dr. rekne v sobotu az ji budu volat.. treba se bude vyvijet jen jedno nebo zadny a bude po problemu... je to super, boli me v krku jako sfina a je mi celkove nic moc, premyslim, ze si do once tydne vezmu dovcu .. uvidim jak mi bude ted v praci...
A jak ty? dve nocni za tebou, co? jak se cejtis?

lenpet
13. dub 2011

Přeju pršecí den,
Jinak všem gratuluju ke všemu,k čemu se chystaj.člověk aby si psal,kdo co prožívá a kdo se na co připravuje.Já jen tiše závidím

dasty79
autor
13. dub 2011

Ahojky,taky u vás chumelilo?

@lenda01 - nenervuj se,uvidíš že to vyjde 🙂 Stejně to neovlivníš.Ale vyšlo to minule,
tak to určo vyjde.A zavádět čtyři,no nevím nevím -abys pak neměla čtyřčátka 😀
Zůstaň doma a vylež to.Před KETíkem bys měla být fit a ne mít oslabenou imunitu.

@sissi6- ani se ti nedivím,žes zapomněla 1 prášeček.To si člověk připadne jak
nějakej feťák,viď.Taky jsem pořád něco zobala.....

lenpet
13. dub 2011

@lenda01 ty si chceš nechat zavést 4?To seš dobrej blázínek.
@dasty79 u nás chčije a chčije,hrůza

dasty79
autor
13. dub 2011

@lenpet - buď ráda,že jen prší, u nás sněží 😖

evaav
13. dub 2011

Ahoj Všechny zdravím,po delší době
@lenda01 -moc Ti džím pěsti neboj.
Já také začínám uvažovat o tom třetím pokusu posledním.No Nevím jestli to nechát na HK Sanus nebo to zkusit jinde,ale kam zase že.Zase si říkám,že ten doktor se mnou už chvilku spoupracoval tak třeba bude vědět no,ale stejně mám strach nevím jestli to budu podstpovat letos nebo si opravdu tento rok odpočinout. Co jsem v práci tak jsem dost ve stresu práci mám fakt fizycky těškou také jsem dala od ledna asi 11Kg dolů.to je jediný positivum.Malá každou chvilku marodí.V záři,ale pojedeme na dovču tak jsem řekla že příští rok do toho půjd jen si říkám jestli to není dlouhá doba po té laparoskopii.A hlavně trošku dofám,že by to třeba mohlo dopadnout přirozěně 😒 což je asi jen mé přání za dva měsice tak nějak musím na kontrolu k svému gyndaři tak u vidíme. Ale co když ten poslední pokus nedopadne jsem z toho na mrtvici ☹

lenpet
13. dub 2011

@evaav ahoj.Taky jsme měli jít na 3 pokus,ale dr.říkal,že zkusíme laparku,když nemůžu otěhotnět a pak se konečně postíme do třetice.Mám docela strach.A jak se máš?

evaav
13. dub 2011

@lenpet -no mám se docela tak všelijak.Pokuším se sehnat práci na ráno možná to dopadne u nás mi nechtějí vyhovět přitom tam na ráno e dělá tak jsem se rozhodla že si najdu něco jiného i když vím,že tady co jsm mám smlouvu na neurčito,ale k čem mi to je když ty tři směny prostě nejdou sice mám hlídání to jo,ale jak jsem psala tak ten úsek co já dělám je dost na fizičku dloho se to vydržet nedá za celí den natahám tak 400 a 500 kg a ještě u toho clích 8h běhám takže doma jsem pak ko ☹ i když už jsem si pomalu začala zvykat.Spím dene tak pět hodin a jestli chci mím jednou to mimčo a to chci tak aby to tělo to zvládlo a je tam práce i mezi chemikáliemi a jak to tak pozoruji tak málo která tam holka otěhotní přirozeně bohužel jsu tam i takové co už prošli spoustou IVf a podobně a furt nic takže možná to i bude tím prosředím. A hlavně se dělají furt víkendy tak mam třeba šest raních tak skončím v sobotu odpoledne a v neděli šup na noční a zase do sobotního raná takže masakt a nevíc skoro zadarmo to mě štve nejvíc 😠

lenpet
13. dub 2011

@evaav ty jo,co to děláš za práci?Já být tebou,tak si nejdu něco jinde.Na mimčo musíš mít tělo v poho a né,abysi tahala tak těžký věci.Jinak smekám,co všechno stihneš

evaav
13. dub 2011

@lenpet -jsou to takově gumové těsníci profily takove dlohé gumy a v tom je plech maj to auta třa jak jsou dveřw od kufru a tak. Ta to si piš,že si hladám něco jiného.
A tak ty zůstáváš v sanusu? Mě se taky moc jinám nechce,ale bojím bojím

lenda01
13. dub 2011

@dasty79 @lenpet no kdyby to meli bejt vsechno super embrya zkusila bych se zeptat aby je jeste zamrazili, ale jinak kdyz budou slabsi, tak si je pro jistotu necham dat vsechny... s mym stestim budu rada, kdyz se chytne alespon jedno 🙂
@evaav ahojky... no tyyy brdo, ty to mas v praci dobrej ocistec, to se nedivim ze jsi z toho uplne KO a ze hledas neco jinyho... ☹ a neboj se nic, urco ted mimco klapne, at prirozene nebo umele, ale dopadne to.. musis verit... 🙂

lenda01
13. dub 2011

@evaav tak zkus sanus pce tu dr. novotnou.. treba prijde na to kde je u vas problemek a treba se fakt pak zadari prirozene 🙂

samanta001
13. dub 2011

@lenda01 gratuluju a moc držím palce...

@dasty79 a jak ty se cítíš? Už jsi tu dlouho nebyla, něco nového? Já už asi začínám cítit mimouše, ale hrozně slabounký ťukání, že se nejsem jistá jestli je to on, ale co by to bylo jinýho 🙂

lenpet
13. dub 2011

@evaav říkali jsme s přítelem,že zkusíme Klášterec,ale nějak se mu do toho nechtělo,protože dr.už mě znaj a jinam se mi nechtělo,tak jsme v Sanusu.
@lenda01 tak ti držím palečky.A kdy bude ten velkej den?