CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
14. dub 2011

@holubice.petra - myslíš ten screening?1400Kč -ale jsme klidnější. 🙂
To my pohlaví vědět nechceme - chceme překvápko 🙂

@samanta001 - někdo cítí pohyby už v 16tt,někdo až třeba ve 22tt.
Záleží na tom jakou má miminko polohu,jak tam je placenta a jak je těhulka štíhlounká
či silnější. Já jsem taková plnoštíhlá - ani ne hubeňour,ani ne tlusťoch.
Vůbec se tím nenervuj - fakt to je u každý jinak. 🙂
Co to je S2???

holubice.petra
14. dub 2011

@dasty79 tak to není zase tak hrozný mě moje doktorka poslala na ten screen. do druhého patra k dr.Peršínovi ten ho dělá za 950,- právě mi říkala že je v tomhle sanus předraženej ale kolik chtějí mi neřekla proto se ptám 😉 ale určitě tam chci jít na ten 3D(4D)ultrazvuk 😀

dasty79
autor
14. dub 2011

@holubice.petra - tak to není zas takovej rozdíl.A já myslela,žes byla u Provazníka.Tak to asi tvoje dr. chtěla kšeftík 😀 Taky jsme mysleli,že půjdem na 3D nebo 4D utz -ale asi nepůjdem.Teď jsem se bavila se třema kámoškama a byli z toho zklamaný 😒 Mimčo neviděli moc pořádně.Třeba jedna viděla jen záda a zadek 😀 Ani obličejíček,ani pohlaví 😒
A prej to pěkně odbejvaj.Tak si radči přidáme korunky na kočárek 🙂 A ani to nedělaj v Pardubkách v Sanusu.A do HK k Šilhánoj se mě nechce.To se dělá myslím nějak v 25tt,ne?Nebo jesstli mě Šárka říkala se objednat v 25tt.
No a to už je pak za chvilku utz ve 30tt a pak porod 😀

holubice.petra
14. dub 2011

@dasty79 no ale na druhou stranu 450,- v kapse tak dobrý 😀 já myslela že to dělají i v Pardubkách? no uvidíme myslím že na to 3d můžeš jít kdy chceš když jdeš dřív tak je prcek vidět celý a když dýl tak mu vidíš do obličeje já vím co byly moje kámošky tak tam strávily třeba i půl dne doktor do prcka šťouchal aby ho vzbudil nebo prostě se šly projít a pak to zkusili znova 😀

samanta001
14. dub 2011

@dasty79 tak jen jsem to tu dopsala, položila jsem si ruku na břicho a dostala jsem do ní mega kopanec. Asi mi mimouš chtěl říct mámo nestresuj jsem v pohodě 🙂 S2 je ten druhej screening a pak jdem ještě v úterý po velikonocích na sono srdíčka tam taky jdeš? A už máte vybranej kočárek? Kdyžtak hoď fotku. Já si dojdu na oběd a pak sem taky přihodím ten co se líbí nám.

dasty79
autor
14. dub 2011

@holubice.petra - jo to je jasný,každá kačka se hodí 🙂 Nevím,jak to je - kdy se chodí na ten 3D.
Mě Novotná řekla jedině HK.A na to nadávaj - tam pospíchaj a pořádně ti mimčo neukážou.....

@samanta001 - no vidíš,to já mám jen takový vrnění a ty máš mega kopance 🙂 Tak to gratuluju k 1. kopanci 🙂 Na ten já pořád čekám. Nevím jakej druhej screening.Já byla v 16tt na krvi na trippl testech.A pak jdu ve 20tt na utz.Na sono srdíčka ne - to dr. říkal,že posílaj hlavně po IVF.Jo kočárek se nám líbí tříkolka Peg Perégo GT3.A vám?

samanta001
14. dub 2011

@dasty79 já byla taky v 16tt, a teď příští týden do nemocnice na ten velkej utz a pak ještě k mojí dr. na klacickej utz. S tím sonem nevím kamarádky co po IVF nebyli tak na tom srdíčku taky byli, tak já nevím asi to každej doktor dělá jak chce. Nám se líbí Bamby ozoun. Ale pořád nevím, krásnej je taky od Deny sport, ale ten už má zaplacenej ségra tak nechci mít stejnej. Mrknu na ten váš, třeba ještě změním favorita 🙂

samanta001
14. dub 2011

@dasty79 koukala jsem na ten tvůj Peg Perégo GT3 je moc pěknej, schvaluju 🙂 já jen nechci trojkolku, jsem z vesnice a budem vyrážet do terénu tak bych z toho měla strach.

kiara81
14. dub 2011

@dasty79 nevím jestli záhada ale je to asi osud...jsem se ted docela dost zhádala s přítelem nemá zájem nic řešit nezájem kdo bude hlídat kluka,nezájem že neuživí rodinu nezájem že ho živím já nezájem že makám a nemá ani z toho se zeptat co má uvařit ale na druhý den si sám sobě maso vyndá aby si uvařil..prostě se nezměnil...a nezmění takže ted mi je asi jedno že na umělko nepůjdu ...a krámy že jsem dosud nedostala....fakt jsem tak nas.......raná až to hezké není.....o nic se nepostará nic prostě nezájem....ješt na mě hází špínu než aby řekl že to ví že ho živím ale ještě si otevře hubu že je prázdná leldnice....fakt jsem vytočená jak beruška

lenda01
14. dub 2011

@kiara81 ajajajajaj ☹ to je mi moc lito ☹ hlavne klid, lepsi uz to nebude 🙂 chlap se urco nezmeni, bude stale stejnej nebo stale horsi 🙂

kiara81
14. dub 2011

@lenda01 no jako mě pošle do pr...a pak se mi omlouvá a píše mi zlato no tak to je bud vychcanost nebo to je magor

lenda01
14. dub 2011

@kiara81 to bylo az takhle vostry, jo? poslal te do pr... tak to je husty ☹

kiara81
14. dub 2011

@lenda01 jo to dělá furt a hází na mě že jsem prsotě nejlepší a jednička že na mě nikdo nemá no prostě nenapíše já vím že živím zkusím se podívat po jiné práci ale on nééé on dá raději výpod´věd a bude čekat až mu jí někdo nabídne se fakt nezměnil Majka měla pravdu

lenda01
14. dub 2011

@kiara81 no jako v dnesni dobe dat vypoved je dobrej luxus kdyz je to s praci tak celkove na hovno ☹ jeste kdyz ceka ze se mu nabidky na prace budou hrnout jedna za druhou... to je dobra naivita ☹

lenpet
15. dub 2011

Přeju pěkné ránko.

Ted nevím kdo to byl,ale gratulka ke kopanci,to bude nějakej fotbalista

samanta001
15. dub 2011

@kiara81 no vím o čem mluvíš taky jsem si teď prošla něčím podobným s manželem, tchýně mi tu dokonce klečela na kolenou ať se s ním nerozvádím no bylo to zajímavé, já si kolikrát říkám ať mě pošle do pr.... a já se zbalím a půjdu, ale to on teda nikdy neudělal. Je na mě až moc hodnej a svojí vinu vždycky přizná. No je zlatej, ale s těma penězma mě tak se.... re!!!!!!!!!!!! 😠 Tak se drž a nějak to zvládněte, mysli na to že nejste jediní co mají trable 🙂

mariana75
15. dub 2011

Ahojík už vás pomalu dočítám holky.
😉

dasty79
autor
15. dub 2011

Ahoj holky 🙂

@samanta001 - pěknej kočárek 🙂 na tuhle značku jsem nikde nenarazila.A ty druhý nemyslíš Danny Sport prestige?Ty maj takový pěkný barvičky a taky i kombinovaný s květama - ty jsou taky pěkný 🙂 A barvičku chcete červenou?
My právě chceme tříkolku - já po ní toužím už tolik let.Ale nechci nějakou Polskou,ta není moc stabilní.Ale tahle od Peg Perega,to je pořádnej tank 😀 A má velkou korbu - co hodně kočárků má docela malou a pak maj holky problém,aby se jim tam mimi vešlo a tahle je hlavně do terénu.Jsem taky z vesnice a pořád lítáme po terénech a tahle má velký kola a nastavitelný tři obtížnosti terénu - prej je i do Dolomitů 🙂 Takže to je náš favorit!!!!Třeba se to ještě změní,ale zatím vede!!!!!

dasty79
autor
15. dub 2011

@kiara81 - co se to chudáčku u vás děje??? 😖 Proč se takhle k tobě chová???? ☹ To už takhle bylo u vás ne?a pak jste se rozešli a pak zase dali dokupy,že?Není to nějaký znamení,že ti ms nedorazila?????
Jinej chlap by si tě vážil určitě víc!!!!!Takhle ti nadávat a posílat tě do p........,to je docela smutný ☹

dasty79
autor
15. dub 2011

@lenpet - je pátek,jakto,že seš doma?

@mariana75 - už jsi měla KETík?Nějak nemám přehled,kdy tě to čeká...

dasty79
autor
15. dub 2011

@samanta001 - ty máš s manželem to samý?to já vůbec neznám...A i teď do tebe šije,když seš těhulka? ☹

lenpet
15. dub 2011

@dasty79 já už jsem zase bez práce,achjo.A jak se cítíš?

mariana75
15. dub 2011

@dasty79 ahojík teď se na něj připravuju v pondělí mám volat do laboratoře jak se vyvíjí ten můj poslední skautík trošku se toho bojím.No a v úterý kolem poledního bude v mém bříšku.

lenpet
15. dub 2011

@mariana75 tak v úterý se budem těšit,na dobré zprávy

lenda01
15. dub 2011

ahojky... 🙂 tak ja mam dnes dovcu abych se trosku dostala z te rymy a byla jsem na nedelni KET ready... uz se ho nemuuuzu dockat 🙂 tesim se siiiilene moc 🙂
@samanta001 @kiara81 holkdy drzte se obe, s chlapama je to tezky ale bez nich je to jeste tezsi 🙂
@mariana75 taky mam stejny nerviky jak ty.. ja si volam zitra a v nedeli KET.. jsem rada, ze tu mam spolubojovnici 🙂

lenpet
15. dub 2011

@lenda01 tak v neděli ti budem držet palečky

samanta001
15. dub 2011

@dasty79 jojo měla jsem namysli Danny Sport prestige 🙂 no barvičku asi spíš nějakou neutrál šedou možná, ale ta červená se mi taky líbí no uvidíme... Já na tyhle kočárky taky nikde nenarazila jen u nás v Jihlavě je prodejna Veronika a tam je mají, jinde jsem se s nima nesetkala. Když si dáš do vyhledávače kočárky veronika tak můžeš juknout jaký tam mají. No do mě manžel právě nešije vůbec naopak si mě hýčká než jsem byla těhu a teď ještě mnohem víc, ale štve mě skrz peníze je to s ním složitý ☹
@mariana75
@lenda01 holky pořádně odpočívejte ať jste na ketíky ok, budu držet palce..

lenda01
15. dub 2011

@lenpet @samanta001 dekujeme za podporu.. ta bude potreba... to budou zase nervy, ale uz se na ne tesiiiiim 🙂 jen skoda ze to nevyslo i kiare, jsem se tesila ze bude nervikovat s nami ☹

lintea
15. dub 2011

ahoj holky 🙂
@lenda01 koukám, že se chystáš na KET, tak přeju hodně štěstí 😉
@dasty79 už vybíráš kočárek, ten peg perego byl taky můj favorit už dlouho, mít jednoho piňďu tak jsem šla do něj, moc se mi líbí 😵 mě můj se můj gyndař ptal jestli nechci na 3D do Pardubic, že to tam dělá dr. co jinak dělá gentický utz ve fakultce, ale teď si nevzpomenu na jméno, tak nevím kde to sebral, když ti řekli, že to dělají jen v HK.

lenpet
15. dub 2011

A kdo zbyde na mě?Když se chodí po dvojkách?