CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
23. únor 2011

Jdu na chvíli odpočívat

tygr21
23. únor 2011

@dasty79 do třetice všeho nejlepšího,se říká,prý

evik31
23. únor 2011

hlásím příchod 😉 už vím co budu vařit masový kuličky s rajskou a těstovinkama 😅 to bude mnamka 😵
@tygr21 já jsem teda musela měla jsem 16 vajuch a nakonec byly použitelný jen ty dvě v den et,ale myslím si,že kdyby je napíchala hned jak jsme se dohodly a né až druhý den tak jich bylo mnohem víc,proto si myslím že i ty mražené se zastavily ve vývoji kvůly tomu,ale do toho člověk nevidí,ale ted na tom budu trvat 🙄
@dasty79 my jsem tam ve stejný den byly na odsátí 3 a jediná já měla po narkoze kapačku a mezi nohama vložku ony měly jen tampon,ale měla jsem přednost jako diabetik a šla jsem první na řadu tak aspon nějaká výhoda neviděla jsem ty ostatní když je přivezly po narkoze až pak když jsem se probudila 😀

evik31
23. únor 2011

@tygr21 si nedělej ani prdelky já jdu teprv po 2 ,ale když budu počítat ten ket neket tak to bude taky po 3 😀

tygr21
23. únor 2011

Evik31......jojo,po třetí.Taky jsem dostala vložku,ale když jsem se šla strojit,tak jsem jim tam zašpinila prostěradlo,mě bylo trapně.Nech si chutnat

evik31
23. únor 2011

@tygr21 od toho tam jsou aby si to uklidily s tím musí počítat 😉 no chutnat si nechám,ale nejdřív si to musím ukuchtit 😀

kiara81
23. únor 2011

@tygr21 no tak to je dobrá zpárvička ne???
@lenda001
@dasty79
@evik31
tak jsem doma no a od včera od večera mě bolí břuch dneska je to takový horší...tak jsem přišla k dr.ten šup na lehátko no a už to jelo ...takže na pravém vaječníku a počítal jedna dvě tři čtyři pět...hm,, všechny okolo 11mm tak a jde se na druhou stranu a začal zas počítat jeden dva tři čtyři pět...a taky 11mm říkal že mám pěknou úrodu ..no taky to cítím a v pátek jdu opět na UZ a to asi už mi píchnou pregnyl a v neděli na odsátí či v pondělí jako docela sranda vpátek asi prasknu
nechápu proč mi tamten dr říkal že půjdu v pátek na odsátí...asi mě ty folíci nerostou tak rychle

kiara81
23. únor 2011

@evik31 ty jsi diabetik?jestli ano tak každý diabetik před narkozou má glukozu a to bez vyjímky...tý jo a jsi na padech nebo na inzulínu ?asi na inzulínu že když jsi tak mladá.... ☹

kiara81
23. únor 2011

@tygr21 jééžiš nestraš já na odsátí asi nepůjdu...když je to tak hrozný

kiara81
23. únor 2011

@majka43 ☹ to mě mrzí že tě to tak položilo ach joooo tak at se ti brzo udělá dobře

kiara81
23. únor 2011

jo a zavede mi jen jedno emryo kvůlí páteři a budeme mít isci jelikož ivf děláji jen při spermiogramu 16%a výš a my máme 7 %no to bude mít staroušek drahý....

lili1989
23. únor 2011

Ahoj holky, ktere z vas hodi do sanusu v hk. Jestli vam podařilose otehotnet po ivf,prosim napište o sve skušenosti s sanusek dopředu dekuji za odpovedi.

tygr21
23. únor 2011

Kiara81.......to jsem jenom já,kdo takhle blbne,ty budeš v poho.Tak to bude bojovník

evik31
23. únor 2011

@kiara81 beru jen léky nejsem zas tak silnej diabetik,ale když bych byla těhu tak musím prášky vysadit a kdyby my cukr lezl hore tak bych si musela celé těhu píchat 😒 inzulín,jinak my před narkozou teda nic nedaly a to i v jiných nemocnicích vždy až po výkonu jsem dostala glukozu tak nevím 😲 ke kterýmu dr. chodíš já ted ani nevím zda chodíš do hk nebo pc
@lili1989 já chodím do hk,ale zatím se po 1ivf nezadařilo ke komu tam chodíš

kiara81
23. únor 2011

@tygr21 neboj jsem taky nenormální mě to hoodně překvapilo že to jde tak rychle

kiara81
23. únor 2011

@evik31 no to se dává bud hned před výkonem a jedeš s flaškou na sál nebo si to dávají na sále ale u nás většínou už kapeme od 7 hodin.i když nejdou zrovna na sál....

lintea
23. únor 2011

@evik31 mě zjistili tu těhu cukrovku, tak snad poprvý v životě budu muset vypustit sladký a hlídat co jím 😒

@lili1989 já chodila do Sanusu k dr. Šilhanovi a podařilo se mi otěhotnět při 3ivf 😉

evik31
23. únor 2011

@kiara81 aha tak mě to zadím dávaly asi všude nasále protože mě vždy do každé ruky napíchly něco,mám vždycky obě ruce rozhozený jako když čekám na nevím co 😀

evik31
23. únor 2011

@lintea to já na testy v těhu na cukr ani nepůjdu,když už jí mám aspon něco nebudu muset absolvovat,ale kdybych si musela píchat vtěhu tak bych na kontrolu cukru musela jezdit do hk a né tady u nás amusela bych asi i na císaře podle doktorky tak nevím 😨

lili1989
23. únor 2011

Ja hodim k dr. Dejmek tet v dubnu hcy skusit 2 pokus ivf, tak mam strah,mořna skusit arletu nebo ratše sanus co vy na to?
Lintea jsem za tebe rada ře tobe to vyjšlo.

tygr21
23. únor 2011

@lili1989 chodím do HK,ale nezadařilo se,nijak,zatím

lintea
23. únor 2011

@evik31 no to bys byla určitě víc hlídaná, i když teda jezdit až do HK, to je trochu daleko 😕 až se ti zadaří dvojčátka tak by jsi taky šla nejsíš na císaře 😉 😀

evik31
23. únor 2011

@lintea teda mě by stačilo uplně jedno 😀 ale kamarád my taky předpověděl dvě tak uvidíme 😉
@lili1989 já taky chodím k dejmkovi,taky jsem koukala na Arletu,ale ten ceník mě teda rozhodil je mnohem dražší 😒 a jistota není nikde,jinak jsme mluvily se známýma a ty dřív jezdily do hk a nic a pak přestoupily do pc a tam jim zjistily ,že jim v hk špatně spočítaly plodné dny,tak taky nevím,ale asi to jeosud 😉

tygr21
23. únor 2011

@evik31 mě mamks předpověděl 3 děti,kkde je mám ale vzít

evik31
23. únor 2011

@tygr21 neboj oni budou a třeba i najednou,ale to by byl asi teda pěknej záhulek 😉

tygr21
23. únor 2011

@evik31 no tak,ono by mě stačily i dvojky.Madlina je mít nebude,tak zbyly na mě.

evik31
23. únor 2011

@tygr21 já myslím,že by jsi byla ráda i za jedno jako každá tady co nemají žádné 😉

tygr21
23. únor 2011

@evik31 to jo,ale kdyby byli dvě,tak si je nechám.Kde máme zbytek?

evik31
23. únor 2011

@tygr21 nevím někde se flákaj já se za chvilku taky začnu pomalu chystat zase do práce 😒

tygr21
23. únor 2011

@evik31 tak si to tam užij a snad tu nebudu sama