CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lintea
14. led 2011

Ahoj, včera mo to tady zabral manžel
@lenda01 tak jak to vypadá

lenda01
14. led 2011

ahojky 🙂
@lintea ja nevim asi dobry.. na spodarach nic a pri utreni jen takovej pul centimetrovej naruzovelej kousek jinak nic... snad to byla jen nejaka zilka nebo nejaky podrazdeni od toho UTZ... dnes kazdopadne nic nedelam, jen budu lenosit 🙂

tygr21
14. led 2011

Lenda.....to špinění určitě nic nebude,snad se víc zavrtal,bude to dobrý.Zavoláš radši?

tygr21
14. led 2011

Kackys.....vítám tě mezi náma.

lenda01
14. led 2011

@tygr21 dekuju 🙂 nechci jeste plasit.. i primar sam rekl, ze kdyz to bude jen spineni at si lehnu ale kdyby to bylo vic, tak at ihned prijedu...

lintea
14. led 2011

@lenda01 tak to je dobře, hlavně že to přestalo 😉 a dneska se ti bude lenošit dobře, ja fakt hnusně 🙂

tygr21
14. led 2011

Majka.....tak co ty naše servírko,je to dobrý?

Lenda....tak se drž a nepřepínej se

tygr21
14. led 2011

Lintea.....a jak ty se cítíš?dlouho si tu nebyla

lenda01
14. led 2011

@lintea jj tak to mas pravdu..tady prsi a je tak osklivo, ze to lenoseni jde uplne samo 🙂

madlina
14. led 2011

Ahojda,
včera jsem tu nebyla tak jsem teď v rychlosti dočetla.Byli jsme včera na horách.Sisce se vyskytli menší komplikace ale nakonec jsme to zvládli.jsme dorazili na místo,jdem se nahlásit do půjčovny lyží,že máme zamluvenou školičku pro děti a na dveřích byla cedule,že je pro nemoc zavřeno.Jsme mu teda volali jestli přijde aspoň instruktorka a on se začal omlouvat že nám zapoměl zavolat že to padá.No tak jsme s dětma blbli na svahu sami,dali jsme si párek v rohlíku a jelo se domů.Ale počasí nic moc.Byla mlaha a mokrej sníh.Ale i tak se děti vyblbli.

@dasty,určitě si necháme říct co to bude.Aspoň budu mít víc času se srovnat s tím,když to nebude to co si přeju.Doufám že se nám miminko ukáže.U Adélky jsme to taky věděli.

@lenda01,krásná fotečka.Gratuluju.Doufám že špinění je pryč.

madlina
14. led 2011

Jinak jsem dneska 11+3tt ale podle utz je mrňous o 5 dní větší.

madlina
14. led 2011

Termín máme 27.7. a 1.8.

tygr21
14. led 2011

Tady taky prší a je hnusně.
Holky,jestli máte myčku,jak často mejete.

lintea
14. led 2011

@tygr21 záleží jak často vařím, ale tak jenou za dva dny ji mám úplně plnou.

dasty79
autor
14. led 2011

Ahoj holky.

@skol - to mě je líto,ale určitě to v lednu vyjde 🙂

@lenda01 - tak už nešpiníš????? ☹ Určitě to byla jen nějaká cévka.Pusť si nějakej filmeček a relaxuj a nech se obskakovat 🙂 a uvidíš,že to bude dobrý 🙂

@madlina - tak ať máš v bříšku, to pohlaví jaké si přeješ 🙂

@tygr21 - já vařím ob den a pouštím myčku 2x za týden,
jsme 2,takže než se naplní, tak to trvá.Ale musím mít
spoustu hrníčků a talířů a lžiček,.....

@aja75 - tak jaro bud plodný určitě.Třeba to tak má být 🙂

dasty79
autor
14. led 2011

@kackys - vítej 🙂

tygr21
14. led 2011

Lintea a Dasty......já požívám hlavně hrníčky.Děkuju.My sme taky 2 a myli jsme v pondělí?cca.

A jak je u vás?

madlina
14. led 2011

@tygr, My máme tu větší myčku a mejeme tak ob den.

tygr21
14. led 2011

Děkuju milé myčky 😀

Madli.....a co fotečky?

dasty79
autor
14. led 2011

@tygr21 - tady prší - hnus fialovej 😠 Ale jelikož dnes musím za chvíli do práce,)
tak mě to ani neva.Kolegyni není dobře, tak za půl hodky jedu...

dasty79
autor
14. led 2011

@madlina - to se vám chtělo na hory v tomhle šeredným počasí?to mě ani neláká...
A co bříško?Ukaž nám fotečku,jak roste bříško 🙂

madlina
14. led 2011

@tygr,myslíš ty z vánoc? Chvílu vydrž a budou.

madlina
14. led 2011

@dasty,hlavně že nepršelo.A hlavně to bylo lepší než ve městě.Co tady s dětma? Takhle se vyblbli na sněhu a byli na čerstvím vzduchu.Mlha se zažala dělat až když jsme odjížděli.
A na fotku bříška si chvílu poškejte.zatím je vidět jen špíček. 🙂 🙂 🙂

tygr21
14. led 2011

Madli....jo z Vánoc

lenda01
14. led 2011

@madlina jj posli nam nejaky fotecky briska.. 🙂 taky doufam, ze spineni je pryc, bojim se kvuli tomu chodit i na wc 🙂
@dasty79 jj neboj dneska tezkej relax 🙂 urco to byla jen nejaka zilka a nebo podrazdeni po ultrazvuku 🙂

tygr21
14. led 2011

Madli.....taky ti něco posílám: http://www.pohlaviditete.cz/cinsky-lunarni-kale...

kiara81
14. led 2011

ahojda holčiny...dneska mě začaly bolet prsa ☹ min měsíc bě bolelo jen břicho na menzes ale prsa nebolely a ted teda břicho nebolí ale zas ty prsa ty mě bolely dříve asi naposled v listopadu než mi píchli pregnyl od té doby prsa nebolely ...boože no testit budu až příští týden ve středu...jestli to vydržím no to dřív asi dostanu ms

lenda01
14. led 2011

@kiara81 prdlacky dostanes ms... vydrzis a pak tam budou na testiku nadherny dalnice 🙂

tygr21
14. led 2011

Kiara.....ted jsem mimo obraz,ty seš po čem.

tygr21
14. led 2011

Holkyyyyyyy 😲