CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evaav
30. zář 2010

@rvasata -to je hold život no musíme být rádi za to co máme,já ted byla s kamarádkou ve městě tak jsem to trošku rozchodila jen zítra zavolám do sanusu jak s lékama,jestli je mám vysadit a co a jak do dalšího boje půjdu až někdy nevím kdy.Stejně bdu muset tři cykly čekat a to už mě pak bude čekat nástup do práce 😝 ,no ale na druhou stranu to bue zase změna jen,aby Verča zvládla školku.

lintea
30. zář 2010

@evaav to mě mrzí ☹

evik31
30. zář 2010

Hezký den děvčata,

@evaav teda to je pech ach jo ,léky,ale určo ber dál až do testu krve to ti řeknou i v sanusu ☹ budu držet palce na další boj snad to už výjde,ale třeba to ještě není tak úplně ztracený 😢
já mám dneska taky nějakou stresovou běhavku ,ale já vím aspon z čeho 😠

evaav
30. zář 2010

@evik31 -už jsem ta volala,a řekli mi pokd je to obravdu jako menstruace tak at už si léky nezavádím.Je to zatím takové silnější špinění takové spíš hnědší tak krev tak nevím zatím jsem utrouš spolkla a uvidím jak to bude dál kdyžtak do pondělka to budu brát,ale test byl stejně negativní tak nevím

rvasata
30. zář 2010

@evik31 eviku zítra nastupuješ,co?tak mi koukej napsta jasný.Ty máš moje tel.já tvoje ne.Takže budu čekat 😉

skol
30. zář 2010

ahoj holky, omlouvám se, že vás zanedbávám,ale v práci se to nějak s...e a děláme od nevidim do nevidim.

evaav...to je mi líto

eviku...budu na tebe zítra myslet a dej přes rvasata vědět jak ti je

I já mám špatnou zprávu....folíci nejsou,už ani ten jeden, takže IUI tenhle měsíc nebude, ach jo, jsem z toho zklamaná

evik31
30. zář 2010

@evaav to já taky měla test negativní,ale mě volala embryoložka jak to semnou vypadá a tak jsem jí to říkal,tak měřekla ,že ho mám taky polykat a zatím nevysazovat tak uvidíš 😖
@rvasata to víš ,že ti dám vědět jak to vypadá já doufám,že mě zítra ještě na výkend pustí domů 😉

evik31
30. zář 2010

@skol a kam odešli ty folíci doprčic to jsou potvory a řekli ti jak to bude u vás dál dají na příští cyklus ještě navíc nějaké léky,nebo jak to chce řešit

rvasata
30. zář 2010

@evik31 No hlavně opatraně ě když tě nepustí tak ne,aby jsi je přemlouvala,jasnýýýýý

evik31
30. zář 2010

@rvasata však zítra mám jen nástup výkon až v pondělí děvčata 😀

skol
30. zář 2010

@evik31 no, to yb mě taky zajímalo co bude dál...zítra tam jdu ještě znova,prý se podívá co se od středy změnilo a dohdonem se co bude dál. mluvil o nějakých injekcích? víte o tom něco? co mě čeká....

evaav
30. zář 2010

@skol -TO JE MI LÍTO,však příště bude určitě líp i když chápu,že to člověka sklame a 😔 zase to čekání 😔
@evik31 -at ti to ošklivé zítra rychle uteče 😉

evik31
30. zář 2010

@skol já jsem iui nepodstupovala tak to nevím ,tak ti je asi dá kvůly těm folíkům,aby ti neutíkaly pryč né
😲

evaav
30. zář 2010

@skol -já jsem před IUI taky píchala nějaké injekce a docela byly nepříjemné,jen nevím jestli to bylo kvůli folikům a už si nepamatuji název,ale bylo jich dost píchali se každý den ve stejnou dobu.Ale nevím jestli budeš mít to samé 😕

lintea
30. zář 2010

Teda holky, máte dneska některá dobrý zprávy 😒
@skol já myslím ,že se většinou píchá fostimon, ale může to být různý, zase by ti třeba narostlo víc folíků a byla by větší šance 😉

rvasata
30. zář 2010

Holky zlatý chtělo by to dobré zprávičky.Ať jsme do Vánoc pěkně všechny těhulinky

evik31
30. zář 2010

@rvasata tak sem nějaký dobrý zprávy hod 😀
tak já už mám pobaleno a připadám si jak ,když jedu na 14dní,sbalila jsem si radši na 5 dní,kdyby mě náhodou nepustily na výkend před zákrokem dom 😒

rvasata
30. zář 2010

@evik31 no dobré...No rozjíždí se mrcha.Pomalu,ale jistě.To je tak jediný pozitivní 😀 😀 .Vidíš jak jsi šikovná,ať ti tam nic nechybí 😎

lintea
30. zář 2010

@evik31 tak budu držet palce, ať to dobře dopadne a můžeš co nejdřív začít s dalším snažením 😉

lintea
30. zář 2010

@rvasata tak že by už konečně 😀

rvasata
30. zář 2010

@lintea jo myslím,že jo.Já to mám normálně tak nějak málo a jen 3 ndy tak to bude začínat.Jen teda jeslti se to rozjede nevím,jak má počítat ten 13DC od špinění nebo regulérní MS??? 😕

lintea
30. zář 2010

@rvasata špinění se nepočítá, až začneš krvácet, aspoň tak mi to řikal dr.

evik31
30. zář 2010

@rvasata počítá se to většinou od 1dne krvácení,ale jestli normálně nekrvácíš a máš to málo tak to počítej od špinění

evik31
30. zář 2010

@lintea jsme se shodly 😀

evik31
30. zář 2010

jinak mám snad všechno,manžoj jsem ještě navařila gulášek a karbanátky a rizeto,tak snad přežije,ale jestli přijedu na výkend dom tak mu to stejně pomůžu sníst,do gulášku chtěl 2 feferonky a už je to ostré ted to mu zejtra,nebo kdy to bude jíst shoří prdel 😀 až se to rozleží

lintea
30. zář 2010

@evik31 ten se teda má,takhle navaříno 🙂 ten gulášek bych si dala taky 😉

evik31
30. zář 2010

@lintea to né je fakt ostrý manža má plechovou hubu on sní i feferonku jako okurku 😀

lintea
30. zář 2010

@evik31 ostrý mám ráda, ale zase abych cítila chuť 🙂
Jdu to pomalu zalomit, mohla bych teď chodit spát už po večerníčku 😀

rvasata
30. zář 2010

@evik31 no já mám právě MS normálně slabounkou..No uvidíme

evaav
1. říj 2010

Dobré ránko 🙂
Tak dnešní noc byla nic moc usnula jsem až kolem třetí ráno,nějako jsem nemohla spát.mrcha se mi pěkně rozjela takže opravdu definitivní konec nadějí,alespon pro ted.