CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evaav
2. říj 2010

@evik31 -Hm,to zní moc dobře,u nás bude sekaná,brambor,zelí a prdelačka 😉

evik31
2. říj 2010

@evaav já chci ještě dělat hrk-hrk koláč tak bude i něco k odpolední kávě 😀
jinak to taky nezní špatně ,ale prdelačkůůůůůůů tu já nerad brrrrrrrrr tak jedině bez ní 😀

evaav
2. říj 2010

@evik31 -hrk-hrk? jo bych ráda něco jiného 😉 ,ale až mi bude lépe.A jinak jak se dělá ten koláč?

evik31
2. říj 2010

@evaav uděláš piškotové těsto do koláčové formy ,nebo si ten koláč koupíš už hotový a jestli znáš ten puding bez vaření od dr. Qtrka tak ho nasypeš do sklenice přileješ tam jednu šlehajdu a jedne kompot mandarinka,jahoda atd,já mám dneska jahodový no a zavřeš sklenici a klepeš s ní dokud se to nespojí a nezhoustne to je to během chvilky a je hotovo,namažeš na koláč já na to nastrouhám ještě čokočku a je to 😀

dasty79
autor
2. říj 2010

Ahoj holky.
Jen na vás juknu - celej víkend hlídáme neteře, tak je o zábavu postaráno 😎
Zítra pojedeme někam na výlet - možná plánujeme ZOO 🙂
Dnes jsme měli slepici na paprice a těstoviny a zítra bude vepřo,knedlo,zelo 😝
A co vy budete zítra vařit?Ty kotletky vypadaj moc dobře 😝
Já pekla ke kávě jen takovou rychlovku - děrovanou buchtu 😀
To je rychlá buchta a pak se vařečkou udělaj díry,až se to upeče a
polije se to polevou 😝 Děti to maj rádi...
hrk hrk taky dělám - s ananasem

dasty79
autor
2. říj 2010

@lintea - jak jsi dopadla u dr.?????

lintea
2. říj 2010

Ahoj holky, jako každou noc i dneska nemůžu spát 😝 V pátek jsme se vrátili pozdě, byla jsesm tak utahaná, že jsem to šla brzo zalomit a včera taky, nějak mě to cestování zmáhá 🙂
Jinak v pátek byl UTZ, dr. říkal, že to vypadá v pořádku, viděl tam dvě dutinky, ale že ta druhá byla hůř vidět tak nemůže říct jestli budou nakonec 2.Objednaná jsem až 15.10. přijde mi to dlooouhý 😀

lintea
2. říj 2010

tak jsem dočítala a tady se zase vaří, normálně mám hlad, a to jsme si večer v osm dělali vajíčka 😀

evik31
3. říj 2010

ahoj všechny zdravím
včera jsem tu moc nebyla páč jsme tchýni pomáhaly stěhovat pár věcí,nakonec nás pozvala na věčeři,kterou jsme si pak musely zaplatit,ještě že měl manža peníze jinak by to asi byla docela prdel 😀 byly jsme pozvaní aby mu jeho bratr nemusel platit benzín do auta 😀 a ted ho jel manža umýt na myčku jelikož je z tý zahrady zasraný jak prase 😀
takže jejich stěhování nás včera stálo skoro 1000,-na to že ještě došetrujem na sanus taky docela prdel,ale co by člověk pro rodinu neudělal že 🙄
jinak my dnes nevaříme máme po včerejších výdajích co dům dal 😀 né dělám si prdel
ale fakt dnes nevaříme,možná nás tchýně pozve někam na oběd 😀 😀 😀 😀

rvasata
3. říj 2010

Krásný nedělní ránko holky.Mě bolí hlava jako střep 😒

rvasata
3. říj 2010

@evik31 😠 😠 to Vás jako pozvala a nechala zaplatit???Není to nějaký trapný?To Vám jako řekla,zaplaťte si to.NO fůůj

evik31
3. říj 2010

@rvasata no měl to pak platit jeho brácha,ale vzhledem k tomu,že se k tomu neměl tak jsme si to musely zaplatit samy ,no cejtily jsme se docela trapně ještě že jsem manžoj řekla at si veme radši peníze jinak teda asi by byl trapas na entou,celou cestu z restaurace jsme se tlemily manža si dal ještě schválně drahý jídlo ,když se tam nadřel tak jsem se ho ptala jak mu za ty prachy chutnalo,prej kdyby to věděl tak si dá topinku 😀

evik31
3. říj 2010

jinak já se tak dneska netěším do tý nemocnice ach jo at už to mám za sebou 😒
dneska jdem ještě na hřbitov manžův tatka má dneska 1.výročí smrti tak je to takový smutný i počasí je hnusný
ale dneska přijede brácha (můj) z Turnova s rodinou tak se docela i těším dlouho jsem ho neviděla tak bude aspon veselo 😎

rvasata
3. říj 2010

@evik31 tak to je vostrý,tak že to teda není tomu bráchovi blbý a co na to tchýně?????no není nad to makat a pak si ještě zaplatit jídlo 😀 😀

rvasata
3. říj 2010

@evik31 Jeee tak to je smutný,ale pak se rozptýlíš návštěvou a neboooj budeš to mít za sebou a pak hurá na miminka a dej mi vědět,jo.Budu čekat na zprávu

evik31
3. říj 2010

@rvasata není mu to blbý proč by mělo né není nad vychcanost lidí,né nadarmo se říká lepší pomoc cizím než příbuzným však vyděláváme majlant tak si to můžem dovolit,nemocenská byla velká tak proč by né 😀
kdyby mu aspon přidal na ten benzín,ale to nehrozí 😒
jinak vědět dám neboj,ale vůbec se mě tam nechce už mě bolí od rána žaludek jak kráva ☹

rvasata
3. říj 2010

@evik31 tak to bych se na něho opravdu vysrala.Fakt.Příbuzný nepříbuzný.no fůůůůůj.Neboooj.Dopadne to dobře a budeš to mí za sebou a zdravá jako rybička.Plná síly 😉

toma75
3. říj 2010

@lintea Tiše ti zavidim! 🙂

evik31
3. říj 2010

ahoj holky tak se jdu s váma pomalu rozloučit 🙂 tak pa snad v úterý

rvasata
4. říj 2010

Krásné ránko holky. 😀

evaav
4. říj 2010

@rvasata -ahoj dobré dopoledne,takjsem byla na krvi,no jak pak asi dopadne? 😠 No,ale objednala jsem se na příští úterý na konzultaci s doktorem co dál

lintea
4. říj 2010

Ahojda,@evaav to jsem zvědavá co ti řekne dr., poprvé mi řekl, že se to stává a podruhé mi jeden dr. řekl,že ty embrya jsou špatný asi kvůli spermiím a druhý, že můžou být špatný vajíčka a pokud by se to opakovalo, měly bysme uvažovat o darovaných, tak si vyber 😀 chceš sidát pauzu, nebo to zrovna zkusíte znova.

lintea
4. říj 2010

jinak to vypadá, že mi začali nevolnosti už třetí den je mi blbě a to celej den 😝 😝

evaav
4. říj 2010

@lintea -no vím co mi řeknou,že je to negativní a nevím no pauzu si asi budu muset dát,ale chtěla bych vědět včem může být zakopaný pes.Možná by mě mohli poslat na genetiku imuno a tak.Taky se chci zeptat jestli by mi třeba neudělali laparku i když jsem ji měla ale v roce 2006.A tam zjistili jeden neprůchodný vejcovod.A různě mi říkali,že mám velkou vnitřní jizvu po oparacích na střevech a že s otěhotněním to nebude jen tak.A v sanusu mi šilhan říkal,že v tom takový problém nevidí,no a vidíte zadařilo se hned.Jenže nevím jestli třeba není za tu dobu ve mě něco špatně třeba srůsty po císaři a tak.Pak sním chci probrat,že po porodu mi můj gyndař dal antikoncepci ve formě injkcí depo provera,jestli to některá znáte je to pěkné svinstvo co jsem se dozvěděla tak jsem z toho odešla jenže těo se stím vypořádává třeba tři roky jako že ženské nemůže otěhotnět tak si říkám jestli z toho není vždy takslabá úroda vajec a kvalita.Nevím no,manžel by do toho šel znova,ale přeci jen je to poslední hrazený pokus tak si chcii vše předtím objehat

lintea
4. říj 2010

@evaav no jo, chtělo by to prověřit, já jsem taky měla vždycky málo kvalitních vajíček i embryí a na nic co by to mohlo způsobovat nepřišli. Do genetiky a imuna se jim moc chtít nebude, když už jsi otěhotněla, ale když na to m budeš trvat tak by ti jí měli udělat.

evaav
4. říj 2010

@lintea -tak jsem tam volala a je to negativn.No ,ale to není nic nového.Vše s ním proberu a manžel říkal ,že tam půjde se mnou tak si to aspon vyslechne také

lintea
4. říj 2010

@evaav To je fajn že tam s tebou půjde manžel, ten můj tam se mnou chodí skoro vždycky a řekla bych, že když tam jdeme spolu, dr. nám toho víc řekne, než když jsem tam sama.

madlina
4. říj 2010

Ahoj tety,
než poctivě dočtu,poprosím vás o hlásky pro Adélčinu školku.

http://www.kiri.cz/galerie/strana-7/?kiribot=60

Moc děkujem.

madlina
4. říj 2010

Dasty,ve středu jedu do Sanusu a dozvím se to.Ale nějak se nám zásoby tenčej ☹

rvasata
5. říj 2010

@evaav Ahojda,jesti můžu tak bych na laparoskopii šla.Právě proto,že jsi měla císaře jako já.Dejmek mi říkal,aby na vejcovodech nebyl nějaký zánět nebo tekutina ta může embryjka zabíjet.Mě zjistil,že mám oba dva vejcovody ucpaný totálně už od dělohy a prý po císaři.Takže fakt si na ni zajdi.Jinak já jsem objednaná na příští středu odpoledna na UTZ tak uvidíme jestli bude sliznice dobrá pro embryjka.A doufám,že to vyjde