CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
30. říj 2010

@evik31 tak co bylo dobryho k obidku? U nas nakonec hovezi gulasek a byl fakt mnam...a ted poobedovej relax ... zavedla jsem si utrouse a odvalila se na gauc a tak se valim 🙂

madlina
30. říj 2010

Ahojda,
u nás bylo vepřo-knedlo-zelo.babička od vedle nás pozvala.

evik31
30. říj 2010

ahoj holky u nás bylo to vepřový na houbách s rýží,manža je taky odvalenej na gauči koukáme na Harryho Potera,ale ted je reklamka tak koukám na vás 😎

lenda01
30. říj 2010

jo jo Harry byl na programu dnes i u nas 🙂 peknej filmecek na sobotni odpoledne 🙂

evik31
30. říj 2010

@lenda01 no a už nám skončil ☹

evik31
30. říj 2010

a tady pořád mrtvo ☹

lenda01
30. říj 2010

jj tady je to fakt uplnej vikendovej klidek ... ale rvasata neco predelavaji doma, tak asi nema cas bejt u internetu... a zbytek? tak to nemam tuchu ...

madlina
30. říj 2010

My máme tatínka doma takže se semka moc nedostanu .A byl tu švára s dětma,takže jsme byli spíš venku.

evik31
30. říj 2010

no prostě holky nějak zahálčej 😲

evik31
31. říj 2010

hezké ráno tak koukám tady se ještě spinká 😉

evik31
31. říj 2010

tak šup šup z postýlek ven no nic no teda tak já jdu ☹

lenda01
31. říj 2010

dobreee ranko vsem 🙂 taky uz jsem vzhuuuru 🙂

evaav
31. říj 2010

Dobré ránko Všem já jsem vzhůru taé vlastně od šesté hodiny podle nového času.
manžela mám na rybách tak jsem zvědavá co přinese,k obídku chystám kuřecí zavitky obalené v trojobalu a bramborová kaše 😉

lintea
31. říj 2010

Ahojda 🙂
Taky jsem se vzbudila podle novýho času brzo, jsem zvědavá kdy si zvyknu.
Jinak my jsme tady včrra měli celý den známý, zašli jsme si všichni na obídek, pak procházka aby nám vytrávilo a odjížděli až po osmé hodině.Docela mě to zmohlo, takže už jsem v devět byla zalezlá v pelechu 😀
Dneska se chystám dělat lasagne, ta mám moc ráda 😵

lintea
31. říj 2010

@lenda01 tak jak se dneska cítíš?

evik31
31. říj 2010

@evaav nam nam jedu na oběd 😀 já mám doma taky manžela rybáře třeba se znaj 😀

evik31
31. říj 2010

jinak dobré ráno všem

evaav
31. říj 2010

@evik31 -to je možné manžel jezdí hodně na Rozkoš,ale jména mu nic neříkají většinou zná hodně rybářů podle obličeje.
jinak zítra ráno jdu na krev a už se bude rozjíždět to předoperační na tu laparku no začínám se trošku bát ani né bolesti,ale těch výsledků ☹ ježtě musím ve čtvrtek s Verčou k té zubařce takto bude taky síla,ale třeba malá překvapí a bude pěkně držet,slyšela jsem že ta zubařka je někdy nepříjemná když se dítě vzpírá a rodič ho neudrží,prý je schopná říct,že jsem nezchopná matka tak to at si skusí 😠

evaav
31. říj 2010

@lintea -lasagne bych taky chtěla vyskoušet ještě jsem to nedělala,jedla jsem je nedávno poprvé a moc mi to chutnalo 🙂

dasty79
autor
31. říj 2010

Ahoj všem 🙂
Teď jsem tady skoro týden nebyla.Ale číst vás stíhám.
@rvasata - tak zítra na krev držím pěstičky,ať máš krásný hcg 🙂
@lenda01 - jak se cítíš???kdy ty budeš testit?nebo to vydržíš, jako rvasata?
@evaav - já se ti ani nedivím, že se bojíš laparky.Já taky nevím, jestli mě třeba nebude čekat.
Ale já z ní mám taky strach.Ani né tak z té operace,ale z vytahování drenu 😀
a pak z výsledků....Ale třeba se jí vyhnu.
My teď máme do ms - takže skoro měsíc zákaz snažení,aby se ty atb pořádně vstřebala
a my aby jsme si to pořád nepředávali.
A do Sanusu jedu koncem listopadu na kontrolu a s výsledkama z imunologie - bojím, bojím ☹
@lintea - jak si to užíváš??????

dasty79
autor
31. říj 2010

Já dnes vařím králíka na smetaně - tak snad se povede.Dělala jsem ho vždy jen pečenýho a se zelím...
A včera jsme měli plněnou sekanou s bramborem.

@lintea - lasagne neznám, jak se to dělá?

lintea
31. říj 2010

@evaav já jsem našla výbornej recept na netu a od tý doby je dělám pravidelně 🙂
@dasty79 teď si to moc neužívám, už třetí den je mi celý dopoledne špatně, chce se mi spát a nemůžu se dočkat zítřka, takže pořád dokola 😝
to ti ty výsledky z imunologie pošlou poštou?

lintea
31. říj 2010

@dasty79 hodila bych se recept, ale ty stránky odkud ho mám nějak nefrčej 😒

evaav
31. říj 2010

@dasty79 -no tak na ten dren se také moc netěším 😖 Na jednu stranu ještě že půjdu k tom zubaří s malou protože,se tam také bojím a ted spíš myslím na to jestli jí udržímono se zubařce řekne ještě jednoho dospělého,ale nikom se tam se mnou nchce ještě poprosím mojí mamku jetli by nešla jako záloha 😒 když bych jí neudržela,tchýně která nejvíc láduje malou sladkostma mi sama řekla,že by tam se mnou nešla,že by se bála 😠
Zítra mám dávat moč,ale stále mám mrchu tak nevím ☹

evik31
31. říj 2010

@evaav na rozkoš jezdí manža taky,ale napsled,když jsem s ním jela tak byla trošku odpuštěná a všude bylo bláto tak jsme jely dom a pak na dolce jestli víš kde to je je to kousek od Trutnova
jinak já mám od rána zas migrénu jak kráva nikomu bych to nepřála a závidím těm co nevědí co je bolest hlavy,jinak teda zubaře nezávidím 😒
@dasty79 ahoj to je dost,že se ukážeš,taky bych už ráda v listopadu do sanusu,mě pomalu mrcha končí,ale tentokrát byla nějaká slabá tak jsem zvědavá na příští měsíc 😠
@lenda01 nokdypak budem testiti 😀
@lintea ahojky ještě ppořád zvracíš?
a kdepak máme Renču 😲
ale jinak tu nebyla už dlouho skol a megipegy a další už si ani nepamatuju kdo sem všechno chodil,když se dlouho nehlásí chtělo by to asi zase vložit tabulku,ale mě se jí teda dneska hledat nechce 😀 a stejně tam asi všechny nejsme

evik31
31. říj 2010

@lintea lasaně nam nam taky ,ale ještě jsem je taky nedělala 😉

dasty79
autor
31. říj 2010

@lintea - jo jo posílaj to poštou a já s tím pojedu do Sanusu,aby mě to vysvětlili 😉
Chudáčku, zase tě přepadli nevolnosti?tak spinkej - ty máš na to nárok 🙂
Zítra máš kontrolu????Tak to na tebe budu myslet 🙂 Neboj, vše bude v pořádku 🙂
A tak přibližně, jak se lasagne dělají a z čeho to je?Už jsem to slyšela,ale neznám to 😲

@evaav - Verunce se nelíbí u paní zubařky?a někd jí něco dělali?Nebo má jen takovou hrůzu,
jako většina z nás 😠
Já myslím, že to neva - že máš dávat moč a máš ještě ms.To jim řekni,taky jsem byla takhle
na jednom vyšetření a musela jsem to nahlásit - že končím ms,aby se nedivili, že je v moči krev.
A kdy tě to čeká?5.11.?

evik31
31. říj 2010

@dasty79 my děláme králíka i na paprice je to stejný jako kuře na paprice a je to taky dobrý

evik31
31. říj 2010

@evaav koukám všechny tchýně stejný 😠

dasty79
autor
31. říj 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET.17.10 KET 2 embrya

dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI - negativní.Pozitivní chlamydie - 1 měsíc zákaz snažení a čekáme na výsledky z imuna

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) - 1 vajíčko - negativní, 2.IVF + ICSI snad říjen / listopad 2010