CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
4. lis 2010

@lenda01 nene panáček nebyl.Si představ,že mi jsem tak kecali a kecali a tak,že jsem zjistili v 5,že jsem si nic nenalili 😀 😀 ,ale příště.Za to jsem se táák přežrali.Neboj se.Nebude tam jedna.Ty budeš pěkně pokračovat s Linteou a nám dávat krásnou naději.Fakt neboj.

lenda01
4. lis 2010

@rvasata jste moc hodny, jeste ze vas tu mam, jste moje podpora 🙂 kuji moc 🙂 no ale prejist se taky neni spatna varianta urco lepsi nez prepit se 🙂 to pak bejva akorat moc moc spatne ... ja na jidle taky ujizdim 🙂 za to s alkoholem jsem se od jisty doby rozloucila.. parkrat po ranu slusnej bolehlav a maly okno a rikala jsem si a dost 🙂

evik31
4. lis 2010

@rvasata no nazdar kde jsi se flákala,tak ty se přežíráš jooooo 😀

rvasata
5. lis 2010

@lenda01 Tak to já teda moc nepiju,jako dám si,ale nic velkýho a opravdu já jsem nikdy nezvracela 😀 ,ale teda po vlastní svatbě si nic nepamaatuju a ani nevím,jak jsem se dostala ze šatů a chudák ten můj tak se těšíl na svatební noc a měl smůůůlu 😀 a pak teda jeden Silvestr to bylo vostrý a vyhulila jsem 4 krabičky joooo a za 14 dní jsem zjistila,že jsem těhotná 😀

rvasata
5. lis 2010

@evik31 čao draku,no přežírám???Tak to je slabý slovo.

rvasata
5. lis 2010

Jinak přeju krásný den.Kdepak jste???Já budu dneska uklízet a v poledne jedu pro malou a o víkendu budeme pryč.Juuu

rvasata
5. lis 2010

no tak holky zase bulím.Další mi psala že je těhotná a zase nechtěla.Sakra proč my ti píšou ☹ ☹

lintea
5. lis 2010

Ahoj holky 🙂
@rvasata vyprdni se na ně 😠 já to taky pár krát obrečela a hůř z toho bylo mě, ne těm holkám

rvasata
5. lis 2010

@lintea Ahojda,mě vzala jejich sobeckost.Mlelei jen o sobě.Fakt mě to nezajímá,že se s nim zdá jen 3 měsíce.to je přeci její problém.A řekla no tak vozit spolu nebudeme...Takže ona mi jen volala,aby mě zlomila,nebo co?vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

lintea
5. lis 2010

Jinak včera v Sanusu dobrý, dr. mrknul na UTZ a divil se, že jsou tam dvě 😀 manželovi se to hrozně líbilo. Vzali mi krev a za 14 dní bude to NT, prej pak dostanu i 3D fotečku 🙂 Ztím přidám jednoho piňďu na UTZ 😉

lintea
5. lis 2010

@rvasata to je od ní fakt blbý, obzvlášť když ví, že ti nedaří ☹

lenda01
5. lis 2010

ahojky holky 🙂
@rvasata ser na ne, oni za to nemuzou.. ja tohle taky vzdycky obulim.. proste nektery lidi jsou uuuuplne natvrdly ☹ ja jsem taky vzdycky uplne rozsekana, kdyz se dozvim, ze je nejaka moje kamoska tehu ☹ jinak s tim pitim, to ja taky nikdy nepila moc, ale asi tak tri plesy a svatba a rekla jsem si dost 🙂 to je nejhorsi, hodne znamych lidi na jednom miste a kazdej chce panaka 😀
@lintea no to je boziiii.. pekna fotecka 🙂 hlavne se drzte 🙂 ja budu testit zitra..uz ted bojim bojim 🙂

rvasata
5. lis 2010

@lintea jáá to je boží.Pročpak se divíl,že jsou 2??Takže ty budeš chodít celé těhu so Sanusu???to je krááásný

rvasata
5. lis 2010

@lenda01 podle mě jso prostě pitomý.Normální lobicky uvažující člověk přeci tohle neudělá?No co.No manžel bude mít teďka 31.narozeniny tak asi se opijuuuuu

lintea
5. lis 2010

@rvasata protože minule mi dělal utz jinej dr. ale bylo to dobrý kouknul na utz a za chvilku takovej udivenej že je víc jak jeden 😀
Nebudu chodit do Sanusu, teď jsem tam byla kvůli tomu NT, je to jen vyšetření, jinak pořád chodím ke svýmu gyndaři.

lenda01
5. lis 2010

@rvasata asi jo, mozna jim dela dobre, ze muzou cloveku ublizit, jinak si to clovek nedokaze vysvetlit.. jeste kdyz rekne, tak to spolu vozit nebudeme.. mit ji po ruce, skocim ji po krku a uskrtim ji 🙂

tygr21
5. lis 2010

Ahoj,
holky vemete mě k sobě?Rvasu už znám a ostatní bych chtěla poznat.Nevím jestli mě vemete do party,protože nemužu otěhotnět.Budu se těšit.

lenda01
5. lis 2010

@tygr21 ahoj a vitej 🙂 radi te mezi sebe vezmeme..ale je tu jedna podminka ... do vanoc jsme vsechny tehule 🙂 ne to byla samozrejme legrace ... odkud si a ke komu v sanusu chodis?

rvasata
5. lis 2010

@tygr21 no ahojda no konečně.Už jsem si říkala,kdepak jsi 😀 😉

rvasata
5. lis 2010

@lenda01 pche a to má Vyvoskou školu?ne fakt primitovnost

lenda01
5. lis 2010

@rvasata aspon vidis, ze vysokoskolskej titul nic neznamena... uz se tim netrap ☹ mysli si o ni svy...

rvasata
5. lis 2010

@lenda01 Tak to máš pravdu a to sjem si myslela,že to je dobrá kámoška.Joo člověk se holt mýlí

lenda01
5. lis 2010

@rvasata zensky jsou takovy zakerny a zavistivy... ☹ ja pracuju v chlapskym kolektivu a musim rict, ze bych nemenila, chlapi jsou sice drbny (nekdy mozna vetsi jak my zensky 😀 ) ale nejsou zakerny ...

rvasata
5. lis 2010

@lenda01 tak to souhlasím.Ale já envím,jestli to je tím,že jsem prošli tím,čím jsem prošli.Ale já bych to nikomu takhle neřekla ještě ke všmu co prožívá?To je snad logický

lenda01
5. lis 2010

@rvasata to je prave ono, my vime cim si prochazime, takze mi to bereme fakt jako dar byt tehotna... pro ne je to proste jinej stav, do kteryho spadla ani nechtela po trimesicni znamosti...

tygr21
5. lis 2010

Ahoj,
Lenda01.......chodím k primářovi štěpánovi.Podmínku asi nedodržím,protože to zase zkusíme po novým roce,už toho mám plný zuby.
Rvasy..........neměla jsem odvahu se přihlásit,protože jak jsem koukala,tak všichni jste těhu,jenom já né.

rvasata
5. lis 2010

@tygr21 zlato,to není tak.Já taky nejsem.Zase jestli víš to nedopadlo.Takže v tom určitě nejsi sama.My ale budeme bojvoat a bojovat ať to vybojujeme.Uvidíš 😉

rvasata
5. lis 2010

@lenda01 no právě.A bude mí říkat,že mi to půjčí že jí ukážu jak to má dělat.Si fakt dělá prdel.NEhoráááznééé

lenda01
5. lis 2010

@tygr21 taky chodim k primarovi, je fajn a jsem rada ze jsem u neho 🙂 tak to je mozny, ze jsme se spolu treba uz i v cekarne potkaly.. byla jsem tam ted pecena varena 🙂 hele a je moc dobre ze si se sem prihlasila.. me tady holky vazne moc pomahaji a pomuzou i tobe.. prece jen jsou to holky, ktery vedi cim si prochazis a to se s lidma ktery o tom vedi prd neda srovnat ... jsme radi ze si tu.. vazne 🙂
@rvasata tak to je fakt pitoma.. chjo co dodat... praskla bych ji s telefonem a obrecela bych to jako ty... ☹

rvasata
5. lis 2010

@lenda01 Já mlčela jako dudek a řvala a řvala a byla jsm ve městě a čekala na kámošku.šli jsme na kafe.Ona byla zrovna v Sanusu na IUI