CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

verry
18. pro 2011

@chilli009 tak to máš fajn,když seš v oboru..to bych se taky neudržela 😅 no, uvidíme co nam v utery poví, a pak podle toho budem konat 😀 Jinak bydlím kousek od chrudimi. a ty?

chilli009
18. pro 2011

@verry Já jsem už skoro 8let Pardubanda 😉 , koukala jsem, že jsi taky ročník 84 😉 . Budeme věřit a doufat, že to výjde hned další pokus 😵 a v lednu budeme těhulky 😉 . Od minule se kapku bojím, že i přes prášky zastávkujou vaječníky a nebude nic ☹ .

verry
18. pro 2011

@chilli009 jj, půjdem tomu naproti 😎 co ty máš za sebou? Jak dlouho se snažíte?

anina32
18. pro 2011

@chilli009 Já nemám koupenýho nic, nechci to zakřiknout 😉 Postýlku mám ještě po starším synovi a na ostatní je času dost až ve třetím trimestu. je teda ale pravda že jsem si ted kupovala časopis maminka a tak máme brindáček nebo co to tam bylo přibaleno 😉

chilli009
18. pro 2011

@verry My se snažíme rok a do Sanusu jsme šli v listopadu 2011. Nemáme zatím za sebou skoro nic až na spermio a hormonální profil. Mám obrácenou dělohu a tak to je malinko těžší ( no jak u koho, ale já jsem asi ten případ kdy ano 😠 ). Chceme dvě děti a proto si myslím, že není nač čekat.

verry
18. pro 2011

@chilli009 tak tak...taky bych rada aspon 2. Dokonce jsem byla někdy před měsícem u kartářky a tak řekla jasně: 2 děti, no prej jestli máme v rodině dvojčata... 😀 bud to budou dvojčata anebo budou hned po sobě 🙂
Ale tak jestli máte vysledky ok, tak v IUI je veliká šance 😵

chilli009
18. pro 2011

@verry Snad máš pravdu 😵 . Spermio prý norma a já jsem snad taky ok. Dvojčátkama mě straší přítelova mamka a u nás asi přes dvě, tři kolena byly taky - uvidíme co se povede 😉 . Pokud ta Tvá kartářka je dobrá a vše co říká se plní, tak to je parádní informace 🙂 .

verry
18. pro 2011

@chilli009 no to se teprv uvidí, jestli se to vyplní. Jen mě zarazila. Když jsem se zeptala na to,kdy se můžu těšit... Ona řekla,že tak do 3 let určitě.... 😖 ...no to je děsná doba! 🤐
Jinak my byli taky relativně v pořádku, přítel spermio ok, a já funguju jak hodiny...a stejně je to k prdu. Až ted z imunologie se zjistil problém..
ale vám se určitě zadaří po IUI 😵 😵

chilli009
18. pro 2011

@verry To je právě ono, dokud se člověk nedostane na další testy - imunologie, genetika apod. ,tak si říká jak je vše ok, ikdyž třeba není . Určitě myslela, že budeš mít dvě do tří let, jako, že teď první a třeba za dva roky druhé 😉 😉 😉 .

verry
18. pro 2011

@chilli009 taky si myslím 😀 😀

majka43
18. pro 2011

@chilli009 Já nic doma nemám, asi jsem pověrčivá a prý to nosí smůlu i když jí mám i tak dost.
@verry A co ti našly? Mě vysokou srážlivost krve a proto jsem prý otěhotnět nemohla.

montysek
18. pro 2011

@chilli009 Já teda věci na mimi začala kupovat až v 5 měs.těhu, když už jsem měla všechna důležitá vyšetření za sebou. 🙂

chilli009
19. pro 2011

@montysek Já to vidím podobně, že od 5. měs. začnu nakupovat ve velkým 🙂, už aby to bylo 😉

littlemousecz
19. pro 2011

Ahojky, tak jsem v pátek byla na poslední krvi a vyšetření. Jak na potvoru zrovna tenhle cyklus bez ovulace 😠 Jinak ovulka podle testů probíhá. Nakonec nám dilema, kdy začít, rozsekl doktor, čeká nás genetika, manžel má laydenskou mutaci a tak aby nebyl nositelem ještě čehosi jinýho. No a na výsledky genetiky se čeká měsíc a dostanem se tam nejdřív v lednu.Takže nejdřív IVF v únoru nebo v březnu.

anina32
19. pro 2011

@littlemousecz já myslím že je lepší aby to všechno pořádně zkontrolovali ať je to všechno v pořádku, ten měsíc to vydržíš a třeba to pak hnedka vyjde😉

littlemousecz
19. pro 2011

@anina32 uvidíme. A tobě velká gratulace 🙂

petrufa86
19. pro 2011

@littlemousecz Taky si myslím, že je to lepší, když už ze začátku víte, že je vše ok. Protože někomu třeba IVF 3x nevyjde a až potom ho posílají na genetiku a imunologii. A to si myslím, že je docela pozdě. Takže bych měsíc počkala a věděla že je vše ok. A co je to ta laydenská mutace? to slyším poprvé.

Jinak já se vrátila z krve. Ve 14 hodin si mám volat jak to dopadlo. Jak jinak by to mohlo dopadlnout než negativně. Na 28týho jsem objednaná na UTZ. Doktor jukne jak vyspadá sliznice. Pokud budev pořádku můžeme jít hned zkraje ledna na KET. Pokud ne, dostanu na měsíc půrášky a KET bude začátkem února. Ptala sem se sestry jestli mezi tím nemusí být nějaká větší pauza a říkala že 1 MS stačí. Že z těla odejdou všechny hormony a tělo bude ok. Prášky jsem vysadila a zobu jen kyselinu listovou a pak budu mít kontryhel. Fůůůůj

anina32
19. pro 2011

@littlemousecz díky🙂 zítra jdu na krev, tak snad to bude v pořádku😉

anina32
19. pro 2011

@petrufa86 držím ti palce ať můžeš jít na ket rovnou🙂 někde jsem četla že na sliznici pomáhá i kokos, grepy a lněný semínko a samozřejmě červený víno🙂

anina32
19. pro 2011

@petrufa86 a jak to dneska probíhalo? Jenom vzali krev nebo tě i doktor prohlížel?

petrufa86
19. pro 2011

@anina32 jojo, o červeným vínu vím, to jsem pila i v listopadu a pila ten kontryhel. A sliznice byla ok ale jestli to bylo po tomhle nevím? Jojo, jen krev.sestra se mě ptala jak to vypadá, tak sem ji řekla že sem to dostala a ona říkala že i tak musí vzít krev. K doktorovi jsem nešla.

littlemousecz
19. pro 2011

@anina32 To je vysoká srážlivost krve, myslím, že ji má i majka. Možná i kvůli tomu má špatný spg.

littlemousecz
19. pro 2011

@petrufa86 Tahle patřila tobě, omlouvám se:To je vysoká srážlivost krve, myslím, že ji má i majka. Možná i kvůli tomu má špatný spg.

petrufa86
19. pro 2011

@littlemousecz Neboj, já to pochopila, že to není pro Aninu ale pro mě.

anina32
19. pro 2011

@petrufa86 Já myslela že když se jde na ET hned po IVF tak se na sliznici nic brát nemusí protože je narostlá po stimulaci. Aspon já jsem na to nic nebrala ani nepila.

petrufa86
19. pro 2011

@anina32 Musíš mít vysokou sliznici jako při normálním těhu, jinak se to neuchytí. Při ET a KET bereš úplně jiné prášky, injekce atd. Při ET stimuluješ, při KET to máš jakoby přirozený cyklus za podpory nějakých prášků.

Tak test z krve NEGATIVNÍ ☹

anina32
19. pro 2011

@petrufa86 Příště to vyjde😉

petrufa86
19. pro 2011

@anina32 Kéž by.

montysek
19. pro 2011

@littlemousecz Mě dělal kr.testy na ovulku gyndař dvakrát, pak mi je dělali i v centru a podle krve ovulka je a vaječníky fungují jak mají.Když mi ale dělali v plodné dny ultrazvuk,aby se opravdu potvrdilo, že tam folíci jsou,tak tam nebyl ani jeden a to mi to ultrazvukem okoukli dva cykly a nic, tak aby jsi na tom nebyla stejně. 😕

montysek
19. pro 2011

@petrufa86 Druhý pokus bude určitě šťastný ! 😉