CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

anina32
7. čer 2012

@martina_81
@littlemousecz Třeba letos pojištovna připlácí víc 😉 Ale já toho nelituju 😉 😉 😉

martina_81
7. čer 2012

@anina32 no vidíš, to mě nenapadlo, třeba záleží na tom, u koho je pojištěná, některé pojištovny prý připlácejí víc. To jen ta moje všeobecná se nepředá. 😒
@littlemousecz co máš za pojišťovnu? Že by Ti na ten Puregon třeba přispívali víc.

anina32
7. čer 2012

@martina_81 To asi né, voni tam měli tabulku, s pojištovnou, jakoukoliv přes 3, bez pojištovny přes 9. To spíš jsou od novýho roku jiný úhrady.

littlemousecz
7. čer 2012

@martina_81 @anina32 hm, tak nevím, proč chtěli tak málo (ale nezlobím se 😀) my jsme oba u VZP, tak třeba fakt změnili úhrady na puregon, v tom případě ale nechápu, proč by dávali gonal... nebo je nějaká slevová akce v Jihlavě 😉

anina32
7. čer 2012

@littlemousecz My máme taky oba VZP. Asi mají od nového roku jiné úhrady. Měnili to že ted hraděj 4 pokusy, tak toho asi změnili víc 😨

littlemousecz
7. čer 2012

@anina32 tak to je jedině dobře, třeba už pochopili, že to, co hradí, je prostě nedostačující

petrufa86
7. čer 2012

@martina_81 hele na odsátí jsem byla 14 DC a 12 DC se píchá pregnyl, tak si to spočítej. Odsátí je 20 minutová narkoza. Po tak 1/2 hoďce se probereš na pokoji, bude tě ještě tak půl hoďky silně bolet břicho (nabídnou ti injekci) a pak se to dá sníst. Seš sice jak plácnutá koštětem, ale jde to. A tak po 2 hoďkách jdeš domů. A transfer nic není. To je jak klasická prohlídka u gyndaře, jen tak za minutu odbytá a pak také násladné ležení 2 hoďky na lůžku. jinak já byla na UTZ 3x

anina32
7. čer 2012

@littlemousecz no uvidíš kolik to vyjde dohromady. My jsme platili ty léky, ICSI, prodlouženou kultivaci a mražení, dohromady 25.

littlemousecz
7. čer 2012

@anina32 je fakt, že bavit se o jedotlivých částkách nemá cenu (i když to vypadá líp), důležitej je součet. Nás čeká nejspíš PICSI, o PK ještě nejsem rozhodnutá, ale tak na 90% do ní půjdu a doufejme, že i mražení, nejlépe v té vyšší cenové hladině 🙂

martina_81
7. čer 2012

@petrufa86 Dík za info. 😒 už abych to měla za sebou. A to všechno probíhá taky v PCE, nemusím kvůli tomu do Hradce?

petrufa86
7. čer 2012

@martina_81 nene, vše v Pardubkách. Do Hk se jezdí maximálně když mají dovolenou nebo o vánocích, svátcích a ...........

martina_81
7. čer 2012

@petrufa86 tak to je tam někde, jak se chodí na SPG, jak tam jsou ty laboratoře?

petrufa86
7. čer 2012

@martina_81 jojo, jdeš ještě dál, pak doleva a za dveřma jsou 3 pokoje, záchod, a sál.

martina_81
7. čer 2012

@petrufa86 to už se vážně nemůžu dočkat. 😒 Už abych to měla za sebou.

petrufa86
7. čer 2012

@martina_81 a tobě to tak cca vychází na kdy?? 14DC?

martina_81
7. čer 2012

@petrufa86 14DC mám přesně příští neděli. Tak jsem zvědavá, co mi řeknou zítra, papíry mám všechny vyplněný a potvrzený, tak uvidíme.

petrufa86
7. čer 2012

@martina_81 mě na příští neděli vychází transfer, tak tady zítra uvidím, co mě řeknou.

martina_81
7. čer 2012

@petrufa86 tak ať to jsou jen samé dobré zprávy. 🙂

petrufa86
7. čer 2012

@martina_81 nápodobně, u tebe taky 😉

martina_81
7. čer 2012

@petrufa86 díky. Takže zítra si vyměníme nejnovější info? 😉 Zrovna jsem vyprovodila přítele na autobus na noční a jsem zase sama. 😒

littlemousecz
8. čer 2012

@martina_81 @petrufa86 ahojky, jak vám holky je? já mám za sebou první píchanec, celkem v pohodě, ale chvíli mi trvalo, než jsem se odhodlala píchnout. Já myslela, že odběr je 12. den. Nebo myslíte 14. den už transfer?Jsem z toho jelen. To bude mít ze mě doktor v neděli radost...než mi zodpoví všechny otázky 🙂.
Budete mít prodlouženou kultivaci?

littlemousecz
8. čer 2012

@petrufa86 @martina_81 A ještě dotaz - jedno nebo dvě? Já nějak nejsem ještě rozhodnutá. Trochu se dvojčat bojím... Ale na druhou stranu by to bylo krásný.

martina_81
8. čer 2012

@littlemousecz @petrufa86 ahooj, tak jsem zrovna docestovala domů. Je to fantazie, a pak že lidi nejezdí vlakem, no hnus, vlaky totálně narvaný. 😖 UTZ mám za sebou, od zítřka teda píchám i ten Cetrotide a jinak na levé straně mám asi 6 vajíček a ta pravá je prostě špatná, tam to vypadá tak na 2. 😒 Dávky Gonalu mi nechal stejný, tj.225 jednotek a v pondělí zas na kontrolu. Pak prý ještě jednou asi ve středu a v pátek by měl být odběr, tedy 12DC. Jinak my jsme s příteleme oba pro 2, i když dvojčat se na jednu stranu taky bojím,ale jak píšeš, bylo by to krásný. 🙂 Ale jedno mi bude stačit. A dvojčata třeba až za pár let. 😀

littlemousecz
8. čer 2012

@martina_81 Tak to by bylo celkem 8 vajíček, to je krásný náhodou, pokud by se všechny oplodnily a vyvíjely. Tak jestli 12. den tak to by mi krásně vycházelo na 18. v pondělí, to budu mít celej tejden dovolenou, tak bych mohla odpočívat i po ET, což by bylo fajn. Budete mít tu prodlouženou kultivaci?

martina_81
8. čer 2012

@littlemousecz kdyby se všechny oplodnily a vyvíjely, tak by to bylo krásný, jinak se mi to zdá málo. 😒 S prodlouženou kultivací zatím počítáme, tak uvidím, jak to dopadne. Ty jdeš na UTZ v pondělí?

littlemousecz
8. čer 2012

@martina_81 já jdu v neděli, je to sice brzo, ale dělá můj doktor o víkendu a pak dělá v úterý a ve čtvrtek, tak jsme se domluvili takhle, abych nemusela na kontroly k jinýmu.

martina_81
8. čer 2012

@littlemousecz tak to máš fajn. Já jak půjdu v pondělí, tak to tam bude jinej dr., tak jsem na něho taky zvědavá. 😉

littlemousecz
8. čer 2012

@martina_81 jj, je to fajn, ale ještě uvidíme, podle toho, jak se to bude vyvíjet, jestli nebudu muset na kontrolu třeba jinej den

petrufa86
8. čer 2012

@martina_81 My jsme taky docestovali. My když jsme jeli před 14 dny do Prahy expresem, tak jsme taky stáli, děs. ALe tak 6 není málo a další se budou tvořit, takže v klidu 🙂 Jsme se tam museli minout, dorazili jsme do čekárny za 2 minuty 9. Pokukovala sem, ale podle fotky, co tady máš tak nevím, nevím. tak ono když jdeš na umělko, tak i ty dvojčátka nějak strávíš.Je to malinko zápřah, ale radši dvojky než nic. Jinak já, sliznici mám krásnou, 9,5 mm. Od pondělí začínám s utrogestanem a prednisonem. V úterý rozmrazují embryjka a v 13 hodin mám volat. A transfer asi ve čtvrtek. JInak jsem ještě musela k zubařce, protože jak mě léčí 3 týdny ten zánět, tak doktor říkal rozhodně nezavírat a nejradši ještě narychlo nasadit antibiotika, aby byl zánět pryč z těla. Takže mě zubařka zub vyčistila a předepsala antibiotika a uzavírat to tedy dokud nebudu vědět jestli se to povedlo nebude. Jinak v Pcích v lékárně 260 kč v pr..... a pak za anb na zánět dalších 90 Kč, takže paráda. A jinak Vodička spočítal, že ten fraxiparin bude stát do konce šestinedělí 40 000 kč z toho teda dost hradí pojišťovna. Já asi 140 Kč za 10 injekcí. Ale i tak to je pecka. To bude asi moje pojišťovna ráda.Vloni jsem ji stála 98 000 kč, letos už 25 000 kč a to je teprve červen. Vodička když to spočítal tak jen kroutil hlavou a říkal, že to snad není možný že to zdravotnictví stojí za dvě věci. Jo, tak v pondělí půjdeš k Dr. Provazníkovi, neboj, sympatický a i hezký doktor, tipuji tak 35 roků??

petrufa86
8. čer 2012

@littlemousecz my rozhodně 2, máme poslední 2 zamražený. Dvojčat se taky trochu boíjím, ale vzaly by se 2 mouchy jednou ranou a jak píšeš je to krásný. A jak někdo tvrdí, že dvojčata, dvojnásobná starost, tak to pravda není.