CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
11. čer 2012

@martina_81 Mě o tom pití taky nikdo neřekl, taky sem se to dočetla tady. Provazník vypadaá jinak na fotve než ve skutečnosti. A děsně se tady tý tvý historce řehtám. Já nevím, mě přišel docela v pohodě. Akorát že Vodička vždycky tu obrazovku natočí ke mě a říká mě co tam vidí. Provazník to nedělá. To neznamená, že když tam jsou jen 4, že ve středu tam budou taky, takže žádnou paniku. Á Marcelka 😀 😀 já si myslím, že sou zvyklý na ledacos, kdyť ta modřina se nedělá od toho jak to píchneš, ale jak tělo zareaguje. Tak to tento týden bude na sále ta druhá blondýnka, protože minulý týden tam byla ta hnědovláska a oni se po týdnu střídají.Mě po tom cetrotidu strašně svědilo místo vpichu
@martina_81 @littlemousecz díky. snad se dobře rozmrazí a co se týče sexování, tak si myslím že mezi OPU a transferem na to nebudete mít chuť, protože břicho bolí, seš stále nafouklá a .... Takže my jsme si sexování odbyli v sobotu večer a v neděli ráno a pokud budou // tak máme do 12tt půst 😖 😖 😖 to teda nevím, jak vydržím 😝 😝

littlemousecz
11. čer 2012

@martina_81 tak takovou běžnou MS jsem zažívala jen když jsem brala antikoncepci před svatbou. Mě vydrží největší tampon max hodinu a jistit se musím ještě vložkou, někdy bych totiž nestlihla ani na záchod, třeba když sedím za stolem a vstanu.... Bez tamponů si to nedovedu představit, to bych musela sedět celej den na záchodě. A ta bolest, když se odlupuje sliznice, to je jak kdyby se mě někdo vrtal v břiše kudlou ... Ale paradoxně je to výhoda, protože mívám sliznici kolem 14 mm, tak by neměl mít mimís problém se zavrtáním. Moje kamarádka má jednu vložku na celej den a to prý ještě téměř neposkvrněnou a má MS tak 2 dny. Šťastná to žena.Na druhou stranu má ale nízkou sliznici a otěhotněla jen díky práškům na podporu sliznice.
No v protokolu to mám taky napsaný, těch 7 dní atd, ale to je kvůli spermiím, aby nebyly starý a nebylo jich málo.Po OPU si to taky nedovedu představit a po transferu bych to ani nezkoušela, i kdyby to zakázaný nebylo. Přece jen kvůli tomu musíme ledacos vytrpět a byly bysme hloupý, riskovat kvůli pár chvilkám potěšení.

petrufa86
11. čer 2012

@martina_81 jestli půjdeš na OPU ve čtvrtek, tak bych na to ještě dneska vlítla aby vypluli ty starý nedobrý spermouši a navalili se dobrý aby byl co nejlepší spermiogram. 😉

littlemousecz
11. čer 2012

@petrufa86 @martina_81 taky bych to tak viděla, že v případě // budeme mít do 12 tt utrum, ale jak se to dá vydržet, to taky netušim 😀. já myslim, že se ale přemůžeme, v zájmu úspěšnosti našeho snažení asi zkousnem ledacos. No jestli bude OPU 18. v pondělí, tak to abysme na to vlítli nejpozdějc v pátek 🙂
Jinak holky doporučuju knížku Ahoj tati. Jsem ji o víkendu koupila manželovi a ani jsem mu ji ještě nepůjčila 🙂 Je tam z pohledu chlapa popsaný, jak se změní život s příchodem dítěte, včetně praktických rad, jak se starat o partnerku a o dítě. Docela jsem se u toho nasmála (ne proto, že by tam byly kraviny, ale proto, jak je to tam napsaný).

unkarka
11. čer 2012

@petrufa86 ahojky me po tom cetrotidu taky hrozne svedilo a dokonce jsem byla tak sikovna ze kdyz jsem se pichla poprve tak jsem se pichla ze se mi udelala boule jak vajicko a spousty jakoby puchyrku,a to jsem ze zdravotnicke rodiny 😀 jinak jak tad yctu o tom pití tak nam taky nikdo nic nerekl.asi nemaji tu potrebu poradit 😒

martina_81
11. čer 2012

@petrufa86 tak aspoň jsem Tě pobavila. 😉 Jak to,že do 12ho týdne půst??? Jinak neboj,mám v plánu na to dnes a zítra vlítnout, aby byly dobrý spermijky. 😀 Odsátí nám vychází na pátek. I když nevím,fakt mě totálně přešla chuť,jestli po tom Gonalu, nebo je to jen tím nafouklým břichem a už minule mě to při sexu tak nějak tlačilo,tak se mi do toho ani moc nechce, ale v zájmu věci se donutím. 😉 Tohle je Jirkovo šťastný období.... nikdo po něm nechce sex. 🙂
@littlemousecz taky asi se sliznicí nebudu mít problém, při endometrióze bývá hodně vysoká, což prý je taky špatný, tak jsem zvědavá, snad si s tím nějak poradí.

petrufa86
11. čer 2012

@littlemousecz jojo, tak holt musíme sexování oželet, ale pak za to dostaneme dárek. Ono si na to asi zvykneš za ty 3 měsíce, pak chvilku zase budem moct, pak už to přes velký břicho nepůjde, max až budeme chtět mimi vypudit a pak zase bude útrum. Ale jinak je to teda děsná představa
@unkarka tak mě všechny injekce píchá přítel, já na to prostě nemám.

petrufa86
11. čer 2012

@martina_81 Dr radí do 12tt nesexovat, protože se plod vyvíjí, vyvíjí se důležité orgány a ... tak aby se tam něco nepodělalo. Hele, mě to taky tlačilo když jsme sexovali, prostě se ti tam tvoří hodně vajíček a je tam málo místa. Aha, aha, jirka není zastáncem sexování? 😉

martina_81
11. čer 2012

@littlemousecz určitě po té knížce kouknu, skvělej dárek pro Jirku. 🙂 Já mám teď od kámošky půjčený Sex začíná v kuchyni, je to knížka o partnerských vztazích a jak se k sobě líp chovat,ale měli by ji číst oba,takže jsem skončila asi na 20té straně s tím,že ji prostě budu Jirkovi předčítat. Ale zdá se být super, upoutala mě už od začátku, a na to,že to píše chlap, tak je spíš při ženách a strašně se mi líbí jeho hláška "my,co jsme měli to štěstí a narodili se jako muži..." Takže taky doporučuji. 😉

unkarka
11. čer 2012

@petrufa86 tak to ja jako nemam problem se pichnout to mi nevydi ale tu prvni jsem si pichla nejak spatne az me manzel chtel dovezt na pohotovost jak z toho byl vykulenej 😲

martina_81
11. čer 2012

@petrufa86 no vidíš, a já teď mám taky strach, abych něco nepodělala těm vajíčkám. 😒 Tobě to fakt píchá přítel? Já se toho taky bála a nakonec to šlo dobře,až se bojím,aby mi to píchání nechybělo. 😀 Jirka na sex moc není,kdybych ho pravidelně neznásilňovala,tak asi zarostu pavučinama. 😀 Ale ne, tak hrozný by to zas nebylo, jen to prostě nemusí a já bych mohla pořád, ale většinou ho nějak "přesvědčím",tak to neřeším. 😉

petrufa86
11. čer 2012

@unkarka to já bych si ji píchla snad jen v nejkrajnější nouzi 😀 😀 jsem asi holt posera, no 😠

unkarka
11. čer 2012

@petrufa86 muj manzel kdyz ty injekce videl tak se mu udelalo spatne a kdyz mu berou krev tak ma zavrene oci aby to nevnimal.Ale taky jsem se bala ale kdyz clovek musi a nema nikoho u sebe tak to musi prekonat.

petrufa86
11. čer 2012

@martina_81 tak při sexování vajíčkám orzhodně nic uděla nemůžeš. Jojo, píchá. Tak jestli se bojíš že ti píchání bude chybět, tak já ti pošlu nějaký svoje fraxipariny. 😉 Tak to naštěstí náš případ není, my zatím rádi pravidelně sexujeme 😀 😀

littlemousecz
11. čer 2012

@petrufa86 však ono to za ten výsledek stojí. a přítel ti píchá i gonal nebo jen ten cetrotide? já musim sama, manžel jezdí do práce každej den na šestou, tak bysme se k injekci nesešli, když si ji mám píchat mezi 8 a 9.Ten cetrotide se píchá ve stejnou dobu?

petrufa86
11. čer 2012

@littlemousecz mě už nic, před KETEm se nic nepíchá. Maximálně pregnyl na uvolnění vajíček. Jojo, ten cetrotide by se měl píchat ve stejnou dobu. Tak nám řekla sestra píchat každý den do 10 hodin, takže jsme píchali ráno v 5 hodin než jel do práce.

martina_81
11. čer 2012

@petrufa86 tak to on taky rád sexuje a podle něho taky pravidelně,jen by jeho intervaly byly delší. 😀
@littlemousecz to já taky musím sama,taky bysme se nesešli, Cetrotide se píchá stejně jak Gonal.

petrufa86
11. čer 2012

@martina_81
@littlemousecz na chvilku se s vámi loučím, jedu s Jardou do Pardubek na kontrolu k doktorovi 😉

littlemousecz
11. čer 2012

@petrufa86 aha, vždyť jsem blbá... nějak jsem zapomněla, že jdeš na KET. No já se asi radši píchnu, než bych vstávala v pět 😀
@martina_81 tak to budu taky muset sama

martina_81
11. čer 2012

@littlemousecz to je v poho, neboj. Hlavně se nelekni, když Ti to oteče a zarudne, to je prý normální, je to i v příbalovým letáku. 😉

littlemousecz
11. čer 2012

@martina_81 tak to se mám na co těšit teda. od kterýho dne se to píchá? od 7.?

martina_81
11. čer 2012

@littlemousecz já to měla už od 6ho a opuchlo mi to jen ten první den, pak to jen trošku zarudlo a ani to moc nesvědilo,tak uvidíš, to budeš píchat už zítra?

littlemousecz
11. čer 2012

@martina_81 nevím, zítra jdu na kontrolu, tak asi podle toho, jakej bude výsledek ultrazvuku. ale jestli od 6., tak to by bylo zítra, zatím ho nemám ještě doma

martina_81
11. čer 2012

@littlemousecz tak uvidíš a kdyby to bylo zítra, tak Ti ho píchnou zrovna tam a máš to bez práce. 😉

littlemousecz
11. čer 2012

@martina_81 to je fakt, sice se tomu pak stejně nevyhnu, ale aspoň to budu mít s praktickou ukázkou 🙂

petrufa86
11. čer 2012

Jnak jsme viděli opět 2 čápi 😀 😀 😀 1 když jsme jeli do Pardubic a druhý šel ráno přítelovi když jel do práce s kontrolkou přes cestu. říkal vždy mě jde maximálně černá kočka a dnes najednou čáp. 😀 😀 Nevím, co si o tom mám myslet, se asi na nás spykli. 😀 😀

martina_81
12. čer 2012

@petrufa86 tak to je hezký znamení,ne? 😀

littlemousecz
12. čer 2012

@petrufa86 @martina_81 já si taky myslím, že je to znamení 🙂
jinak jsem dneska byla na kontrole, tak prý na každé straně cca 5-6 folikulů, tak snad porostou, jak mají.
cetrotide mi píchla dneska sestra, říkala, že to může svědit, otéct a zčervenat, ale zatím tam nic nemám, píchla mi to do nohy

petrufa86
12. čer 2012

@martina_81
@littlemousecz doufám. tak jsem volala embryologovi a obě dvě embryjka přežily rozmražení. Jedno je 100% kvality, druhý 90% kvality. Obě dvě schopná transferu. Ani nevíte, jaký mě spadnul kámen ze srdce. Když sem viděla na hodinách že je půl 1, tak se mě tak sevřel žaludek, že sem se 2x posr.... transfér bude zítra.
@martina81 v kolik jdeš na UTZ, třeba se tam potkáme???
@littlemousecz grrtuluji k dobrému UTZ. Jojo, centot. můžeš do stehna nebo do břicha. Já už 3 dny, teda Jarda píchá fraxiparin do stehna a přijde mě, že to bolí míň než do břicha do špeku.

littlemousecz
12. čer 2012

@petrufa86 děkuju, snad nebudou folikuly prázdný a něco se z nich povede. to je fajn, že jsou obě embryjka schopný transferu, držím palce.
jen mě trošku překvapuje, že mě vždycky objednají až na 9, montysek myslim psala, že byla vždycky kolem půl osmé. No ale naštěstí se můžu vymluvit, že jezdím na kontrolu s tou rukou a nikdo v práci nepátrá, proč tak často.