CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
13. čer 2012

@martina_81 přijeď se podívat na mě. taky to mám už strašně vymytý a odrostlý. Chtěla jsem dnes koupit barvu a obarvit, ale jaksi mě včera překvapili, že mám jít na KET už dneska. A teĎ to barvit nechci, takže ještě tak měsíc budu vypadat jako strašilo. Jojo, do těch pokusů se počítají pouze ETy, KETy ne. jojo, 3800Kč máš rozmražení a 300,- Kč stavcionář při transferu. A dneska jsi jinak měla kolik folikul???
@unkarka ahojda, zkušenost s tím nemám a ani nevím jestli to na to má nějaký vliv. nejlepší by tam bylo zajít nebo zavolat a zeptat se jestli na to smíš nebo ne nebo popř. kontaktovat Sanus aby se něco zbytečně nepodělalo.

martina_81
13. čer 2012

@petrufa86 to´s mě teda pobavila, s tím strašidlem. 😉 Sis dala novou fotku kvůli mně? Přijde mi,že vypadáš úplně jinak než na té předtím. Takže s barvením taky počkám, ven stejně nemůžu a pár návštěv Sanusu přežiju. Strašně se děsím pátku, až pojedu nenamalovaná a s brýlemi, to bude děs. 😒 Jinak jsme před chvílí přijeli z nemocnice a mám dopícháno. Sestra totálně nevěděla co s tím, až jsme s Jirkou měli pocit, že snad ampule na míchání roztoku ještě neviděla. No každopádně hlavně,že mi to píchla a když jsem se zeptala, co jsem dlužná, tak řekla,že asi nic a že zaplatím dost za to ostatní,tak jsem byla ráda.

petrufa86
14. čer 2012

@martina_81 Kdyť sem fakt jako strašidlo. Nene, jsem říkala že bych měla dát aktuální fotku když sem ostříhaná, ale vypadám tam jako debil, takže budu muset dát jinou. Tak na té předtím jsem měla dlouhý vlasy, teď je mám na mikádo. Tak teď do transferu ještě barvit můžeš. A už jsi tedy na kontrolce?? Já jsem na transfer byla normálně namalovaná. Make-up, stíny, řasenka a nikdo mě nic neřekl. Se namaluj a kdyby měli kydy, tak si vem sebou věci a odlič se tam. Ty máš čočky??? To já jsem zastáncem brýlí. Já prostě nesnáším když se mě někdo i já hrabe v oku. KDyž mě tam Jarda kape Visinky tak kopu nohama a jsem nepříčetná. to si děláš srandu, že zdr. sestra nevěděla co s tím?? Jarda si přečetl návod a rup šup to bylo hotový. tak to buď ráda, mě Marcelka říkala, že když pojedu na pohotovost budu platit 90 kč 😝 😝 A foliků máš tedy kolik? jinak jsem dneska počítala kolik nás to stálo a skončila jsem na 30 308 Kč a to tak dalších 5000 kč bude benzín, poplatky u dr a poplatky a doplatky v lékárně. Takže fakt super ☹ ☹

martina_81
14. čer 2012

@petrufa86 Když mně se to ani barvit nechce, jsem nějaká líná, tlačí mě to břicho a v noci mě to tak divně bolelo, asi po tom Pregnylu. 😒 Jj,na neschopence už jsem týden. Tak na trasfér to beru, tam o nic nejde, ale na to odsávání kvůli té nárkóze počítám s tím, že kontaktní čočky mít asi nemůžu (po zkušenostech z laparky) a malovat asi jen decentně (ne že bych se malovala jak Marfuša). 😉 Jinak čočky nosím už asi 13 let a maximální spokojenost. Jirka se mě občas snaží přesvědčit na brýle, ale já se v nich prostě necítím a vadí mi, že nevidím všechno, tak jako s čočkama. 😒 No, ta sestra včera byla fakt zmatená,taky jsme z toho nechápali. A co se týče foliků, tak Vodička napočítal 5-6 vlevo a prý 1-3 vpravo,ale přesný počet se prý dozvíme po tom odsátí. Já pořád nevím, kolik si jich mám nechat zavést. Jirka by byl pro začátek pro 1, ale dneska jsem mu řekla, že si stejně nedokážu představit, že bych to všechno včetně stimulky měla absolvovat 4x. 😖 A prý "proč ne, vždyť to zvládáš dobře,ne?" A mně naopak připadá, že pořád jen kňourám,jak mě bolí břicho a jak je to nepříjemný, ale je fajn, že aspoň on mě vnímá,že je to v poho. 🙂 A taky si nechci připouštět takový neúspěch, že bysme to měli absolvovat 4x. ☹ No uvidíme zítra, jak dopadnem. Ceny jsou děsný. Co mě včera příjemně překvapilo, že za ampulku toho Merionalu chtěla Marcelka jen 34 Kč. A když jsem jí to říkala, tak prý "pan doktor je na Vás hodný, tak Vám napsal Merional a to se ještě vejdete do balíčku, co proplácí pojišťovna." A za ten Pregnyl jsem čekala taky víc, než 30 Kč za 2 ampulky.

petrufa86
14. čer 2012

@martina_81 mě to taky neba, mě to naposledy barvil Jarda navečer a pak večer jsme letěli na tu pohotovost s tím potratem, takže už to budou 3 měsíce. takže taky podle toho vypadám. Hele, já jsem jako spící panna. Včera jsme šli spát v půl 12, probudila jsem se v 10 hodin, v půl 12 jsme jeli na oběd do Jaroslave, říkala jsem, že dneska je sanitární den, že nevařím. Přijeli jsme, v půl 2 jsem zalehla k telce a probudili jsme se v půl 5. takže 😀 😀 Tak čočky určo ne, ale to malování bych neřešila. Uvidíš, co ti sestra řekla. Budeš tam na sále mít tu druhou blonďatou. tak to máš dobrý počet folíků, uvidíš, kolik v nich bude schovaných vajíček. tak na rozhodování máš ještě dost času. Pokud budete mít PK, tak půjdeš na transfer tak ve středu. Tak ono na KET nestimuluješ, max bereš estrofem na růst sliznice. tak to čumím, první injekce která stojí pakatel. No vidíš, jaký je Vodička hodný. Já si myslím, že je to fakt doktor v pohodě.

martina_81
14. čer 2012

@petrufa86 to vím, že na KET už se nestimuluje. 😉 Teda Ty máš chlapa, barví Ti vlasy, píchá injekce, kape do očí. to je teda servis. 😀 Já si říkám, že se rozhodnu podle počtu vajíček, protože kdyby jich mělo být málo, tak bych byla ráda za 4 pokusy, ale kdyby jich bylo aspoň 6, tak si říkám, že do těch 3 pokusů bysme se snad vešly, tak uvidíme zítra. Jo, Vodička je v poho, takový chápavý a normální. 😉

martina_81
14. čer 2012

@petrufa86 odkdy se začíná brát ten Utrogestan? Až po transféru?

petrufa86
14. čer 2012

@martina_81 to víš, něco za něco. Utroš jsem začínala u KETU brát 2 dny před transferem + k tomu ještě prednison. Takže si myslím, že u ETu je to stejný, už si to nějak nepamatuju.

martina_81
14. čer 2012

@petrufa86 už jsem koukala do toho protokolu, je tam napsaný, že Utroš se začíná brát v den odběru, takže by to mělo být od zítřka, ale to mi určitě řeknou. 😉 Tak jsem si dala poslední koupel (mám pocit, že kámoška říkala, že pak je to zakázaný), kouknu na nějakej pěknej film a půjdu chrnět, ráno to vypadá na vstávání před pátou, tak ať se aspoň trochu vyspím. 😒 Tak zatím ahoj a dobrou noc.

petrufa86
14. čer 2012

@martina_81 jojo, sestra ti určo řekne co a jak. Tak se těš na blátíčko 😝 😝 a nakup si zásoby intimek 😒 Po OPU koupel můžeš, ale po transferu je zakázané se koupat, jen sprchovat vodou tělesné teploty. To je pro mě hrob, já miluju teplou vodu. Když napouštím Jardovi občas vodu tak říká že ho chi opařit 😉 pápá, držím na zítra palce a a ž budeš v cajku tak dej vědět jak jsi dopadla. pááááááááááááááááá

martina_81
14. čer 2012

@petrufa86 ??? co myslíš tím blátíčkem a na co zásoby intimek?

petrufa86
14. čer 2012

@martina_81 ono jak si zavádíš 6 globulí denně tak to je docela síla. Oni se to tam rozpouští a máš tam prostě jakoby hóóóóódně vlhko a intimky na to že ten utroš vytejká ven a dělá žlutý fleky. takže by sis musela brát asi tak 30 kalhotek denně. A když půjdeš na malou tak z tebe půjdou takový bílý kousky, tak se nelekej 😉

martina_81
14. čer 2012

@petrufa86 já jsem si myslela,že se zavádí 1 tabletka na noc,takže proto jsem nechápala. 😀 Naivka,co??? v tomhle případě už mi je to jasný. 😉 Tak ahoj a zítra určo písnu, hned jak dorazíme a dostanu se k počítači.

petrufa86
14. čer 2012

@martina_81 nene, 3x2 tablety. Já zavádím ráno když se vzbudím, pak v poledne a pak než jdu spát. Naivka? Proč já byla v prosinci taky jak Alenka v říši divů. Ahojky a držím palce 😉 😉 😉 😉

masel
15. čer 2012

Ahojky holky.Tak jdeme na první konzultaci do Sanusu H.K. za 14dní 🙂 . Tak jsem zvědavá,jak to vše bude probíhat,co se dozvíme atd..Prostě na první dojem a zda si vše zapamatuji co vše nám řeknou 😀 .
Jen akorát nevím,zda může s nama dcerka,neboť asi nebudu mít hlídání.Nevíte náhodou někdo?
A jak se jinak máte?Co je nového?

littlemousecz
15. čer 2012

@masel ahojky. Tak držím palce. Myslím, že dcerka s váma může, když půjdeš na vyšetření, tak ji pohlídá manžel.
@petrufa86 tak jak ti je? pořád unavená a ospalá?
@martina_81 a jak je tobě? dej vědět, jak budeš moct, jak jste dopadli.
já byla dneska na kontrole, na každé straně mám 5-7 perspektivních folikulů, jen rostou trochu pomaleji, tak jedu na kontrolu zase v neděli a pak se uvidí, kdy bude OPU

jany74
15. čer 2012

@martina_81 Ahoj Marti,jak Ti je?Doufám,že jsi to zvládla.Akolik Ti jich teda vzali? 😕

martina_81
15. čer 2012

@petrufa86 @littlemousecz @jany74 ahoj holky, tak se konečně hlásím. 😉 Proběhlo to velice rychle a si představte,že nakonec odsáli 12 vajíček!!! Kolik z toho bude v pořádku a oplodní se, se sice dozvíme až zítra, ale i tak to považujeme za malý úspěch, když vezmu,že to vypadalo nejvýš na 8. Cesta domů byla docela utrpení a jen jsem se těšila,až si lehnu, ale i tak to bolí míň, než jsem čekala. Jirka se o mě pečlivě stará,tak si to užívám. 😀 Jinak v Sanusu se mi líbíla ta péče, pořád chodila sestra, pak se přišel podívat i doktor, sestra z laboratoře nám všechno krásně vysvětlila, zaplatili jsme 11100 a šli jsme. 😉

martina_81
15. čer 2012

@petrufa86 a utrogestanu mám zavádět 3x denně 1 tabletku.

littlemousecz
15. čer 2012

@martina_81 tak super, to je krásnej počet, držím palce, ať se jich povede oplodnit co nejvíc.

unkarka
15. čer 2012

@martina_81 ahojky to je krasna urodicka tak ted odpocivej a nech se hyckat 🙂

jany74
15. čer 2012

@martina_81 Tak to je super Marti.Jsem ráda,že jsi to zvládla,dnes jsem na Tebe myslela.Tuším dobrý výsledek hned při prvním zavedení.Necháte si prodlouženou kultivaci?Tak se nech hýčkat a já jdu do rachoty. 😉

martina_81
15. čer 2012

@jany74 zrovna jsem se vzbudila, pořád bych jen chrápala. 😒 prodlouženou kultivaci jsme automaticky platili, prý se s tím tak nějak počítá. Tak ať Ti to rychle uteče, budu na Tebe myslet. 😉
@unkarka ahooj, to víš, že té péče náležitě využiju, zas tak často se to nestává, tak si to musím užít.
@littlemousecz jo, díky, zítra písnu, jak jsme dopadli. Jsem ráda,že to mám za sebou, už mě tam pěkně tlačily. 😒 A co Ty? Jak to zvládáš? Vypadá to, že budeš mít taky nádhernou úrodu. 😀 Tobě odsátí vychází na kdy?

unkarka
15. čer 2012

Tak jsem dneska byla na tech masazich a elektrice na zada a byla mi doporucena Lymfatická masáž,ktera je pry dobra kdyz ma zena problem s otehotnenim.Mate nekdo zkusenost?Ptala jsem se na cenu tak pry staci 1 za mesic a stoji 600,coz je docela palka.

petrufa86
15. čer 2012

@martina_81 ahojky, gratuluji k 12 vajíčkům. Měli jsme jich taky 12 z toho 10 dobrých k oplození. Jsem se ráno vzbudila v půl 9 a říkala si jestli už to máš za sebou nebo ne. Jojo, to oni pořád chodí jestli něco nepotřebuješ. Ve středu za ty 2 hodiny za mnou byla snad 6x. Nejdřív mě přinesla obloženou housku, džus a koláč a pak se dokonce přišla zeptat jestli chci kafčo. Takže servis super. A ani to tak nebylo hrozný, ne??? takže jste zvolili ICSI??? Jakto že jenom jednu já mám 2-2-2
@unkarka s lymfatickou masáží teda zkušenost nemám.

petrufa86
15. čer 2012

@masel já si myslím že to problém nebude, v Pardubkách normálně ženský chodí s dětma. A ty jsou buď u sestry nebo jdou do ordinace. I když nevím jak v HK, tam jsou prý sestry, teda spíš jedna tak akorát na ránu.Hele já poprvé byla taky jak Alenka v říši divů. A teď? mohla bych o tom psát knížku 😀 😀 😀
@littlemousecz Krásný počet folíků.Ospalá nejsem, ale zato večer luxuju ledničku. Docela brzo, co??? A mám strašnou chuť na pivo. Když ho můžu tak si ho nedám a teď??? Dneska jsem teda neodolala a dala si k obědu 1/1 skleničky, tak to snad neva

littlemousecz
15. čer 2012

@petrufa86 no jen ještě aby nebyly prázdný a nějaký se oplodnily a pak aby se taky ujaly 😀
@martina_81 kdy bude odsátí nevím, prý rostou pomaleji, tak mi zase zvýšil dávku puregonu a v neděli se prý uvidí

littlemousecz
15. čer 2012

@petrufa86 a myslím, že troška piva nikomu neuškodí. kdyby to nešlo překonat, tak si kup nealkoholický, chuťový buňky s tím oblbneš a nebudeš mít výčitky svědomí 😀

masel
15. čer 2012

@littlemousecz Děkuji ti. Tak jedeme tam poprvé,tak snad to bude v poho 🙂
@petrufa86 Tak naštěstí holka už rozumna(9let),takže když musí semnou náhodou k doktorovy,tak čeká v čekárně. Ale myslela jsem zda tam děti vůbec mohou. Přeci jen tam člověk chodí,že nemůže otěhotnět. A já když jsme někdě a tam poletuje spostu těhulek,či dětí,tak mám o dělat,abych nebrečela 😔 . Tak doufám,že tu sestru zrovna mít nebudu 😀 . Nójá budu také jak Alenka,tak doufám,že až od tamtud půjdu,tak si budu něco pamatovat 😀 . Ale tak od toho vynalezli papír a tužku 😀 😀. Přeji ti moc,aby jsi brzy tu knihu dokončila s //.
šem tady moc přeji 😉

petrufa86
15. čer 2012

@littlemousecz neboj, určitě prázdný nebudou. 😉 já už sem uvažovala i na nealku šampáňu.
@masel tak v 9 letech bych to neřešila. buď může počkat v čekárně nebo tam dole je restaurace, tak ji můžeš koupit kolu,časopis a tu chvilku tam na vás počká. Nevím, co je to za sestru, já tam nechodím, ale vím že si tady na tý diskuzi hodně stránek zpátky holky na ní stěžovaly. Že když šli na krev na hgc a řekli že je jedna čárka tak místo aby je politovala že se to příště porasí tak je ještě tak utřela že jim bylo akorát do breku. Říkám si, zlatý sestry v Pardubkách. A taky internet a tahle stránka. tady sem se toho už dozvěděla tolik, že sem chodící kniha 😀 😀 😀 😀 díky moc, snad // budou 😉