CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
7. srp 2012

@martina_81 jj, to sou chlapy, jarda to taky najevo nedává, taky jsem vždycky řvala já a on byl jen naštvanej. A vždycky mě taky utěšoval a říkal, že ho to taky sere atd... Tak ono když to mimčo fakt chceš, tak si pro něho jdeš přes mrtvoly 😒 Já jsem byla vždycky na prášky když se to nepovedlo, ale pak sem si říkala že je před námi další pokus který se určo povede a že musím jít hlavou vzhůru. Nepovedlo se, ale já se nevzdávám.
@antana123 tak ono kdyby sis dala ty levnější injekce tak to zase taková pálka není. Já měla teď merional, který se používá při IVFku taky. Takže když si to vezmu tak jdu příště určo do Merionalu. Sice si to musíš míchat, ale je to levnější. Já za 2 pera dala 8000 Kč a za Merional bych dala tak 3000 Kč.
@martina_81 To já sem říkala taky že sme měli začít dřív už kvůli Jardovi když už mu je 35. Ale po roce vztahu jsme do toho ještě jít nechtěli, coby kdyby a teď čkáme jako na smilování

martina_81
7. srp 2012

@antana123 jo, to chápu, že by potřeboval sourozence. 😒
@petrufa86 a proč nám dávali zrovna gonal? Já bych si to klidně míchala, když by to bylo o polovinu levnější. 😠 Já vím,že to člověk asi rozdejchá a snaží se znovu, mě už to taky pomalu přechází a čekám,co bude ve čtvrtek a co se bude dít dál. Moc bych Ti přála, aby ti to vyšlo....

antana123
7. srp 2012

@petrufa86 no dobře to máš injekce ale pak ješě platím mražení a samotné IVF né???myslím si že to výjde jako teba tak na 20 tisíc 1 pokus???

littlemousecz
7. srp 2012

@petrufa86 neboj není to blbá otázka 😉 Když se narodil, tak měl jedno varle nesestouplý a museli mu ho operativně vyndat,protže v břiše by to dělalo neplechu. Ale jsme rádi, že mu zbylo aspoň to jedno aspoň trochu funkční. Ta křečová žíla (přehřívá se tímm to varle a tím pádem se špatně vyvíjí spermie) se dá taky ooperovat,le urolog říkal, že to stejně moc chlapům nepomůže a navíc ta operace může způsobit ztrátu funkce toho varlete tím, že má jen jedno, by takbyl úplně neplodnej.

petrufa86
8. srp 2012

@martina_81 Nevím, proč, ale mě dr dal gonal a já v tý době byla jak alenka v říši divů tak sem ani neprotestovala. Až pak sem si přečetla že je těch injekcí více. Hele, nejseš sama, jsem na tom úplně stejně. Děkuji, tobě bych taky samozřejmě přála aby ti to vyšlo.
@antana123 platíš injekce a pak nadstandart. Např. ICSI - napíchnutí vajíček, pak zamražení dle počtu vajíček. Transfery se neplatí. Kdybys měla ty levnější injekce tak se vejdeš do 15 tisíc.
@littlemousecz hmm, tak to by ta operace byla úplně na prdlačku, když by stejnak třeba nepomohla.

littlemousecz
9. srp 2012

@petrufa86 no právě, nejen že by třeba nepomohla, ale taky bysme mohli ztratit šanci na mimčo úplně. Tak jsme šli do IVF a vyplatilo se 🙂 Teď už jen aby byl březen a miminko na světě....

martina_81
9. srp 2012

@petrufa86 @littlemousecz @antana123 ahoj holky, tak hlásím, jak jsme dopadli. Dr. nám napsal papíry na genetiku a imuno,máme si dát oraz a na celej Sanus na chvíli zapomenout a relaxovat, že prý nám embryjka ohlídají a nabídl mi lázně,tak prý mám popřemýšlet a kdyžtak mu zavolat. do práce jdu příští středu,tak už se neskutečně těším,jak se každej bude ptát, co tam dělám. 😖 😖 Jinak jsem se zrovna objednala,tak na genetiku jdeme příští týden v úterý,ale na imunologii mají první volný termín až 1.října!!! No mě snad klepne. ☹ ☹
@petrufa86 tak už tam máš ty šampiony nastříkaný? 😀 😀 😀 a jakej to je pocit, stejnej jako při transféru?

antana123
9. srp 2012

@martina_81 aaa tak to si počkáte,ale aspon si odpočinete třeba budem těhulit spolu 🙂

littlemousecz
9. srp 2012

@martina_81 tak to je teda masakr, že až 1.října teda. Ale co naděláš. Zase je lepší vědět, že jste v pořádku a byla to jen blbá náhoda, že to nevyšlo.A aspoň si od všeho odpočneš a srovnáš si to v hlavě. Já myslím, že v práci to nebude tak zlý. Pár lidí se zeptá, ty řekneš, že to prostě nevyšlo a za čas to zkusíte znovu a pak už dají pokoj. Hlavně se nenech vystresovat, nestojí to za to.

littlemousecz
9. srp 2012

@martina_81 Já taky měla strach, že až se provalí, že jsem těhu, tak bude mít každej blbý dotazy a tak, ale nikdo neutrousil ani jedinou poznámku. Dokonce to minulej týden vypadalo, že na to ředitel snad zapomněl nebo co. Se mě ptal, jestli dáme kávu, tak jsem mu řekla, že já teda rozhodně ne a on na to od kdy že nepiju kafe. Za půl minuty mu to došlo a prej a joooo, já už vím 😀

petrufa86
9. srp 2012

@martina_81 Týjo, ty se máš, mě je nenabídl. Do lázní bych taky jela, ale peněžně to je celkem pecka. Jinak je dobrý, že podstoupíte genetiku a imuno. Na genetiku jdete do Pardubek jako my?? A na imuno kampak??? To se ti nedivím, že se ti tam nechce, prostě bych jejich otázky nekomentovala a bylo by to. Jinak šampiony mám u sebe od 11:10 hodin. Myslela sem že k IUI ani nedojde, protože když sem viděla jak Jarda vyšel vyjukanej a zpocenej z kabinky, tak sem říkala, že to asi bude na .... Kor když ješě sestra řekla že mě chce před tím ještě dr vidět. Chudák říkal, že s ním pták jarabák nespolupracoval, že toho vyprodukoval málo (laborantka) že toho bylo dost a ještě mu to vycáklo mimo kelímek. 😀 😀 😀 Jinak sliznice od úterka povyrostla ze 7 mm na 10,2mm, 2 největší folikly mají 20,4 mm a 19,8 mm, takže byl Vodička spokojenej. Jinak sem je tam měla fouknutý snad za 30 vteřin a pak sem tam 15 minut ležela. Pocitově je to stejný jako po transferu, jen mě teď nějak bolí břicho. Test si mám dělat až tak 27-29.8., takže 3 nekonečný týdny. Vyfasovala jsem další injekce, estrofem a duphaston. A jinak spg dopadl dobře. Sice se to malinko od minula zhoršilo, ale laborantka říkala že sme stále v té horní lepší hranici. Jo a je možný že sme Vás viděli tak v 10,15 hodin na chodníku před poliklinikou??

littlemousecz
9. srp 2012

@petrufa86 tak to je super, že bylo spermio ok. Sliznice taky krásná, folíci ukázkový, tak třeba to klapne. Ale teda čekat tři týdny na test...uf. Já nevydržela skoro ani týden 😀

petrufa86
9. srp 2012

@littlemousecz Jojo, jsem ráda že to všechno klaplo a vše je ok. A sliznice si taky dala říct. za dva dny narostla o 2,2 mm. Mohlo by to klapnout, ale víš jak...... A to čekání o tom ani nemluvím. Říkal že dřív jak 27týho to nemá cenu dělat. 😒

littlemousecz
9. srp 2012

@petrufa86 vím jak, ale naděje umírá poslední 😉 Já to chápu, ty tři týdny, já si taky v podstatě dělala test za dva týdny od oplodnění, když to tak vezmeš. Ale tři týdny od ET bych to teda fakt nevydržela. Je fakt, že u "klasiky" to nemá dřív cenu.

petrufa86
9. srp 2012

@littlemousecz Já vím,ale jsem už na nějaký úspěchy asi imunní. ☹ ☹ ☹ JJ, u klasiky se doporučuje první test dělat až v den očekávané MS a stejnak můžeš mít jen /. TeĎ ještě musíme zapojit domácí snažení, nejlépe 3 dny 2x denně, tak Jarda říkal že bude pěkně vyšťavenej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

littlemousecz
9. srp 2012

@petrufa86 Ono to jednou přijít musí.
Hehe, tak to to chudák Jarda 😀 Ale co by pro potomka neudělal ne? My máme zatím pořád smůlu, i když někdy mi z toho trochu hrabe...

petrufa86
9. srp 2012

@littlemousecz jojo, musí, ale to čekání na to jak na smilování je neskutečný. 😒 😒 😒 😒 😒 😒 Jojo, chudáci jsme asi oba 😀 😀 ale říkala jsem teď budeš muset sexovat i když nebudeš chtít, prostě budeš muset. a myslím že budeme mít oba na dlouho vybráno. A on se jen smál. No vidíš, to sem ti zapomněla napsat, teď v sprnový mamince psali, že sex není překážka při těhu. Že pokud nemáš rizikový těhu a nezakázal ti to dr, tak můžeš normálka sexovat.

littlemousecz
10. srp 2012

@petrufa86 jo, nejhorší je, když se musí 😀. Tak běžně se asi sexovat může, ale doktor mi řekl, ať si to radši v prvním trimestru odpustíme. Tak to radši dodržím, ať si to nemusím zbytečně vyčítat.

petrufa86
10. srp 2012

@littlemousecz Jojo, Jarda po dnešním ranním sexování prohlásil že to prostě nemůže vydržet. Tak uvidíme. Ale je to děs, mě bolí levý vaječník, dneska už tolik ne, ale včera docela dost. Jestli od toho že tam bylo hodně vajíček, nebo že sestupovali nevím, ale sexování docela bolelo, teda nebolelo, spíš to bylo takový nepříjemný,. 😒

littlemousecz
10. srp 2012

@petrufa86 docela ho lituju teda. Je možný, že bolí, jak tam bylo víc vajíček. Já neměla na sex před OPU taky ani pomyšlení. Bolelo mě od břicha celý tělo. To zvládnete a pokud se povede, tak se pak můžete pochválit za dobře odvedenou práci 😉

petrufa86
10. srp 2012

@littlemousecz nojo,a le říkal, že pro mimouše to vydrží. 😉 😉 😉 To jo, bude říkat že to není dr zásluha, ale jeho, že on na tom měl největší podíl 😀 😀 😀 😀 Jinak to vypadá, že @martina_81 se s náma neba. Já vím, že nemá o čem, ale...........

littlemousecz
10. srp 2012

@petrufa86 Tak to je výho da IUI, že se pak může chlap chvástat, že si todpracoval 😀
Však ji nech, docela ji chápu, jestli sem teď nechce chodit. Třeba jen jela na výlet 🙂

petrufa86
10. srp 2012

@littlemousecz já ji chápu, ale já sem sem po / chodila docela ráda, holky mě povzbuzovali, že se to povede příště a .... a docela mě to těšilo. Jen je na prd, že je u toho jen 20% úspěšnost 😒 😒 😒 , i když nám dr říkal že u IVFka je 40% což teda taky není žádná hitparáda. 😠

littlemousecz
10. srp 2012

@petrufa86 no tak každá jsme jiná no.
Jo ta úspěšnost nic moc, doteď se divím, že nám to vyšlo napoprvé a modlím se, abysme to dotáhli do konce. Ale ten strach mě asi už neopustí no.

petrufa86
10. srp 2012

@littlemousecz jj, to máš pravdu. Jojo, ty seš prostě unikát téhle stránky. 😉 To máš pravdu, strach budeš mít i ve 30 o svý " dítě"

littlemousecz
10. srp 2012

@petrufa86 asi tak no. Bát se budu pořád. Unikát jo? Anina to taky dala na první pokus ne?

petrufa86
10. srp 2012

@littlemousecz No vidíš, na tu jsem úponě zapomněla. Jakpak ona asi na tom je?? @anina32

littlemousecz
10. srp 2012

@petrufa86 Taky by mě to zajímalo. Je mi jí chuděrky líto, co si musí vytrpět.

petrufa86
10. srp 2012

@littlemousecz třeba už má mrňouska u sebe. A jestli napíše že nemá, tak se z toho picnu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

littlemousecz
10. srp 2012

@petrufa86 no já bych jí přála, aby ho už měla u sebe.Tak doufám, že napíše tak v pondělí, že už je doma z porodnice 🙂