CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

littlemousecz
14. zář 2012

ahoj holky, kdo chce vidět bříško, tak ho mám v albu, ale jen pro přátele, tak očekávám nabídky na přátelství jen od těch, které se jen tak něčeho neleknou 😀

petrufa86
14. zář 2012

@antana123 to je rpostě divný ještě k tomu když ti dala dr ty prášky, nevím jak se jmenují aby jsi to fakt dostala. To je prostě zákon schválnosti. Určiě to není blbost, zavolej a domluv se abys tam zbytečně v neděli nejezdila kdyby ti to náhodou neudělali.
@fidorka01 já jsem ho viděla 1x při vizitě a 1x při UTZ, ale zdál se mi takový sym patický, ale je jasný že z jednoho potkání nemůžu soudit jaký je.

petrufa86
14. zář 2012

@littlemousecz tak sem si tě přidala do přátel, jen nevím proč bychom se měli něčeho leknout. 😉 😉 🙂 Jinak dneska to vypadá že bude hezky, u nás svítí puchejř a je 16,3 st

antana123
14. zář 2012

tak jsem volala s nemocnicí a následně se svou dr. ta prý slouží v neděli v brodě takže pokud to do neděle nedostanu tak mám přijet vemou mi krev a udělají UTZ pro vyloučení těhotenství a asi i píchnou vyvolávačku pokud to dostanu tak v pondělí mám volat na náhradní termín

antana123
14. zář 2012

@littlemousecz taky jsem požádala o přátelství 😉
@petrufa86 hele dr. je to divný taky slouží v brodě v neděli tak mám přijet mrkne na mě i mi veme krev na HCG ale mi se ani nesnažili tento měsíc spali jsme spolu tak 3x 😲

antana123
14. zář 2012

@petrufa86 dneska to je 5 den od vysazení provery a nic jen mě bolí břicho na ms a pořád mokro v kalhotkách tak letím že už a ono nic ☹

petrufa86
14. zář 2012

@antana123 hele, náhoda je blbec, znáš to. Tak uvidíš v neděli co se bude nebo nebude dít. 😉 To je prostě divný, jen aby to fakt nebylo těhu, hodně holek říká že má v kalhotkách mokro. Třeba ještě bobek není pořádně zavrtaný a tudíž // neukáže 😉 😉

antana123
14. zář 2012

@petrufa86 díky ale tomuhle nevěřím a ani nechci aby to tak bylo protože jsem 4.9 byla na rentgenu a říkala sem si že se modlím jen at nejsem těhu to ožáření pro plod neni dobrý totiž ☹

martina_81
14. zář 2012

@petrufa86 taky máš ty černý spoluobčany tak ráda? 😠 😠 😠
@littlemousecz já chci taky vidět pupík. 😀 😀
@antana123 tak to je síla. a náhradní termín za 3 měsíce,nebo o pár dní později? to taky nemá chybu tohle. 😖

antana123
14. zář 2012

@martina_81 nevím v neděli se dozvím víc pokud ms nedojde a jinak pokud příjdo do neděle tak se mám v pondělí znova objednat tohle je na palici jen mi prostě dr. říkala že není možný abych to po provee nedostala že je to divný proto chce abych v neděli přijela a ona mě vyšetří

petrufa86
14. zář 2012

@martina_81 jj, taky,je jasný že všechny nejsou stejný, najdou se i takový co makají a mají lepší bejváky než my, ale ty co nemakaj a jen berou prachy nesnáším

martina_81
14. zář 2012

@antana123 nj,tak uvidíš,co Ti řeknou. 😒
@petrufa86 jenže těch normálních, pracujících je fakt málo. U nás je tmavší paní, co dělá v Lidlu za kasou a nic proti ní nemám, i když je cigánka, dělá a je moc příjemná. Ale když jezdíme do práce přes to "černý sídliště" (jsem Ti určitě už psala),tak mě berou nervy jak blázen. Mladý cigánky všechny pupky, všude vyskládaný hromady kočárů, děcek všeho věku kolik chceš, na vytřískané zastávce se srocujou náctiletí a u paneláků vysedávají staří a hulí. No fakt pohled. 😠 😠 😠

petrufa86
14. zář 2012

@martina_81 To máš pravdu těch je málo. To já taky proti pracujícím nic nemám a o tom sídlišti nevím že bys tady něco psala.

martina_81
14. zář 2012

@petrufa86 však nejsou blbí,ne? Proč by dělali, když jim tenhle za*ranej systém,co tady máme, vyhovuje. nemusí dělat a peněz dostanou mnohem víc. je to fakt bordel. A nechápu,že to ti nahoře prostě nevidí. Ať se nikdo nediví, že jsme rasisti,tohle by vytočilo každýho normálního člověka. 😠 😠 😠

antana123
15. zář 2012

Ahoj holky tak hlásím 1DC zítra tam volám tak jsem zvědavá jestli mě tam ještě vmáčknou nebo budu zase dlouho čekat a nechci vidět jak to budou zase plánovat se mnou je to těžký teda 😒

fidorka01
15. zář 2012

@antana123 Ahojky a tak co, už jsi tam volala? Vezmou tě na termín nebo ti to posunou?

antana123
15. zář 2012

@fidorka01 hele volat tam budu zítra dle domluvi s dr. mluvila sem o tom s ní v pátek tak tam zítra ráno zavolám a domluvím se pačk si myslím když budu 2DC mi to neudělají tak doufám že to posunou jen o pár dní ☹

antana123
16. zář 2012

tak jsem teda zklamaná
udělají to až po dalších měsíčkách
prý se mám v pondělí stavit do ZR pro nové žádanky a recepty na léky abych to opravdu dostala
nevěřím že to teda zase výjde upřímně

petrufa86
16. zář 2012

@martina_81 jojo, proč by makali za 15 tisíc když na dávkách dostanou 35, že 😒 😒
@antana123 tak mrcha dorazila, jo?? To je teda blbka 😒 😒 Je to na prd, ale radši v říjnu než až v prosinci. Ale chápu, to čekání je fakt na budku. 😠 😠

antana123
16. zář 2012

@petrufa86 no já sem teda nasraná pekelně tak nějak sem tajně doufala že by mě vzali ted v týdnu po ms a ani prd a má dr. mi jen řekla dáme léky aby ms přišla jako ted no pobávku s takovou na ten zákrok nepůjdu nikdy dost zvažuju že bych se na zákrok objednala do Zlína pocházíme odsud máme tam rodiče tak by malý s mužem byli tam

martina_81
16. zář 2012

@antana123 tak to je teda pěkně v pr..... 😖 Snad nebudeš čekat dýl než ten 1 měsíc. Takhle to dopadá,když se něco plánuje. 😒 😒 A Tobě ms normálně nechodí,že ti na to pořád cpou nějaký prášky?

antana123
16. zář 2012

@martina_81 né mě normálně nechodí vůbec pokud nedostanu agolutin tak nic a ted páč je to plánovaný výkon tak mi je dát musí 😲 fakt sem nasraná nechápu proč ted mám čerstvě ms mě nenacpou někam příští týden pač za měsíc se klidně tohle stane zase ☹

martina_81
16. zář 2012

@antana123 to teda taky nechápu, když dr. ví,jaký jsi případ. 😖 Kdyby měli něco akutního,taky by dotyčnou museli vzít ze dne na den. Tak proč to neudělají u Tebe? Máš to fakt naprd. 😒

antana123
16. zář 2012

@martina_81 já asi nemůžu mít v životě nic jednoduchý tolik sem se těšila že to už budu mít za sebou a snad pod stromeček se dočkám // a tak leda prd budu ráda když mi to v prosinci výjde jít na zákrok ☹

martina_81
16. zář 2012

@antana123 jj, to věřím, taky jsem byla ráda,že už to mám za sebou. 😒 No uvidíš,snad ti to dopadne aspoň na ten říjen.

petrufa86
17. zář 2012

@antana123 možná by to bylo lepší, když v Brodě to stojí takhle za prdlačku. neříkej mě že by tě tam nevměstnali když ta operace trvá cca 20 minut, žádná namáhavá 2hodinovka, takže..

antana123
17. zář 2012

tak ted se pobavíte jsem objednaná do brodu na 3.10 budu 19DC prý když to jinak nejde tak to udělají takhle tak nevím snad ví co dělají 😲

petrufa86
19. zář 2012

@antana123 panečku, tak to je za chvilku, snad jo, snad vědí co dělají 😉

antana123
19. zář 2012

@petrufa86 díky no už at to mám za sebou 😉

martina_81
19. zář 2012

@antana123 jéé,tak to je super,ne? 😉 😉 netuším teda, proč jim tak jde o ty DC, já když byla teď na té laparce, tak jsem byla taky 19DC (schválně jsem šla kouknout a spočítat to 😉 ),protože mě schválně objednal po ms a o něco později. a když to vezmu, tak mě objednali asi za měsíc. Čekat 3 měsíce,tak by mě mrsklo. 😒
@petrufa86 ahooj, co je nového? Koukala jsem do diskuze,kam chodím a vůbec se mi tam nechce zapojovat, nějak moc se tam řeší těhu problémy,tak se nechytám. 😖 S čím bych tam taky měla přispět,že? 😀