CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

antana123
19. lis 2012

@martina_81 😀 😀

martina_81
23. lis 2012

@petrufa86 Tak jak jsi na tom? Myslím na Tebe a doufám, že se oba držíte. 😉 😉

petrufa86
23. lis 2012

@martina_81 zatím jsem v pohodě, jen mámsem tam křeče v podbřišku, což je normoš, už 2x sem měla nakopávací den, ale vždy to ústala, takže se zatím s mísou nekamarádím. Ve středu se mě motala šiška jinak ok. Ještě aby mě něco bylo když prdlačku dělám. Doufám, že se oba držíme, uvidí se příští pátek, do tý doby budu asi nervozní jak sáňky v létě. 😢

martina_81
23. lis 2012

@petrufa86 A to si teda pícháš ten fraxiparin a bereš ten "retard"? Nepamatuju si přesnej název, promiň. 😉 Moc ti to přeju, když už jsem ti to předpověděla, tak Ti budu držet palce i nadále,neboj. 😀 😀 😀

petrufa86
23. lis 2012

@martina_81 píchám fraxiparin a beru prednison. Pentomer retard se v těhu nesmí, ten se musí vysadit v den transferu. 😉

martina_81
23. lis 2012

@petrufa86 aha, takže ten jste prošvihli, jo? 😉 a ten prednison musíš brát jak dlouho?

petrufa86
23. lis 2012

@martina_81 joji, pentomer sme prošvihli, tak doufám že to nebude mít nějaký negativní vliv na bobka. Příští týden pokud bude potvrzena srdeční akce se mám ozvat Malíčkový na imunu a domluvíme se co a jak dál.

martina_81
23. lis 2012

@petrufa86 tak moc přeju, ať je vše ok. 🙂 🙂 🙂

littlemousecz
28. lis 2012

ahoj holky, tak jsem po dlouhé době nakoukla taky sem. My máme teď v práci hroznej fofr a hned po práci frčím do novýho bytečku, abysme se do vánoc stihli přestěhovat, tak nemám moc čas. Už úspěšně atakuju hranici 100 kilo, momentálně se s manželem sázíme, jestli bude dřív 100 kilo nebo 100 dní do TP 🙂. Dneska to mám za 104 dní, tak doufám, že TP vyhraje a že se ještě pod stovkou chvíli udržím. I když 99 už bylo, teď mám 98,8... Prcek v bříšku úspěšně likviduje můj močovej měchýř, zipy u všech bund mám hrozně daleko od sebe (no nevím, jak to šijou 😀) a těším se na vánoce, který doufám strávíme už ve svým. Zatím nemůžu nic chystat na miminko, protože to nemám kam dát a ten čas taaaaak letí...
Holky, držím vám všem palce, ať vás to štěstíčko neopustí a dočkáte se vytoužených miminek...

petrufa86
28. lis 2012

@littlemousecz JSem si říkala že už ses dlouho neozvala. Tak já budu držet s tebou, určo taky 100 kg hranici překročím, i když teď sem 3 kila zhubla, ale stejnak... 😉

petrufa86
28. lis 2012

@antana123 moc hezká fotečka, svatební?? 😉 😉 😉

antana123
28. lis 2012

@petrufa86 díky jo svatební 🙂a co ty kdy jdeš na UTZ???kolikátý tt vlastně jsi???

petrufa86
28. lis 2012

@antana123 fakt hezká fotka a po dlouhý době vidím jiný účes než drdol. Na utz jdu v pátek a nervy už pěkně pracují. Dneska jsem 7+3tt 😉

antana123
28. lis 2012

@petrufa86 moc děkuju 🙂a neboj určo bude vše ok 🙂 už se těším na pátek na dobré zprávy 🙂
hele byla sem ted u dr. na folikulometrii a dostala jsem další léky jmenuje se to Matformin nemáš s tím zkušenost???zdálo se jí že reaguju málo na clostil na 14DC jen jeden folík 25mm a sliznice 14mm no sama mi řekla že to bude u nás běh na dlouhou trať

littlemousecz
29. lis 2012

@petrufa86 klidně budu mít i 120, hlavně když bude miminko zdravý a vydrží tam do termínu. Dneska jsem četla, že v současné fázi těhotenství je neljepší spát na boku, protože miminko a děloha můžou vleže na zádech tlačit na páteř. Haha, já jinak než na zádech spát nemůžu. Mimino je příčně a spát na boku mi teda nedovolí, jen to zkusím, tak mám v břiše tanec s vlky 😀 Taky mě už berou kyčle, tak nevím, jestli to není nějak brzo.
Přeju ti, ať to dotáhnete s prďolkou až do konce.

petrufa86
29. lis 2012

@antana123 to doufám že bude vše tak jak má být 😉 Já jsem taky na clostil moc nereagovala tak mě pak další cyklus přidal ještě 2 injekce merionalu a po tom sem měla 2 dominantní folíci a asi 3 malý, sliznice byla 12,5 mm ale musela sem ještě 3 dny před IUI začít brát estrofem aby pořádně povyrostla a stejnak to bylo prd platný a IUI se nepovedlo. ☹ Jinak ten Malformin mě teda nic neříká, slyším to prvně 😒
@littlemousecz já už se pomalu odnaučuju spát na břiše ale moc mě to teda nejde, já jinak neusnu. Holt bude to boj. 😠

littlemousecz
29. lis 2012

@petrufa86 já taky usínala před tím zásadně na břiše, ale ono tě mimi naučí neboj 😉 Já se teda ještě před měsícem občas vzbudila na břiše, ale asi hned jak jsem se přetočila. Teď už se na břicho ani nedostanu 😀

antana123
29. lis 2012

@petrufa86 no ona mi furt tvrdí že nic silnějšího mi napsat nemůže že je jen obvodní gyn. že to můžou v centru

petrufa86
29. lis 2012

@antana123 je to možný že tyhle injekce můžou předepisovat jen v caru a ona ne. 😒
@littlemousecz tak to jsem zvědavá jestli mě naučí a jestli jo tak bude mít pochvalu, hlavně abych já se vyspala a nečuměla do zdi do 3 do rána jako celý tenhle týden 😖

littlemousecz
29. lis 2012

@petrufa86 si zvykneš, bude hůř 😀 Ale až za dlouho. Já nespala zhruba 14 dní ze začátku, než jsem si zvykla usínat jinak než na břiše.

anina32
29. lis 2012

@petrufa86 Tak se jdu na tebe podívat a ty si tady stěžuješ že nechceš koukat do 3 do rána do zdi😉 No nevím jestli jsem ti to už psala ale já skoro celý těhu nemohla spát, denně nejmíň do 3 do rána seděla u televize a nebo u počítače, protože spát se nedalo, tak aby si věděla co tě čeká😉 Ale po porodu už dobrý, když se zadaři a malej usne, tak jsem schopná jít spát už v 8 večer a spím dokud mě nevzbudí😉

antana123
30. lis 2012

@petrufa86 moc na tebe myslím 🙂

petrufa86
30. lis 2012

@anina32 hmm super, už teď padám na hubu, tak to teda nevím co budu dělat za 3-4 měsíce. Budu chodit jak spící pana se sirkama v očích 😉
@antana123 díky moc, srdíčko bije jako zvon a měříme 8 mm. Dle MS jsem 7+3tt, dle UTZ 6+6tt. Jinak dr udělal podrobný utz, vše důkladně přeměřil a zkontroloval a vše je v naprostém pořádku 🙂 🙂 🙂 😉

antana123
30. lis 2012

@petrufa86 no super moc gratuluju těhulko 😵 😵 😵
@martina_81 tak už tu jsme jen my dvě jak to vypadá s váma????kdy zase začnete???

petrufa86
30. lis 2012

@antana123 díky moc, neboj mě budete ty i @martina_81 následovat 😉 😉

antana123
30. lis 2012

@petrufa86 myslím že u nás to bude na dýl ale @martinka_81 by už mohla 😉

petrufa86
30. lis 2012

@antana123 třeba né, podívej se na nás. Tak Marťa hlavně čeká na výsledky z imuna.

antana123
30. lis 2012

@petrufa86 no moc tomu nedávám ☹ asi si ještě počkám než najdou pro mě vhodnou léčbu ale středa čtvrtek jsme se snažili dost tak uvidíme za 2 týdny k čemu to bylo 😀 ale ty výsledky už by mohli být né???

petrufa86
30. lis 2012

@antana123 nic není ztraceno a kdyžtak to jistí IUI to není tak finančně náročné. Já si myslím že by měli mít výsledky nějak kolem vánoc

antana123
30. lis 2012

@petrufa86 no uvidíme zda to IUI právě po novém roce už začnu pomalu hledat práci a těžko říct zda do toho půjdem možná to odložíme jakože začnu chodit do práce a po roce to vyzkoušíme zase 😉