CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
24. zář 2010

@evaav hezký večer a to tě sem ted manža pustil jo 😀

evik31
24. zář 2010

@rvasata manža říká,že máš tu buchtu poslat ppl 😀

evik31
24. zář 2010

koukám tady se už spí tak já jdu asi taky tak ahoj zítra 😎

rvasata
24. zář 2010

@evik31 Jo PPL,tak ten je dobrej.No tak si přijeďte 😀 😀 😀

skol
24. zář 2010

hezký večer holky, jdu vás dočíst

skol
24. zář 2010

tak jsem vás dočetla.mě ted navečer chytl nějakej amok a uvařila jsem guláš, v troubě se mi dopíká sekaná a ještě dnes večer zvládnutakovej rychlej čokoládovej dort....těsto už odpočívá a hned po sekačce půjde do trouby..holky takhle jsem nevařila a nepekla snad půl roku. já jak mám ted hooodně práce, tak jsem přítele hrozně zanedbávala a dneska ráno už to byla hrůza...neměli jsme nic k snídani.....ani jedinej rohlik, žádnej jogurt, ani mysli...prostě nic, vždycky jsem měla aspon někde železný zásoby a dnes nic...tak to ted navečer musím napravit🙂

evik31
24. zář 2010

@rvasata hele tak si představ,že mě se snad konečně rozjíždí mrcha,no když si představím,že bych si od neděle píchala hormony tak my je do breku no budem čekat asi na ten říjen aspon doufám teda 😔
ppl služba se vším všudy ted mě zrovna přišly e-maily s receptama a vypadaly tam buchtičky mooooc dobře teda 😅
@skol taky mě někdy chytá vařící amok ,ale ono se to sní neboj a za chvilku nebudete mýt zas nic 😀

evik31
24. zář 2010

tak ale ted už se vážně loučím chce se mě nějak spát tak zítra hoj v ten náš boj 😀

skol
24. zář 2010

Eviku dobrou noc a krásné sny🙂

rvasata
25. zář 2010

krásné ráno holky zlaté 😀

rvasata
25. zář 2010

@evik31 no tak to je supe.Mě se rozjíždí tak velký houuuno 😠

evik31
25. zář 2010

Hezké ráno děvčata 😎
@rvasata no mě už se pořádně ta holka hnusná rozjela 😝

rvasata
25. zář 2010

@evik31 ahoj,bože jak jááááá ti závídím

evik31
25. zář 2010

@rvasata není co pořád chodím po hajzlu 😝

rvasata
25. zář 2010

@evik31 Jak já bych ráda chodila to mi věř.

evik31
25. zář 2010

@rvasata hm tak já ti ji pošlu 😉

rvasata
25. zář 2010

@evik31 tak šup s ní sem 😀

evik31
25. zář 2010

@rvasata neříkej dvakrát 😀

evaav
25. zář 2010

Ahoj Všem moc Vás zdravím,dnes je to od milulé soboty týden co mám po Et a tak si doma s manžou říkáme kdo ví jak to ve mně vypadá jestli tam něco je.Já se extra jinak necítím,jo prsa cítím břicho taky trochu,ale to vše může být a nejspíš je jen hormanama co se láduji ☹ Testovat asi nebudu nechám to na příští pondělí na krev.Dnes půjdem se asi podívat na houby,jako by jsme jich měli doma málo a to dnes nám můj tatka přinesl tašku Bedel tak ani nevím co z toho udělám.
Už se nějak extra nešetřím, prostě dělám vše normálně jen nezvedám malou,neskáču,nekouřím a nepiju 😅 .Za to mívám nějaké erotické choutky,ale to je bohužel také zakázáno.Nevím, kde se to ve mě bere kolikrát,když je možnost tak mě to anï nenapadne a ted? 😉 Ono to je vždy když se něco nesmí tak je na to nejvěší chut 😔

madlina
25. zář 2010

Čusík,už k jednejm Sanuskám chodím ale můžu se přidat i k vám?

Rvasy...ahooooooj.

evik31
25. zář 2010

@evaav ahoj a kdy budeš testit už se těšíme na ty hezký nahlášený // 😀
já már ráda ještě ty zavinutý bedly naplním je sekačkou zasypu sýrem a zapeču a to je pak mnamka 😅
@madlina jasan že můžeš a vítám tě tu mezi námy 😉

madlina
25. zář 2010

díky za přivítání.

lintea
25. zář 2010

Zdravím všechny, @evaav tak koukám, že jsem byla na ET přesně týden před tebou 🙂
Já se nemůžu dočkat pondělí, jak dopadne krev, testovací čárku mám už stejně silnou jako kontrolní, tak doufám,že nebudou žádný špatný zprávy.Holky asi některá nevíte za jak dlouho po krvi se chodí na UTZ.

evaav
25. zář 2010

@lintea -já nevím,asi testovat nebudu,nechám to až na krev.Tobě dávali dva embrouše? Mě právě jen jednoho,sice prý výborné kvality jak mi doktorka říkala,ale nevím no nic na sobě necítím.Jenže já si ani nepamatuji jestli jsem cítila něco když jsem měla IVF a dopadla nám z toho Verča.Doufám,stále,ale mám trošku pochybnosti.A už ani nevím kdy jsem šla na ultrazvuk možná v 6t? To je vlastně dva týdny po krvi 😉

lintea
25. zář 2010

@evaav já jsem si říkala, že pak asi za 14 dní.Jinak mám dva,osmibuněčný a prej taky výborný kvality.Při minulých dvou ivf jsem měla taky dvě a vždycky 5b a7b, a bylo z toho jen biochemické těhotenství, tak doufám,že se tyhle budou držet 😉 Příznaky mám jen bolest břicha a to někdy dost a taky mě bolí prsa, špatně mi vůbec neni.

rvasata
25. zář 2010

@madlina Ahooooojda 😀

rvasata
25. zář 2010

@evik31 říkám,šup sem s ní.Nebo že bychom to dneska proštouchli 😀

rvasata
25. zář 2010

@lintea to je tak super,že to vyšlo a hlavně,jsem zvědavá kolikpak jich tam je?komu,že chodíš??,Si musím v tom udělat pořádek 😀

evik31
25. zář 2010

@rvasata já bych klidně darovala to se neboj 😎

rvasata
25. zář 2010

@evik31 Však fííím,si charakter 😀