CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

madlina
17. pro 2010

Taky mi hodně pomáhá že se můžu vypsat tady.Když to jinde říct nemůžu.ještě týden to musím vydržet.

tygr21
17. pro 2010

Madli.....ty to vydržíš,ale co ségry,ty maj pusy pěkně proříznutý.

madlina
17. pro 2010

@tygr,co tím chceš říct? Jestli jste to někde řekli,tak vám to zpočítám 😎

lenda01
17. pro 2010

@madlina jo asi jo, asi mas s tou milosrdnou lzi pravdu, jenze my jsme pidi mesto a vsichni pracujeme tady a jeste se potkavame a ja ted najednou nebudu vubec videna i presto ze rikam, ze v praci jsem .. a nejlepsi bude az me mamka pres nekoho necha pozdravovat a oni ji reknou, vzdyt ta je ale nemocna 😀 je to sranda, tak uvidime 🙂 a jinak s tim vypovidanim se tady to mas absolutne pravdu, to mi taky moooc pomaha 🙂

madlina
17. pro 2010

@lenda,tak jsi nemocná,ne? To se přeci může. 😉

tygr21
17. pro 2010

Madli,......zkus tyhle stránky,zatím jsem nic nenašla.:http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/novep_tree.asp

majka43
17. pro 2010

Tak krev negativní. Je konec, s přítelem jsem se rozešla aby si našel jinou, která mu dítě dá. Já končím. Mějte se.

lenda01
17. pro 2010

@majka43 je mi to moc lito, ale neblazni, to neni konec... nevzdavej to... a pro pritele je to preci stejne tezke jako pro tebe, tak ho od sebe neodhanej ...

madlina
17. pro 2010

@majka43,to je mi moc líto.Myslíš že je to správné takhle ukvapeně reagovat? Vždyť tvůj přítel s tebou není jen pro to,abys mu dala dítě.není to lehký ani pro jednoho z vás ,ale rozcházet se kvůli tomu? Když to nevyšlo teď,vyjde to jindy.

majka43
17. pro 2010

@lenda01
@madlina On je ještě mladej, má šanci, když bude s jinou. Ono mu je 33 a mě 45. Se mnou by byl nešťastnej a stejně by mi to jednou vyčetl.

madlina
17. pro 2010

@majka43,odpočiň si,sedněte si spolu s popovídej te si o tom.Fakt nevím co napsat ale s chladnou hlavou toho vyřešíte víc a rozumějc.

tygr21
17. pro 2010

Majka43.....moc mě to mrzí ☹ .My to ale v lednu rozjedeme.

madlina
17. pro 2010

@majka,koukala jsem,že si chtěla končit už v červnu.Ale zabojovala si,tak to nevzdávej a bojuj.Prosím.

lenda01
17. pro 2010

@majka43 myslim ze te ted potrebuje stejne jako ty jeho..neodhanej ho od sebe ☹

majka43
17. pro 2010

@madlina Já chtěla končit po každým transferu a bylo jich nakonec šest.

majka43
17. pro 2010

@lenda01 Já mu dala šanci se mě zbavit, teď je na něm, jestli se ještě ozve nebo ne.

tygr21
17. pro 2010

Majka43.....proč by se ti neměl ozvat,ty zato přece nemůžeš.Má tě rád takovou jaká seš.

majka43
17. pro 2010

Dala jsem tam naší fotku. Myslíte, že se vrátí?

lenda01
17. pro 2010

@majka43 jste peknej par a neboj vrati se 🙂 co ti na to rekl, kdyz si mu rekla at si najde jinou? jestli odesel tak jen proto aby te nechal se vybrecet a pak prijde...

majka43
17. pro 2010

@lenda01 Vůbec mi na to nic neřekl.

tygr21
17. pro 2010

Majka43.....ste pěknej páreček,vrátí se!!!!!!!!!!!!!!!!!

majka43
17. pro 2010

Tak já to zase smažu, jsme malý město a nemusí nikdo vidět čím procházíme.

lenda01
17. pro 2010

@majka43 tak presne kvuli tomu jsem nedala fotku ani ja.. jen aby lidi od nas nevideli cim prochazim... ja verim tomu, ze se k tobe vrati.. je s tebou protoze te ma rad pro nic jineho preci

tygr21
17. pro 2010

Majka43.....tak se mi líbíš,přece mě v tom nenecháš samotnou.

majka43
17. pro 2010

@tygr21 Rád mě má a hodně, jinak by se mnou 5 let nebyl. Ale má rád i děti a chce je.

tygr21
17. pro 2010

Holky,udělala jsem si Vánoční atmosféru,pustila jsem si koledy.Sháněla jsem cd aby tam byli Rolničky a Vánoce vánoce přicházejí,tak jsem ho našla a poslouchám.Jsou tam pěkné koledy.

evik31
17. pro 2010

ahojky děvčata jakpak tu válčíte
@majka43 tak já jsem fotku nestihla bohužel ☹ kdo pozdě chodí sám sobě škodí ,no co se dá dělat 😠
a co se týká toho proč si se rozešla s přítelem,taky mám někdy strach z toho,že by mě to manžel jednou vyčetl,ale věřím,že né jelikož hodně mluví jinak o adopci,ale nedávno se unás stavil kamarad a na rovinu my řekl,že když se dozvěděl ,že jdem do ivf věděl,že se nám to nepovede ,že nic necítil,ale ted prej to výjde prý z nás cítí strašně energii a prej budou dvě tak jsem zvědavá většinou se mu to vyplní,no moc bych si přála ,aby měl pravdu,i když tomu v skrytu duše moc nevěřím,ale poprvé jsem věřila ,že to výjde a nic ted v to nevěřím tak třeba zrovna jo
takže pokud tě má opravdu rád určitě se vrátí,někde se třeba taky trošku vybrečí,ale určitě příjde neboj držím pěsti 😉

tygr21
17. pro 2010

Tak se loučím,jdu vybrat stromeček.Zatím čus

lenda01
17. pro 2010

@evik31 ahoj Evi, tak napeceno 🙂 jinak s tim kamaradem to je fakt zajimavy .. ale skoro bych tomu verila... ja do tohohle pokusu sla taky s tim, ze jsem vubec neverila a jeste jsem hnedle od zacatku normalne fungovala.. ne ze bych se nejak drela nebo tak, ale proste i na navstevu k rodicum a peceni cukrovi a ejhle ono to dopadlo.. jen to nechci zakriknout 🙂